Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtartani vagy nem megtartani fórum

Megtartani vagy nem megtartani (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
761. csikil4ny (válaszként erre: 760. - Channa*)
2018. okt. 30. 06:34

Itt olyan felnőttek is vannak, akiket vertek vagy megerőszakoltak, attól még nem kell azt mondani, hogy jó dolog! Két hónapos csecsemőnek az emésztőrendszere biológiailag nem elég fejlett a hozzátápláláshoz, idő kell, ez nem elvi vita, hanem veszélyeztetés!


Vagy van itt valaki, aki vállalja a felelősséget, ha valami baja lesz a babának?

760. Channa* (válaszként erre: 758. - Csikil4ny)
2018. okt. 30. 06:17

Régebben így volt és itt vannak azok a felnőttek, akiknek már 2 hónaposan el kezdték adni az ilyen ételeket.


Kefirt én se adnék neki, de almalé mehet.

Ha olyat kaptál, amilyen volt régen (recept könyv, táblázattal), abban benne van, hogy mit mikor lehet és milyen ételeket lehet csinálni. Attól nem lesz baja a kicsinek!

759. Channa* (válaszként erre: 752. - Rockcica)
2018. okt. 30. 06:11

Köszi!

Nagyon édes!:DDDD


Ne aggódj! Minden rendeződni fog! Lehet, hogy csak úgy érzed, hogy gond van? Ilyenkor sokkal érzékenyebbek vagyunk.


Én szerencsés vagyok, mert az én fiam a második éjszakától végig aludta az éjszakákat, de emlékszek, hogy a férjem azt mondta az első éjszaka után, hogy csinálj valamit a gyerekkel, mert egész éjjel szürcsög és csámcsog. Kérdeztem is, hogy mi lenne, ha sírna? Be is látta, hogy ez ilyen.

Tehát, nyugi! A lényeg, hogy nyugtasd a párod, és azt ne hagyd, hogy kiabáljon a gyerekkel! A pici úgy sem tudja még, hogy mi történik, csak megijed:(

758. csikil4ny (válaszként erre: 756. - Rockcica)
2018. okt. 30. 05:38
Én még a 4 hónapot is nagyon korainak tartom, két hónaposan semmiképp ne adjatok tápszeren kívül mást! Ki az a hülye, aki ezt javasolta nektek? Automatikusan börtönt érdemelne!
757. rockcica (válaszként erre: 756. - Rockcica)
2018. okt. 30. 03:12
És mindezt kötekedő ingerült hangnemben..most hallom ahogy eteti,elgagyatászik vele,látszik hogy szereti de lehetne vele a gyengédebb szerintem
756. rockcica (válaszként erre: 755. - Rockcica)
2018. okt. 30. 03:10
Szóval el lehet kezdenide nem nagy adaggal..(kaptunk egy babareceptkönyvet,ami tök jó de a kefíres banánt pl.túlzásnak tartom két hónaposan..ilyeneken vitatkozunk szerintem jobb félni mint utána kórházba rohangálni nem?
755. rockcica (válaszként erre: 754. - Magdalénia)
2018. okt. 30. 03:07
Igen ezt mondom neki én is. Friss mostani szitu(most jöttem be a kicsitől a hálóba,ő karadt kinn mert valószinű kúpot kell adni neki mert az oltástól belázadodott én nem merem neki olyan kis pici.. na mindegy,magától bevállalta de azért lecseszett hogy túlaggódom ,meg lehet nem is kell kúp,mert lemegy magától..szerinte túlaggódom a kaját is ő már el akarja kezdeni a hozzátáplálást..(idősebb tapaszralt szülők is mondják hogy nagyon kicsi kanalanként el lehet kezdeni szűrt almalevet,ill.répát de n
754. Magdalénia (válaszként erre: 736. - Rockcica)
2018. okt. 30. 01:09
Te 9 hónapnyi forral előrébb vagy. :) A férjed csak most ismerkedik a helyzettel. Ő is tudja, hogy most csak a harmadik lehet. Amikor a pici neki is produkálja magát meg fog változni a helyzet. Most szinte nincs is rá szükség, ő így érzi. Hiába minden praktikád. Az éjszakai alváshiány embert próbáló, de elmúlik. Vezesd rá, hogy a nagy hang nem mulasztja el a hasfájást, vagy az éhséget, de félelemérzetet az tud kelteni, amit később nehéz kezelni. Türelem. :)
2018. okt. 30. 00:53
Telefonomon ez van most csak,de rakok fel mást is.☺benn van a galériában
752. rockcica (válaszként erre: 751. - Channa*)
2018. okt. 30. 00:48
De igen..mindjárt próbálok
751. Channa* (válaszként erre: 750. - Rockcica)
2018. okt. 29. 22:20
Nem raksz ki képet a kicsiről?
750. rockcica (válaszként erre: 747. - Geranna7)
2018. okt. 29. 21:44
Ahová járunk ott ismer mindenki mindenkit,nem arról van szó,de úgy vagyok vele hogy együtt vállaltuk a Cseppet ,együtt is várjuk ki amire vihető ill.rábízható másra.. a törzshelyünkön már voltunk megmutatni a kicsit,ott haverozhatott,mult héten activity parti volt nálunk,most hétvégén ebédre megyünk..tehát nem zárkózunk be mint sokan mások..nagyobb bulikba ill. Koncertre azért olyan évi háromszor mentünk, jövő ilyenkor már rá merem bízni másra..de már a nyáron a szabadtéri fesztiválokra mehetünk..
749. Andi.Bobi (válaszként erre: 737. - Lapbarna)
2018. okt. 29. 21:43

Igen, ahogy mondod. Nagy kihívás mind a két félnek. ..

Nalunk is minden megváltozott mikor jött a kicsi.

748. rockcica (válaszként erre: 745. - Aszparagusz)
2018. okt. 29. 21:27
De dolgozom ingatlanosként irányítom egy kolleginámat itthonról..most is lesz fizetésem amiből mikrót veszünk és két havi rezsit elteszek..tehát nincs az hogy minden teher a vállán van..
747. geranna7 (válaszként erre: 746. - Aszparagusz)
2018. okt. 29. 14:35
Nem biztos. Ilyenkor csapodnak nőcik a pasihoz. Nem egy ismim jàrt igy.
746. aszparagusz (válaszként erre: 736. - Rockcica)
2018. okt. 29. 14:10
Esetleg mondd neki, hogy menjen el egyedül. Lehet, hogy egy-egy alkalom kiruccanás javítana a hangulatán.
745. aszparagusz (válaszként erre: 741. - Rockcica)
2018. okt. 29. 14:07
De te most nem dolgozol, gyedet-gyest, stb. kapsz, ami kevesebb, mint a fizetésed volt. A kiadások a gyerekkel megnőttek.
744. rockcica (válaszként erre: 738. - Guruljka)
2018. okt. 29. 13:55
Bizony hogy ott volt, sőt ő volt aki inkább forszìrozta hogy legyen babó..( de most mondom nem bántam meg, a világon nem éreztem ilyen szeretetet és védeni akarást sosem senki felé..mint a Kincsem iránt) de az volt a baj hogy legbelül éreztem hogy vâltozni fog..
743. rockcica (válaszként erre: 727. - Guruljka)
2018. okt. 29. 13:52
36 hétre..már 3400 gramm, 53 centi most volt a vèdőnő..Szeptember 18.-án hozhattuk haza..nagyon cuki
742. rockcica (válaszként erre: 739. - 9f9aa0ac88)
2018. okt. 29. 13:50
Nagyon is értékelem..semmivel nem vagyok másabb, mint eddig
741. rockcica (válaszként erre: 740. - Aszparagusz)
2018. okt. 29. 13:49
Igen, gondolom. Én tudod nem szeretek függeni senkitől és mivel a férjem fizeti a vállalkozásàt, ezért én fizetem a rezsit. Kaja közös..és ezt nem akartam hogy változzon..tehát ez sem lehet ok..
740. aszparagusz (válaszként erre: 736. - Rockcica)
2018. okt. 29. 12:15

Idő kell, hogy hozzászokjon az új helyzethez. Az éjszakai felkelés, pláne hosszú távon mindenkit megvisel.

Az eltartást nem értem: a közös gyereketekkel vagy otthon, ebben a helyzetben természetes, hogy az anyagi terheket neki kell vállalnia.

2018. okt. 29. 11:55
Megtartani szeretném ,dédelgetem,őrizgetem,méltányolom,értékelem azt az érzést ,hogy szeretnek.
738. Guruljka (válaszként erre: 736. - Rockcica)
2018. okt. 29. 11:24

Féltékeny...

De ahogy régen mondták, ő is ott volt, amikor a baba megfogant. A picurka sem fog mindig felsírni éjszaka, de hát még két hónapos sincs!


Mondd meg a férjednek, akkor is szereted őt, ha kicsit megbolondult. :D

737. lapbarna (válaszként erre: 736. - Rockcica)
2018. okt. 29. 11:23

Örülök, hogy jól vagytok!

Mindig azt mondom, hogy egy pár életében a kisgyerekes kor a legembertpróbálóbb.

A férjednek is új ez a helyzet. Hozzá kell szoknia.

Adj időt magatoknak, neki és magadnak is!

Minden rendben lesz! Kitartást!

736. rockcica (válaszként erre: 735. - 1d334fe33f)
2018. okt. 29. 11:18
Sziasztok!☺ A kis Cseppem hála égnek jól van, 3300 gramm már. Szerencsére a kis szive is rendben van, èn teljesen rendbejöttem. Nagyon nagyon szeretem..Párom is szereti..de valami lehet benne változott..nem akartam sehovâ leírni, de Nehezen viseli a kicsi éjszakai fenntléteit, sírását, van hogy kiabál vele ha ő kel fel..látom rajta hogy nehéz kibírnia hogy nem jövünk megyük szabadon....velem is ingerült, minden szarért megsértődik.Pedig nem változtam..vékonyabb vagyok mint voltam, adok magamra, mindig rend van,főzök, rendesen ellátom a Pindurkát,és mèg csak eltartani sem kell mert félreraktam a rezsire,költőre...szexelhetnénk már ( igaz csak akkor tudunk ha alszik mert ha sír ugye rohanni kell) de nem utasítom el..il.utasítanám.. félek hogy t9nkre fog menni a kapcsolatunk.Nektek milyen volt ez az időszak? Annyira szeretem, ugyanûgy kedves vagyok vele, mi ez?
2018. okt. 1. 18:35

Gratulálok!

Hogy vagytok azòta?

2018. szept. 9. 21:25
Hogy vagytok? Babácska növöget? Minden rendben?
2018. szept. 7. 11:48
Gratulálok! Mielőbbi jobbulást! :)
732. rinike (válaszként erre: 717. - Rockcica)
2018. szept. 4. 06:26
Isten hozta a kisfiút! Jó egészséget és sok boldogságot nektek!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook