Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2017. márc. 1. 22:15
Medveanyâm 😂😂😂😂ez jó ! Függőség....Nos inkább hagyjuk.Lehet hogy az vagyok , háziorvos nem hajlandó kiírni nekem tovább a rivotil 0.5 ami egy üveg elég fél évig. Mert ez nagyon erős szer... Biztos igaza van,de!!!! Adott nekem nebibeta gyógyszert amitől úgy be narkoztam szó szerint azt hittem itt a vég. Oda adtam a szomszédnak aki ezt szedi a 190!!es vérnyomás miatt.Enyem 90/70 körül van . Tehát akkor ezt lehet... Másik eset napi 2 szem concor és vízhajtó magas pulzus miatt,annyi mellék hatással,ami felborít egy elefántot is .Akkor hol itt a függőség? Szedje a gyógyszert majd jobb lesz ... Köszi inkább nem kérek belőle.SzAkorvos kiírta az évi 2 üveg rivotilt ,majd beosztom. Inkább vagyok függő mint valami szedalt narkós olyan gyogyszertol ami "nem erős"
45102. Hajni0128 (válaszként erre: 45100. - Regin_a)
2017. márc. 1. 21:50
A gyógyszerek nem oldják meg sajnos a problémát, csak elnyomják. Hosszú távon nem megoldás. Pánikrohamkor nem volt hasmenésem, csak pipilnem kellett, azt hittem magam alá vizelek.
45101. Hajni0128 (válaszként erre: 45094. - Szőkelédi)
2017. márc. 1. 21:44

Nem is akarok rászokni, de most pár napig ki se tudtam menni nélküle. Frontin az sima nyugtató, de a 0,25-ös az elég gyenguska, mondta az orvos is.



Gondolkoztam pszichológuson és mennék is, de sajnos nincs rá pénzem, a gyógyszer jelen pillanatban, mint gyors segítség, az sajnos olcsóbb. Pedig úgy érzem, hogy nagyon kéne valaki, akivel elbeszégethetnék igencsak hosszasan.

45100. Regin_a (válaszként erre: 45098. - Hajni0128)
2017. márc. 1. 21:43

Pedig pánikroham esetén a hasmenés is előfordul, bármit is mondott a pszicho


Elment a kedved a bogyóktol és máshogy akarsz kikinlódni ebböl a szemétségböl?


Régi kinai/?/ példabeszéd

Egy vándor megérkezik a bölcshöz

Tedd le a terhedet vándor!

Dehát nincs terhem

Tedd le a terhedet vándor!

Mondtanm hogy nincs!

Akkor cipeld tovább!


Szoval kinlódj gyógyszer nélkül ha úgy gondolod.

45099. Hajni0128 (válaszként erre: 45093. - Szőkelédi)
2017. márc. 1. 21:38
Ne haragudj, csak gyorsan írtam...19 éves koromtól
45098. Hajni0128 (válaszként erre: 45095. - Regin_a)
2017. márc. 1. 21:28
A lényeg, hogy elment kedvem tőle, hogy bármit is szedjek, nem a bogyókba láttam a megoldást.
45097. Hajni0128 (válaszként erre: 45095. - Regin_a)
2017. márc. 1. 21:24

Nem a frontinból vettem be 10mg-ot, hanem a Bensedinből.


A rexetint estére kellett bevennem lefekvés előtt, akkor igazából már nem voltam rosszul. Otthon jól éreztem magam, csak minden roham után nagyon fáradt voltam meg rángott a testem és csengett a fülem ami idegesített, nem tudtam tőle aludni.



A pszichiáterem azt mondta, hogy nagyon ritkán mennek hasmeséses, émelygős panaszokkal hozzá. Amúgy 1 egészet vettem be, amire azt mondta, hogy nem is szabadott volna, hanem először csak 1 negyedet.

45096. Regin_a (válaszként erre: 45091. - Szőkelédi)
2017. márc. 1. 20:27

Ki lehet gyógyulni akár évekre is, de ez a szemét ott szunnyad valahol az agyban :)

Jobbakat neked is!

45095. Regin_a (válaszként erre: 45092. - Hajni0128)
2017. márc. 1. 20:26

A rexetintől meg nagyon bekábultam, hányingerem volt tőle és hasmenésem, úgyhogy egyiket se szedtem, mert igazából nem akartam függő lenni."


Medveanyám, függőség :)

H utánaolvasol, az antipszicho gyógyszerek az első stádiumban erősithetik a tüneteket

Ha nem szedted nem voltál elég rosszul elötte


10mg-ot biztos nem szedtél be Xanax/Frontinbol

Az 5x4x0.5mg

45094. szőkelédi (válaszként erre: 45092. - Hajni0128)
2017. márc. 1. 20:19
Ftontin az nem nyugtató ? Én öreg vagyok már ebben sajnos ,de nekem kedelyjavitot írt az orvos amitől helyre jöttem . Igaz ez 16 éve volt azóta nagy ritkán ha kell. Most meg olyan cuki a háziorvos ,hogy semmit nem ír ki úgyhogy több mint egy éve nincs gyógyszer. Illetve van rivottil 0.5 amiből elég egy üveg majdnem fél évig .Ha nem muszáj inkább keress pszichológiai tanácsadast mint gyógyszert,persze értem én ha kell de ne szokj rá.
2017. márc. 1. 20:13
Szia ,most el írtad véletlen ? 19 vagy 9 éves kortól vagy beteg ?
45092. Hajni0128
2017. márc. 1. 20:09

Sziasztok! Én is pánikbeteg vagyok 9 éves korom óta(most vagyok 26). Eddig tünetmentes voltam, de most pár hete újra kijött rajtam, aztán hol jobb, hol nem. Szerencsére pár napja úgy jól vagyok, de már több mint 1 hete nem nagyon tudok aludni rendesen. Alszom, de mégse érzem.



Amikor először kijött rajtam 19 évesen, többször vittek el mentők, vagy négyszer egymás után az iskolából, aztán mire beértünk, már semmi bajom nem volt. Heves szívdobogással kezdődött, azt hittem szívrohamom van. Hozzá kell tenni, hogy amúgy is szívritmuszavaros vagyok, kórházba is voltam 1 hetet, de nem találtak semmit, ami szervi bajra utalna.

Akkor egyszer összekapartak a Pólus Centerből is.

Szóval volt heves szívdobogás, levegő kapkodás, kézremegés(ez mindig a roham legelején volt), fulladás érzése, végtagog beállása görcsbe, hogy mozdítani nem bírtam, beszélni se tudtam és felállni se. A roham végén pedig sírógörcs és nagyon kellett pisilnem.



Kaptam Frontint meg rexetint, de a frontint hiába szedtem, akkor is rosszul lettem az iskolába. A rexetintől meg nagyon bekábultam, hányingerem volt tőle és hasmenésem, úgyhogy egyiket se szedtem, mert igazából nem akartam függő lenni. Aztán telt az idő, valami miatt megszűntek a rohamok. De most pár hete olyan furcsán éreztem magam Felszaladt a pulzusom, halálfélelmem volt éjszaka és nem mertem elaludni, mondván, hogy reggel lehet fel se kelek. A tescóba is rosszul lettem, de most nem zsibbadt semmim, csak felszaladt a pulzusom és úgy éreztem, hogy végem van, hogy biztos valami bajom van meg hogy tuti szívbeteg vagyok, mert nem ment le a pulzusom, igazából mindenféle hallállal kapcsolatos hülyeségek jutottak eszembe meg hogy betteg vagyok, csak nem vették észre. Úgy éreztem, megőrülök, ha nem jönnek ki a mentők, mert akkor baj fog történni. Ez azért érdekes, mert amúgy meg félek az orvosoktól, ha rámjön a halálfélelem, akkor nem. Amúgy ha meglátok egy orvost, rögtön felszalad a pulzusom, esetleg rosszul is leszek, hogy úgy kell felkaparni. Páromnak volt itthon Bensedine, mert mással nem tudtam meglenni. Aztán elmentem az orvoshoz, mert nem bírtam tovább, az volt bennem, hogy valami bajom van. Csináltak EKG-t, de nem találtak semmit a szapora pulzuson kívül. Másnap este még az éjszakai ügyeletet is képes voltam kihívni, de mondta, hogy ő ezért nem jön ki. Mondtam neki, hogy lett csinálva EKG de nem mutatott semmit...erre mondta, hogy akkor ez a pánikbetgség egy fajtája, át kéne sétálni a pszichiátriára. Mondjuk gondoltam, hogy nem jön ki csak megnyugodtam volna.

Aztán fel is írattam magamnak frontint, hogy szükség esetn legyen, mert valamelyik nap is 10mg-ot kellett hogy bevegyek :/

45091. szőkelédi (válaszként erre: 45090. - Regin_a)
2017. febr. 28. 08:43
Szia.Vegig elolvastam a hozzászólásaidat, teljesen egyetértek.Ssjnos 18 év után nekem is van tapasztalatom.Nem érzem magam drogosnak mint ahogy itt is írta valaki de az a napi fél gyógyszer kell nekem is. Inkább az mint egy roham.Hala Istennek hülye sem lettem tőle....Aki kigyógyult az valójában sosem volt úgy igazán benne.Persze mindenki mondhat bármit.Az agy kémiai reakcióit nem lehet pozitív hozzáállással befolyásolni. Szép napot 😁
45090. Regin_a (válaszként erre: 45089. - Hamurapi)
2017. febr. 27. 21:44

némi xanit kell szedned és vele normális életet élhetsz-nyerő vagy!! "


Ne essünk túlzásba, de kopp-kopp, kibírható

Azért düdörgök magamban mert szeretnék olyan lenni mint voltam. Esély rá nulla.


Ne terjeszd a Xanax/Frontin rászokást, bárki bármit mond.

Azért érzi rosszul magát a delikvens ha abbahagyja a Xanaxot mert kitör rajta ujból a dili, és nem azért mert elvonási tünet


A varázsszó a szerotonin

A gyógyszer szerotonin visszavétel gátló, SSRI

Megmérte bárki is egy pánikos agyában hogy sok vagy kevés annak a szintje?

Senki!

Akkormeg?


Akik nincsenek itt azok meggyógyultak a hiedelemmel ellentéten :)

45089. hamurapi (válaszként erre: 45088. - Regin_a)
2017. febr. 25. 15:29

Úgy tapasztaltam,hogy a pánikkal együtt jár a félelem.A félelemmel a szorongás,a képzelődés.Az első dolga a dokinak,ha új pánikos /de ő ezt nem tudja/ jelentkezik nála,hogy kivizsgálás.Már irja is a kardiológi beutalót,mert a beteg legtöbbször a szivére panaszkodik! Meg van győződve,hogy szívbeteg.A másik fullad stb.Ezek mind pszichoszomatikus tünetek./kevés kivétellel/Igen! A beteg át éli a betegség tüneteit,miközben nincs valódi baja. Hipohondria. Ettől kezdve már nehéz megállni!

Nem vigasz képpen mondom,de ha csak némi xanit kell szedned és vele normális életet élhetsz-nyerő vagy!!

Kérdés,hosszú távon mit okoz a xani mellékhatás?Ez viszont az én hipohondriám!!!!Valójában nincs értelme aggodalmaskodni,mert úgy sem tudja a beteg értékelni magán xx idő múlva,hogy éppen nincs semmi baj,vagy éppen már gyermek szintre leépült!Volt egy ilyen rokonom,ő is azt hitte,hogy az úgy van rendben ahogy cselekszik,csak éppen állandó felügyeletet igényelt,hogy nehogy "lebontsa a házat!"


HELLÓ PÁNIKOSOK! MEGGYÓGYULTATOK,VAGY CSAK NEM MERTEK IRNI? AZÉRT NEM KELL A SAROKBA BÚJNI,MERT KÉT TAPASZTALT "ÖREG" VÁLTOTT NÉHÁNY GONDOLATOT!!

HARCRA FEL!!!


Minden jót Regin_a,lazits egy kicsit,ne lázadj,fogadd el a bajod,könnyebb lesz élni!


Újaknak ajánlom:Lapozzatok vissza a 12000 sorszám környékére és böngésszetek egy kicsit.Meglepő dolgokat fogtok találni!

Volt egy "oszibarack" nevű hozzászóló,nagyon sok jót irt.Később eltünt a hoxáról,vagy nevet változtatott--ha valaki tud róla -kérem-irjátok meg nekem.Tisztelettel emlékezem rá!


Pánikmentes napokat mindenkinek!

45088. Regin_a (válaszként erre: 45087. - Hamurapi)
2017. febr. 23. 21:54

MITŐL FÉL A PÁNIKBETEG? HOGY FÉLNI FOG!!Az első, egetrengető félelem visszatérésétől"


Nagyjábol igaz, de hozzájn sok hipohondriás képzelt fizikai betegség tünete is


Az általad leirt okokkal nem értek egyet

Saját tapasztalat

Pszichológus, pszichiáter, párterápia, csoportterápia évekig, sőt évtizedig és semmi, pedig nem titkoltam el semmit a szakemberek elött


Nem akarnám a pánikosság elötti életemet felszámolni, ha tehetném

Irtam, "haverok buli fanta" a szó szoros értelemben.

Aztán 31 évesen egy vakbélműtét után akkora szédüléssel ébredtem, hogy faltol falig közlekedtem, vagy éppen össze akartam esni

Gyenge még, igyon egy kávét

Aztán semmi

Egy vasárnap kemény szivritmus zavar, ügyeletes jött, addigra elmúlt

Idegbetegség ez, mondta a doki

No, azóta jártam a szakorvosokat

Aztán rátaláltam egyre aki semmit nem kérdezettt, nem túrkált a lelkemben de adott egy gyógyszert

Vagy egy év alatt , ha nem több, eltünt a pánik. Elfelejtettem szedni a gyógyszert ahogy mondta a doki

Elötte a boltba sem mertem bemenni, tömegközlekedés nem ment, csepp alkoholsem, nem sorolom miket nem tudtam megcsinálni

Utána hajnali 2-kor keltem, mentem piacozni, sétáltam a városban, mittomén, éltem a normális emberek életét

Aztán visszalopózott ez a szemét, de Xanaxxal karbantartható

Nem mondom hogy jópárszor nem vagyok szarul, de amilyen akkoriban voltam, befogom a pofámat

Csak közben elmentek az évtizedek

45087. hamurapi (válaszként erre: 45086. - Regin_a)
2017. febr. 23. 20:43

Tapasztalatom szerint, a pánikbetegségben benne van az egyént, egész életében meg élt hatások összessége!Ebben benne van,alapvetően a gyermek korban át élt negativ hatásoktól,a meg vert a nagyhaver és nem tudtál revansot venni,vagy vissza utasitott,megcsalt,elhagyott az "imádott"és még 1000 dolog..Az ilyen,hosszú ideig terhelő élmények, a teljes szervezet /idegrendszer/ működését alkalmassá tehetik egy pánikbetegség kialakulására.A pánikbetegség önvédelem!A saját idegrendszer taszít félelembe,hogy meg védje magát./az őrülettől/

Megint csak tapasztalat.Egyre inkább szaporodó fiatal 17-24 évest találok szenvedni.Osztom azt a véleményt,hogy ebben a korban az életkezdés nehézségei,sok tanulás /helytelen módszerrel/ sok munka,megfelelés hajszolása,vagy hosszú távon kevés alvás, alapja a pánik kialakulásának.

Megj:/ helytelen tanulási módszer/ Jellemző, a vizsgák előtt szinte éjjel nappal tanulókat /az utolsó pillanatban.../- napi fél liter kávét fogyasztókat,a gyakori "bulizókat",az elegendő alvást elmulasztókat, szinte minden alkalommal meg találni!

Neked -ha- csak kevés gyógyszerrel sikerül elviselhető életet élned,az neked,vagy az orvosodnak elismerés!!! Jelenleg az orvostudomány ennyit tud!!!

A megoldás az lenne: VÁLTOZNI-VÁLTOZTATNI! Ez sokszor olyan, mint ujra születni!Természetesen van közbenső helyzet.Egy biztos! Azt az életmódot,ami a pánikbetegség kalakulásához vezetett,nem szabad folytatni! Nem lehet változás nélkül a bajt megszüntetni-hiszen az vezetett ide!

Ha a beteg fel ismeri káros életvitelét és azon változtat,az már javulást hozhat.Ezért ajánlom mindenkinek,hogy forduljon szembe betegségével,ne rohanjon előle!A pánikbetegségbe nem lehet bele halni!!Csak a következményeibe! MITŐL FÉL A PÁNIKBETEG? HOGY FÉLNI FOG!!Az első, egetrengető félelem visszatérésétől!Tehát? A cél a félelem leküzdése!Nem könnyű!Olvashatunk viszont több alkalmazott módszert,amelyeket maguk a betegek irnak le!

Bocsánat,hogy hosszú voltam! A leirtak az én felfogásomat és tapasztalataimat tartalmazzák.

45086. Regin_a (válaszként erre: 45085. - Hamurapi)
2017. febr. 22. 22:00

Öreg motoros vagyok pánikban, ismerhető

Nézd, én végigpróbáltam a bogyókon minden más pszicho dolgot is, nem segitettek

Beleolvasgattam azokba a szövegekbe, azok tuti nem segitenek, különösen nem egyedül elmélkedve rajtuk

Rajtam egy bogyó segitett végül, pontosabban kezelhetővé tette a pánikot

Oka a pániknak?

Hagyjuk már a szomorú gyerekkort és a magzati traumát!

Haverok buli fanta volt az élet, amig el nem kapott ez a szemétség. Semmiféle stressz és társai nem voltak korábban sem, akkor sem.


Viszont sokmindent olvastam a témában

Volt aki esküdött, a Föld másik felén, hogy 10ezer NE D vitamint szedett jó hosszú ideig, az rendbehozta

Mások ugyanott eredménytelenül járják évek óta a pszichókat, de gyógyszert nem hajlandóak szedni


Mivel a kiváltó okot manapság sem ismerik, igy az orvosok is csak találomra adják a bogyókat

Kicsit másképp, más úton hathatnak, ezért kell eltalálni melyik teszi élhetővé végül az életet

Nem vagyok 100-as, de a pokolhoz képest amiben voltam, össze tehetem a két kezem


Én időpocséklásnak és hiú reménynek tartom azt, hogy nézz magadba, keresd az okot , elmélkedj, olvass hasonló irásokat stb.

45085. hamurapi (válaszként erre: 45084. - Regin_a)
2017. febr. 22. 20:57

Régről ismerem a neved Regin_a !

Nem úgy hangzik,hogy meggyógyultál!


Neked sajnos ,valamiért nem sikerült a gyógyulás!Ez-azért nem jelenti azt,hogy másokat el bizonytalanits!

Az irományokból és tapasztalatból meg lehet ismerni a baj okát,ez után pedig lehet ellene tenni!Tudom,hogy a pánikbetegség nem egyszerű dolog!

Nem csak gyógyszerek kellenek ellene,hanem elsősorban mindenkinek meg kell küzdeni vele.Meg kell ismerni a baj eredetét és tulajdonságát,hogy alkalmazkodni tudjunk!

45084. Regin_a (válaszként erre: 45083. - Hamurapi)
2017. febr. 21. 21:57

Tök jó én már meg is gyógyultam.

A sok hülye pánikos, pszicho meg csak kutatja a gyógyitó dolgokat, szedi a bogyókat sokszor eredmény nélkül. Nem beszélve a nem magyarokrol akik nem tudják elolvasni ezeket az írásokat

De fére a tréfával!

Mi az ami bármiben is segitene azokbol az irományokbol egy pánikosnak?

45083. hamurapi (válaszként erre: 45082. - Nikike1988)
2017. febr. 20. 15:28

Szia!

Bizonyára,már sokat kutattál panaszaid okai után.Ha nem találkoztál még vele,ajánlom ird be a keresődbe: thesecret.hu- a vonzás törvénye- címet.

Örülnék,ha segítene.

45082. Nikike1988
2017. febr. 17. 12:50

Sziasztok

Ti voltatok már pszichològusnàl a pánikbetegséggel,szorongással?

Szedek gyògyszert évet òta de ez nem mrgoldás...

45081. kotyesz
2017. febr. 15. 01:12
Van egy külön világ IRREÁLIA a neve tele van különböző fóbiákkal ha odakerülsz lehet választani mitől félj , a legtöbben sok-sok játékszert kipróbálnak. A kisgyereket hogy kell biztatni ne félj kicsim nincs ott senki és semmi ha van akkor sem fog megtörténni semmi sem árthat neked apu anyu és a jóistenke megvédenek tente-tente. Nem viccelek , talán segíthet is ha valaki felidézi gyerekkori félelmeit és hogyan lépett túl rajtuk!? Mert az öregedést leszámítva a fóbiák mind alaptalanok vetítések, tehát ha van ok akkor csak az életünkben valami kimondatlan dolog amit önmagunk elől is elrejtünk, ez szerencsés esetben "magától" is rendeződhet, de azért meg is lehet vele küzdeni!
45080. beata1985
2017. febr. 10. 13:41
Azt hiszem nalam is valtoznak,a neurologiai tunetek mintha enyhultek volna,most az emesztea kerult eloterbe,mondjhk tudom h lassu az epem,de ugy erzem h fele panik fele valos...igaz mar jobban van etvagyam,de hetfon belgyogyasz...szar ez...ujra es ujra elojon,mikor mar azt erzem h jo utin haladok,mindig jon valami ami kizzokent,vele egyutt a panik,ami meg jobban felerositi az amugy artalmatlan tuneteket...tudom h csak az epem,most ha barmi belefajdul,mar gondolokozok h ez most vajon ki volt...ez a problsma,a pabikosok nagyon figyelek sajat testuket...
45079. Regin_a (válaszként erre: 45078. - Tira Misu)
2017. febr. 9. 20:24

a pániktünetek időről-időre változnak?"


Természetes!

A bnői ciklus bizonyára befolyásolhatja, ha a hóesés a front, a rossz a jó idő és mittomén mi is bebolyásolja, vagy "ráfogjuk"

Kevés olyan tünet volt amit nem képzeltem be hosszú pánikos időszakom alatt


A valós fizikai betegségek, mintha eltüntették volna. Gyógyulás után persze ujból kitört ez a szemét

45078. Tira Misu
2017. febr. 9. 20:02
Még egy kérdés:Létezhet az, hogy a pániktünetek időről-időre változnak? Illetve a pánik tárgya? (nálam most lehet ez a vérnyomás)Illetve az tényleg lehetséges, hogy ezek a tünetek egy bizonyos időpontra koncentrálódnak? Aztán ez idővel változik és esetleg más formát vesz fel? Régebben rendszertelenül voltak rosszuléteim, néha változtak a tünetek.Most hasonló amit érzek, csak most mindíg hajnalban van.
45077. Tira Misu
2017. febr. 9. 19:57
Amúgy van sürgősségi vérnyomáscsökkentőm is, de vannak időszakok, épp ez a menstruáció előtti például, mikor egyszerűen a ló adag gyógyszer sem hat, amíg nem óhajt magától lemenni.De van olyan, hogy egyből hat.Na ezt én nem értem már!Tensiomin pedig elég erős állítólag.Vérvétel, ekg egy hete volt.Az rendben van.
45076. Tira Misu
2017. febr. 9. 19:52

Sziasztok!

Létezhet az, hogy szorongástól, pánikbetegségtől megy fel a vérnyomás?

Én már azt hittem, évek óta kijöttem a pánikból (gyógyszer nélkül).Volt időszak, mikor a házból sem mertem kilépni, évekig.Most ez már rég a múlté.Sokáig tulajdonképpen elviselhetően, egész jól éreztem magam.Most a vérnyomásom vacakol és már most ez lett a fóbiám, már rettegve lesem, mikor ugrik megint 180-ra és kapok valami infarktust miatta. Már egy ideje menetrendszerűvé vált, hogy ébredéskor kezdem érezni a szívverésem, ehhez társul pulzus szinkron dobogás a fülemben, puffadás szerű kellemetlen érzés.Beveszem a béta blokkolóm, lefekszem fél órára, jobb lesz...Lemegy a vérnyomás 160/100-ról kb 140-re.Ekkor reggelizek és hopp, visszaugrik 170-re! És szaporán ver a szivem.Na de a reggelitől?? Igaz, fél 6 körül eszek, nem sokat, de muszáj, mert nem tudok éhgyomorral dolgozni menni.Tudom, hogy ez igy nem egészséges, nem is erre vágyom, de nem tudok jobbat kitalálni.Alig jutok el a munkahelyig, mert úgy ver a szivem, meg légszomjam van a "puffadás " miatt.Aztán kb 8-9 órára rendeződik, magától a dolog.És elviselhető szintem van a vérnyomásom , délután 4-5-től már 120-130 köré is lemegy.Aztán hajnal 3 körül újra jön a dili...amúgy nem alszom jól.Sokszor felébredek valamiért.Nem tudok aludni úgy, hogy tudom, reggel kelni kell korán.Bennem van miatta az ideg.Ez lehet pánik, vagy valami más? Amúgy észrevettem, hogy ciklusomtól is függ, mostanában már mensi előtt 2 héttel rosszabbodik és fokozódik ez a probléma.Orvos nem sokat mond.42/N

Amúgy egészséges életmódot folytatok.A stressz az egyetlen, amit nehezen kezelek és mindig jelen van.

2017. febr. 3. 15:24
Szia !Olyannak is van segítség aki fél életét ezzel töltötte? Megosztanad a véleményed ? Hátha van még új a nap alatt. Köszi szép napot!
45074. beata1985
2017. febr. 3. 11:52
Sziasztok!ki hogy van?nalam megint kezdi felutni a fejet a panik,mar megint felek eljonni otthonrol,allando faradsaf,gyengeseg,szarakodik az epem es mar bekepzelek mindent,jovo heten megyek orvoshoz kuljon ecografra,a haziorvosom mar hulyenek fog nezni...
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook