Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? fórum

Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? (beszélgetős fórum)


2008. febr. 4. 16:13
A barátnőimmel sátoroztunk egy tóparti campingben. Ő is ott volt a haverjaival. 16,5 éves voltam. Nem volt egy nagy élmény. Azóta nem láttam.
2008. febr. 4. 15:30
19 évesen, egy parkban... kb 4 hónapja voltunk együtt a párommal.. és inkább a kiváncsiság hajtott mint a szerelem.. nem volt rossz,nem fájt vagy iesmi.. de nem is élveztem..utána persze a pasi le is lépettt..később tanultam meg élvezni a szexet, de nem bánom a mai napig sem hogy igy történt..
2008. febr. 4. 15:21
A 18. születésnapomon történt, két évvel az első csók után. Első szerelmem a csók után nem sokkal eltűnt, két év múlva előkerült. Kezem lábam remegett, se ülni, se állni, se szólni nem tudtam. Nem gondolkodtam egy percig sem akkor. Szép emlék. "Természetesen" utána eltűnt. Most került elő ismét. Most mire fog még tanítani?
2008. jan. 12. 17:03
17 éves voltam, 6 hónapja jártunk együtt. Náluk, az ágyban. Kedves volt, gyöngéd és jól sikerült. :)
2008. jan. 10. 21:14

Én már majdnem 19 éves voltam. Korán kezdtem el dolgozni, szorakozni nem jártam. nem találkoztam velem egykorúval. Szóval már kicsit zavart a dolog és az egyik fiatalabb kolegámat akivel azért lehetet beszélgetni- és tudtam, hogy azért szimpatizálunk- " megkértem" nem-e segítene.

Semmi romantika,semmi élvezet részemről. 4szer történt meg még utánna. Én úgy meg voltam lepődve, hogy miért vannak ezért úgy oda emberek.

De utánna megértettem miért. Az első szerelmemnél már élveztem én is.

Nem bántam meg, hogy így történt.

2008. jan. 10. 19:56
19 voltam, ő pedig fél évvel idösebb. Barátoknak indultunk, chaten ismertük meg egymást..már az elsö randin ugy alakult a dolog, hogy valahogy szóbakerült a csók, azt mondtam hogy ugysem mer megcsókolni hisz csak barátok vagyunk.. a következö pillanatban meg már a nyelve a számban.. ő volt az elsö szerelmem...5 hónap után történt meg, júliusi melegben, fák között, egy tisztáson.. piknikeltünk, ittunk is jócskán, aztán megcsókolt.röpködtek a ruhák.. és megtörrént. nem éreztem semmi fájdalmat nagyon jó volt...ez volt vele az egyetlen alkalom...ő az a fajta volt aki mézes mázos amig a szexet meg nem kapja, aztán lelép. velem is ez történt. Nem bántam meg, igaz a kiváncsiság szűz fejjel jobban hajtott mint valaha gondoltam volna..de nagyon szerettem...ezért tettem. azóta nem is beszéltünk. ez igy volt megírva.voltak mások is... már másfél éve együttvagyok a jelenlegi párommal , boldog vagyok, és eddig ő az egyetlen , akivel el tudtam jutni az orgazmusig szex közben is:) :D tud valamit:)
2008. jan. 10. 19:38
Hát! Lepsénynél még megvót!
156. diony
2008. jan. 9. 23:05

Még nem voltam 17. Vadóc voltam és türelmetlen, igazi vulkán természettel. Már nagyon meg akartam tenni, forrongott bennem a sok női energia. Egy barátom sem volt addig, de a szexualitásom már 5 éve igencsak ébren volt. Az akkori páromnak kikötött 2 hónap "váratási" időt én szenvedtem meg jobban. :D

Mivel előtte már minden mást megtettünk, csak még azt nem, biztos voltam benne, amit ő az erős munkáskezeivel csinált, azzal már elintézett a bejutást illetően... ami nem is volt kellemes, de annál sokkal erősebb volt bennem a vágy, hogy ez megállítson.


Mégis meglepődtem, amikor semmi nehézség nem volt a bejutásnál. Nagyon élveztem, bár először moccanni sem mertem, csak feküdtem és "éreztem." Az újat. A meglepőt.

Aztán hirtelen olyan szinten estünk neki a dolognak, hogy körbejártuk a szobát (a földön csináltuk) és arra eszméltem fel, hogy a fejem ritmikusan koppangat a szekrényajtón.

Később - milyen érdekes az ember teste! - jónéhány alkalmon túl voltunk már, és nem kis lendülettel, amikor a srác a nyakába vette a lábaimat. Aztán megállt, kérdezte, hogy fáj? Merthogy vérzek. Nem - mondom - biztos, hogy az enyém a vér?

Az volt. Valószínű az én szűzhártyám ekkor adta csak meg magát, addig szépen sunyin beengedte a páromat és alkalmazkodott még a nem kicsi méretéhez is :)

(ennek ellenére később én is megkaptam, hogy nem ő volt az első)

5 évig voltunk együtt. Én azt hittem, jártunk, utólag derült ki: csak keféltünk. Az ő részéről.


Ma már nem adnám őneki. A mostani párom az, aki igazán megérdemelte volna. De állítólag a legenda úgy szól, hogy az indiaiaknál vannak olyan háremek, ahol a lányok szüzessége minden éjjel megújul. El kéne látogatni oda :DDDD

2008. jan. 4. 13:04
15,5 évesen. Már több mint egy éve voltam együtt az akkori barátommal, ő 16 éves volt. Anyukámmal előtte elmentünk orvoshoz, gyógyszert iratni, aztán elrendezte anya, hogy szilveszterkor, csak a mienk legyen a lakás. A fiúnak is az volt az első, és nagyon szép élmények maradtak bennem! De már nagyon rég volt!!!!!!!!
2008. jan. 4. 00:54

14,5 évesen, akkor már 1 éve voltam együtt a párommal... :) Előtte 5 éven keresztül (igen, igen, már általános iskola 3. osztályától ostromoltam szerelmes levelekkel... :)


Tőle kaptam az első csókot is. :)


Én voltam az első neki (ő akkor 17 volt) és ő is nekem... Sajnos nem sikerült elsőre, mert fájt, de nagyon aranyos volt és óvatos. :)


Összesen 8 évig voltunk együtt... Ejj, de rég volt... :)


Rég volt, szép volt :)

2008. jan. 3. 11:33
19 évesen egy hotel szobában,életem nagy,de nem legnagyobb szerelmével.Utána véreztem és nagyon görcsölt a hasim,mert nem tudtam kellöképpen ellazulni az aktus alatt.De nagyon szép élmény volt!
152. spinneli (válaszként erre: 151. - Amélie forever)
2008. jan. 2. 20:01
hát ez elég sok szempontból elég extrém:)
2008. jan. 2. 20:00

27 évesen, az albérletemben a franciaágyon, az akkori legjobb barátommal, akit én nagyon szerettem, és aki előtte pár percel vallotta be, hogy valójában meleg.Addig vigasztaltuk egymást, amíg ez lett belőle.

Neki is ez volt az első, előtte se nővel, se férfival:-) Két hét boldogság, utána elkezdte az életét MÁSként.. Mára a barátság is véget ért, de az emlék szép maradt.

150. vikk00 (válaszként erre: 148. - LoLiNa)
2007. dec. 29. 20:41
nem, nem viccelek. szerintem ezzel nincs értelme viccelni. felesleges. évszámban persze, korai, ezt én sem tagadom. a nődoki azt mondta testileg érett vagyok, én pedig átgondoltam a szívemmel is, az eszemmel is, és megtörtént. de nem bánom, mert mint mondtam, mai napig ő tölti ki életem azon részét, mikor nem a suliban vagyok.
2007. dec. 29. 06:05

Azt hiszem varhattam volna az elvesztesevel 24 eves koromig. :D

De keso banat

148. LoLiNa (válaszként erre: 143. - Vikk00)
2007. dec. 29. 05:58
14 se voltál? ugye viccelsz?
2007. dec. 28. 19:08
17 voltam ,és sátorban a balcsin....
2007. dec. 28. 17:54
És én is örülök, hogy nem én vagyok az egyedüli csodabogár, aki csak egy pasival volt egész eddig.
2007. dec. 28. 17:52

Sziasztok!

Én 19 voltam, akkor már 2 éve jártam a barátommal, aki 21 volt. (De a távolság miatt csak 2hetente találkoztunk, ezért kellett hosszabb idő és nem bántam meg.)

Viszont az első nagyon béna volt: szüleim a szomszéd szobában, mi a szőnyegen, hogy ne nyikorogjon az ágy :-)

De csak pettingeltünk, ahogy korábban is, és egyszer csak "becsusszant". Nem éreztem semmi fájdalmat, nem is véreztem, viszont annyit bírtam kinyögni, hogy "Ez már az?" Aztán abba is hagytuk 5 perc után.

Ja, a páromnak is ez volt az első, de azóta is együtt vagyunk (lassan 9 éve), és jókat nevetünk az első próbálkozásainkon.

2007. dec. 3. 19:56
Én 23 éve koromban vesztettem el, egy 33 éves nővel. Két évig voltunk együtt. Egy netes társkeresőn találtunk egymásra. Nála voltunk, tudott róla, hogy szűz vagyok még, az erkélyén ücsörögtünk, elkezdtünk csókolózni, megfogtam a mellét, majd ő levette róla a kezem, azt hittem, nem akarja, de felhúzta a pólóját és alátette a kezem közvetlen a mellére.. Aztán bementünk a szobába, levetkőztünk, és megtörtént.. Csodálatos volt. Azt hiszem, életem legjobb nője, sosem volt senkivel utána olyan jó, mint vele.
143. vikk00
2007. nov. 4. 22:30
azt hiszem, én vesztettem el a legkorábban. legalábbis az eddig leírtak közül. Én még a 14-et sem töltöttem be, mikor megtörtént egy gyertyákkal kirakott szobában, nagy szerelmemmel, aki akkor 19 éves volt. neki előttem már több barátnője is vot. nagyon gyengéd, és figyelmes volt. én sem véreztem, és nem akarta elhinni, hogy szűz voltam, de végül elhitte. azóta is vele vagyok, és imádom..:)
2007. nov. 4. 22:04
15 voltam, összesen fél évig jártunk, de szép emlék maradt:) Nekiis énvoltam az első, gyertyát gyújtott, zenét tett be..Azóta egy immáron 2és fél éves kapcsolatban vagyok, Neki én voltam az első. Kicsit sajnálom hogy ez fordítva nem volt így, de biztosan nem bántam meg:)
2007. okt. 25. 20:44

18 éves voltam, ő 24. Neki volt már előttem komoly kapcsolata is, és sok futó is. Öt hónapig jártunk előtte, picit nehezen jott ossze, nem tudtam elengedni magam, szégyenlos voltam, de sikerült. Nem véreztem, picit fájt, de összeségében jo volt, azóta mégjobb, és egyre csak fokozódik az élvezet. 6 éve vagyunk együtt :) Ő az első, és az egyetlen is.

(Öröm volt olvasni, hogy vannak sokan akik az első pasiukhoz mentek hozzá stb, engem sokáig cikiztek e miatt...)

2007. okt. 22. 21:01
férjem által
139. hdsb
2007. okt. 22. 17:55
19 éves voltam. Már nem akartam szűz lenni, de a végén hosszú szerelem lett, ami 5 évig tartott.
138. coline (válaszként erre: 137. - Coline)
2007. okt. 22. 16:19
Azóta is együtt vagyunk!!!! Ez elmaradt.
137. coline
2007. okt. 22. 16:17
16 évesen, nem volt egy gyalog galop,de nagyon belejöttünk ma már.Az ágyában történt,immár 14 éve, én is véreztem.
136. Ildenc
2007. okt. 22. 16:02

19 évesen azzal a fiúval, aki a férjem lett.

Neki is ugyanez a története( ő is szűz volt).

Apósomnál történt és vagy 5-6 percig tartott...

:)

2007. okt. 22. 14:17
16 évesen a jelenlegi párommal, itthon az öregem ágyában...Én sem bántam meg semmit
2007. okt. 4. 11:24

16 évesen 20 együtt eltöltött hónap után. Nem bántam meg, de utána szakítottunk, mert nem hitte el, hogy szűz voltam, mert nem véreztem!

Mégis szép emlék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook