Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jártál már úgy, hogy nem tudtál kiszállni a fürdőkádból? fórum

Jártál már úgy, hogy nem tudtál kiszállni a fürdőkádból? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 24. 17:45
Egyszer a szomszéd járt úgy hogy beragadt a fürdőkádba. Ő elég kövér volt és valahogy vákuum keletkezett, ami miatt nem tudott kijönni. Ez reggel történt és délután ment haza a fia, akkor hívta a mentőt és valahogy kiszabadították a nénit. Elég kínos lehetett és megalázó. Azóta ettől félek, bár én nem tartok még ott, hogy beragadjak. Azért ezt elmondtam férjemnek, aki mondta, hogy annyi lett volna hogy fakanalat, vagy valamit a kád mellett a tesnél becsúsztassanak, megszüntetve a vákumot. Azóta a fogkefém a kád szélén van, bár nem tudom segítene-e :S
2009. jan. 3. 11:24

Ilyen még nem volt!

Itt ahol lakom,zuhanyzóm van.

2008. dec. 4. 05:24

Igen, azóta inkább zuhanyozom.

Akkor fürdök, ha "stabilnak" érzem magam :)

11. gpetra
2008. szept. 25. 11:42
Olyan volt, hogy egyszerűen nem tudtam benne leülni. Műtét után. Nem ment, nem is erőltettem. Kijönni mindig sikerült.
2008. szept. 25. 11:34
MÀR olyan történt velem hogy felakartam àllni,és elàjultam,de utolag kiderült olyan meleg volt bennt,hogy csoda ha kibirtam
2008. jún. 3. 10:55
Sajnos elég sűrűn, mert sérvem van, ezért 2 hónapja úgy döntöttem kidobom a kádat és csak zuhanyzóm lesz.
8. M_Marcsa (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 3. 07:11

A fogozó nagyon jó, mi ilyen kádat vettünk, mert akciós volt. Mikor terhes voltam, nagy hasznát vettem.

Most a kicsi lányom fogózik benne.

2008. jún. 3. 06:53
Én az eü problémáim miatt meg sem merem próbálni,mert egy darabig biztos ott kempingeznék a kádban.Addig biztos amig nem jönne a párom kihúzni.Igy marad a zuhanyozás.
2008. máj. 31. 22:07
Nem még csak álmodni szoktam ilyesmit. de akkor sem tudom, hogy miért nem tudok vhonnan lemászni vagy kimászni. Nagyon rossz lehet. nagyon szorongok én is azokban az álmokban... "még 20 év talán 30 esetleg 50 de tán csak egy vagy annyi se" (sz.l.)
5. vmágika (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. máj. 31. 21:39

Jajj,Jal!

Vigyázz magadra!Mi lenne velünk nélküled?:)

Nehogy a nagy igyekezetben kezed-lábad törd!Ne akarj a kórházban kikötni,csak óvatosan próbálgasd eztán a határaidat!

Örülj neki,hogy elsőre megúsztad ennyivel,ez "jó" volt arra,hogy eztán megfontoltabb légy.Mindenben.

Vigyázz magadra!

Tudod,hátra van még a szépségverseny!:))))

4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - 9bc47feccc)
2008. máj. 31. 21:23
Ha megcsuszhatsz a kadban, erdemes lenne az aljara gumiszonyeget rakni es az sem szegyen, ha fogodzokat szerelsz fel. Barkivel elofordulhat, hogy megcsuszik es hanyatt esik.
3. 9bc47feccc (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 31. 21:17
Nincs semmi baj,csak rájöttem,lehet,hogy kezdek öregedni...Hozzá kell majd szoknom,hogy nem mennek mindig úgy a dolgok,ahogy szeretném.De semmi baj,majd vigyázok,vagy csak zuhanyozom ezentúl,az sem rossz.
2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. máj. 31. 21:11
Mi tortent? Megcsusztal? Nem faj semmid?
2008. máj. 31. 20:54
Ma este hanyatt vágtam magam a kádban,másodszorra neki veselkedtem,és nem ment,próbáltam hasra feküdni,és kicsúszni a kádból,mint egy kígyó,de úgy sem ment.Feladtam,gondolkodtam kicsit,hová süllyed az ember,aztán összeszedtem minden erőmet,és nagy nyögések,és fújtatások közben feltornáztam magam,de elég labilis volt a kűr,nem sok pontot kaptam volna rá egy korcsolyaversenyen.Megyek iszom egy sört a nagy ijedtségre.Te jártál már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook