Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha 1 év alatt négyszer kidobott, jár még egy esély a pasinak? fórum

Ha 1 év alatt négyszer kidobott, jár még egy esély a pasinak? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Cirsztik)
2017. júl. 4. 14:18
hát ez az mint az óvodában ,egyszer játszok veled egyszer meg utállak
25. Cirsztik (válaszként erre: 23. - Piroska52)
2017. júl. 4. 14:12
Sajnos! Bár jobban átolvasva a sztorit igazából ő sem tudja mit akar, az ilyen embert meg jobb messziről elkerülni... Elég lelombozó ha es pasi ilyen macerás.. kár bele az időt ölni. :D
2017. júl. 4. 14:12
Ha adsz neki még egy esélyt, megint ugyanez lesz.
23. Piroska52 (válaszként erre: 22. - Cirsztik)
2017. júl. 4. 13:38
tipikus ló nincs, szamár is jó, ha eszébe jutsz kellesz ha megun mehetsz, komolyan nagy az isten állatketje hogy ilyen barom is elfér benne, úgy vágnám ki mint a macskát
2017. júl. 4. 13:15
4 x dobott ki és te még azon agyalsz hogy jár-e esély???!! Felesleges.. nincs ló jó a szamár is... :)
21. csinoska2012 (válaszként erre: 20. - Mágnes79)
2017. júl. 4. 11:52
Ez év januárban és a facebookon, ő jelölt be.
20. Mágnes79 (válaszként erre: 18. - Csinoska2012)
2017. júl. 4. 11:28

Szia!

Ti mióta vagytok együtt? Hol ismerted meg?

2017. júl. 4. 10:25

Mi vagy te? Boomerang?

Nem hiszem. De ha hagyod magad akkor...

2017. júl. 4. 09:00
Mintha az én történetemet olvasnám,én 46 éves vagyok a pasi 44 éves.Úgyan ezt a szöveget nyomja nekem is, eltünik utána vissza jön ,most 4 napja rám se ir, de még nem törölt :D
2017. júl. 4. 08:10
Már második esély se járt volna. Szégyellje magát, hogy 38 évesen ilye dedós szinten van érzelmileg, biztos "jó" nevelést kapott otthon is. Ne alázd magad tovább miatta. Önbecsülés is van a világon.
2017. júl. 3. 22:32
Jézusom. Mert nem írtál szivecskét a mondat végére? :D Keress egy komoly férfit, akinek nincs ennyi ideje ilyen hülyeségeken agyalni...
15. Mágnes79 (válaszként erre: 14. - Nincsnekem)
2017. júl. 3. 22:26
Kissé furcsán hangzik, de ez volt a válasza. Kérdeztem, hogy mégis mit gondolt? Ha elküld megint, akkor jobb lesz? Azt felelte, ő sem tudja miért csinálta, de úgy érezte, csak barátként nézek rá és nem állt szándékában ötödik szakító levelet írni :(
2017. júl. 3. 22:19
38 éves és az a baja, hogy Facebook üzeneteidből nem érzi, hogy fontos neked? :))))))
13. Mágnes79 (válaszként erre: 12. - Andilaci)
2017. júl. 3. 22:03
Én sem értem...
2017. júl. 3. 22:01
Ezt most nem mondod komolyan ugye????
11. Mágnes79 (válaszként erre: 10. - Ikebana3)
2017. júl. 3. 22:00
Utoljára azt mondta, azért küldött el, mert fogalma sem volt, mit érzek. Mikor együtt voltunk, akkor nem volt gondja, de amikor külön, akkor a messenger üzeneteimből nem érezte, hogy fontos nekem. Más városban lakik, így nem találkoztunk naponta, csak heti 3-4 alkalommal. Ő is 38 éves. Kértem, hogy maradjunk legalább barátok, de nem akarja. Ma még a facebook fiókját is törölte, nehogy kapcsolatba akarjak lépni vele, de előtte azért elmondta, hogy "nálam maradt a szíve" és most gyógyszert írt neki a pszichológus, annyira kikészült.
10. Ikebana3 (válaszként erre: 2. - Mágnes79)
2017. júl. 3. 21:54

Érdekes, se veled se nélküled kapcsolat a tiétek. De azért azt csak megkérdezném tőle, hogy amikor annyira besokall, hogy elküld, akkor miért teszi? Egy konkrét dolog miatt dühíti fel magát és akkor szakít? vagy csak úgy összejönnek a dolgok és szakad a cérna? vagy egyszerűen ő egy olyan lelki alkat, aki a problémái elől így menekül el? Tisztáznotok kellene nagyon nyíltan. Úgy látom nem vagytok egymásnak közömbösek, hiszen ennyi esélyt nem mindenki adna egy pasinak. Fiatalabb tőled? Valamiért úgy tűnik. Szóval amit tisztázni akarsz vele írd össze és pontról pontra beszéljétek át.

Azt mondod egy pár vagytok. De össze is költöztetek? Amikor elküld akkor te pakolsz és eljössz? Olyankor hová mész? Szóval én ez nekem nem egészen világos.

9. Yennefer (válaszként erre: 1. - Mágnes79)
2017. júl. 3. 21:52

egy lovat adnék neki részletekben. kezdésnek egy nagy lóf.....


ő dobott ki és még ő jön vissza.. háh.. nem.

8. 8a65af67ce (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2017. júl. 3. 21:50
Az! :D
2017. júl. 3. 21:49
Felesleges mert mindig ezt fogja/fogjátok csinálni.
2017. júl. 3. 21:45
nem
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mágnes79)
2017. júl. 3. 21:45
Locar jar neki, nem esely...
2017. júl. 3. 21:44
Már harmadik sem járt volna!
2017. júl. 3. 21:42
Nem jár.
2017. júl. 3. 21:39

Egy éve ismerem, eleinte csak barátok voltunk, aztán kb. 8 hónapja kissé átalakult a dolog. Barátság, aztán barátság extrákkal, végül egy pár lettünk. Mikor még csak a „barátság extrákkal” résznél tartottunk 2 alkalommal is azt kérte fejezzük be. Azt mondtam rendben, de pár nap múlva jelentkezett és minden ott folytatódott, ahol abbahagytuk. Mikor már egy pár lettünk, ugyanez történt. Nem kellesz… mégis kellesz…

A 4. alkalommal már én is azt mondtam, hogy hagyjuk az egészet a fenébe. Eleinte a múltammal volt baja, aztán azzal, hogy túl gyakran találkoztam a volt férjemmel és baráti a viszony, aztán meg azzal volt gondja, hogy képtelen vagyok kimutatni az érzelmeimet és nem tudok csettintésre szerelembe esni. Ez valóban így van. 38 éves vagyok és én mindig ilyen voltam. Nagyon nehéz egyik napról a másikra megváltozni.

Ma is keresett. Bármikor beszélünk mostanában, elmondja, hogy szeret és lelkileg teljesen padlón van. Érdekes ez, mert mindig ő kérte, hogy legyen vége. Hiányzik, és mindig felkavar, mikor beszélünk, de attól tartok, ha újra kezdjük, idővel megint kapok egy szakító levelet.

2017. júl. 3. 21:39
Ha 1 év alatt négyszer kidobott, jár még egy esély a pasinak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook