Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
46153. Tibi 8
jan. 3. 22:18
Boldog Új évet kívánok nektek!
46152. Hope. (válaszként erre: 46151. - Tibi 8)
nov. 8. 13:34
Kezdem a végéről, minek szeded azt a szart típusú mondatok mondóinak szívesen kölcsönadnám az elmúlt egy-másfél évem minden csodás pillanatát 🙄 Akkor lehet,hogy -ha nem is boldogan- de ők is szednék ezt a szart. Hiszen ezt senki nem magának választja. És nyilván mindenki szeretne teljes életet élni. Sose értettem ezeket a megnyilvánulásokat. Nekünk miért kéne csendben szenvedni,hogy megmutassuk a környezetünknek,hogy gyógyszer nélkül, alternatív praktikákkal is megy? Hát én csináltam több,mint fél évig és pokol volt. Erről ennyit. Nagyon örülök,hogy jól vagy és ilyen pozitív változásokat tapasztalsz! A memóriád mitől javulhatott? És a refluxod hogy derült ki és hogy-hogy nem tudtál róla? A frontok engem is próbára tesznek,napok óta kótyagos vagyok :(
46151. Tibi 8 (válaszként erre: 46150. - Hope.)
nov. 4. 06:05

Kezdeti nehézségek ellenére, hála istennek jól vagyok a frontokat megérzem.3 havonta kell mennem dokihoz!Scippa 10 mg,nebiletet nem kell szednem ,most megyek majd vizsgálatra ugye a magas vernyomás miatt amivel 12 éve diagnosztizáltak,de remélem csak a stressznek /pszichésen /volt köszönhető!Néha azért ha huzosab napom van érzem a törődés de hát ez van!Dolgozom csinálom a napomat ahogy szoktam !Jó dokim van ,mert a kezeléseknek a terápiának köszönhető, hogy a fogaim is rendben vannak ,elmúlt a refluxom amiről nem is tudtam hogy volt !!Azért szemét egy dolog ez,sajnos.A feleségem észre vette a változást,és kiegyensúlyozottabb vagyok,olyan azt mondja mint akibe annak idején bele szeretett.Ezek a pozitív dolgok mondatok sokat segítenek!A memória is sokkal jobb hihetetlen ,elsiklott sok idő amire" úgymond "nem is emlékszem!Csak egy példa ,,ki megyek a tüzépre és fejből mondom egy tető anyag igényét,ilyen még nagyon fiatal koromban volt...nincs alvás problémám,csak sajnos még szednem kell a gyógyszert,

Rokonok is tudják de nem érdekel mit gondolnak,szokásos mondatok: minek szeded azt a szart nem vagy te bolond:nem nem vagyok csak elfáradtak az idegeim,de ha te leszel ilyen helyzetben hidd el segíteni fogok ,és ezzel lezárjuk a dolgot és megértették😅😅😅

46150. Hope. (válaszként erre: 46149. - Tibi 8)
nov. 3. 21:54
Szia Tibi, kicsit eltűntem,de minden oké. És változatlan.Talán annyi,hogy már "csak" reggel szedek 3/4 szem 0,25 mg-os Frontint,a Scippa 15 mg megvan. Igazából örülök,hogy jól vagyok, nem tudom meddig fogom szedni,de egyenlőre nem is gondolkozok rajta. Megszűntek a migrénes problémáim,szédülés, állandó fejfájás...Te hogy vagy,változott valami nálad?
46149. Tibi 8 (válaszként erre: 46140. - Hope.)
nov. 2. 10:40
Szia Hope minden rendben?Rég nem hallottam rólad!
46148. Regin_a (válaszként erre: 46147. - Pisti0125)
okt. 29. 17:53

Ismerős a helyzet.40évet húztam le hasonlóképen

A sok bogyó lelkimasszés .pszichiáriák után a Fevarin ami segitett erős két év szedés után

Tömegközlekedés ma sem a nyugodt pillanatom :(

46147. Pisti0125
okt. 12. 13:52

Sziasztok!


Nálam, a 2000-es évek elején kezdődött a mutatvány. Éppen egy előadáson ültem, mikor rosszul lettem. Azonnal el kellett hagynom a termet. Ezt követően kezdődött a kálváriám. Évekig pszichiáter, tucatnyi gyógyszer (Rexetin, Paroxetine, Xanax, Zoloft, Ripedon), pszicho-terápia stb… Sajnos jelentős állapot javulás nélkül. Sőt, az állapotom folyamatosan romlott. Annyira, hogy eleinte még az utcára ki tudtam menni, de később már oda sem. Pontosan egy évet húztam le a szobám fogságában. Orvoshoz is csak barátnőmmel vagy édesanyámmal tudtam eljutni. Végül oda jutottam, hogy a pánikbetegség mellé súlyos depresszió is társult. Volt, hogy az egész napomat végig aludtam. Vagy napokon át tartó erős fejfájásom volt. Borzalmasan nyomasztó érzések kerítettek hatalmukba, közben a pánik és a szorongás sajnos új szintre jutott. Véget ért számomra az egyetem, a párkapcsolatom, minden. Végül ahogy jött, úgy elment az életemből. Vagyis időnként még vannak fellángolásai (most így 20 évvel az első borzalmas epizód után is), de már megtanultam élni vele. Látom ez a szar a mai napig szedi áldozatait olvasva a hozzászólásaitokat. Kitartást nektek! Vigyázzatok magatokra.

2023. szept. 14. 22:39

Sziasztok!

Én egy ex-pánikbeteg vagyok, hál istenek sikerült saját erőből és egy ismerős segítségével gyógyszer nélkül megszabadulni tőle, de életem legkeményebb része volt. Ez évekkel ezelőtt történt: Kisfönök voltam egy cégnél nyomás fentrőlis lentről is, hererákkal jártam kontrolra és mindig stresszeltem mikor vártam az erdményeket (majd jövőhéten most még nincs kész...feszült lekezelő orvosok stb..) plussz a párkapcsolatom is véget ért.Mentem haza metrón és egyszer csak rámtört egy megmagyarázhatatlan halálfélelem, ez egyre erősődött hazáig, szörnyű volt és fogalmam sem volt hogy mi van velem. Ezzek a rohamok aztán megjelentek minden nap, a csúcson egy nap 6 db volt és meg voltam győződve, hogy meg fogok örülni.Az járt a fejembe, hogy egy pszihiátrián fogok kikötni és kisütnek árammal a végén. Amikor ez a csúcs volt akkor három napig nyomtam az ágyat és egy almát ettem meg ez idő alatt. Roham alatt végtelen magányosnak éreztem magam és úgy éreztem hogy senki sem értené meg mi van velem. Amikor meséltem a barátaimnak azok nem érteték mit vagyok beparázva, hát senki nem bánt mitől rettegek (92 kg kisportolt férfi vagyok). Aztán egy két ismerős mondta, hogy ez pánikroham. Azt eldöntöttem, hogy gyógyszert nem szedek rá az biztos mert csak minőségbiztosított jó minőségü kábítószer szerintem ami legális...Egy ismerősöm mesélt egy társasági összejövetelen rólam a többieknek, hogy nekem ilyen halálfélelmes rohamaim vannak és jól kivagyok. Erre egy srác mondta hogy ő ezt a szart már legyőzte 10 éve és szívesen segít nekem. Még régen egyszer egy buliban találkoztam vele kb 8 évvel ez előtt ennyi volt amúgy vele a személyes kontaktom.Ő felajánlotta hogy oda is költözhettek hozzá és a barátnőjéhez pár napra és átbeszélünk mindent, és nyugodtan lehet róhamom nem kell szégyelnem magam. Teljesen meghatott a dolog hogy egy ember ilyet ajánl fel kb zéró ismeretséggel. Aztán voltam náluk pár napot, rengeteget beszéltünk és adott pár jó típet. Ez után még pár hónapot harcoltam egyre tudatosabban ezzel a drága betegséggel és azóta hál istennek már évek óta nem jelentkezett. Huhh ez picit hosszúra sikerült. Csináltam egy e-mail címet ha esetleg valakit érdekel egy nem szakképzett ember, de már ezzen átment volt beteg az írjon nyugodtan: expanikroham@gmail.com

46145. Tibi 8 (válaszként erre: 46141. - Moby55)
2023. szept. 14. 20:26
Kitartás ugyan így voltam én is!
46144. Tibi 8 (válaszként erre: 46140. - Hope.)
2023. szept. 9. 10:33
Szia nem emelt szedem a 10 mg ot most egyenlőre jól vagyok de van mikor szarul .de 90 százalékban jól És te ??
46143. Moby55
2023. szept. 7. 16:34
Köszönöm próbálok kitartani, de annyira rossz, hogy felkelek és már az estét várom, nekem is holnaptól 15 mg a skippa illetve az estik is emelve lettek az mondta a doki , hogy jobb lesz az a baj, hogy nehezen bírok foglalkozni a kisgyerekkel feleségem pedig dolgozik és én maradok vele, úgy hogy állandóan magam figyelem mindent észreveszek magamon és elkezdek foglalkozni vele nagyon nehéz pedig már lassan 3 hete szedem a skippát az orvos azt mondta, hogy még csak most kezd hatni. Jó lenne mert így nagyon nehéz
46142. Hope. (válaszként erre: 46141. - Moby55)
2023. szept. 7. 10:23
Én is átmentem ezeken,nekem is van két kisgyerekem és sokszor az ágyból kikelni is kihívás volt. Fél évig Rivotrilt szedtem csak, 2*0,25 mg-ot,de rájöttem,hogy az csak tűzoltás, ráadásul a memóriámra sem volt jó hatással. Fél év kínlódás után,mivel fogytam is sokat,mert nem bírtam enni,beláttam,hogy el kell kezdenem a Scippát,ami akkor már egy ideje ki volt váltva,de nem mertem szedni. Aztán,ahogy elkezdtem, tényleg napról napra jobban lettem. Mellette ment a Rivotrilt,amit nyáron lecseréltünk Frontinra. A Scippát meg emeltük 15 mg-ra,mert nem voltam még teljesen jól. Így a nyaram tökéletesen telt, nulla tünettel. Most,hogy évszakváltás van,frontok és minden más, azért nem vagyok 100%-os,de nem túlzok,hogy a Scippa az életem mentette meg. És persze előtte kipróbáltam minden létező terápiát, módszert, táplálékkiegészítőt stb. Kitartást!!
46141. Moby55
2023. szept. 6. 14:19
Köszönöm szépen a segítséget én most szedem 2 és fél hete napi 10 mg , de gyötrődöm nem akarok semmit csinálni minden nehezemre esik és az fáj a legjobban, hogy a kisfiammal is nehezemre esik foglalkozni állandóan az órát figyelem feküdnék de nem tudok este persze alszom, de ha felébredek akkor utána màr semmi kicsit kómás is vagyok napközben pedig vezeték is sokszor szerencsére nagyon lassan. Fogytam is kicsit nem igazán esik jól enni.Remélem most már lassan hat mert nem sokáig vagyok táppénzen vissza kell mennem dolgozni ti is átéltétek ezeket? Vagy csak nekem ilyen szenvedős mit szedtetek a skippa mellett?
46140. Hope. (válaszként erre: 46139. - Tibi 8)
2023. szept. 6. 08:40
Hogy vagy most Tibi? 10 mg-ot szedsz még vagy emelt az orvos?
46139. Tibi 8 (válaszként erre: 46137. - Moby55)
2023. szept. 5. 20:49
Scippát szedem pár hónapja nekem segített sokat kB 3 hét múlva már éreztem a hatását!Én úgy szedtem pár napig ,hogy negyed szem ,fél szem egész szem ne legyen durva a mellék hatása a scippa elsőnek fel erősíti a tüneteket
46138. Hope. (válaszként erre: 46137. - Moby55)
2023. szept. 4. 10:49
Szia,kb 1-2 hét mire elkezd hatni és több hónap,mire teljesen kifejti a hatását. Nekem kb fél év után emeltünk 10-ről 15-re (két lépcsőben), most tünetmentes vagyok normál esetben. Telihold,front stb viszont megvisel, gondolom azt is aki nem pánikos. Kitartást!
46137. Moby55
2023. szept. 3. 14:40
Sziasztok új vagyok itt nekem már negyedszer jön vissza a depresszió és a pánik 20 éven belül most 2 hete szedem a skippa 10 mg-ot plusz xanax 0.5 Sr estére a nemalvás miatt kepilept 25 mg és parnossan 7.5 mg jól alszom néha felébredek , de visszaalszom viszonylag többet is mint a gyógyszerek szedése előtt , de nagyon gázak még a délelőtti órák és elég sok nyugtalanság délelőtt mindig az estét várom. Kinek mi a tapasztalata mennyi idő múlva hát a skippa?
46136. Tibi 8 (válaszként erre: 46132. - Remény1986)
2023. aug. 29. 20:03
Szia hogy vagy mi újság??
46135. megi04 (válaszként erre: 46134. - Regin_a)
2023. aug. 21. 00:16
Pánikroham volt.170es vérnyomás? Az nem halálos.Nyugi.😊
46134. Regin_a
2023. aug. 20. 12:51

Áll a majré nálam . Már sok napja dagadtak a bokáim. Körzeti, szedjen vízhajtót. A szivtöl szok ez lenni jellemzően. Jöjjön be csinálunk EKG-t. EKG tökéletes

Vízhajtó zalán picit használt de jnem igazán

Most helyettes orvos van, azt mondják rendes okos, dde csak nem ismer személyesen, nem mentem be hozzá

Merthogy napok óta nyugalomban is ömlik rólam a víz és rossz közérzet

Erre ma hajnali 3kor ébredtem, tocsogtam az izzadtságban és a mellkasom szoritott, vérnyomás 170

Csak figyeltem magam, mikor halok meg, vagy hívok mentőt

Aztán délig aludtam, de nem vagyok százas

Még mindig gondolkodom hogy sürgősségi, de mivel nincs autóm, marad a motor. Arra meg mit szól a doki, hogy motorozni tud de meg akar halni. Akkor minek jön ide.


A legnagyobb melegben is, fekete dzseki és motoroztam, mert nem volt más.Dzseki nélkül hülyeség motorozni, tapasztaltam. Nem tetszett de semmi pánik szindróma, semmi szédelgés


Szomszédasszonyt kellene elkapni az autójával, sürgősségi ügyben. Rendes, de mióta nincs autóm egyszer sem kérdezte meg kell-e valami a boltból

6x2-es üditót nem tudok motoron elhozni

Amikor beteg volt, naponta megkérdeztem kell-e neki valami a boltból

Áhhh!

És még azt mondják milyen jó az egyedüllét :(


Abban reménykedem hogy csak pánikroham volt. Fut 4-5 olyan ügyem az államgépezet ellen/is/ amik igencsak, sőőőőt, kikészítettek idegileg


Jobbakat nektek!

46133. Tibi 8 (válaszként erre: 46132. - Remény1986)
2023. aug. 17. 05:19
Helló vártam eddig ,hogy változik e valami.A tapasztalat az ,hogy ez a szar jön és itt van gyengébb formában de úgy gondolom hogy ettől nagyon nehéz lesz megszabadulni!Az idő járás az adja rendesen sajnos előtte és utána is .
2023. júl. 28. 15:36

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Tibi azóta mizu?

Én nem tudom mi van a levegőben vagy az univerzumban vagy a csapvízben 🤣, de én ma reggel újra pánikoltam és napközben többször elöntött ez a szar. 😳

Mondjátok, hogy a front meg a tököm tudja már mi, mert nem tudom már mire fogni...

2023. júl. 27. 07:13

Sziasztok!

A napokban én sem vagyok toppon. A tegnap engem is megviselt, szerintem tuti,hogy ez az időjárásváltozás.

Ma hogy vagy Tibi?

46130. Tibi 8 (válaszként erre: 46129. - Hope.)
2023. júl. 23. 21:39
Helló annak örülök! Tegnap este valami kihozta belőlem a pánikot,nem tudom mi de szar volt eddig nem éreztem ilyet!Most vissza jött nem értem!Szarul voltam de leszarom!😉😉
46129. Hope. (válaszként erre: 46127. - Tibi 8)
2023. júl. 17. 13:14
Szia Tibi, jó régen beszéltünk! Én viszonylag jól vagyok, a múltkori szuperholdkor éreztem rosszullétet,azt mondják ilyenkor sajnos több az ilyen jellegű panasz. Egyébként most lekopogom,jobb napok vannak. Csak maradjon is így! Nálad mi a helyzet?
46128. Tibi 8 (válaszként erre: 46118. - Remény1986)
2023. júl. 13. 22:51
Helló mi újság hogy vagy?
46127. Tibi 8 (válaszként erre: 46115. - Hope.)
2023. júl. 13. 22:50
Helló mi újság hogy vagy ??
46126. c5a6a8cba1
2023. júl. 6. 13:15
Én is az vagyok.
2023. júl. 4. 18:50
Sziasztok! Hát idetaláltam èn is. Tegnap voltam ismèt dokinál,visszatèrt ez a gyönyörűsèg. Tavaly márciusban lettem pánikbeteg. Spicca 15 mg ès Loranxil 1mg .Ezeket szedtem. Persze jól voltam,idèn januárban elhagytam a loranxilt,de a spicca 15 nek csak a felèt szedem a mai napig is. Júni 13 án lettem rosszul először, a nagy hősèg gondoltam. Nehèz lègzès,sóhajtozás ami nehezen ment. Aztán kètnaponta minden reggel,most már minden reggel,szèdülès,belül feszültsèg.Ahogy Tibi írta a reggeli kávè, cigi után.. persze közben jár az ember agya.Magas vèrnyomás minden reggel. Voltam háziorvosnál feltetette a 24 órás vèrnyomásmèrőt,persze olyan èrtèkeket mèrt ( hidegfront volt) hogy attól is beidegesedtem. Másnap levettèk ismèt doki, aki visszaküldött a pszichiáterhez. Tegnap voltam. Közölte visszatèrt.Nagyon erős szorongást èrzek,szèdülèst,sűrűn járok pisilni,van hogy fázom,lefagy a lábam.Ez kihat az egèsz napomra. Nincs jókedvem,fèlek mikor jön. Egy nap vagy kètszer biztosan.Most visszakaptam a scippát 15mg reggel 1. Mellette szedem a nebivololt is. A hidegfront csak ront a helyzeten,azt vettem èszre. De bízom benne hogy újra a règi leszek,aki pörög egèsz nap. Ti hogy vagytok?
46124. fb66464215 (válaszként erre: 46122. - Alexandra.f)
2023. jún. 29. 20:30

Szia!


De ki lehet belőle jönni. 🥰


Én is küzdök vele,de egyre ritkábban jön elő.


Amit tudok ajánlani. Lakatos Péter könyvek,leginkább a Légzés ereje és a Szorongás nélkül c. könyvek, légzés technika, dottera balance olaj, magnézium, vas, ujj mantra.


A könyv nagyon jól le írja magát a légzés technikákat is, és pánik helyzetekben mit csinálj.


A többit pedig együtt használva hatásos.


Sok sikert hozzá ❤️

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook