Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
706. keszani (válaszként erre: 705. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 24. 13:29
köszi :D megjártam, mikor vetkőztem mondta,h nem kell félnem, sokat látott már. kaptam aldarát (nálunk condyline nincs) és azt mondta,h ha ezzel nem mulna el akkor csak sebészi uton lehet eltávolitani mert tul közel van a hüely bemenetkez fayasztani nem tudná...de szte elmulik majd nincs para...meg vmire levette a vért, kérdezte,h a női vette-e rá (mivel még nem is hallottam ezért nemet mondtam :D) aztán levette...nem tudjátok,h ilynekor mire van az?
705. szaloncukorrr (válaszként erre: 704. - Keszani)
2012. jan. 23. 18:18

Nem, nekem nem ő mondta, csak annyira szétmarta a sav a bőrömet, hogy egész idáig sebes volt, ezért nem is lehetett volna rákenni, meg amúgy sem szeretek ilyen nagyon káros anyagokat magamra kenegetni. Ezért inkább kutakodtam, hogy mivel tudnám kiváltani ezt a borzalmas Condyline-t.


Én is kellemetlenül éreztem magam a bőrgyógyásznál, de szerencsére nő és nagyon laza, uh. ezt sikerült leküzdeni. Remélem mond valami bíztatót neked. ;)

704. keszani (válaszként erre: 703. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 23. 13:27

neked doki mondta a grepi cseppet rá?

én holnap megyek hozzá, picit félek :S tok ciki nem,hneki mutogatom magam :S noinél nincs gond, de bororvos...:S v csak én vagyok igy vele?

703. szaloncukorrr (válaszként erre: 702. - Keszani)
2012. jan. 23. 12:56
Azóta nekem is javult a dolog. MIvel a bőrgyógyász azt mondta, hogy ez hosszú folyamat, és máshol is írták, hogy a makacs szemölcs leszedésére kell 1 hónap a grape-nek is, ezért szorgosan kenem, nai 2-3-szor az egész területet és bízok benne, hogy el fog múlni! :)
702. keszani (válaszként erre: 701. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 22. 20:46

komolyan?

nekem most elfogyott a krémem, és ha minden jol megy kedden megyek bőrorvoshoz. remélem mond vmit...


de azota javult, egint 2 piros pont van

701. szaloncukorrr (válaszként erre: 699. - Keszani)
2012. jan. 21. 14:06

Nekem iskb ugyanígy néz ki! Ahol először voltak, ott ugye lemarattuk a savval, aztán szorgosan kenem Grape Vital-lal, nem jöttek elő, kezd helyrerázódni a bőröm is. DE: most cserébe a hüvelybemetnetnél jöttek elő, azokat is kezeltük savval, de semmi reakció nem volt, így azt hittük mégsem condyloma, most már látszik, hogy igen!


Azokat is kenem a grape kivonattal, nagyon kiszáradt a bőröm és egy ponton meg is repedt. Tegnap már úgy kentem be, hogy mandulaolajjal összekevertem a grape-et. Tökre hurkás az egész bőröm, de úgy tűnik, mintha ennek nagy része az irritáció miatt lenne, mert eléggé fáj.


Nekem a bőrgyógyász azt mondta, hogy azért kell irritálni, hogy az immunrendszer odakoncentráljon, és kinyírja a vírust, és hogy 6-8 hét szokott lenni a minimum kezelési idő...


Énnagyon durván elhatároztam, hogy meggyógyulok, úgyhogy így is lesz! :)

700. Mandarin 85 (válaszként erre: 699. - Keszani)
2012. jan. 20. 21:54
Jesszusom!!!! Te biztos hogy jól kezeled magad??Mondjuk nem tudom ,hogy milyen az otthoni kezelés!! mert nekem végig doki csinálta ,de nekem nem volt ilyen.
699. keszani (válaszként erre: 698. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 20. 21:06
ma egész nap fájt :S és most este láttam,h kezd csunya lenni :S nem kis pöttyök, hanem kezd a bőröm feldudorodni a hüvelynél és fáj :S ugy tűnik most bonatokzik ki?:S jövő 7en bőrorvoshoz megyek :S már félek :S
698. szaloncukorrr (válaszként erre: 695. - Keszani)
2012. jan. 19. 22:56

Igen, de tényleg nem az olcsó alkoholos kivonatot használtam, hanem Grape Vital-t (5000 Ft), ami tiszta hatóanyagot tartalmaz, egy magyar doki kísérletezte ki, és azt írják a honlapon, hogy HPV ellen is tesztelték és az estek döntő többségében bevált. (Sajnos nem tudom hogy kell linkelni itt, bocsi, megmutatnám különben).


A teafaolaj pedig 100%-os tisztaságú bio minőségű (Dr. Organic, kb. 2000 FT), mert abból is van olyan, ami olcsó és lámpaolajból csinálják... :S

697. keszani (válaszként erre: 696. - Mandarin 85)
2012. jan. 19. 18:39

igen, ugy 2 hete elmult..1 hétre, de beteg lettem és megint előjött :S


viszont azt nem értem,h amikor meglátták a condylomát hpv tesztet is csináltak...magas rizikofaktoru lett az eredmény. megcsinálták a tipizálást tt meg semmi...hogy lehet? most akkor ha elmulnak a condylomák beoltathaom magam, h legalább a szemölcsökkel ne kelljen babránom?

696. Mandarin 85 (válaszként erre: 695. - Keszani)
2012. jan. 19. 18:25
Miért neked már többször volt??
695. keszani (válaszként erre: 694. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 19. 14:33
komoylan??? csak azazl,h bekented grepi cseppel meg teafaolajjal? akkor én is azt fogom tenni, tuti :D nekem multkor elmult, viszont elotte nem fehéredett ki :S
694. szaloncukorrr (válaszként erre: 693. - Keszani)
2012. jan. 19. 11:57
Igen, utánanéztem mindennek, hogy mi a legjobb, csak nem szerettem volna ide leírni, hogy ne tűnjön úgy, hogy reklámozom a cuccot. Olvastam egy elég hosszú cikket arról, hogy ezek az olcsóbb kivonatok mekkora humbukok és tele vannak tartósítószerrel. Tény és való, hogy mára kifehéredett az összes maradék szemölcsöm, és szerintem kisebbek is lettek. :)Mivel nem mindenhol láttam pontosan, hogy hol vannak, így mindenhova kentem, mára láthatóvá vált az összes, mert mind kifehéredett, ami nem oda való. :))
693. keszani (válaszként erre: 692. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 19. 09:06
a grepi csepp nagyon jo immunerosito :D azért drága amit vettél,mert alhol mentes, de jol dontottél :D
2012. jan. 18. 21:49

Örülök a gyógyulásoknak! :)


Nálam is kezd begyógyulni a lemart felület, méghozzá szépen! Tegnap kellett volna elkezdeni kezelni megint a savval, de még vérzett az egész, úgyhogy inkább természetes módszerre váltottam: vettem 100%-os tisztaságú bio teafaolajat, először azzal kentem, szinte azonnal elmulasztotta a fájdalmat, majd elkezdtem szintén jó minőségű (elég drága) grapefruit mag-kivonattal is kezelni. A grapefruit mag-kivonatot belsőleg is szedem, immunerősítésre, egy pár napig emelt adagban, aztán majd csak simán :) Nagyon bízom benne, hogy hatékony lesz a terápia, mert ez a savas ecsetelés iszonyatosan lemarta a bőröm és konkrétan elkezdett szinte bomlani, olyan büdös volt. :S


Majd jövök, és beszámolok az eredményekről. ;) :)

691. keszani
2012. jan. 18. 19:16
sajnos nekem megint kijött az a 2 :S de beteg is vagyok :S
690. keszani (válaszként erre: 689. - Mandarin 85)
2012. jan. 18. 19:16
ennek nagyon örülök :D meglrte várni akkor és kezelni :D
2012. jan. 18. 17:34
Kedves Mindenki!!! Ma voltam a dokinál !!! és végre nincs egy sem!!! :)) el múltak a szemölcsök!!! 2 hónap után végre elértem idáig!!! most aztán szedem a vitamint ezerrel!!! meg kondi terembe is járok!! :))sok sikert mindenkinek és kitartást!!!
688. b643145122 (válaszként erre: 687. - B643145122)
2012. jan. 16. 13:44
sebfertőtlenítő
687. b643145122 (válaszként erre: 685. - Veronika27)
2012. jan. 16. 13:44
Betadin kiváló ebfertőtlenítő.
686. szaloncukorrr (válaszként erre: 685. - Veronika27)
2012. jan. 16. 13:27

Azért piszkáltam, mert az egész terület nedves volt és ez a nedves, fehér, leeső bőr nagyon büdös, és rettentően feláztatta a bőröm. Nem szerettem volna, ha máshova is átkerül, és megfertőzi a többi területet. Igazából annyit tettünk, hogy egy fültisztító pálcikával nagyon óvatosan, alig hozzáérve letöröltük azokat a részeket, amik már amúgy is leváltak.


Megpróbálom teafaolajjal lefertőtleníteni... most este és reggel natúr, körömvirágos szappanos langyos vízzel mostam le, hogy ne fertőződjön el.

685. Veronika27 (válaszként erre: 683. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 16. 11:21
Nem kellene piszkálni, mert az magától is leesik... De ha vérzik, akkor jól le kell fertőtleníteni (alkohollal, vagy teafaolajjal, vagy gyógyszertárban kapható bőrfertőtlenítővel).
684. keszani (válaszként erre: 683. - Szaloncukorrr)
2012. jan. 16. 10:56
kend be Bepanthen krémmel, ahogy olvasgattam ezt ajánlották több embernek.
2012. jan. 15. 23:02
Basszus! MIvel ezek a nyamvadt szemölcsök teljesen egymás hegyén hátán voltak, ezért viszonylag nagy területet kellett lekezelnem, és totál lejött a bőröm mára, pedig szünnap van. :S Nagyon fáj, és ahogy a fehér réteget kíméletesen,óvatosan eltávolítottuk, elkezdett vérezni is. :( Most gondolom a a seb helyén jól újrafertőzősik minden... :S :S :S
2012. jan. 15. 09:45

Nagyon remélem is.


Talán az a baj hogy túl sokat is olvastam már erről, és majdhogynem rettegek tőle.

681. Mandarin 85 (válaszként erre: 675. - B643145122)
2012. jan. 15. 08:47
Szerintem az tuti nem az volt!!! na meg 3 orvos csak tudja mit beszél!!!
680. b643145122 (válaszként erre: 679. - Veronika27)
2012. jan. 15. 08:43

Azt az egy valamit ahogy lefagyasztotta a dr.nő, utána el is tűnt, csak az a pici piros helye látszik.

Az nyugtat hogy azt az egyet ahogy lefagyasztotta s eltűnt és cond. lett volna, akkor már jelentkezett volna mellette másik.


Most ez már mikor megjelent eleve fehéres volt. Bekentem ecsetelővel, akkor annyit értem el vele hogy jól kimarta a bőrömet, semmi mást nem.


Tavaly tény hogy 1 valami ami volt, azt mondták rá h cond., leecseteltem este, másnapra eltűnt.

Utána elrohantam dokihoz és mondta h az tuti h nem az volt.


Felhívtam dokit nemrég. Rákérdeztem P2 cyt. melletti hpv készíttetésére.

Erre annyi volt a reakciója hogy minek? Értelmetlen.


Ti kiadnátok 5500-at hpv teszt elvégeztetésére?

679. Veronika27 (válaszként erre: 675. - B643145122)
2012. jan. 14. 23:37

1. Nekem több volt egyszerre, jellemzően ott, ahol megvágtam magam a borotvával. (Szóval vigyázzatok minden olyan szőrtelenítési módszerrel, ami hámsérüléssel jár!)

2. Mivel az ecsetelő egy viszonylag gyenge sav, ezért másnapra nem tűnnek el tőle sajnos. Ecsetelgetni kell többször is.

3. A kondilómák bőrszínűek, némelyik lapos, mások kocsányon lógnak.


Szerintem ahogy leírtad, neked nincs hpv-d.

Örülj neki :)

678. szaloncukorrr (válaszként erre: 674. - Veronika27)
2012. jan. 14. 23:33

Nem akarjuk megállapítani, csak nem szeretném, ha megfertőzném őt is, aztán pingpongoznánk. ;)


Eléggé nagyok a szemölcseim, és viszonylag nagy területen vannak, nem szép látvány. Kb. 2 hét alatt nőttek meg. Nem tudom mellette bekenni, mert ezek annyira egymás mellett vannak, és nagy területen szétszóródva, ahogy beecseteltük, egybe is folytak teljesen. Csak oda kentük a cuccot, de akkor is mar. :S Mára kezdett el igencsak fájni, még szerencse, hogy szünet van már a kezelésben. :)

677. szaloncukorrr (válaszként erre: 675. - B643145122)
2012. jan. 14. 23:29

Nekünk meg is mutatta az orvos, hogy vannak ezek a mirigyek és, hogy azokhoz képest melyikek a condylomák, melyikeket kell kezelni.


Orvosi oldalon olvastam, hogyha bekened 5%-os ecetoldattal a szemölcsöt, akkor kifehéredik, ezt sztem meg lehet próbálni.


Különben tényleg nem egyszerű észrevenni, mert az enyémek laposak és bőrszínűek. Most, a kezelés hatására fehéredtek ki.

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook