Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1216. judit333
2009. júl. 14. 20:14
sziasztok!Fogytam.3 kg 2 hét alatt.olyan jó!Én is anyukánál nyaraltam a gyerekekkel,ott fogytam.Itthon nehezebb.Más mellékhatással nem találkoztatok a fogyáson kívül?hasfájás,menstruációs probléma?
1215. solmyr (válaszként erre: 1214. - Timilord)
2009. júl. 14. 19:20

Ez igen, gratulálok és őszintén kicsit irigykedem is...

Nekem ez a 3. hét. Az első héten -1,3 kg, a második héten -0,7 kg, most anyukámnál "nyaralunk", hogy unokázhasson egy kicsit, és ő aztán mindig ellát minket minden földi jóval...szóval, nem vagyok túl bizakodó, ha az eheti mérlegelésre gondolok. Kicsit össze kéne kapnom magam, és nekiállni a rendszeres mozgásnak. Hajrá én!!! És persze hajrá mindenki!!!

1214. Timilord
2009. júl. 14. 13:05
Sajnos én is hanyagoltam eddig...max 1óra séta/gyaloglás inkább esténként! Én is tervezek ezen változtatni...bár így is -6kg 4hét alatt! De mindenképp szeretnék tornázni...egyenlőre csak itthon...aztán ha jön az önbizalom talán el is járnék!!!!!!!
1213. solmyr
2009. júl. 14. 09:33

Biztosan mindenki nyaral! :))


Én mostanában nem mértem magam, bár az igaz, hogy egyre több régi ruha jön rám. Az is valami...


Ti mit tornáztok, sportoltok?

Én eddig a mozgást hanyagoltam, de azt hiszem ideje lenne elkezdeni a hatékonyság növelése érdekében.

1212. Timilord
2009. júl. 13. 22:43

Sziasztok!

Nagy a csend! Hogy álltok??? Ki hogy bírja a kiképzést?

1211. Timilord (válaszként erre: 1208. - HusiNyuszi)
2009. júl. 9. 20:45

Szia!

Nagyon köszönöm a segítséged...sokat jelentett! Nyaralni voltunk egy hétig...elég nehéz volt betartanom...de sikerült! Svédasztalos reggeli mellett iszogattam a shaket...de az, hogy finomat ehettem vacsira erőt adott!!!! Az időpontjait is tartottam!!! -2kg-al jöttem haza!!!!!!!!!! Hála az égnek!!!!!! Nem tudom mi lett volna, ha most sem megy!!!!!!!!-4cm mell, 1cm derék 1cm comb, 1cm csípő! Persze ez is igazolja a hülye időpontjait...de nem hiszem! Még mindig nem tudja, hogy milyen rosttablettáról beszélek...de utána néz! Nem hiszem el! Nézegetett vmi prospektust...de nem tudja!!! De hajlik rá, hogy megpróbálja!!!!! Ha nem menne tudnál nekem küldeni postán? Privátban megbeszéljük! A másikból ha este nem veszem be max. 5-6 napra elég! Köszönöm előre is!

2009. júl. 5. 13:14

Semmi baj, fel sem tűnt ;)

Konkrétan nálunk nincs özönvíz, így nem tudom hogy alakul a vízállás.

Bálint szeptembertől kezdi az iskolát, hát részemről tele a gatya,no de túl kell esni ezen is :P

A nyelvet tanulgatom, ill. mindannyian. Sajnos a férjem munkanélküli lett, így itthon van az egész család. Lassan egymás agyára megyünk, a sok együttlétben :P

Kitartás lányok!

1209. HusiNyuszi (válaszként erre: 1208. - HusiNyuszi)
2009. júl. 4. 22:58
Mármint bocsánat, Szilvi, elütöttem a neved... :-)
2009. júl. 4. 22:57

Solmyr, Klarici, ez nagyszerű, csak így tovább!


Judit, próbálj meg kevesebbet gondolkozni rajta :-) Persze, hogy vannak, akinek "nem működött", mert a nyakuk és a hajuk közti rész nem is akarta igazán - minél többet kombinálsz és magyarázol magadnak, annál kevésbé lesz hatásos a program. Jövőre lesz harminc éves a cég, több, mint hatmillió embernek segítettek már világszerte, akkor Neked is menni fog. Nem véletlenül találták ki így ezt a programot, ez a legjobb módja, nem kell feltalálni újra a spanyolviaszt. A Herbalife orvosai már megtették.


Timilord, egy kicsit csalódott vagyok - hogy mondhat olyat a tanácsadód, hogy már nem gyártják a ThermoComplete-et? (Persze lehet, hogy egy másik régi termékre, a ThermoBondra gondolt, de az teljesen más! Mondd neki, hogy arra gondolsz, amit régen Total Controlnak hívtak, ez az, amit két étkezés között kell bevenni, kb 10-kor és 4-kor, ha valakinek átlagos az időbeosztása. Ez a "gyorsítós" rost-tabletta.) Te a sima Zabrosttól már nem fogsz fogyni!!! Ez tuti! Az a sokat evőknek használ csak, Neked meg lelassult az anyagcseréd, azért kell a másik!


És próbáld meg megértetni vele, hogy a Te napod mettől meddig tart, és kérdezd meg, hogy ő szokott-e álmában enni... Bocs, ez tudom, hogy bután hangzik, de felbőszít, amikor valaki tanácsadónak nevezi magát, de csak a saját elméletéhez ragaszkodik, és nem látja meg a fogyasztója igazi problémáját... Nagyon rosszat tesz mindenkinek, Neked, saját magának, a cégnek, és minden más tanácsadónak is, meg mindazoknak, akik ezzel szeretnének fogyni. Tarts ki!!!


Szikvi, örömmel üdvözöllek itt újra! Mi újság Nálatok? Hogy vagy? Elmúltak már az özönvizek? Jöttök haza nyáron?


Klasszak vagytok, lányok, ne adjátok fel, és ha bármi van, kérdezzetek!

2009. júl. 3. 16:48

Én tavaly novembertől ittam a shaket azt hiszem februárig. 10 kg-t fogytam vele.

Reggel shake, ebédre bármi, vacsira shake, vagy semmi. Néha éhes voltam, ez igaz, de nekem bevált.

Amióta nem iszom, és visszatértek a rosszszokások, visszaugrott 3 kg. Most ugyan nem a shakkel, de igyekszem betartani a mértékletesség elvét, szerintem vissza lemegy ez a 3 kg.

Kitartás mindenkinek, nekem nagyon bejött, soha nem fogytam még ennyit. ;)

1206. Timilord
2009. júl. 3. 00:24
Szia Husinyuszi! Na ezen a héten nem ment le egy dkg sem!!! :-( Azt mondta a tanácsadóm, hogy mert biztos nem tartottam az időpontokat! tudod a 9-14-19h!!!!! Miért mondja ezt!!!??????? Pedig én még csak nem is eszem gyümölcsöt/zöldséget sem! Reggel shake...ebéd shake...vacsi! Ennyi!!!!!! Mondtam, hogy a sima rost tabletta helyett jó lenne a másik...azt hiszem thermo!!!??? Az a típus vagyok aki alig evett, de hízott...és ha jól olvastam akkor ezt ajánlottad! Erre ő azt mondja, hogy már nem gyártják....helyette van a rost!!! Most a héten betartom az időpontjait és megpróbálok nem 4kor lefeküdni, de ha most sem lesz semmi...még kitartó vagyok....nem tudom meddig...az időpontokon kívül mindent betartok...nyaralunk,bulizunk nem iszom-eszem..és mégis semmi...ha a megadott időben eszem, és nem megy...hát!!!!!!! Kíváncsi leszek,mert ezen kívül mást már nem tehetek! Köszi előre is! Kicsit kétségbe estem! Segíts!
1205. judit333
2009. júl. 2. 16:01
Olvasom,hogy azért elbuktak egypáran,nem jött be nekik,voltak akik csinálták,fogytak de maradtak folyton éhesek,kínlódtak.Ők mit rontottak el?
1204. judit333
2009. júl. 2. 15:52
Jaj,én bénázok.Minden nap másként gondolom ki,hogy hogyan egyek.Valamikor délben iszom a turmixot,máskor este.Nem tudom ,hogy melyik lenne az ideálisabb,ezért már kétszer elrontottam a napomat.Agyalás miatt!Én éhes is vagyok sokszor.Akkor bekapok ezt-azt,általában sajtot,sonkát, retket.Nagyon fontos lenne a rendszer./más diétáknál is így véreztem el/Erősítsetek meg,csak ki kell tartani egy terv mellett és egyszer csak beáll a szervezet és bírni fogom.Olyan sokan fogytak ettől,ezen is csodálkozom,tényleg megy ezzel?
1203. solmyr
2009. júl. 2. 08:18
Sziasztok! Az éhség nálam is szinte teljesen elmúlt. Max. ebéd előtt jelentkezik.Vissza is álltam a normál poradagra. Az első hét eredményei: - 1,3 kg, és minden problémás részről -1 -1,5 cm. Szerintem ez kezdetnek nem olyan rossz. Kitartást nektek.
1202. klarici
2009. júl. 2. 07:50

Sehol senki? Hogy vagytok lányok? Hogy bírjátok? Én már kevésbé vagyok éhes a shake után, most már kezdi megszokni a pocim, hogy ez van, nincs más.

Aztán 2 óra elteltével jön a gyümi, annak nem tudok ellenállni, főleg most, hogy érik a sárgabarack!

Veletek mi újság?

1201. Timilord (válaszként erre: 1197. - HusiNyuszi)
2009. jún. 29. 23:51

Nagyon köszönöm a segítséget...én is ezt gondoltam, csak a tanácsadóm mindenáron ragaszkodna a 7-14-19-es rendhez, ami a mostani életem mellett kivitelezhetetlen! A 9-es kezdést is úgy kellett kiharcolnom...ha hajnal 4-ig fenn vagyok néha még ez sem kivitelezhető! Megnyugodtam, tényleg köszönöm!!!!!!!!!!!

Mindenkinek kitartást kívánok!!!!!!!

2009. jún. 28. 16:27

Hű, de frissek voltatok! Én délig aludtam :-) persze, mert fél 5-ig melóztam a gép előtt :-) (Ma este jönnek haza a gyerekek a táborból, kihasználtam az utolsó pár szabad órámat.)


Szívesen, és kérdezzetek nyugodtan! Hajrá mindenkinek!

1199. judit333
2009. jún. 28. 06:42

Jó reggelt!Már kidobott az ágy!Lehet,hogy pszichésen érzem,de frissebb vagyok.Tegnap jó napom volt,éhes voltam,de még kibírható,sőt szinte élveztem ezt az érzést,mintha "fogynékérzés" volt!

Ittam kaukázusi kefirt,nagyon elteltem tőle.Remélem,érezzük majd azt a sok jó tulajdonságát a terméknek ,amikről beszámolnak mások is.

1198. klarici (válaszként erre: 1191. - HusiNyuszi)
2009. jún. 28. 06:09

Szia HusiNyuszi,


köszönöm, hogy válaszoltál, kellett a bíztatás, mert tegnap már nagyon meg voltam zuhanva.

A vizet nem tartja vissza hála Istennek a szervezetem, nem puffaszt, csak a hasam nagy tőle. Igaz, mindentől nagy, egy szem málna is meglátszik rajta:(

A kávét megpróbálom úgy, ahogy írtad, és lehet, hogy megrendelem a completet is.

Köszönöm mégegyszer, jó, hogy így tartod bennünk a lelket!!

Üdv, Klári

2009. jún. 27. 23:04
Sajnos nem tudok minden nap feljönni, de néhánynaponta felnézek ide és igyekszem mindenkinek válaszolni. Viszont ha e-mailt írtok, azt mindennap nézem - csak annak az a hátránya, hogy akkor nem látja mindenki a választ.
2009. jún. 27. 22:40
Remélem, mindenkinek válaszoltam, ha kimaradt valami, szóljatok rám! Jó éjt!
2009. jún. 27. 22:40
Verka, nagyon szépek az eredményeid, csak így tovább! Sajnos a mozgást nem lehet megúszni - ja, ezt már írtam... :-)))
2009. jún. 27. 22:39

Judit: lásd az előző válaszom, és hízni akkor fogsz tőle, ha a shake MELLÉ eszel rendes kaját is. A fehérjeporból viszont nyugodtan tehetsz bele többet, mert az 0 kcal. A normál adag (3 dl folyadék és 2 kanál shake) helyett egy éhesebb embernek 5 dl folyadék, 2 kanál shake-por és annyi fehérjepor, hogy ugyanolyan legyen az állaga, mint az eredetinek - ezt javaslom.


Valaki kérdezte, hogy az egy kanál az mennyi - egy normál evőkanál, nem csapott, de nem is teljesen púpozott. Valahol a kettő között.

2009. jún. 27. 22:37

Solmyr: Nálad is a szénhidrát okozza a gondot, de Te ezt tudod is. A több víz segíteni fog ezen is, nem leszel olyan éhes. A shake valóban vízhajtó egy kicsit az elején, ez normális. Meglátod, hamar meg fogod szokni a többször kevesebbet, és egy kis idő után a szénhidrát sem fog annyira hiányozni.


Neked is és Juditnak is: 1,5-ös tejjel és 2 kanál porral a shake 217 kcal. Ha 3 kanál port teszel bele, több lesz a kcal, csodák nincsenek... De sokkal fontosabb, hogy ne legyetek éhesek!!! Inkább kezdőjön lassabban a fogyás, minthogy éhesek legyetek, mert az éhezésre a szervezet raktározással válaszol, és oda a rend. Én inkább azt mondanám, hogy több folyadékba tegyétek a port, és a folyadék se tiszta tej legyen, hanem mondjuk 1/3 tej és 2/3 víz. Attól még jóízű marad, de kevesebb kalória. Sőt, én amikor gyorsabban akarok haladni, tiszta vízzel iszom, és mivel úgy nem nagyon finom, beleteszek egy kávétejszínt. Az szinte 0 kcal, és mégis tejízű lesz tőle a shake. Próbáljátok ki!

2009. jún. 27. 22:30
Timilord: a Te eredményeid pompásak, gratulálok! Jó úton haladsz. És nem rontod el: ha későig fent vagy, normális, hogy későig eszel. Lefekvés előtt 1-2 órával már ne egyél, de ha 4-ig ébren vagy, akkor nehogy este 6-kor egyél utoljára, mert olyan fejfájásod lesz, hogy belezöldülsz. Ne legyen lelkifurdalásod emiatt!
2009. jún. 27. 22:27

Klarici: a korábbi kérdésedre mondanám, hogy úgy tűnik, eléggé szénhidrát-függő vagy, tehát mégiscsak a fehérjét kellene erőltetned. Ha a Hörbis most nem megy, próbáld más élelmiszerekből, és egy ideig próbáld a gyümölcsöt is csökkenteni, abban is rengeteg a cukor. Az normális, hogy az első időkben a shake után két óra múlva éhes vagy, erre is jó lenne ilyenkor egy fehérjeszelet (= Hörbi-csoki). Egy hét után az a mínusz 1 kg valószínűleg víz! És ne aggódj azon, hogy látszólag még nincs eredmény - a napi 1 shake az a fenntartó program lenne, most Neked először még a méregtelenítési fázis van, aztán lesz a fogyóprogram, amikor két shake-et iszol.


Szóval az eredményed teljesen rendben van, jól csinálod, fel a fejjel!

1190. Timilord (válaszként erre: 1187. - HusiNyuszi)
2009. jún. 27. 14:10
Szia! Lenne pár kérdésem...biztos olvastad,de azért leírom! 2hét alatt a mérleg:-4.1kg,4cm comb,2cm derék, 3cm csípő! Ez jónak számít? Nálam a párom miatt a vacsi a rendes étkezés! Az elv az, hogy 9kor shake, 2kor shake, 7kor vacsi! Ritkán eszem közte gyümölcsöt vagy zöldséget! Most 1hete szabin vagyunk, és néha amúgy is fordított életet élek! Gond, ha van olyan, hogy az egész eltolódik,mert a nap nálam olyan hajnal 4kor ér véget? Ilyenkor 13:00shake...17:00shake...21:00vacsi! Lehet ebből gond? Elrontom ezzel? Azt gondolom, hogy ha hajnal 4-ig aktív vagyok, akkor ez nem lehet baj...bár a tanácsadóm reakciójából ítélve talán mégis! Van, hogy nem tudom máshogy megoldani!!! Aztán meg lelkiismeret furdalásom van! Kérlek válaszolj! Egy hős vagyok, nem bűnözök...de nem jó ha azt gondolom,hogy mégis elrontom! Köszönöm szépen előre is!
1189. judit333
2009. jún. 27. 12:33

Én is kevés szénhidrátot eszek,bízom benne ,hogy emiatt is lesz fogyás.Jaj,de most megijedtem!bár 1 kg lement,az is szupi!

Most tettem több port a reggelibe és fehérjeport is,nem voltam délelőtt éhes,de!több por nem hízlal?fehérjéből kellene többet belerakni inkább?Normálisan 2 kanál vaniliáspor +1 kanál fehérjepor 3dl tejben,nem gond ,ha módosítunk rajta--mindenből több,hogy ne legyünk éhesek?

Csak ne hízzunk,bennem van egy ilyen ,hogy a turmixtól hízni fogok,mert az én szervezetem így reagál rá,pláne ,hogy most többet teszek az adagomba.

1188. klarici
2009. jún. 27. 08:21

Sziasztok! Na én ma egy kicsit azért megzuhantam. Holnap lesz egy hete, hogy fogyasztom a shaket és a rostot- igaz csak napi 1x iszom, majd a 2. héttől kell 2x inni-,de mivel egész nap alig eszem, és a kenyeret teljesen elhagytam, gondoltam lemérem magam. Az eredmény leírhatatlan, mert 1 cm sem ment le sehonnan, ha másért nem, a szénhidrát elhagyása miatt nem illett volna vékonyodni valamicskét, valahonnan? A mérleg -1 kg-t mutat, fogalmam sincs honnan ment le, talán a bokámból, azt nem mértem.

Valaki tud pár vígasztaló szóval szolgálni?

2009. jún. 26. 23:50

Lányok, most már elég késő van, úgyhogy most csak egy általános választ írok, aztán holnap majd mindenkinek külön is, akinek ez nem válaszolja meg a kérdését.


A lényeg az, és ez a Herbalife legnagyobb előnye, hogy sok változata van, és személyre szabható. Ezért kell a tanácsadó is mellé.


Aki sokat szokott enni, annak a Zabrost a jó megoldás kezdetben, mert az telíti a legjobban. Persze ehhez sok vizet is kell inni, különben székrekedésed lesz. Ha olyan fajta vagy, aki nem érti, hogy mitől hízik, hiszen alig eszik - akkor Neked a ThermoComplete való, mert az az anyagcserédet is gyorsítja.


Ha éhes vagy, egyél több fehérjét vagy Herbalife fehérjeport. Ezt teheted a shake-be, de pl joghurtba is, sőt, akár a főzeléket is behabarhatod vele, mert a liszthez hasonló állagú, és teljesen ízmentes.


Sajnos a mozgást nem lehet megúszni - de ennek nem kell feltétlenül edzésnek lennie. Parkolj távolabb, ne használd a liftet, szállj le egy megállóval hamarabb, menj gyalog, babakocsival vásárolni vagy a játszótérre, ne pedig autóval.


Ne felejtkezz el a vízivásról! Evés előtt igyál meg egy nagy pohár vizet: beindítja az emésztésedet, és megnyugtatja a gyomrodat, ha nagyon éhes voltál. Így nem fogsz nekiesni az ételnek, és könnyebb lesz az emésztés is.


Holnap jövök a többi válasszal, a privátokkal is. Jó éjt és legyetek ügyesek!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook