Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megrövidült méhnyak a 28. héten fórum

Megrövidült méhnyak a 28. héten (beszélgetős fórum)


2017. jan. 19. 19:08

Köszönöm az eddigi vàlaszokat!


Volt vki mostanàban is az I. számú baross utcai klinikán?


Sajnos ma már nem olyan az eü, mint pár éve, egyre rosszabb.

Decemberben voltam bent vérzés miatt egy másik kórházban, s a diabétesz reggeli egy szelet fehér kenyér volt egy zalaival, ebédre pedig főtt krumpli egy kis db csirkecombbal és édes savanyúval. Egyik sem diabéteszes ennivaló, ezektől fel is megy az egy órás cukrom. 😐

Ezért szeretném tudni, h konkrétan az I. sz. Nőgyógyàszati klinikán hogy csinálják mostanában.

4. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 1. - 140d4f9ec0)
2017. jan. 19. 18:09

Persze, hogy figyelnek a diétára.

Van terhespatológia.

Én ugyan 7 éve voltam, és a Honvéd kórházban terhespatológián , de elég sok kismama a terhességi cukor miatt volt benn, gondolom ez manapság sincs máshogy, ott sem. Neked duplán nem ártana.

3. agis
2017. jan. 19. 16:11
Egyertelmuen korhaz.
2017. jan. 19. 14:35
A kórházban nagyobb biztonságban vagytok.
2017. jan. 19. 14:28

Sziasztok!


Sajnos már sok mindenen átestünk az elmúlt 27 hétben.

Kiderült a palcenta previa, két bevérzéssel, kórházzal, aztán terhességi cukor is, amire diétázok és inzulint kapok, bár így sem tökéletes.

Most még az is kiderült, hogy megrövidült kicsit a méhnyak.


Kedden megyünk egy doktor nőhöz, aki az I. számú nőgyógyászati klinikán dolgozik, s azt említette a telefonban, hogy lehet, hogy már másnap befektetne.


Lányok, ez nem fog menni.

A családom nem itt él, a férjem pedig nem tud minden nap jönni, mert Ő is messze lenne a klinikához képest, és dolgozik is.

A diabétesz miatt naponta háromszor inzulinozok, amit hűtőben kell tárolni, van egy konkrét étrendem, mellette a cukormérések, a bevérzések miatt pedig még a zuhanyzáshoz és az öltözéshez is segítség kell, arról nem beszélve, hogy nem tudok cipelni, pl. honnan lenne innivalóm.


Én tudom, hogy kockázat az is, ha nemet mondunk a befekvésre, s csak akkor mennénk, ha baj van. De az is kockázatos, hogy elszáll a cukrom attól a kajától, amit a kórházban adnak, vagy azért vérzik be a méhlepény megint, mert mindent egyedül kell csinálnom. :-(


Ti mit tennétek?

Volt valamelyikőtök mostanában, terhesen bent a klinikán? Hová fektetnek egyáltalán? Van ott terhespatológia? Mit adnak enni, figyelnek a diétára?


Nagyon köszi!

Mancsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook