Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek is fura a kollégám viselkedése velem szemben!? fórum

Szerintetek is fura a kollégám viselkedése velem szemben!? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2017. okt. 25. 08:11
*billenteni
2017. okt. 25. 08:10

Semmi fura nincs a viselkedéseben, pusztán csak kitartó, és szereti a "megoldhatatlannak tűnő eseteket"


De attól még lehet, hogy csak a koronádat szeretné félre billenti :)

60. imaginary (válaszként erre: 59. - Biborcsiga)
2017. okt. 25. 08:02

:D


Huhh..összemostak vele?

59. Biborcsiga (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2017. okt. 22. 15:06
Van DÉZINEK!
58. Biborcsiga (válaszként erre: 56. - Kristo_f)
2017. okt. 21. 18:33
Egy percig nem volt kérdés, hogy a páromnak mondjam-e. Az egészről tud. Ő annyit mondott, hogy nem kizárt, hogy akar valamit. Legyek óvatos vele.
57. Biborcsiga (válaszként erre: 48. - Kisj)
2017. okt. 21. 18:30

Valamit nagyon félre értettél. Dehogy ültem az autójába.

Az ebédet amit oda tett odaadtam a többieknek. A srácok megették. Látta is.

2017. okt. 21. 13:21

Beleolvastam valamlyik hasonló témába

Addig addig ment fészbukos csevej, amik azon vette észre magát a feleség hogy nagyon tetszik neki a férfi, de azonnal lelkiismeret furdalása is lett

Most az a kérdés elmondja vagy ne a férjének


Lentebb irta valaki hogy naív vagy. Bizonyára igy lehet ha ezekböl a jelekböl nem veszed észre a finom nyomulást

Aztán majd jön a lelkiismeret furdancs

Elmondod-e a férjednek/párodnak?

55. Guruljka (válaszként erre: 38. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 11:12
Ha azt mondod, hogy úgy érzed, közeledési kísérleteket folytat, akkor az miért égés? Pont az a kellemetlen, hogy ez az érzésed támadt a viselkedése miatt.
2017. okt. 21. 10:34

Ha igazán szereted a párodat és igazán nem érdekel senki, akkor nem lenne ez a fórum.

Már az első "fura" esetnél leépíthetted volna. Tapasztalat.

Lehet még 1-2 próba kíséri, de a te reakcióid is szülik az ő viselkedését.

Nem kell kikérni, elküldeni, felháborodni, csak olyat odaszúrni adott esetben, hogy leessen neki: felejtős.

Így. Kész.

53. 4331bba7c7 (válaszként erre: 41. - Sziszi0528)
2017. okt. 21. 10:31
Erről van szó...
52. Sirga (válaszként erre: 50. - Szafaripók)
2017. okt. 21. 10:06

Egyetértek.

De néhány hozzászólóval ellentétben én nem pszichopatának nevezném, hanem kitartónak. Nem akar/tud lemondani Rólad, és még mindig jobban megéri neki (érzelmileg) csak munkatársként a közeledben lenni, minthogy egyértelműen próbálkozzon, és ellökd Magadtól.

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor picit nagyobb távolságot kell tőle tartanod, mint a többi kollégától.

51. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 09:37
Beléd van zúgva.
2017. okt. 21. 09:34

Lassú víz partot mos,szokták mondani...

Amíg megigazítod a nyakkendőjét,beülsz a kocsijába,elfogadod az ebédjét,elfogadod a közeledést.

Ha nem akarsz valakitől valamit,nem mondani kell,hanem csinálni!

2017. okt. 21. 08:24

Szerintem egy kicsit sem furcsa, egyszerűen meg akar szerezni téged, de nem mer ajtóstól rontani a házba. Inkább csak kisebb figyelmességekkel operál, és várja, hogy adj neki jeleket.


Mindezt elkerülhetnéd, ha valóban nem akarsz tőle semmit, hogyha egyszer leülnétek valahova és elmondanád neki, hogy nem szeretnél tőle semmit.

48. kisj (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 08:10

Elfogadtad a frissen készült ebédet?

Beöltél a kocsijába, hogy haza vigyen?

2017. okt. 21. 08:03
De Dézinek van pasija aki külföldön dolgozik?:)
2017. okt. 21. 07:57
Pontosan
45. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 07:52
Ha idegesít, abban az esetben meg állítsd le!
44. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 07:51

Hát nem tudom, ez miért fura? Ha egy férfi mindenkire nyomul, akkor az a baj, ha meg normàlis, akkor az a baj.


Ha nem érzel iránta semmit és rendben vagy a saját kapcsolatodban, fogd fel ùgy, mint barátság. És amíg nem adsz neki jelet, nem fog rádmozdulni, mert veszem ki, hogy ennél távolságtartóbb.

43. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 07:44

Szerintem ettől még nem veszi készpénznek, hogy nincs esélye, hiszen a "nincs az férfi" nagyon általános. Ha inkább azt mondanád neki, hogy téged konkrétan ő egyáltalán nem érdekel, mint férfi, azt nehezebben értené félre.


Ha ezek a gesztusok kellemetlenek neked, azt simán mond meg neki. Nem kell arra hivatkozni, hogy azért érzel így, mert szerinted tetszel neki. Így nem lesz kellemetlen, ha azt állítja, hogy úgy nem is érdekled, mert te ilyet nem állítottál. Ahhoz meg jogod van, hogy bizonyos cselekedeteket tolakodónak ítélj meg.


Esetleg ha nagyon félsz a konkrét konfrontációtól, akkor indirekt módon elijesztheted azzal, hogy sokat dícséred előtte a párod. Mondogasd, hogy így meg úgy szereted, mert milyen ügyes, okos, figyelmes. Ebből látszik valakin, hogy igazából foglalt a szíve, és másnak nincs esélye. Az itteni hozzászólásaidból sem érződik, hogy mennyire szereted a párod, hiába írod le tárgyilagosan, hogy így van. Ha látszik is rajtad, el fogja hinni.

42. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Ladiszlav)
2017. okt. 21. 07:41
....dehát van aki azt is jelnek hiszi , ha rendesek hozzá :( pedig lehet , h mindenkivel szemben olyan :)
41. sziszi0528 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 07:39

Már itt kezdődtek a gondok: "ez a srác elmondta nekem, hogy szerinte ennek semmi értelme így, ha valakit ő szeret , nem hagyná itt". Itt lépett át egy kényes határt és mivel Te csak szimplán nem foglalkoztál vele, tovább kezdett el nyomulni... Van olyan ember, aki értett volna ebből, hogy szimplán hidegen hagy téged ez a kijelentés és jegeli a témát, na ő nem ez a típus, ő tipikusan olyan, akit el kell hajtani.


Volt szerencsém nekem is ilyen alakhoz és az ilyen nem ért sem a hűvösségből, sem a távolságtartásból, sem abból, ha levegőnek nézik... Az ilyen tipikus példája annak, akit keményen el kell hajtani még akkor is, ha esetleg a munkatársi viszony emiatt megromlik.


Én férjnél vagyok, 9 éve vagyunk együtt, de számomra elképzelhetetlen lenne, hogy belemenjek olyan kis piti dolgokba is akár egy kollégámmal (vagy bárkivel), hogy megigazítsam a nyakkendőjét (nincs tükör???), elfogadjam tőle az ebédet, amit csak nekem hozott (nem kérted...), csak én üljek be a kocsijába, holott ott vagyunk többen is kollégák... Gondolj bele a fordítottjába: párodnak vagy egy kedves kolléganője, aki ugyan elhinti neki, hogy nem nyomulna rá, meg hogy ő milyen becsületes ember, aztán etetné, furikázná, meg neki kéne hátul begombolnia a ruhakosztümjét. Neked hogy esne? Én tudom magamról, ha férjemnek lenne egy ilyen "kedves és talpig becsületes" ismerőse, hát qrvára nem venném jó néven.


Ne dőlj be a dumának, hogy ő milyen rendes, meg hogy rólad mit gondol, ezek csak szavak. Ne fogadd el a kaját, ne szállj be az autóba és ne beszélj a kapcsolatodról, érzéseidről vagy ha feljön a téma, csakis jót, ami az igazság.

2017. okt. 21. 01:39
Nehéz ügy.
39. 124637ff9b (válaszként erre: 38. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 01:27

Én így: kollegakra nem tartozik a magánéletem, és engem sem érdekel az övék.

Ezer más dologról lehet beszélgetni "ráhangolódás" helyett. 😊

38. Biborcsiga (válaszként erre: 37. - 124637ff9b)
2017. okt. 21. 01:23

Igen. Én is erre figyeltem fel. Addig fel sem tűnt semmi.

Na ezután jött a többi.



Azon gondolkodtam, beszélek vele, csak elég kínos ezt felvetni. Ha meg tévedek, jól beegettem magam. Ezért is írtam ki. Kíváncsi voltam, hogy mások hogyan vélekednek erről.

37. 124637ff9b (válaszként erre: 33. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 01:21

Nem nyomul, csak kedveskedik, abban neked meg pont hiányod van a tavkapcsolat miatt.

Erről beszélek: vagy elfogadod a kedveskedését, pláne "érdekesnek" veszed, vagy nem, rajtad áll.

Az kicsit gyerekes és sunyi, H "ő bezzeg nem hagyna itt".. de mégis betalált vele, látod.

36. Biborcsiga (válaszként erre: 34. - Panna.33)
2017. okt. 21. 01:20
Ez mondjuk igaz ebből a szemszögből. Ez is egy döntés.
35. Panna.33 (válaszként erre: 33. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 01:18
Mondd meg bátran, hogy álljon le. Ha értetlenkedik, akkor "Bocs, de félreértettem a kitüntető figyelmedet."
34. Panna.33 (válaszként erre: 30. - Biborcsiga)
2017. okt. 21. 01:16
Ezzel, hogy kijelented, hogy nincs helye az életedben, már döntöttél is, hiába nem szeretnél dönteni.;)
33. Biborcsiga (válaszként erre: 32. - 124637ff9b)
2017. okt. 21. 01:16
Ha ő nyomul, és ezt próbálom megoldani, akkor nyilván róla beszélek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook