Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
45223. Cirsztik
2017. szept. 1. 19:31
Hogy van mindenki? Nagyon eltűntetek! Regin_a?
45222. szőkelédi (válaszként erre: 45221. - Epervirág)
2017. aug. 30. 22:51
Sajnálom . Bár nekem olyan kicsi az adag hogy nem csoda ha nem vagyok jól. De itthon sosincs roham ,aludni is tudok. Lehet nálam már placebo . De csak kellene szakember ,mert 16 éve nem látott .Lehet már nem is ez a bajom . Jó éjszakát mindenkinek 😊
45221. epervirág
2017. aug. 30. 19:14
Nekem sajnos a gyogyszer mellett sem vagyok föleg este!Minden este!De volt amikor nagyon jól voltam a gyogyszertől,valoszinű már megszokta a szervezetem.
45220. beata1985 (válaszként erre: 45219. - Epervirág)
2017. aug. 23. 12:25
Gyogyszer mellett is elojonnek a panikok?neked is kiugrik a vernyomasod olyankor?en megse merem merni,sot maskor se,mar irtozok,felek h nagy lenne...plane h en nagyon fejfajos is vagyok,ugy erzem muszaj lesz visszamennem mert mgint egyre lejjebb huz :-(.es en ezt kudarcnak elem meg,h nem vagyok eleg eros h egyedul lekuzdjem...kivagyok,legszivesebben egesz nap aludnek...
45219. epervirág (válaszként erre: 45218. - Beata1985)
2017. aug. 20. 14:44
Sajnos nekem a pánikrohamok szinte mindig este jönnek elő van,hogy napközben is.A pánikroham után lehetsz nagyon fáradt.
45218. beata1985 (válaszként erre: 45217. - Epervirág)
2017. aug. 20. 13:37
Isten eltesse sokaig a gyerkocoket!!hogy vagy mindenki?nekem mostanaban panikrohamjaim szoktak lenni,nem tudom mitol...ma is volt egy...hirtelen jon,aztan hamar elmulik hal istennek.Amugy van masnak is olyan,panikrohamtol fuggetlenul,hogy olyan almossag jon ra h majd elajul ha nem tud par percre lefekudni,olvastam egy orvos velemenyet aki azt irta h ez lehet pszihesen is...valahogy nem jon h elhigyjem..volt mar valakinek ilyen??
45217. epervirág (válaszként erre: 45216. - Beata1985)
2017. aug. 11. 14:09
Tudom èn is pánikolok a betegsègektől.Nekem van 2 gyerekem a nagy 13 èves a kicsi 3 ès fèl.Annyibol jó a gyerek,hogy nem foglalkozok annyit magammal.Szóval nekem a gyerek egy pozitiv dolog.
45216. beata1985
2017. aug. 11. 13:43
Nagyon vacilalok rajta,meg mindig van rivom de mar csak 4db en felezni szoktam es veszhelyzetekre tartim,a legkisebb mg amugy annak a fele is sgokott nalam hatni,magneziumit is es b vitamimokat is szedek,talan hasznalnak.remelem nem lelsz rosszabb,mar azis nagy szo nalam h hiaba vannak a tunetek eltudok jonni egyedul dojgozni,volt olyan h valaki itt ult velem a boltba amukor meg nem kezdtem el gxogyszert szedni.azert is idegeseit ez az egesz mert azert mar kozlekefek egyedul de a tunetek mindig megnaradnak,bar lehet h van koztuk olyan ami lhet amugyis lenne egy kis sezedules,amut mas felsem vesz de en.....meg vannak erzesek amiket masok is ereznek de en tragikusan fogom fel.gyereket nemis merek vallalni,le a kalappal aki bevallalja,igaz parom bemis akar,es mar en sem...jah es nekem gyomorproblemaim is voltak,valsz azis az volt,ejjel vett elo atalaban,emelyegtem,egett a gyomrom,ehsegerzetem volt,nagy dolog kelletett,hol meleg volt hol razott a hideg,es surun kelek gyomorideggel is :-(,de abba bizok ha nem nyulok gyogyszerhez es igyekszem nem felvenni(bar mikor benne vagy a legnehezebb elhitetni magaddal h ezt csak az agyad csinalja),akkor hatha abba marad,csak ez szerintem barmikor elojohet ujra.marciusba voltam kivizsgalason belgyogyasznal,csak magneziumot irt fel,meg az epem lassu,de nem mondta h lenne valami koros,bar ugy vagyok h kethavonta mennek nagylaborra :-D,hipohonder is vagyok egy kicsit szerintem....utalok hireket nezni,volt olyan h hallottam h beszelgettek az utcan kinek milyen betegsege van,es kezdtem rosszul lenni...mindig ugy vagyok vele h barmjkor engem is utolerhet...
45215. epervirág (válaszként erre: 45214. - Beata1985)
2017. aug. 11. 12:51
Sajnos az èrzès ismerös amit leirtál ès igazábol az tudja megèrteni aki átment ilyenen vagy ebbe èl.Sajnos èn 2 ève estem vissza.Szedek gyogyszert ès közel 20 kilot hiztam mondjuk abbol már 10/ lement igy gyogyszer melett is.Ha nem vagy jól inkább menj el dokihoz nehogy rosszabbul legyèl.
45214. beata1985
2017. aug. 11. 12:45
Sziasztok,mar irtam regebben is forumban.tobb kint ket eve vagyok panikbeteg,5-6honapot szedtem gyogyszert leszokassal egyutt volt ennyi.hat modtanaban gondolkodom h megint visszamegyek mikor szarul vagyok,aztan meg mikir jobban mindig meggondolom magam.ez a szar sose mulik el,legujabban nalam szagok is elodidezik a rosszulletet..:-(,nahat ez a nagy meleg meg...egyenesen kikeszit,erzem h negativan hat az idegrendszeremre,turelmetlen vagyok es ebbol jonnek a tunetek.boltba vagyok rlado egyedul,a legnagyobb felelme h elajulok ha egyrdul vagyik vagy ha epp van bent valaki...Az a legrosstabb amikor pl.napokig nem jelentkeznek a zunetek aztan eppen valamiert stresszesebb vagyok rogton elojon valami es megijedek h mi van ha ezmar nem a paniktunet...az elobb is ugy megszeult a fejem elontott az a megijedes erzes meg a melegsrg nagyon megijedtem,aztan ugy elmult,de kepes vagyok kattogni h akkor ez most mi volt?mindrn kis apto rezdulsere felfigyelek magamon prdig volt idoszak amikor sikerult nem odafigyelnem ra,de ujra es ujra behaloz....olyan ez a fejben torteno szedules mintha kicsit kiesne a tudatom,nemis tudom h irjam le mikor hirtelen befekez a kocsi es erzed h az agyad mindjart kiesik.nagyon rossz.en rivot szedtem meg seroxatot,nekem annak idejen hatott,csak meghiztam,nem kivantam a szexet es sokat id felejtettem toluk.dr az otodik hinapra olyan voltam mint regen.most is van olyan nap h olyan vagyok mint regen,de eleg egy kis "fura"erzes es kezdodik a korforgas.amugy balam halaleset valtotta ki eloszor sogorom fiatalon ra 5honapra apukam halt meg,jah es mindezek elott parom elkezdett tirezni,talan onnan indult a folyamat,a halalesetek csak tettek ra.olyan jo h van kive lmegosztani az ilyesmit...szep napot mindenkinek :-)
45213. epervirág (válaszként erre: 45193. - Andikaaa0915)
2017. aug. 10. 20:12
Szia!Nekem a tüdőemboliával kezdödött.Ugyanis 7 éve az volt nekem.Sajnos 3 hétig folyamatosan rosszul voltam,azt mondták hogy semmi bajom csak beképzelem aztán korházba beutaltattam magam,akkor derült ki az embolia és emiatt lettem pánikbeteg.Elkezdtem járni egy szpihiáter nőhöz,de semmmi nem ért csak kétszer voltam nála.Azt sem érdekelte mi van velem már mehettem is.Viszont ő ajánlott egy szpihologust tizszer voltam nála nekem jó volt.Aztán 2 éve megint kijött a pánik,de olyan szinten,hogy már enni sem tudtam akkor a kislányom csak másfél éves volt el látni is alig tudtam délelötönként aztán apám egyszer csak aZT MONDTA,HOGY EBBŐL ELÉG MENJEK ORVOSHOZ,igy kerültem a mostani orvosomhoz.Nagyon jó orvos és ember,havonta egyszer járok hozzá.Nekem kell a gyogyszer sajnos,de igy legalább délelőtt el vagyok.Biztos,hogy ki lehet belőle gyogyulni,de abba nem hiszek ha valaki kigyogyult belöle soha többet életébe legalább egyszer nem lesz neki.
45212. epervirág (válaszként erre: 45210. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 19:58
Köszönöm szèpen! Szeren3re èjjel nem szoktam rosszul lenni.Csak kèső dèlutántol estig.Ha már el alszok nincs gond.
45211. Cirsztik (válaszként erre: 45187. - Szepi1990)
2017. aug. 10. 16:26
Nálad mióta tart? Orvosnál jártál? :) Mesélj kicsit és akkor tudunk beszélgetni.
45210. Cirsztik (válaszként erre: 45203. - Epervirág)
2017. aug. 10. 16:24

Atyaég! A Párodnak mielőbbi gyógyulást kívánok!

Neked meg kitartást, az éjjeli "rohamok" elég ijesztőek tudnak lenni.

45209. Cirsztik (válaszként erre: 45205. - D1b337c628)
2017. aug. 10. 16:23

Uhh... Hát én nagyon nem vagyok gyógyszerpárti.. egyedül amit beszedek a nospa (ismeretlen eredetű gyomorgörcsös sztori), vagy ha menni kell valahova zártabb térbe vagy hosszabb időre akkor a Sedatif PC.. de már azt sem szedem be csak megyek.. Kaptam én már frontint hogy szedjem... de hozzá sem nyúltam. Én megpróbálnék előbb gyógyszerek nélkül.. ha már azokhoz nyúlnék valószínűleg nagyon elveszíteném a kontrollt..

Viszont annak örülök hogy te jobban vagy tőlük! :) Ha így élhető az életed akkor ez a jó neked. :) Meg hát a gyermekeid biztosan sok erőt adnak hogy csinálnod kell tovább. :)

45208. d1b337c628 (válaszként erre: 45207. - Epervirág)
2017. aug. 10. 15:55
És ő az első dokid? Akkor beletrafáltál! :)
45207. epervirág
2017. aug. 10. 15:22
Én szerencsére egy nagyon jó dokihoz járok 2 éve.Én sem akartam gyogyszert szedni,de muszály volt.Most is szedek gyogysszereket.
45206. d1b337c628 (válaszként erre: 45200. - Eisblumen22)
2017. aug. 10. 15:02
Saját magadat ne gyógyszerezd. Én megjártam a hadak útját, mostanra a negyedik pszicháternél vagyok, de nála sem maradhatok, mert ő nem gyógyszer-párti. Felírja a gyógyszereket, de nem érdekli és nem is nagyon ért hozzá. Nekem egy másik pszichés betegség miatt muszáj gyógyszert szednem, az agorafóbiára valóban nem nagyon van gyógyszer, ellenben a pánikra igen! Az agorafóbiára főleg a terápia jó.
45205. d1b337c628 (válaszként erre: 45195. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 14:59
Én nagyon sokáig voltam gyógyszer nélkül, de egy idő után több szakember szólt, hogy muszáj lenne szednem. A volt főnököm szintén szólt, hogy két gyereket fel kell nevelnem, ne legyek már hülye, szedjek gyógyszert. És két héttel később meghalt. (De nem a szorongástól. Haha.) Kicsit úgy vettem, mintha ez egy nekem szóló végrendelkezés lett volna a részéről és végül nagyon nehezen rászántam magam a gyógyszerekre. Ez volt 2013. májusa táján. Azóta sok minden történt, próbáltam ezt-azt-amazt, most éppen egy gyógyszerrel - úgy tűnik - egész jól kezdek lenni. Mostanra azzal, hogy "gyógyszerekkel élek" az égvilágon semmi bajom.
45204. epervirág (válaszként erre: 45200. - Eisblumen22)
2017. aug. 10. 14:57
Miket szedsz?
45203. epervirág (válaszként erre: 45199. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 14:56
Estènkènt soha nem vagyok jól.Nappal is nèha van amikor elöjön a pánik.Most mèg felülrá a páromat 1 hete baleset èrte.Szoval nem könnyű.Remèlem holnap már haza engedik.
45202. d1b337c628 (válaszként erre: 45197. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 14:54
Nem baj, hogy elírtad, nagyon jót nevettem. :)
45201. d1b337c628 (válaszként erre: 45194. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 14:54
Én is örülök, hogy jobban vagy! A többire később.
45200. eisblumen22 (válaszként erre: 45188. - Andikaaa0915)
2017. aug. 10. 14:50
Szia!Ugyanígy kezdődött nálam is.Már legalább 5 éve nem mentem boltba,az utcára sem merek egyedül kimenni.Saját magamat gyógyszerezem,ami tudom,hogy nem helyes,de a korábbi rossz tapasztalatok miatt félek pszichiáterhez menni.Évekig torokgombóc érzés,mellkasi nyomás,gyomorgörcs,stb,de olyan szinten voltak pánikrosszulléteim,hogy teljesen elszürkült az arcom és csak a vizesruha és a friss levegő segített.Most már egész jól tudom ezeket kezelni,de nagyon fontos,hogy a bogyókat rendesen szedjem.
45199. Cirsztik (válaszként erre: 45198. - Epervirág)
2017. aug. 10. 14:27
Azt gondoltam hogy nem attól lettél pánikos, hanem hogy nem egyszerű úgy hogy nincs melletted sokat! :) Így viszont érthető hogy félsz! Engem csak gyanúval vittek be, az sem volt kellemes nem engedtek felállni amíg nem volt eredmény! És te át is élted... bennem is mély nyomot hagyna egy ilyen... :/ Most jól vagy?
45198. epervirág (válaszként erre: 45196. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 13:11
A memoriám nekem sem mindig tuti.Amugy én nem azért lettem pánikbeteg mert a párom kamionos.Még mielöt megismertem a párom volt egy tüdőemboliám 3 hétig voltam ugy mikor már nagyon rosszul voltam beutaltattam magam a korházba ott derüült ki az embolia amivel jött a pánikbetegség is.
45197. Cirsztik (válaszként erre: 45194. - Cirsztik)
2017. aug. 10. 13:06
Up! Kicsit figyelmetlen vagyok. A fagyit nyaljuk el... az szokott lenni a hétvégi program! :D
45196. Cirsztik (válaszként erre: 45192. - Epervirág)
2017. aug. 10. 13:03

Epervirág! Most látom mi már váltottunk pár szót a kamionos feleségek csoportba! Így már abszolút átérzem hogy nem könnyű egyedül! Nem is figyeltem hogy pánikos vagy! :)

.... és az sincs kizárva hogy itt is beszéltünk már... :) a memóriám nem mindig működik úgy ahogy kéne! :)

45195. Cirsztik (válaszként erre: 45191. - D1b337c628)
2017. aug. 10. 13:00
Engem nem látott orvos, de én is inkább agorafóbiás vagyok mint pánikos... :) Nem véletlen nem látott még orvos, bár én nem is bánom. Legalább nem vagyok teletömve kemikáliákkal. ( amúgy sem hiszem hogy beszedném) :)
45194. Cirsztik (válaszként erre: 45186. - D1b337c628)
2017. aug. 10. 12:59
Szia! Örülök hogy jobban vagy! :) Hétvégén amikor itthon van a Párom mi is megyünk igaz autóval ès csak kb a kisboltig.. bár ahogy telnek a hetek mindig távolabbi kisboltba megyünk és nem a kocsiban nyaljuk el hanem sétálgatva! Ez nekem nagyon nagy előre lépés! Plusz életmódot váltottam, 6.5 kg-t fogytam. Szerintem ennek következtében van egy csomó tervem a jövővel kapcsolatban! Sokkal jobb a közérzetem és letojom ezt az egész "kórságot". Úgy állok hozzá ha menni kell hát menni kell az elmúlt fél év után lehet megváltás lenne ha vége lenne. De lehet vége lesz másképp is! :)
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook