Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új Loomya kapszula vélemények fórum

Új Loomya kapszula vélemények (beszélgetős fórum)


2020. jún. 12. 14:44
Szia Hangfoszlány! Kipróbáltad a termákmintát? Esetleg elképzelhető, hogy ugyanaz lenne, mint a régi?
2020. máj. 6. 18:14

Sziasztok! Én használtam a régit és nagyon jó volt. Soha annyira nem hatott még semmi. Pár éve rendeltem utoljára, de vagy nem hatottak már egyáltalán vagy meg sem érkeztek a rendeléseim... Nem gondoltam, hogy egy előtte tökéletes, tényleg hatásos termék idáig "fejlődik". A régit bevonták, ez hivatalosan is lekövethető. Most látom viszont, hogy egy még újabb van az oldalukon, de már nem is mernék rendelni.

Azonban történt egy ijesztő dolog.

Minap az emailemre érkezett egy levél, amelyben egy rövid üzenetben közölték, hogy újra kapható limitált mennyiségben a régi, átlátszó dobozos sötétzöld/világoszöld kapszula Loomya, amely kizárólag a regiloomya@gmail.com címen rendelhető.

Ami még ijesztőbb, hogy pár napja pedig ugyanezzel a szöveggel kaptam egy levelet, benne 5db kapszulával termékmintaként.

Korábbi rendelők közül mással is előfordult ez?

19. balatonakali (válaszként erre: 16. - Dité2)
2019. okt. 9. 09:21
szia,az én tapasztalatom sajnos ugyan az.legutóbb amit kaptam például olyan volt mintha citrompótlót ettem volna.Savanyú volt és kész.Valóban a régitől aktívabb voltam és igazán aludni sem aludtam sokat.Hajnalba már olvastam, de friss voltam egész nap.Véleményünket valahol jó lenne ha elolvasná a forgalmazó, hogy tudja nem valószínű hogy a minőség megfelel a leírtaknak.További jó próálkozást.Gai
2019. okt. 7. 22:20

Szia!

Érdeklődnék h hogy vált be a kapszula? Mik a tapasztalataid?

2019. szept. 24. 07:44
Jó reggelt! Szedi még valaki a Loomyat, vannak esetleg tapasztalatok. Az enyémet ma délelőtt hozza a futár és kíváncsi lettem volna. :)
16. Dité2
2019. jún. 9. 15:55
Sziasztok! Én használom az újat, de nem fogyok tőle. A régitől olvadtak le rólam a kilók és aktív voltam. Sokat olvasgatok a neten, jó lenne tudni mi volt abban a régiben amitől végre tudtam fogyni!?
15. Lukka
2019. máj. 29. 17:21
Sajnos elvesztettük az egyetlen véleményezőt :(
14. Zsazsa8912 (válaszként erre: 10. - Zsofee.farkas)
2019. ápr. 9. 17:25

Sziaa

Tudnál mesélni, h hogy vált be?? :)

2019. ápr. 9. 17:24

Zsofee.fa..

Sziasztok, aki próbálta már azóta az új Loomyát, megírná, hogy milyen?

3-4éve szedtem, imádtam, 0 mozgással mindenevéssel csak olvadtak le a kg-ok...de ez újról nem hallottam eddig semmit :/

Megírnátok, h milyen?

Nagyon köszi :)

12. Lukka
2018. máj. 25. 17:38
Szia! Van már valami változás? :)
11. Lukka
2018. máj. 9. 20:08
Köszi! :)
2018. máj. 9. 09:35
Nem alvásproblémám egyáltalán nincsen és persze természetesen írni fogok h hogy alakul a helyzet🙂
9. Lukka (válaszként erre: 8. - Zsofee.farkas)
2018. máj. 7. 20:22
Az első doboz végére már éreztem a változást. Persze nem rögtön 10 kiló ment le de éreztem, hogy bővebbek lettek a ruháim. Az alvással nincs gondod? A réginél nagy szívás volt, hogy hjanalig ébren tartott állítólag most ez a tulajdonsága miatt változtatták meg. Ettem mindenfélét közben is, de annyi változott, hogy például ha megettem a levest, volt hogy a másodikat már nem kívántam. Egyébként a közérzetem nagyon jó volt tőle. Sok folyadékot kell inni mellette, de elvileg ezt érezteti is, szomjúságot okos és sokat kell tőle pisilni. Kíváncsi vagyok neked hogy fog beválni! Mindenképp írd meg az adott tényállást :)
8. zsofee.farkas (válaszként erre: 7. - Lukka)
2018. máj. 7. 13:52

Lukka én most kb egy másfél hete keztem el szedni nálam egyelőre semmi hatása talán annyi h sűrűbben látogatom az illemhelyet folyóügyek miatt. Az étvágyam nem mondanám h kisebb lett bár eleve nem os vagyok nagyétkű csak szénhidrát típus vagyok így számomra a pékáruról való lemondás adja a nehézséget. Viszont a nasira mostanában nem vágyom.

Neked mennyi idő után indult be a fogyás?

7. Lukka (válaszként erre: 6. - Zsofee.farkas)
2018. máj. 3. 20:34
Szia! NApi egyet szedtem reggelente, nem sportoltam, ettem mindent, viszont az étvágyam sokkal kisebb volt így csak keveset. Látványos volt a fogyás. Megírnád a tapasztalataid majd az újjal kapcsolatban?
6. zsofee.farkas (válaszként erre: 5. - Lukka)
2018. ápr. 21. 16:23

Megkérdezhetem hogy hoygan szedted mennyit? Illetve mit ettél? Sportoltàl mellette? Én most 3 napja szedem és szeretnék többet megtudni róla.

Köszi

5. Lukka (válaszként erre: 4. - Kisj)
2018. ápr. 3. 19:47
A régitől fogytam 10 kg-ot. Nem véletlen keresem. Nem akarok mást próbálni mert ez bevált, és nem csak a fogyás miatt volt jó, hanem sokkal jobban éreztem magam tőle, nem voltam fáradékony, feszült..
4. kisj
2018. márc. 29. 19:58

olyanokat tartalmaz, hogy:

-LoomyaEmblica officinalis (vagy Phyllanthus emblica Linn), közismert nevén indiai egres

-Commiphora mukul kivonat

-Brindall berry kivonat

Terminalia chebula kivonat....és blablabla..


Nagyon hangzatos, de mi a lófüttyök ezek?


Pénzlehúzás ez is, semmi más.

Ha lehetne csodabogyótól fogyni, akkor nem lenne kövér ember a világon.

2018. márc. 28. 15:01
nem ismerem
2018. márc. 28. 14:46
Az mire jó?
2018. márc. 28. 14:43
Valaki próbálta már az új loomyát? Nekem a régi nagyon bevált, de az újat még nem mertem rendelni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook