Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért utál a barátom anyukája? fórum

Miért utál a barátom anyukája? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. okt. 22. 01:26
........mert feltekeny rad,s azt hiszi hogy orokre elveszed tole a draga kisfiat!
63. kinga08 (válaszként erre: 61. - 8a65af67ce)
2017. máj. 13. 00:15
igazad van:)
62. kinga08 (válaszként erre: 60. - Bözsi néni)
2017. máj. 13. 00:15
Nem tudom, mert nem találkozom vele.
61. 8a65af67ce (válaszként erre: 59. - Kinga08)
2017. máj. 12. 22:46
A fia nem eszik nálatok? Szerintem nagyon csúnyán viselkedett veled, és úgy tűnik, eszében sincs jóvátenni. Utál? Utáljon! Hagyd a fenébe!
60. Bözsi néni (válaszként erre: 59. - Kinga08)
2017. máj. 12. 22:41

De miért nem kérdezed meg tőle? Gondolod, hogy itt ki tudjuk találni, mi baja veled a barátod anyukájának?


Ha már ennyit tipródsz rajta, nem lenne egyszerűbb szemtől szembe kedvesen megkérdezni és megbeszélni a dolgot?

59. kinga08 (válaszként erre: 30. - 8a65af67ce)
2017. máj. 12. 22:18

Nem mondom senkire sem hogy hülye. De emberek vagyunk, ha valami gondja van, mondja a szemembe,nem?

Túl sokat töltöttem náluk? Valaki írta az almát, hogy az miatt haragudott meg az "anyósa".

Napi 2x ettem náluk, ez sok?

Olyan tanácstalan vagyok :(

Elvileg ugyanezt megcsinálta a barátom nővérének a pasijával is.

58. kinga08 (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2017. máj. 12. 22:15

Nem állt helyre, már eltellett lassan 4 hónap

Nem is érdeklődik a barátomtól a hogylétem felől..

Az anyukám mindig kérdezi hogy van a barátom, küld neki ezt-azt.

Annyiszor átforgattam az agyamban, hogy mit rontottam el, mit csináltam rosszul de fogalmam sincs. Nem keveset sírtam már miatta. Elég érzékeny típus vagyok.

57. kinga08 (válaszként erre: 41. - Töprengő)
2017. máj. 12. 22:11

Itt vagyok, csak nem tudtam belépni :)

Olvasok minden hozzászólást, köszönöm, hogy segítőkészek vagytok :)

56. kinga08 (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2017. máj. 12. 22:07

Jézusom.:D Elég nagy bűnöd volt :D De ha ilyenekbe belekötnek én nem tudom hol keressem a hibám.:/

Eddig sosem volt ilyen "anyós" problémám, sajnos most kifogtam.

55. kinga08 (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2017. máj. 12. 22:01

Nagyon kis piti dolgon húzta fel magát, ha gondolod privátban leírom, aztán a párom kiállt maga mellett, régen nem ez a típus volt, valóban ebben változott. Viszont sosem mondtam neki, hogy beszéljen vissza, mert nem az a típus vagyok, aki a szülők ellen támadna. Itthon sem beszéltem sosem vissza.

24 éves vagyok, barátom 26.

Már megbékéltem a gondolattal, hogy ez a helyzet, csak én az a típus vagyok, aki haraggal nem fekszik le.

Sajnos most elég hülye helyzetben vagyunk, de ez van.

54. kinga08 (válaszként erre: 9. - A03dd05915)
2017. máj. 12. 21:56
Nem élünk közös háztartásban, én 24,párom 26 éves, csak hétvégén szoktam náluk lenni 1 esetleg 2 napot, de már azt sem.
53. kinga08 (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2017. máj. 12. 21:54
(sajnos)nem találkozom vele, nem egy városban élünk, és nem megyünk a párom szüleihez, azok után nem lennék képes rá.
52. kinga08 (válaszként erre: 3. - 9c485f67e8)
2017. máj. 12. 21:51
Nem találkozunk,ugyanis nem helyen lakunk.
51. Ercsi4
2017. ápr. 19. 18:50

Hogy miért jó valakinek, hogy nincs jó viszonyban a menyével? Fel nem foghatom. Mondjuk nekem szerencsém volt , mindegyik "anyóssal". Szerettek, és én is szerettem őket. Párom szerint én vagyok az első nő, akit az anyja elfogadott. :)


És én is szerettem a fiam mindegyik barátnőjét. És nagyon jól esett, amikor azért hívott fel a jelenlegi párja, hogy tanácsot kérjen tőlem bizonyos dologban - mert én átéltem már ilyet. Vagy azért hív fel, hogy elmesélje, hogy milyen klassz napja volt. :) De a lányom párját is kedveltem, és kedvelem a mostanit is.


Ha nem kedvelném, akkor is elfogadnám, és igyekeznék, hogy legalább egy átlagos kapcsolat alakuljon ki közöttünk. Már csak azért is, mert a fiam szereti.

50. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 48. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 16. 16:23
nem is lehet az ilyen típusú embereket megérteni és szerintem nem is kell megérteni. sajnos szerintem egyszerűen gonoszak. szerintem is nagyon okosan csináltad hogy megszakítottad velük a kapcsolatot így nem mérgezi az életedet.
49. Vancsa1977 (válaszként erre: 48. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 16. 15:43
Én elmondhatom,hogy az anyósom "örökölte" ezt a rosszindulatot,köcsögséget,sz@rkavarást.Az anyja is dettó ilyen volt.A férjem mesélte,hogy az anyai mamája milyen egy rosszindulatú,gonosz asszony volt.Sőt még anyósom is a saját szájával mondta,hogy az anyja milyen rossz ember volt,és mennyit szenvedett mellette gyerekként főleg,de már fiatal asszonyként is.
48. kokuszoscsoki (válaszként erre: 46. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 16. 12:13

Én sem tudom megérteni. Előző anyósom-apósom imádtam, és ők is engem! Apóssal együtt kártyáztunk, együtt dobtunk be néha-néha egy felest a házi páleszából :) Anyóssal meg együtt főztünk, sütöttünk. Amikor náluk voltam, cukor helyett más édesítővel sütött anyós, após meg külön nekem hozott másfajta kenyeret a boltból, mert tudták, hogy én nem eszem finomított szénhidrátokat. Egyszerűen imádtam őket. Bár ők lennének a jelenlegi párom szülei! Csak hát az élet nem kívánságműsor :)


Én sem tudom megérteni, hogy valaki hogy lesz ilyen borzasztó anyós. Bár nekem még odébb van, hogy anyós legyek, de el nem tudnám képzelni, hogy olyan legyek, mint párom anyja.


Nekem a távoltartás bevált. Így nincs se vita, se elvárás, se semmi. A lelki világom jobban megvan így. És a fiamat is féltem tőle. Párom meg nem tartom vissza, ő akkor megy, amikor akar, de nélkülem!

47. Vancsa1977 (válaszként erre: 44. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 16. 10:26
:-)
46. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 45. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 16. 08:06
egyébként meg lehet így is oldani a továbbiakat, ha tényleg így viselkedett jobb a "távoltartás". Mondjuk én sosem értettem miért bántják az anyósok a menyeiket de sajnos sok kolleganőm van akik egyébként jó fejek de az egyébként teljesen okésan viselkedő menyükkel borzasztó kapcsolatban vannak és előbb utóbb ezt az eredményt érik el amit veled is, hogy nincs közös ünnep semmi egyéb. Nem tudom mi működik bennük én mindig nagyon szeretem a fiam barátnőjét éppen akivel jár és ők is engem, szinte barátnői szinten voltam eddig mind a hárommal. Lehet hogy a fiukat féltik hogy elveszik tőlük? De hát ez hülyeség ez az élet rendje. Jobb lenne ha otthon egyedül gubbasztana a fiuk társaság és barátnő/feleség nélkül?
45. kokuszoscsoki (válaszként erre: 39. - 9c485f67e8)
2017. ápr. 15. 23:36

Nincs szükség megszökni, már most sincs meghívva anyós semmi családi programra. Most lesz a kisfiam keresztelője, amit anyukámnál tartunk. Na most evidens, hogy nem látjuk párom anyját szívesen, hiszen legutóbb, amikor a szülői házamban járt, elintézte magának, hogy oda többet a lábát be ne tehesse (mint korábbi posztomban írtam, hogy mit tett). A párom pedig nem fogja rám erőltetni, hogy ugyan hívjuk már meg oda, ahol legutóbb a fiunk átkozta ki belőlem. Én pedig nem fogom ő miatta meghiúsítani azt az álmom, hogy a fiam a szülővárosomban legyen megkeresztelve.


A balhét úgy kerülöm, hogy meg sem adom a lehetőséget a vitának, mivel nem is beszélünk vele. Akkor kivel is vitatkozna? Párom számát nem tudja, a fészen meg tiltva van mindkettőnknek.

44. kokuszoscsoki (válaszként erre: 37. - Vancsa1977)
2017. ápr. 15. 23:27

Anyósodnak akkor ott maradt a másik fia, ha már a párod "elszedted" tőle :D

Igen szerencsére vannak emberek, akik pont azért lesznek jó emberek, mert látják, hogy rossz példa van előttük, és ők nem akarnak olyanok lenni. És a párod ezt felismerte, ami dicsérendő!

43. kokuszoscsoki (válaszként erre: 34. - Pengő Gyöngyi)
2017. ápr. 15. 23:23
Természetesen. És az előzményekből kiindulva meg is ért.
42. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Channa*)
2017. ápr. 15. 14:56

Nos ő ezt a magyarázatot adta a fiának. Persze volt ott más is, amit nehezen viselt. Pl. túl erősen sepertem a térkövet a kapubeállójukon, és majdnem kisepertem a homokot a résekből; kaptem egy csokor ibolyát, és vízbe tettem egy felespohárban; kiderült, hogy mindig csak azt a blúzt vasalom ki, amit fel akarok venni, és egy ruhadarab miatt képes vagyok felfűteni a vasalót, stb. Jah és persze nem vagyok katolikus. Nem mintha ők hívők lennének, csak nagyobb ünnepeken illik megjelenni a templomban, különban mit gondolnak mások. Úgyhogy van baj rendesen.

Védelmemre legyen szólva, hogy az összes többi exbarátom édesanyja szeret.

2017. ápr. 15. 09:10

Kiíró kicsit eltünt. :(

Nem lépett be, oka bármi lehet. Jelezhetné, olvasom az írásokat.

40. csikil4ny (válaszként erre: 32. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 15. 08:13
Elkerülni igen, lesüllyedni az ő szintjére nem.
39. 9c485f67e8 (válaszként erre: 33. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 15. 07:49

Nem te fogod meghívni; a fiuk;

vagy megszöktök és valahol négyesben összeházasodtok. Ebbôl viszont hatalmas balhé lenne.

38. Vancsa1977 (válaszként erre: 33. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 15. 07:31
:-DD
37. Vancsa1977 (válaszként erre: 31. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 15. 07:31

Minden tiszteletem a tiéd!!!!

A párodat meg nagyon sajnálom,hogy egy ilyen anyának nem nevezhető ember féle mellett nőtt föl.

Rossz volt még olvasni is amit leírtál.


Nálunk a férjem azért lett jó ember mert ő saját maga formálta ilyenné magát.Ez nem a szülei érdeme,hogy ilyen lett.A bátyja a sógorom már kiköpött szülei,őt a saját "képükre" nevelték.... :-( Egy spórolós,minden garast a fogához verő Skótot neveltek,írigy mindenre és mindenkire akinek egy kicsit jobban megy,mint az anyjuk...A férjem ki akart törni ebből a helyzetből(mindig nagyon szegények voltak,mondjuk most se vagyunk nagyon jómódúak,de jobb,mint Mamikának,ahogy a sógorom hívja az imádott anyját).

Mondjuk anyósom egyben jó volt,hogy spórolt,mert ahogy a férjem mesélte párszor,hogy ha az anyja nem figyelt volna a pénzre nagyon az apja a nyakára hágott volna,és el itta volna.

36. Channa* (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 15. 07:19
Nehezen hiszem el, hogy 1 alma miatt megutálna valaki. Valami más volt ott.
35. Lonna4 (válaszként erre: 32. - Kokuszoscsoki)
2017. ápr. 15. 07:09
Ha beszedted a tartozást kilométeres ívben keruljetek őket . Tenyleg micsoda emberek vannak!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook