Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
44983. Nyunyika27
2015. okt. 5. 14:19
Halihóó ! Próbálta valaki a Rhodiola Rosea kapszulát?
44982. Regin_a
2015. aug. 7. 22:21

Kihalt világ! Látszik mindenki gyógyult:)

Kopp-kopp, én is :)

44981. Regin_a (válaszként erre: 44980. - 099c0bed40)
2015. aug. 4. 23:12

Én szényellem? Semmi estre sem, sőt nem is érdekel e-tekintetben más vélémnye, a lényeg hogy alkalomadtán nekem elviselhető legyen


Kopp-kopp, az utóbbi időkben elég jól megvagyok. Mondtam is a körzetinek humorosan, kérem vissza a régi dilimet, merthogy jönnek a más fizikai nyavalyák :(

44980. 099c0bed40
2015. júl. 25. 12:02

Fincsi, lehet hogy még nem hallottad de a pánikbetegek egy része alkohollal képes sikeresen fokozni a lazulást.

Ez persze nem azt jelenti hogy hajrá gyerekek ragadjuk meg a butykost és vedeljünk, ám tudomásul kell venni hogy vannak akik ilyen módon tudnak legjobban védekezni a szorongásuk illetve fóbiáik ellen.

Hogy az illető nem beszél róla mint Regin_a mert szégyelli az más lapra tartozik.

44979. Regin_a (válaszként erre: 44978. - Regin_a)
2015. júl. 20. 22:21
Nézd már! Pont három éve regeltem ide :))
44978. Regin_a (válaszként erre: 44977. - Fincsi5)
2015. júl. 20. 22:17

Mert?

Sokáig, hosszú évekig agy nyalat szeszt sem ittam, mert elég volt az a szédelgés amit a pánikosság csinált

Aztán jóbarátomnál Németországban kissé berugtam és semmi baj nem lett

Azóta kitapasztaltam, mennyit hogy lehet inni ha gáz van

A bogyó és alkohol jól adagolva ellazitja az embert és nem fél a haláltol akkor

Ha meg semmi gond nincs, akkor az ízéért iszok valami jófajtát. Gagyit nem iszok


Hogy biztos pánikos vagyok-e?

Ha nem tévedtek az orvosok sok évtizeddel ezelött, akkor az.

44977. fincsi5
2015. júl. 20. 21:41
Ne igyál, ha beteg vagy. :)
44976. Regin_a (válaszként erre: 44974. - Fincsi5)
2015. júl. 20. 21:40
Mi hangzik hogy, miért?
44975. Regin_a (válaszként erre: 44973. - 099c0bed40)
2015. júl. 20. 21:39

Ha én nyalogattam a sebeimet, mindig mondtam a kuttynak "te is jó gazdát választottál". Az meg csak bambult rám a fotelben betekeredve. Dogocskák sokszor olyan szomorú szemmel tudnak nézni

:)

44974. fincsi5 (válaszként erre: 44971. - Regin_a)
2015. júl. 20. 20:20

Biztos, hogy pánikbeteg vagy?

Vagy így jobban hangzik?

44973. 099c0bed40 (válaszként erre: 44972. - Regin_a)
2015. júl. 20. 19:56

POnt azért írtam mert látom azt a szép dogot a képen és egyből gondoltam hogy szereted a négylábúakat.

2 hónapja van nálunk a második kutyánk és azóta úgy érzem magam mintha kicseréltek volna.

Ha ócska a hangulatom--gyakorlatilag nonstop--csak kimegyek az udvarra és pár pillanat alatt elszáll belőlem minden rossz és fájó.

Német juhász kan,4 hónapos, irtó gyorsan nő és tanul, jó érzés foglalkozni vele. ( eszembe se jut a magam sebeit nyalogatni, pontosabban mire eszembe jutna addigra eldőlök a fáradtságtól).

44972. Regin_a (válaszként erre: 44970. - 099c0bed40)
2015. júl. 20. 19:42
Tudom , kutya jó lenne , kimozditana, de már nem. Volt dogocskám, mint a képemen.
44971. Regin_a (válaszként erre: 44970. - 099c0bed40)
2015. júl. 20. 19:41

Hagyni, tartalék? Amig a szemem látja...

:)

Ha jól érzem magam, akkor azért, ha ócskán akor meg azért nyomtam be egy-egy pohárkával

Szomorúcskaságon jellemzően ront , de azért benyomok ha van. Most nincs , csak 1-2 sör

44970. 099c0bed40
2015. júl. 18. 11:14

Hali, ha tudod hogy megkívánod azt a piát akkor miért nem hagysz valamennyi tartalékot raktáron?

Magam jégkrém függő vagyok, ergo olyan helyzet minálunk nem fordulhat elő hogy ne legyen pálcikás vagy dobozos vagy vödrös vagy akármilyen jégnyalóka a frigóban.


Szar hangulat ellen tuti tipp: végy egy cuki kölyökkutyát és kezdjed el trenírozni.

Pillanatok alatt elfeledkezel magadról, garantálom!

44969. Regin_a
2015. júl. 16. 20:24
De ócska hangulatom van emberek és keveset mondok vele. Szép lasssan belelovalom magam és sz*rul is leszek. És sehol egy pálinka vagy pezsgő a környékemen :(
44968. epervirág (válaszként erre: 44967. - Hamurapi)
2015. júl. 9. 16:04
A lakatlan sziget csak vicc volt.Antidepresszánst azért adtak anno mert nemcsak,hogy tüdőemboliám volt hanem a nagylányom a betegségem után súlyosan megégett és a pánikra jött a depresszió is.
44967. hamurapi
2015. júl. 9. 14:21

Szia epervirág!

Tévedsz!A lakatlan szigeten előbb utóbb megzakkannál!Nem ez megoldás.Az eddigi életedet gondold át és ujitsd meg.

Azt aztán nem értem,hogy tüdőembólia után miért keptál te antidepresszánst???Azt még elmondom,hogy van kb 6-8 gyógyszerfajta amit ilyenkor alkalmaznak.Ezek szedéséhez hozzászoktatás kell ,lassu emelés.Közben tényleg egyre rosszabbul lesz a beteg amig a megfelelő mennyiséget el nem éri,de még mindig nem biztos,hogy megvan a megfelelő gyógyi!Ha nem válik be úgy 4 hét alatt,akkor kezdődik egy másik fajtával ugyan az.Gondold meg!Ez nem kis idő.

A legjobb ajánlatom,törődj magaddal,meg a gyermekeddel,tégy magadért az ő érdekében.

Sok szerencsét!

Üdv.

44966. epervirág (válaszként erre: 44965. - Hamurapi)
2015. júl. 9. 13:37
Szia hamurapi!Tudom,hogy az életemen nekem kell változtatni.Teljesen nyugodt életem ugy lehetne ha egy lakatlan szigetre költöznék,de persze ez nem lehetséges.Biztos ídővel minden meg fog oldodni mert muszály lesz.
44965. hamurapi (válaszként erre: 44964. - Epervirág)
2015. júl. 8. 23:35

Szia epervirág!

Kedves vagy! Köszönöm.Nem tudom pontosan,hogy naponta vagy rosszul pánikbetegség miatt és ,hogy tudtál eddig élni gyógyszer nélkül?

Én azt gondolom,hogy a pánikbetegség kialakulásában minden benne van amit életünk során át élünk.Gyermek korban a tulszigorú "szülői terror",

később érzelmi csalódások,féktelen bulizás,alvásidő elpazarlása,alkoholfogyasztás.Az agy ilyenkor önvédelemből tesz bennünket határozatképtelenné,zavarttá stb.A kiut csak a VÁLTOZÁS,VÁLTOZTATÁS lehet.Ha elértél idáig és felléptek a tünetek,NEM ÉLHETSZ UGYANÚGY TOVÁBB!Az az életmód amit eddig megéltél pánikhoz vezetett.Ugyanúgy folytatva az életmódodat SOHA nem tudsz kijönni belőle.Egy darabig jó,aztán kiujul egy valamilyen bántalom miatt,majd kezdődik ujra a harc a talpra állásra és igy tovább.KI KELL LÉPNI abból az életmódból amiben ezt szerezted.Magyarul ÚJ ÉLETET kell kezdeni.Eddigi életvitelt meg kell változtatni.Gondolj ki újat!Nagyon nehéz,főleg,ha köt a lakás,a család,egyéb anyagi érdekek!Van aki azért inkább eszi a gyógyszert,mert nem képes kilépni addigi életéből.A legszebb életkorodat éled.Gondolkodj el ezeken,amit most olvastál.Gondold végig mi lenne ha.....ezt,vagy azt megváltoztatnám,több variációban.Ha bántalmaz valaki ne türd el!Gondolkodás közben mindig legyen előtted a megélhetésed,az anyagi biztonságod.A többit erre épitsd!

Magától nem mulik el ez a baj.Neked kell az okokat megszüntetni,a te akaratod az első 50%,ez után kérhetsz segitséget,de még egyszer mondom TE vagy az első 50%,más csak segiteni tud,helyetted senki nem fogja megoldani a problémáidat.

Még egyszer sok szerencsét! Úgy érzem még találkozunk itt!!

Üdv.

44964. epervirág (válaszként erre: 44963. - Hamurapi)
2015. júl. 8. 21:15
Szia hamurap!Nagyon kedves vagy,hogy leirtad nekem ezeket.Régen az antidepresszánst azért hagytam abba amúgy kb másfél-2 hétig szedtem ugye egyre nagyobb adagokat kellett volna naponta,de ahogy emeltem az adagot ahogy az orvos mondta sokkal rosszabbul voltam mint jobban.Ezt elmondtam a dokinak erre azt mondta sajnos még pár hétig ez lesz.Erre abbahagytam.Aztán évekig nem voltam igazán rosszul.Most azt gondolom,hogy a jelenlegi helyzetem hozta ezt elő,de biztos megint helyre fogok jönni.
44963. hamurapi (válaszként erre: 44962. - Epervirág)
2015. júl. 8. 20:11

Szia epervirág! Válaszodban minden benne van ami kiválthatta panaszaidat.Azt,tegyük azért hozzá,hogy a szülők veszekedése is nagymértékben benne van ebben,valamint a pároddal való nem felhőtlen kapcsolat is!Ezek súlyos lelki sérülést hagynak egy felnövő gyermekben,aki talán észre sem veszi,hogy a körülmények amiben él,nem megfelelőek.

Ha az agyadban érelzáródások keletkeztek,azon nagyon nehéz változtatni.Az agy érhálózata egy elzáródás esetén megpróbálja más ép ereken pótolni a hiányzó szakaszt,de ez egy szerencse kérdése.

A pszichiátriai gyógyszereket ha elhagytad,az jó,de kérdés,hogy nem hiányoznak e.Ugyanis lehet gyógyszer nélkül élni depivel,vagy pánikkal,de akkor szenvedsz.Vagy szeded a gyógyszert ami elnyomja a rossz érzéseket és igy akár teljesen jól érzed magad,csak éppen "tudatmódositott" vagy.Ez nem látszik kivülről! Az helytelen,hogy akkor veszel be gyógyszert amikor már baj van.A gyógyszernek van egy hatásideje,bevétel után javul az állapot,majd csökken és esetleg ujra romlik.Tehát hullámzik.Inkább azt ajánlom,hogy rendszeresen szedd a gyógyszert,ha az orvos,meg te is szükségesnek tartod,csak kisebb adagban,igy a hatás kevésbbé hullámzik,vele együtt a közérzeted is stabil marad.Ha megtapasztalod,hogy mennyi az az adag ami szükséges,nem fogsz feleslegesen több gyógyszert szedni mint kellene.

Sajnálom,de az agyi érelzáródások miatt nem tudok okosat ajánlani,mert ezért az agy oxigénhiányos is lehet akár bizonyos területeken,ami a hozzátartozó szervekben csökkent müködést eredményez,pl fejfájást,vagy szédülést.

Idegrendszerednek a B vitaminok,omega 3 aminosav segitenek.Olvass utána a tejsavó hatásának,ami a szerotoninhormon termelését segiti.Ez a hormon a "boldogság" hormon.

Minden jót kívánok neked az életedben.Ha kérdésed lenne ugyan itt megtalálsz,de ritkán!

Üdv.

44962. epervirág (válaszként erre: 44960. - Hamurapi)
2015. júl. 7. 18:56
Szia!A háziorvosom kérdezte miota vagyok pánik beteg.Elmondtam kérdezte régen mit szedtem mondtam frontint azt irta fel plusz elküldött pszihiátriára plusz vérvételre.Régen azt mondták a tüdőbolia miatt lett mert elzárt már az agyamban ereket.Akkor voltam pszihiátrnél aki antidepreszánst írt fel,de csak kevés ideig szedtem aztán letettem.Aztán maradt a frontin,de csak akkor vettem be mikor nem voltam jól.A gyerek korom nem volt olyan rossz sokat veszekedtek a szüleim ahogy a mai napig is,de semmi extra nem volt benne. A mostani állapotomba gondolom közre játszik az is,hogy a gyereket majd hogynem egyedül nevelem és régebben a párom sem volt túl kedves velem.
44961. Sleek (válaszként erre: 44960. - Hamurapi)
2015. júl. 6. 06:26

Nagyon jó kérdéseket tettél fel :)

Ezek tutti sokat segítenek majd :)

44960. hamurapi (válaszként erre: 44959. - Epervirág)
2015. júl. 5. 21:14

Szia epervirág!

Csak úgy jobb lett,vagy doki is bele avatkozott 5 éve?Aztán,hogy jobban lettél folytattad az életed tovább úgy mint előtte? Háziorvosod irt fel valamit,vagy elküldött pszichiátriára? Ott kemény gyógyszerekkel "gyógyitanak"!Azért kérdezgetlek,mert szeretném tudni hogyan éltél,mit csináltál,hogyan szórakoztál,milyen volt a gyermek korod,mert ezek mind okai lehetnek egy szorongásos,ijedős,pánikbaesős életü embernek.Ha gondolod priviben is irhatod.

Milyennek érzed most magad,miket érzel?Félsz?Mitől?

Üdv.

44959. epervirág (válaszként erre: 44958. - Hamurapi)
2015. júl. 5. 12:20
Szia!Csütörtökön voltam dokinál.Sajnos nekem ez 5 és fél éve kezdödött mikor a tüdöemboliám volt.Egy idő után jobban lettem lettem aztán most kb:másfél hónapja visszaestem csak most rosszabb volt sokkal mint évvekkel ezelőtt.Dokihoz azért féltem elmenni mert azt hittem teljesen hülyének fog nézni bár még csak a körzetinél voltam nem akartam,hogy erős gyogyszert adjon mivel nekem a19 hónapos lányomat is el kell látnom.
44958. hamurapi (válaszként erre: 44957. - Epervirág)
2015. júl. 4. 21:48

Szia epervirág!

Miért is nem mész dokihoz,ha rosszul vagy?Ki megy el helyetted?Pánikos vagy? Új vagy visszaestél?

Üdv.

44957. epervirág (válaszként erre: 44956. - Sleek)
2015. júl. 1. 22:25
Nekem már minden bajom van lassan napi szinten rosszul vagyok,még az orvoshoz sem merek elmenni.
44956. Sleek (válaszként erre: 44955. - Epervirág)
2015. júl. 1. 20:57
Nekem még nem. Csak olyan kóválygós vagyok akkor
44955. epervirág
2015. júl. 1. 16:37
Sziaszok!Lenne egy kérdésem.Volt már nektek olyan,hogy pánikroham után nagyon erősen fájt a fejetek??
44954. Sleek (válaszként erre: 44953. - Imre87)
2015. júl. 1. 13:31

tutti igen. Tegnap szinte mindenki panaszkodott a körömben.

Elmentem futni semmi baj nem volt. Meg este sem

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook