Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1186. solmyr (válaszként erre: 1185. - Judit333)
2009. jún. 26. 15:24
Szia! A tanácsadóddal nem beszéltél erről? Az enyém azt mondta, hogy a legjobb a napi 5x-i étkezés, az étkezések között pedig teljen el 3 óra. Én a 1,5 nap alatt így étkeztem: reggeli: shake, tízórai:gyümölcs (tegnap cseresznye, ma alma), ebéd vmilyen hús salátával és tegnap volt egy krémtúró, amiből a kisfiam is kért természetesen, uzsi egy natúr joghurt, vacsi ismét shake. Tegnap húzós volt, ma már sokkal jobb volt. A 3 kanál por is segített, meg talán kezdek igazodni az új étkezési szokásaimhoz. Rostot reggeli, tízórai és ebéd előtt eszem, 3*1 db-ot, mivel még a napi 2 l folyadéknál tarok. Szerintem mindenképp beszélj a tanácsadóddal vagy ha nincs, akkor kérdezd meg HusiNyuszit (úgy tudom ő is az), mert ha a több por se lesz elég, akkor szerintem kelleni fog neked (és lehet, hogy nekem is) a plusz fehérjepor. Kitartást mindenkinek!
1185. judit333
2009. jún. 26. 14:11

Szia,kiprobálom.Olvastam,hogy valaki 12-14-ig rengeteget evett,utána csak esti turmix.Én ma ezt csinálom,ebédre minden félét ettem/nagyon éhes voltam már 1- kor/szendvics,főzelék ,leves,hús,keksz.Most jól vagyok.Igy is lehet fogyni?

Igazán éhes 6-7 körül leszek ,szerintem.Igy kivédem a köztes evést.

Vagy turmix-szerényebéd-turmix között ehetünk joghurtot,levest,salátát,gyümölcsöt, ha éhesek vagyunk.Melyik a jobb?

1184. solmyr (válaszként erre: 1183. - Judit333)
2009. jún. 26. 11:50
Szia! Én is éhes voltam tegnap. A tanácsadóm azt mondta, hogy tegyek 3 kanál port a turmixomba, addig amíg átáll a szervezetem. Ma már nem voltam így éhes.
1183. judit333
2009. jún. 26. 07:21

Tegnapi nap kicsit húzos volt.Éhes voltam egyész délután.

Eszegettem körtét ,levest,beleharaptam egy zsemlébe.Remélem ez a kínlódás elmulik majd.ugye?

1182. Verka
2009. jún. 25. 22:38

Sziasztok!

Sok sikert kívánok mindenkinek, aki most kezdte és aki már issza egy ideje! :)

Én 14 hete iszom, napi 2x reggel-este, délben pedig ebédelek, de akkor nem vonok meg magamtól semmit :). Délelőtt semmit, délután meg csak gyümit eszek közben, de azt sem mindig.

HusiNyuszi tanácsára szedek termo complett-et.

Egy valami nem megy mostanában a mozgás :(((, és most volt 2-3 hét amikor meg se moccant a súlyom lefelé :(, összesen eddig -8kg, -11 cm hasból, -9 cm derékból.

1181. solmyr (válaszként erre: 1179. - Judit333)
2009. jún. 25. 16:48
Sziasztok! Nekem is 15 kg-tól kéne búcsút vennem. Az első nap tapasztalatai nálam, hogy kicsit kótyagos vagyok és éhes is. Még meg kell szoknom a többször kevesebbet elvet és persze, hogy nem tömöm magam folyton szénhidráttal. (kenyér, péksüti, rizs és kedves társai.) Bízom benne, hogy ez gyorsan elmúlik, ha nem, akkor jöhet a plusz fehérjepor. Ami nekem gondot jelent, az az ivás. Lehet, hogy ez meglepő, de én sosem voltam nagy ivó, még a nyári nagymelegben sem. Úgyhogy most 20 percenként látogatom a mellékhelységet. Remélem, hogy ez is csitulni fog. Amúgy a turmixban kellemesen csalódtam. Kitartást mindenkinek. Le a kilókkal!!
1180. klarici
2009. jún. 25. 13:01

Hát nekem sajnos elég nehéz, én reggel halálra tudok éhezni! Alig várom,hogy leteljen a két óra a shake után, és ennem kell valami szilárdat, mert nem bírom ki.

Délután én is szénhidrátmentes dolgokat eszem, de a gyümölcsnek nem bírok ellenállni, azt jöttömben-keltemben is bekapom. Lehet, ezt se kéne. Meg levest is szoktam délután, valahogy most kívánom, pedig annyi vizet iszom,mint a csuda!!

A fehérjén gondolkodom, de nagyon drága...

1179. judit333
2009. jún. 25. 12:39

Sziasztok!Ma kezdtem én is.Nekem mind a 4 dolog van/por,fhpor,vitamin rost/

Reggel ittam egy tejeskávét/7kor/,fél óra múlva az italt,11kor éhes volta egy picit elrágtam 1 rost tabl-át sok vízzel.ebéd 1-kor,rendeltem ,leves+kelkáposzta főzelék.Este 7kor ismét shake.Közben ,ha éhes vagyok alma vagy hamlett vagy kicsi zacskós leves.Bár nem tudom ,hogy ezeket szabad-e.Esti ital után semmi.

Én 15 kg ot szeretnék fogyni.Ti hogy vagytok?


Én is beteg vagyok ,antibiotikumot szedek még két napig.

1178. Timilord (válaszként erre: 1177. - Klarici)
2009. jún. 24. 23:04
Nagyon sok sikert kívánok! Biztos menni fog!!! Ne aggódj! Együtt talán könnyebben! Csináljuk együtt! :-) Drukkolok!
1177. klarici (válaszként erre: 1176. - Timilord)
2009. jún. 24. 21:14

Szerintem nagyon jó ez az eredmény két hét alatt!

Én kb 20 kg-t szeretnék fogyni. Minden évben próbálkozom, hol így, hol úgy, most ezt próbálom ki, sok jót olvastam róla itt, a fórumon! Valahogy most a mozgással hadilábon állok, talán ha soványabb leszek, akkor nagyobb kedvem lesz hozzá! Vasárnap mért meg a tanácsadóm, akkor a jó kis ebéd és egy csomó görögdinnye után 94,4 kg voltam. Iszonyat, ennyivel mentem szülni a fiamat 13 évvel ezelőtt...No comment!

Nagyon bízom a sikerben, erőt adnak az eddigi sikerek, amikről ebben a fórumban olvastam!

1176. Timilord (válaszként erre: 1175. - Klarici)
2009. jún. 24. 20:48

Szia!

Hát! Sajnos csak 0.5kg, de 2cm derékból és 1combból!Ez összesen 4.1kg és 4cm comb,4cm csípő és 2cm derék 2hét alatt! Nem rossz ez azt gondolom!Meg ezen a héten beteg voltam, vagyok, úgyhogy gyógyszer helyett méz és hársfatea...az időpontok is eltolódtak...de majd most fokozottan figyelek, hogy betartsam! Nem keseredtem el! Jövő hétre csak jobb lehet...nincs más út, csak előre! Mi a tapasztalat? Jó eredménynek számít!?

Klarici! Te most kezded...vagy fogytál már más módszerrel? Mi a cél? Honnan indultál?

Aranyos, hogy érdeklődsz, nagyon jól esik! Köszönöm! Kitartás Mindenkinek!

1175. klarici (válaszként erre: 1169. - Timilord)
2009. jún. 24. 17:43

Na, Timilord, mit mutatott ma a mérleg?

Kiváncsi vagyok ám!

1174. klarici (válaszként erre: 1172. - HusiNyuszi)
2009. jún. 24. 17:43

Szia,


örülök, hogy itt vagy újra, küldtem neked én is privit, remélem megkaptad!!

Üdv,

Klári

1173. solmyr (válaszként erre: 1172. - HusiNyuszi)
2009. jún. 24. 17:28

Szia HusiNyuszi!

Olvastam a korábbi hozzászólásaidat, és nagyon örülök, hogy ismét itt vagy.

Küldtem neked privit, remélem megkaptad.

Mindenkinek kitartást... én holnap kezdem, és már nagyon kíváncsi vagyok.

2009. jún. 24. 15:18

Sziasztok mindenkinek, ügyesek vagytok, csak így tovább! Ha bármilyen kérdésetek van, írjatok nyugodtan, pár naponta felnézek ide és válaszolok. Tanácsadó vagyok, de természetesen nemcsak a saját fogyasztóimnak válaszolok, hanem mindenkinek, aki kérdez tőlem.


Én három hónap alatt 12 kg-ot fogytam és 14 cm-t a derekamból, és ezt három évig tartottam is gond nélkül. Akkor újra terhes lettem, és eléggé meghíztam, de a szülés után újrakezdtem a fogyóprogramot, és most már 15 kg mínusznál tartok. Shake-et iszom naponta kétszer, plusz Thermo Complete rosttablettát, és ha éhes vagyok közben, akkor Herbalife csokit.


Minden jót Nektek!


U.i. Az ÁFA-változás minket is érint, most még van pár nap, amikor olcsóbbak a termékek, most rendeljetek a tanácsadótoktól. Pl a shake kb 400 Ft-tal lesz drágább július 1-től.

1171. HusiNyuszi (válaszként erre: 1160. - Judit333)
2009. jún. 24. 15:13
Szia, Judit, kiszámoltam Neked az adatokat, és válaszoltam privátban. Sok sikert!
1170. HusiNyuszi (válaszként erre: 1159. - Fanni_85)
2009. jún. 24. 15:12

Hogyne lenne negedélyezve. Tizenöt éve van OÉTI száma, és mielőtt a cégnek lett magyarországi képviselete, az OÉTI szám rá is volt írva a dobozokra. Most már csak az van ráírva, hogy forgalmazza a Herbalife Magyarország Kft és ott a cím, mert magyar székhelyű cégeknél így van a jogszabály.


Egyébként a cég tagja a Közvetlen Értékesítők Szövetségének, és ez garancia arra, hogy a termékek jók és a fogyasztók jogi védelem alatt állnak.

1169. Timilord (válaszként erre: 1168. - Klarici)
2009. jún. 24. 13:24

Szia!

Ma megyek újabb mérlegelésre...majd megírom az eredményt! Én rögtön 2vel kezdtem, plusz 2rostttabletta! Vacsira eszem normális ételt, tényleg ami van, bármit! A párom miatt választottam a vacsorát, hogy együtt tudjunk enni!Nem vagyok éhes, de eddig csak egyszer ettem egy nap, ez volt a gond...de pont ezért talán jobban bírom! Még nem mozgok, 2hete beteg vagyok, de ha végre kilábalok belőle, akkor az is jöhet!

Csak

1168. klarici (válaszként erre: 1165. - Timilord)
2009. jún. 24. 11:12

Szia,


az igen, egy hét alatt nem semmi, ügyes vagy!!

Én harmadik napja iszom, kiváncsi vagyok mit mutat majd a mérleg! Nekem azt tanácsolták, hogy az első héten csak napi 1x igyam a shaket, és majd a 2. héttől igyam vacsi helyett.

Te hogy fogyasztod, napi 2 shake? És még mellette valami?

Nem vagy éhes? Én csak rostot eszem mellé, de alig bírom ki, hogy leteljen a két óra és tízóraizhassak!

Mozogsz is mellé?

1167. klarici (válaszként erre: 1164. - Judit333)
2009. jún. 24. 11:08

Szia, én csütörtökön kezdeném, nem érdemes szerda este belevágni!

neked mit ajánlottak, napi kettő shaket? Szedsz mellé valamit majd?

Nekem egy hétig csak napi 1 shaket ajánlottak, meg hozzá a rost tablettát. Meg persze a fehérjeport, de az nagyon drága, így egyelőre lemondtam róla.

1166. solmyr (válaszként erre: 1164. - Judit333)
2009. jún. 24. 09:01
judit333! nekem is ma délután hozzák a shaket és a rosttablettát. Én csak csüt. reggel kezdem, "tiszta lappal" szeretnék indulni.
1165. Timilord
2009. jún. 24. 02:44

Sziasztok!

Régebben, úgy 6éve normális (62kg) testsúlyom volt, de a pánikbetegségre szedett antidepresszánsoktól nagyon meghíztam!102.5kg-al kezdtem a programot! Hajrá!!! Ma már jól vagyok, gyógyszert sem szedek!1hét után az eredmény -3.6kg, -3-3cm csípő és comb! Egész jó! Holnap megyek újabb mérlegelésre!Kitartás mindenkinek!

1164. judit333 (válaszként erre: 1162. - Klarici)
2009. jún. 23. 21:45
Én holnap kapom meg az adagomat.Csütörtökön kezdem én is vagy már szerda este igyak egyet?kiváncsi vagyok milyen lesz.
1163. solmyr
2009. jún. 23. 20:43
Sziasztok! Ha minden jól megy én csütörtökön kezdem el programot. Nagy reményeket fűzök a Herbalifehoz...majd meglátjuk.
1162. klarici (válaszként erre: 1160. - Judit333)
2009. jún. 22. 08:53

Szia Judit,


úgy látom leült kicsit a fórum, én is ma kezdtem a programot, ha gondolod, csinálhatjuk együtt, megosztva egymással a tapasztalatokat!


Klári

1161. judit333 (válaszként erre: 1158. - HusiNyuszi)
2009. jún. 20. 20:27
újra én vagyok,neked akartam írni az előzőt is.
1160. judit333
2009. jún. 20. 19:53
Sziasztok,most kezdeném a fogyókúrát,itthon vagyok gyesen és összevissza eszem.Jó lenne rendszert vinni az étkezésekbe.HusiNyuszi te tanácsadó vagy?(vissza nem nagyon olvastam).Megbeszélhetnénk ,felhívlak,hogy mit rendeljek...stb
1159. fanni_85
2009. jún. 18. 15:47
És ha annyira überszuper ez a por, van itt engedélyezve? OÉTI száma micsoda? és ugye azt is 4 évenként újra kell vizsgálni...
2009. jún. 2. 23:22
Régen nem "beszélgettünk", lányok, hogy haladtok?
1157. HusiNyuszi (válaszként erre: 1156. - Jejuni)
2009. jún. 2. 23:21

Így igaz, a "pufi" változatot, a 750 gr-osat sajnos nem lehet Magyarországon forgalmazni, no nem a mérete miatt, hanem az összetétele miatt. Különböznek az európai és az amerikai szabványok, ezért van ez. Pl az amerikaiban nincs jód, mert ott gyakoribb probléma a pjzsmirigy-túlműködés, itt meg van benne jód, mert Európában éppen az alulműködés a gyakori.


Finom az itteni is, az elején persze picit fura, mert más, de aztán megszokod.


Ha mindenképpen amerikait szeretnél, lehet feladni itthonról nemzetközi rendelést, ha van ott (Amerikában) valaki, aki átveszi, és aztán elküldi vagy elhozza Neked, ha éppen jön hazafelé. Szállodába is kiviszik.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook