Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
1186. bmwenzel (válaszként erre: 1157. - Mrsfred)
2016. ápr. 21. 21:06

Sziasztok!


Előzmény: Januárban voltam rákszűrésen, rá egy hétre jött az eredmény P3 ASC-US, kaptam Isoprinosine gyógyszert, és mellette mindenféle vitamint behabzsoltam. ( Grape vital kúp, kapszula,csepp+multivitamin,folsav,D3vitamin. )

Áprilisban voltam megint, az eredményt ma kaptam meg, és teljesen ledöbbentem.

P3 LSIL Cin1 HPV ( 33,16,18) :( :(


Isoprinosine-t kell szedjek megint 3x2 hétig, és júliusban kell visszamenjek.


Folytatom a vitaminokkal, és megpróbálok sokkal stresszmentesebben élni.

Te, hogy vagy? Mennyi idő van még szülésig? :)

2016. márc. 15. 12:11
Hali! Nekem is volt júliusban "kóros elváltozás"-os leletem, HPV miatt. 4 típust diagnosztizáltak. Nekem se mondott semmi "ellenszert" a dokim, csak hogy "bármi megtörténhet". El voltam keseredve, mert amúgy egészségesen élek, mozgok és egyszer hibáztam, amikor összeszedtem ezt a kedves "szeretetcsomagot". Gondoltam, akkor megerősítem az amúgy is harmatgyenge immunrendszeremet. Napi 2x500 mg C-vitamint szedtem és napi 2x20 csepp béres cseppet, hátha... és a novemberi leletemen már nem volt beikszelve a "kóros elváltozás"! A vírustipizálás pedig már csak a 16-os vírustörzset mutatta ki, azaz nagyrészét sikerült kiirtanom! Folytatom a kúrát, hátha legyőzöm a maradékot is.
1184. valaki011 (válaszként erre: 1181. - Rafaella_28)
2016. márc. 13. 19:29
Jó esélyed van rá, ne görcsölj rajta ;)
1183. Kitti1225
2016. márc. 13. 15:07

Sziasztok!


Mér néhány hete olvasgatom a hozzászólásokat és borzasztó, hogy mennyi embernél előjön ez a betegség. Én magam már fél éve szenvedek a kondilómával, 4x égettem le őket, de sajnos még mindig előjön 1-2 db havi szinten. Szedem a grapefriutmagcseppeket, kúpozok, ülőfürdőzök, már nem tudom mit csináljak, hogy végre megszabaduljak tőlük. Igencsak letargiába tudok esni, amikor felfedezek egy újat. Isoprinosine-t is szedtem, de le kellett állnom 4 hónap után,annyira durvák lettek a mellékhatások. Idegileg lassan kikészít, holott tudom, hogy pozitívan kellene gondolkodni, de nehezen megy. Van itt valaki, akinek hamar elmúlt?

1182. Dvid
2016. márc. 9. 12:05

Sziasztok!

Előre is köszönöm a válaszaitokat,hasznosak mind!


Igen azt hallottam,hogy no alkohol(már 2 hónapja egy korty alkoholt sem ittam)

Multivitaminozom,D-3000-et szedek,megpróbálok nem stresszelni :),és ahogy mondtátok ecsetelni,ecsetelni!

Egy kérdésem lenne,hogy C-1000-ből mennyit szedjek be?Mert olvastam,hogy nyomatni kell a C vitamint!Köszi előre is!

Sziasztok

1181. rafaella_28 (válaszként erre: 1175. - Valaki011)
2016. márc. 9. 08:41

Kedves Valaki011!

Köszönöm a hozzászólásod, igen én is elkezdtem szedni egy immunerősítő vitamin készítményt, C-vitamint illetve D-vitamint, a héten megkapom a grapefruit magolajam illetve a kúpokat is. Ennyit gondoltam egyenlőre az immunerősítésem céljából, sportolok illetve a gyümölcsevésre is most már jobban oda figyelek. Az Isoprinosine-t nekem is említette a nőgyógyászom , akire váltottam, hisz az első csak annyit reagált , hogy oltassam be magam,semmi, hogy immunerősítés kellene stb., ezt mind a netről néztem meg, de a gyógyszert én nem szedem és nem is akarom, remélem a természetes módon legyőzi a szervezetem.

1180. D.11 (válaszként erre: 1161. - Bmwenzel)
2016. márc. 7. 22:45
Fel ev-ev mire p2 lettem. Viszont jo termekeket vettel, en is ezeket hasznaltam. A d-vitamint nyomasd ezerrel :)
2016. márc. 7. 17:06

Kedves ismerőseim és minden jó érzésű ember.

Soha nem kértem segítséget senkitől de most nagyon nagy szükségem van a támogatásotokra.

MUNKA mellett beteg édesanyámat ápolom.Hamarosan műtéte lesz amit egy hosszú kezelés követ ami anyagilag nagyon megterhelő lesz.Albérletben lakunk így minden apró segítséget szívesen fogadunk.Számlaszám:11773391-00098360 OTP

Kérlek benneteket ha lehet osszátok meg a bejegyzésem.

Köszönöm a segítséget

Hála

Erika

1178. Eszti221
2016. márc. 7. 13:31
Sziasztok!Én a segítségeteket szeretném kérni!A párom már 1,5 éve szenved a hpv vírussal!Emiatt a kapcsolatunk is majdnem ráment,mert fél hogy én is elkapom!Sajnos nem használ neki semmi ezért úgy döntött leszedeti!Tudtok ajánlani egy jó szakembert?Dr. Harmos Ferencről olvastam,valaki volt már nála?
1177. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 1170. - Rafaella_28)
2016. márc. 5. 09:23
Ha fiatal vagy inkább injekció.
1176. valaki011 (válaszként erre: 1163. - Dvid)
2016. márc. 5. 09:19
A dokid nem javasolt semmit? Mert akkor lehet h érdemes lenne váltanod másik orvoshoz, aki jobban figyel rád. Lehet, h neked is segítene az Isoprinosine, vagy egyéb természetes immunerősítők (GrapeVital-cseppek pl) vagy az ecsetelés. El lehet mulasztania szemölcsöket is, bár nagyon makacsok, de a stresszelés és az alkoholizálás mindkettő nagyon gyengítik az immunrendszert, így ezekkel magad ellen dolgozol. Ne add fel,addig menj, amíg olyan orvost nem találsz, aki nem félvállról veszi a dolgokat! Hajrá!
1175. valaki011 (válaszként erre: 1170. - Rafaella_28)
2016. márc. 5. 09:14

Korábban már leírtam, de itt az én történetem: 2014 októberében derült ki egy spontán rákszűrésnél a HPV gyanú, akkor még P2-vel. A tipizálás 4 magas kockázatú törzset mutatott ki. Ezután 3 hónapig szedtem az Isoprinosine-t, de a januári leletem rosszabb lett, P3 LSIL, továbbra is HPV. Újabb Iso-t nem kezdtem el szedni, hanem inkább rámentem a természetes "gyógymódokra": mivel tél volt, elszedtem egy üveg Echinacea cseppet (meg egy kis infulenzát is összeszedtem), ezután pedg egy üveg GrapeVital grapefruitmag-kivonatot (napi 2x10 csepp) és LadyVita grapefruitmag-kivonatos hüvelykúpot használtam, kb 3 dobozzal, a menzeszt leszámítva szinte minden nap. Igyekeztem kiegyensúlyozott lenni (nem mindig sikerült), és napont megittam a ciklus első felében egy csésze cickafark, második felében egy csésze palástfű teát. Meggyógyultam: a fél évvel későbbi leletem minden szempontból negatív lett, se gyulladás, se daganatsejt se HPV.

A lényeg, hogy a szervezet önmagát gyógyítja meg, az immunrendszert kell kicsit ideális helyzetbe hozni, h képes legyen rá.

Nem a HPV okozza a méhnyakrákot, HPV mindig is volt, és nők 80-90%-a át is esik rajta. Gond akkor van, ha hosszú évekig akutan jelen van a szervezetben (mármint a magas kockázatú), mert akkor már tud olyan elváltozásokat okozni, amikből aztán hajlam esetén alakulHAT ki méhnyakrák. De ha rendszeresen jár az ember szűrésre, akkor nem lehet baj.

Az én orvosommal azt beszéltük meg anno, hogy legalább 8-10 hónapot hagyunk neki, mert kell tudni spontán gyógyulni (persze 3 havonta szűrés), és ha még akkor is jelen van, akkor ő javasolja az oltást, mert az segíti az immunválaszt, ami kinyírja a vírust. Metszeni csak a legvégső esetben.

Azóta is negatív a leletem :) Szóval nem kell kétségbe esni, a HPV fertőzés nem tragédia :)

1174. flor10
2016. márc. 3. 19:05

Sziasztok!

2014 augusztusában derült ki, hogy hpv-m van, ekkor még p2-es volt a cytológiám. Az akkori orvosolom nem tipizált egyből, csak béres cseppet ajánlott, majd a következő kontrollon szintén hpv gyanús voltam. Jött a tipizálás, ahol magas kockázatú 58-as hpv-t állapítottak meg nálam. Ekkor orvost váltottam...Ráálltam az immunerősítésre (kezdetben csak természetes módon) és a biztonság kedvéért plusz az extra aggódásom miatt 3 havonta jártam szűrésre. 2015 májusában már p3 LSIL hpv-m volt. Sajnos csak novemberben tudtam elmenni kontrollra, de ez idő alatt elkezdtem szedni az isoprinosine-t, plusz vitaminok, gyümölcsök, sport stb... novemberi kontrollon maradt az eredmény (p3 LSIL hpv), viszont most február végén, 1,5 év szenvedés után végre negatív minden! :) :) (p2 és eltűnt a hpv). Éppen tegnap adattam be a legújabb oltást, ami már véd 9 hpv típus ellen (szerencsére az 58 ellen is). Biztos vagyok benne, hogy a kombinált immunerősítés segít leküzdeni ezt a fránya vírust, ami beárnyékolja nők mindennapjait. Fel a fejjel mindenkinek, aki hpv-vel küzd mihamarabb gyógyulást és kitartást, akiknek sikerült legyőzni a vírust, jó egészséget és minden jót kívánok! Bízzatok magatokban és csak pozitívan!!


U.I.: maradt 5 doboz bontatlan isoprinosinem, ha valakinek szüksége van rá, természetesen az eredeti árnál olcsóbban elpostázom neki.

1173. insecure (válaszként erre: 1172. - Rafaella_28)
2016. febr. 25. 22:37
Lsil enyhe hámelváltizás van most és erre kezdtem el azedni az isoprinosint.
1172. rafaella_28 (válaszként erre: 1171. - Insecure)
2016. febr. 25. 21:13
És most milyen volt a citologiád vagy azóta nem volt ?
1171. insecure (válaszként erre: 1170. - Rafaella_28)
2016. febr. 25. 16:36
Én sem vállaltam az oltást, annak ellenére, carcinoa in situm volt és jelenleg is megvan a magas kockázatú hpvm. Isoprinosinet javasolt az orvos az immunrendszer erősítésére, hátha leküzdi a szervezetem. Szerinte nem fogja.
2016. febr. 24. 12:16
Sziasztok! Elvégeztettem a HPV - tesztet , mely pozitív lett kettő magasabb rizikójú típussal. A rákszűrésem P2-es eredményt adott. Az orvos az injekció beadását ajánlja. Nagyon sokat olvastam a témával kapcsolatban, és őszintén inkább természetes gyógymódot választanék. Akinek van hasonló tapasztalata, reagálna, hogy mi segített neki? Köszönöm!
1169. a_len
2016. febr. 16. 20:52

Sziasztok! Aki esetleg még nem talált megfelelő nőgyógyászt és Győr környéke elérhető a számára, őszintén ajánlom Dr. Szalay Lászlót! :) A múlt héten voltam nála, már az előző hozzászólásomban leírt problémámmal. Soha nem találkoztam még ilyen figyelmes és rendes doktorral, őszintén megnyugtatott.

És még valami, aki aktív tagja a fórumnak, ne hagyjon fel vele, jó olvasni a tapasztalatokat és a biztató szavakat. A többiek nevében is köszönöm nektek! :)

Később, az eredmények ismeretében adok majd hírt magamról, hátha én is tudok valamivel segíteni :)

Szép estét nektek, és mielőbbi gyógyulást!

1168. insecure (válaszként erre: 1167. - Mrsfred)
2016. febr. 16. 17:54
Köszi a választ.
1167. mrsfred (válaszként erre: 1165. - Insecure)
2016. febr. 15. 21:32

Szia!

Én műtét ügyben nem tudok nyilatkozni, de magas kockázatú HPV-t nálam is találtak, 3 félét is. A LSIL csak enyhe fokú elváltozást jelent, de az előzményekre tekintettel fogalmam sincs mi ilyenkor a protokoll. Neked is azt tudom tanácsolni, mint mindenkinek ebben a cipőben, immunerősítés dögivel. És ha még nem volt, esetleg meg lehet próbálni egy Isoprinosine kúrát.

1166. mrsfred (válaszként erre: 1163. - Dvid)
2016. febr. 15. 21:27

Szia!

Akármelyik fajta HPV-ről van is szó, mindnél a kulcs az immunerősítés. Azért ilyen makacs vírus, mert ha le van gyengülve az immunrendszer, akkor újra és újra előjön.

Így én azt tanácsolom, hogy feküdj rá még jobban az immunrendszered feltuningolására.

Írtam a 1137-es korábbi hozzászólásomban egy csomó ötletet, vitamint amikkel érdemes próbálkozni.

Első körben én az Emóciót és a Grape Vital cseppeket javasolnám, meg 1000 mg-os C vitamint pluszban a multivit mellé. Az emésztésed egyébként rendben van? Abból lehet következtetni az immunrendszer állapotára is.

Isoprinosine-t szedtél?

1165. insecure
2016. febr. 15. 10:39

Sziasztok! Pénteken megyek dokihoz, de addig is kérdezősködnék, hátha volt valaki hasonló helyzetben.

Tavaly tavasszal lett egy p3, három hónap múlva p4 eredményem. Júliusban emiatt konizáció, a szövettan carcinoma in situt (cis) igazolt. A műtét után 3 hónappal az első kontroll p1 volt. Mivel az orvosom nem volt hajlandó hpv-re vizsgálni (szerinte tök mindegy mitől lett a cis ha már lett), váltottam és a második 3 havi kontrollt másnál csináltattam és hpv szűrést is és Cyntec plus vizsgálatot is csináltattam. A P adatomat nem találom (e-mail-ben kaptam az eredményt), a Cyntec plus negatív lett, magas kockázatú HPV-t és LSIL-t mutattak ki. Az tiszta sor, hogy ilyen eredményre immunerősítést és szoros kontrollt javasolnak, de vajon igaz ez az előzményeimre tekintettel is?

1164. Dvid
2016. febr. 14. 22:39

Lelkileg vagyok gyenge!

Jól esne pár biztató szó!

Köszi előre is!

1163. Dvid
2016. febr. 14. 22:33

Sziasztok!Tudom,hogy ez egy női portál,de hátha kapok hasznos információkat!Dvid vagyok 31 éves,és már 3 éve szenvedek!Nekem is szemölcseim vannak!

Ha előjönnek megyek a dokimhoz égetni,már rutin szerűen!Legutóbb úgy fogadott,hogy mit keres itt?Szerinted?!De jó indulatból mondta,mert szerinte gyógyulok!

Jó,de akkor mitől jön elő

a szemölcs?

Szó szerint nőhöz sem közeledtem a 3 év alatt,hogy el ne kapják!

Néha stresszelek,

alkalmanként alkoholt iszom,

néha maszturbálok,de

a dokim szerint,ezek a dolgok nem befolyásolják a szemölcsöt,hogy előjöjjön!

Jelenleg multivitamint,

D vitamint,méz és almaecetet és C vitamint szedek,meg persze sok gyümölcs!

Előre köszönöm mindenkinek!Sziasztok,és mielőbbi gyógyulást nektek! ;)

1162. bmwenzel (válaszként erre: 1157. - Mrsfred)
2016. febr. 12. 23:03

Írok! :)


Addig rágyúrok a vitaminokra.

"Csemegézek" azok közül amit Te szedtél :)

1161. bmwenzel (válaszként erre: 1158. - D.11)
2016. febr. 12. 23:02

Köszi szépen, hogy írtál/írtatok!

Mennyi idő után lett P3-ról P2?

Grapefruit termékeket használtál? Kúpot? mennyit? ( 10 db van egy dobozban, milyen rendszerességgel?)


Két és fél héttel ezelőtt nagyon kétségbeestem, mikor megláttam a P3-as leletemet :( Sokat segített a fórum is.

Nekem nem volt HPV tipizálás, de piros tollal ráírták a leletre, hogy HPV.

Klion kúpot kaptam. Egy hete fejeztem be a 10 napos kúrát, és ma éreztem, hogy nagyon kellemetlen illatú/szagú a hüvelyváladékom.( előtte nem volt problémám, lehet az antibiotikus váltotta ki)


Leírom, hogy mit szedek jelenleg. Mivel tavasszal indul vagy indult volna a babaprojekt, több vitamint vásároltam, és felváltva veszem be őket.


1.) Egyik nap Gravida+folsav, másik nap Multivitamin( B vitaminok, C-vitamin,vas+szelén) +folsav.


2.) Minden nap veszek be D-vitamin,általában este. Reggel pedig magnéziumot B6 vitaminnal.


Mivel sok jót olvastam itt a fórumon grapefruit cseppekről, ezért ma rendeltem :Grape Vital Grapefruit cseppeket, Grape Vital Ladyvita hüvelykúpot, és Grape Vital grapefruit mag-kivonat (30ml). Nem volt olcsó.


Próbálok egészségesen étkezni. Nem eszek rendszertelenül, kerülöm a fehér lisztes árukat, és sok-sok gyümölcsöt-zöldséget eszek. Valamennyit fogytam is.


Április elejére hívott vissza a doktornő.

Leírom majd, hogy mi lett az eredményem, és hogy mi a véleményem a grapefruit termékekről.


Jó babavárást! :)

1160. mrsfred (válaszként erre: 1159. - A_len)
2016. febr. 10. 22:12
Szia! A P3-as eredmény simán lehet a gyulladás meg a gomba miatt, a HPV gyanú nem jelenti azt, hogy van is, és ha van, akkor meg nem biztos, hogy magas kockázatú. Szerintem kérj a dokitól tipizálást és akkor tudni fogod biztosra, hogy mivel állsz szemben. Szerintem jól teszed, hogy másik dokihoz mész, fontos, hogy normális felvilágosítást kapj, különben csak idegeskedsz feleslegesen. Magától a vizsgálattól ne félj, a mintavétal a tipizáláshoz olyan, mint a rákszűrés, nem fáj, maximum kicsit kellemetlen.
1159. a_len
2016. febr. 10. 18:16
Sziasztok!2 hónappal ezelőtt kaptam meg a P3, Hpv gyanú leletemet, mellette gyulladás és gombás fertőzés. Mindebből semmit nem éreztem. Holnap megyek egy másik tapasztalt orvoshoz az eredményeimmel, ugyanis az előző nőgyógyász nem világosított fel semmiről, kaptam gyógyszert és Klion kúpot, és annyit mondott, hogy reméljük magától meggyógyul. Őszintén szólva nagyon félek a vizsgálattól. Tudnátok pár tapasztalattal szolgálni? Tippet adni, hogy mire számíthatok? Köszönöm ha valaki válaszol és mielőbbi gyógyulást nektek!
1158. D.11 (válaszként erre: 1156. - Bmwenzel)
2016. febr. 10. 09:28

Ajánlom neked a grapefruit cseppeket, esetleg higitott formában tamponal, ill. lehet kapni grapefuitos hüvelykúpot is (kicsit drága, de szerintem jó)


Nekem áprilisban P3 CIN1-ről lett P2. Most babát várok és kíváncsian várom, hogy mi lesz majd az eredményem. (Picit bízom benne, hogy "rendbe tesz" a terhesség :) hisz tipizálásnál a rákkeltő fajtát találták...:( )

Barátnőmet nemrég műtőtték, mert nagyon beindult a dolog :(

1157. mrsfred (válaszként erre: 1156. - Bmwenzel)
2016. febr. 2. 09:06

Szia!


Szívesen! :)

Amikor nekem kiderült, hogy HPV van én is már havonta mentem volna rákszűrésre annyira ideges voltam, de a dokim megnyugtatott, hogy felesleges mert minimum 3 hónap kell, hogy elteljen 2 rákszűrés között.

Szerintem jó is, hogy majd csak február végén mész, persze tudom, hogy ilyenkor agyal az ember, de próbálj meg nem idegeskedni, mert a stressztől még jobban gyengül az immunrendszer. :S Írj majd mindenképp, hogy mi volt!

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook