Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemölcs ellen mit használjak? fórum

Szemölcs ellen mit használjak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. okt. 2. 15:30

Sziasztok.


Nekem egyedül az Acetocaustint vált be.

2011. okt. 2. 15:19
Hány százalékos ecet koncentrátumot használtatok? Én most próbálom 10%-ossal. Kíváncsi vagyok nagyon!
2011. szept. 21. 12:04
Nekünk az egaver nem vált be, a duofilm nevezetü ecsetelő viszont 1 hét alatt leszedte és csak 1x kellett vele egy nap bekenni.
220. Andy 92
2011. szept. 3. 15:21
az ecet az milyen?
2011. aug. 21. 17:51

Sziasztok!

Nekem is volt szemölcsöm, nagyon utáltam!! Probáltam mindenféle drága kencét és végső megoldásként fogtam egy vattát beleáztattam ecetbe és ragtapasszal odaraktam. Igaz összeszorítottam a fogam :) pár óráig bírtam és leszedtem:) de 2 nap múlva reggelre egyszercsak eltűnt!! Olyan szép a helye mintha nem is lett volna soha!

2011. aug. 12. 07:27
Ezek tényleg hasznos információk, köszi hogy megosztottad.
2011. júl. 28. 12:37
Verrumal, háziorvosnál is felíratható, nagyon jó! Körömlakk-szerű szer, mi csak ezt használjuk.
2011. júl. 27. 16:46
Talpamon volt egy szemölcs, nagyon mély és nagy, aztán átterjedt a másik lábamra, ahol kettő lett, majd az ujjamra....mindent próbáltam: voltam lefagyasztatni bőrgyógyásznál, kenegettem szalicilsavval, Scholl-os tapaszokkal, használtam teafaolajat, grépfruitcseppeket, almaecetes borogatást (ez jól kimarta), paprikás olajos pakolást....szerintem minden létező orvosi és alternatív megoldást. Aztán végül anyukámnak a kertjében szedtem egy vérehulló fecskefüvet, átültettük egy cserépbe, és itthon naponta 2x kenegettem a levével. A kisebbek kb. 1 hónap alatt múltak el, a nagyon nagy és mély talpi szemölcs még bírja, de már nagyon picurka és csak egy fekete kis pontot látok a közepén, és végre normálisan néz ki a talpam. Vettem vérehullós ecsetelőt is, azzal is néha kentem, mert sajna a virág véges volt :-) Mindenkinek ajánlom ezt a megoldást, sohasem hittem volna, hogy a természet ennyivel többet tud mint a drága orvosi kencék!
2011. júl. 24. 14:00
Futószemölcs? Vagy sima közönséges? Esetleg nyeles szemölcs? Az első gyorsan terjed, és ha jól emlékszem el lehet kapni. A kövirózsa levelét ketté kell törni és a nedvével naponta többször bedörzsölni a szemölcsöket. A második: lidokain és kiégeti az orvos vagy fagyasztásos technikát alkalmaznak. A harmadik: lekötik a nyelénél és mivel nem lesz vérellátása leesik magától.
2011. júl. 23. 23:20
Szemölcsriasztót!
2011. júl. 7. 09:32
Sziasztok nekem a talpamon van szemölcs.Nem piszkálom de egy ideig kentem vérrehulló fecskefűvel nem tünt el.Hallottam régi módszerről hogy szalicil és citromlé keveréhe hathat.
2011. júl. 4. 10:35

Sziasztok!

Nekem is volt 1 szemölcsöm, én azt hittem, hogy pattanás,mert pont úgy nézett ki, vagy mint 1 kicsi vízhólyag.Elmentem bőrgyógyászhoz, és erre a célra alkalmas kiskanállal kivágta, de semmit nem éreztem, mert előtte kb. 2 órával be kellett kennem lidocainnal (krém),ami teljesen elérzéstelenítette.Meg sem éreztem, hogy kiszedték.Kérdeztem, hogy ha lenne még rajtam mivel lehetne kezelni.Az immunrendszert kell erősíteni vitaminokkal, probiotikumokkal, grépfrút mag cseppel.Azóta 1 sem jött rám. Sajna a párom is elkapta tőlem,úgyhogy vigyázni kell az ilyen fajta szemölcsökkel.Ő kb. hatodszor megy vissza az orvoshoz, de mindig előjönnek rajta.Már nem tudunk mivel próbálkozni, úgyhogy most én is a vérehulló fecskefüvet fogom keresni.Remélem a szemölcsnek erre a fajtájára is alkalmazható.Tanács?

Jah, és minél előbb el kell távolíttatni őket, mert csak tovább fertőződik a szervezetben, amit észre sem lehet venni.

2011. jún. 23. 13:37

Sziasztok!!!

Nekem is van egy pár szemölcsöm a combhajlatomnál... :(

Én is már mindent kipróbátam, de semmi! :/ Utálom! Nem régen olvastam egy cikket itt hoxán, és valaki írta, h ecetet kell rakni rá, és eltűnik! hát én az egyiken kipróbáltam. fél napig egy ecetes vattát ragasztottam rá. mivel nem láttam semmi változást, így abba is hagytam. leszedtem, és elfelejtettem. Aztán 2-3 napra rá, észre vettem, h befeketedett, és mivel mellé is került a bőrre, kis seb lett körülötte! Hagytam, gondoltam, majd elmúlik! aztán megint pár nap elteltével fürdés után megnéztem, h mi a helyzet, és képzeljétek, ahogy elkezdtem piszkálni a fekete szemölcsöt, lejött róla egy vastag réteg, és a negyedére csökkent maga a szemölcs! Persze kicsit csíp, mikor rajta van, de megéri! holnap reggel az első dolgom az lesz, h mindet beragasztom egy napra. . . veszteni nem vesztek semmit! :) remélem bejön! Majd megírom a fejleményeket. . . :D

210. szakalyadri (válaszként erre: 209. - Felleg82)
2011. jún. 17. 12:48

Más ötletem sajnos nincs.

A patikai kenőcsök se valók sajna semmire...

209. felleg82 (válaszként erre: 200. - Szakalyadri)
2011. jún. 17. 11:25

Szia!

Sajnos nem használt nekem.

1 hónapja kennem és semmi változás.

Azért köszi a segítséget.

Próbálkozok mással hátha segít.

Vagy ha tudsz még valamit írd már meg légyszíves!

208. magud
2011. máj. 21. 18:23

Sziasztok!

9 éves kisfiam talpán kb fél éve küzdünk talpi szemölccsel. Úgy néz ki, végre sikerül tőle megszabadulni. A csodaszer neve Vérehulló Fecskefűkrém. 2 hete kenjük evvel a krémmel naponta 3×, a szemölcs sebbé alakult és fele seb már le is esett, nagyon örülünk neki.Bizom benne másnak is használ majd, én a gyógyszertárunkba hozattam meg, egy ismerösőm ajánlotta, már sok mindenkinek használt. Az ára nagyon kedvező párszáz forint, a dobozán van egy telefonszám 30/346-7378.

2011. máj. 18. 19:57

Jó ezt tudni, hogy ez sem biztos.


Mást próbáltál?

206. c0c56db0d6 (válaszként erre: 203. - C906e7f5a1)
2011. máj. 18. 19:13
Nekem homeopátiával nem múlt el.
205. c0c56db0d6 (válaszként erre: 204. - Havasigyopár)
2011. máj. 18. 19:12
Ez micsoda? Nem hallottam még róla.
2011. máj. 17. 07:50
Nekem a "diafilm"sav használt,amivel kenegettem,sorra esnek le,elég sok idő kell mig leesik,de utána megmaradt a helye.
2011. máj. 17. 07:46

A vérehulló fecskefű nekem is használt.


Ma hajnalban hallottam Barkó Judit műsorában, hogy homeopátiás gyógymóddal is lehet kezelni és egyszerűen leesik, nem kell leégetni stb.

202. 99c6cef036 (válaszként erre: 2. - Ksmoni)
2011. máj. 16. 21:08
igen kiprobaltam es elmulott a szemolcs.
2011. máj. 16. 21:06
verehullo fecskefune a friss leve,es lehet naponta legalabb 2szer is nekem hasznalt,vagy meg hallotam[de nem probaltam ki] ezustnitrattal.
2011. máj. 16. 20:07
3szor minimum,aztán kössd be gézzel.Remélem ez neked is használ!
199. felleg82 (válaszként erre: 195. - Szakalyadri)
2011. máj. 16. 20:03

Szia!

Elkezdtem használni.

Hányszor kenjem be 1nap???

198. c0c56db0d6 (válaszként erre: 197. - Bosszús)
2011. máj. 12. 12:33
Korábban már írtam nekünk nem jött be, pedig van a kertben.
2011. máj. 10. 15:04

Lencsinek, nagyon igaza van!!!!

"Frissen szedett vérehulló fecskefű kettétört szárából kipréselt levévét sepegteted rá!

Nagyon jó, és hatásos!

Tapasztalatból tudom, mert a fiam kezén is,azóta nyoma sincs már!

196. c0c56db0d6 (válaszként erre: 195. - Szakalyadri)
2011. máj. 10. 12:55
Más szerrel is kell 1-2 hét szerintem.
195. szakalyadri (válaszként erre: 194. - Felleg82)
2011. máj. 6. 21:02

1-2hét mindenképp kell sajna.

Nem igazán tudom elmondani,egy kamasz fiú nem fejteget ilyet.Látszatra olyan volt neki mintha száradna fokozatosan.Kifehéredett.

Viszont elfelejtettem írni hogy bekötöttem a kezét miután bekentük.Felpuhult tőle.

194. felleg82 (válaszként erre: 191. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 19:26

Köszi a segítséged.

Remélem segíteni fog.


Még azt szeretném kérdezni,hogy mit csinál a szemölcsel?

És mennyi idő alatt hat?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook