Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért írt az exem? fórum

Miért írt az exem? (beszélgetős fórum)


25. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 8. 23:19

nagyon ciki, ha ennyire futnod kene egy pasi utan, aki folyamatosan visszautasit. probalj tullepni rajta


ha egy mi van veled levelet semleges beszelgetes majd eltunes kovet, elegge egyertelmu, hogy semmit nem jelent

2016. szept. 8. 20:11
felejtsd el és keress új kapcsolatot. de ezt szerintem te is tudod
2016. szept. 8. 07:10
Kicsit túl van ez gondolkodva szerintem. Eszébe jutottál, megkérdezte hogy vagy. Nem kell mögé semmit látni.
2016. szept. 7. 19:09

a felmelegített káposzta tipikus esete.

szerintem is hagyd!

szar lesz, de jobban jársz!

2016. szept. 7. 15:19
Szexelgetni akar kötelezettségek nélkül.
20. michelle.r (válaszként erre: 11. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 7. 10:38

Gyárthatod a teóriákat, de valószínűleg csak annyi történt, hogy eszébe jutottál, érdekelte mi van veled, megkérdezte. Talán eszébe sem jutott, hogy ettől te újra reménykedni fogsz.


Teljesen normális emberi reakció, ha valaki része volt az életemnek, ha valaha szerettem, érdekel, hogy mi van vele. De ez még nem jelenti azt, hogy újra kellene kezdeni.


Azt írod, már elengedted. Nem engedted, mert ha így lenne, most nem kattognál azon, hogy mit akar.

2016. szept. 7. 09:50
Ne foglalkozz vele, ne válaszolj, tiltsd le.
2016. szept. 7. 07:58
Magad is tisztán látod a helyzeted! Szerintem felejtsd el sürgősen! A saját érdekedben! Remélem sikerül!
2016. szept. 7. 07:56
Beléd már nem kell energiát fektetni, nem kell hódítgatni. Aki volt neki, az meg épp kidobta, így egyedül van, ennyi.Neki így lenne kényelmes, amikor üresjárata van. Hagyd a francba, főjön a levébe. Nyissál más felé, szerintem helyes, értékes csajszi vagy, ne pazarold az energiát egy pöcsfejre.
16. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 15. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 7. 07:37
Akkor ne adj lehetőséget a beszélgetésre,ha a fb-on írt ott le is tilthatod, csak te nem hiszem,hogy komolyan akarod.Így viszont marcangolhatod magad tovább,nem lesz belőle akkor sem semmi.Észrevennéd,ha akarna téged.Mondjuk nem facen ,hanem személyesen "zaklatna",ha nem teszi nem akar igazán,pláne ha még fel is szívódik.
2016. szept. 7. 07:31
Ő már elzavart radikálisan,ezért nem is akarom,hogy keressen már,hiszen nyilvánvaló,hogy tojik rám.. Leszűrtem ebből a pár mondatból is..
14. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 7. 06:46

Nem tudom, miert ir. Valamiert probalkozik.

Van olyan ember, aki ujra es ujra elokerul; mindig akkor, amikor mar az ember elengedte; magyarul szinte nem akar elengedni, tovabb lepni.

Kenytelen ilyenkor az ember radikalis lenni.

13. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 7. 04:59
Miért csinálja mint mindegy. TE légy aki hagyja a fenébe. Saját erdekedben, a lelki nyugalom a legfontosabb és a jövőre koncentrálni.
12. Magdalénia (válaszként erre: 9. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 6. 23:53

Az nem baj, hogy kedves vagy. Az inkább, hogy határozatlan vagy.

A sráctól elég lett volna egy hívó szó és ugrottál volna.

Egy ilyen elválás után soha nem szabad visszalépni. Ez nem gyengeség, hanem tapasztalatlanság.

2016. szept. 6. 23:33
Ha szexelni akarna,nem tűnt volna el hirtelen :D Szerintem csak az egójának szar,hogy én már nem teperek érte,valaki meg épp lekoptatta.
2016. szept. 6. 23:26

Szexelni akar.

Annál több ebből már úgysem lenne.

2016. szept. 6. 23:05

Igen,nekem is olyan utálatosnak kellett volna lennem,amilyen ő volt velem,vagy teljesen figyelmen kívül hagyni.

De ezek a "taktikák" nálam nem játszanak,utána még én éreztem volna magam szarul,ha nem reagáltam volna,hogy milyen bunkó vagyok.. De így,hogy a negyed beszélgetés után szó nélkül lelépett..Tudhattam volna előre :)

Az a baj velem,hogy sose tudok senkivel olyan lenni,amit megérdemel, hiányzik belőlem ez a "köcsög voltál,köcsög/közömbös leszek" gén. Valahogy mindenkivel szemben a kedvességet preferálom,legyen az ex, barát, barátnő, családtag.. bárki. Gyenge szar vagyok.

8. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 7. - Magdalénia)
2016. szept. 6. 22:56
vagy,aki érdekelte nem írt vissza.
7. Magdalénia (válaszként erre: 4. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 6. 22:54
Valószínű, hogy éppen unatkozott, vagy nincs most barátnője.
6. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 4. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 6. 22:53

Minek,minek...biztos nem azért,mert őrülten szeret, pedig ezt akarod beleképzelni.

Csak felcsigázott,hogy érezze mennyire akarod még.

Azzal,hogy irkáltál (tök mindegy,hogy csak vissza)még azt jelezted,hogy kell..kellene.


Ne írj vissza.

5. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 6. 22:50
Már így is sok időt pazaroltál rá. Húzzátok, mint a rétestésztát. Felesleges újra rámozdulnod, számodra nem ő az igazi.
2016. szept. 6. 22:48
Az a baj,hogy még érdekel valamilyen szinten,különben megálltam volna,hogy nem írok vissza.. Felvillanyzott,hogy írt,pedig úgy éreztem,már jó úton járok a felejtéshez. Csak én már tenni nem akarok semmit,nem akarok írni neki,se utána futni,se elhívni sehova. Ő meg úgyse fog,ezért nem értem,hogy minek írt,mikor már épp kezdtem jól lenni..
3. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 1. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 6. 22:47

Ha tudod,hogy nem teperne érted,akkor meg tiltsd, ne foglalkozz vele, ne írj vissza.

Ne keresd,felejtsd el.Jó úton voltál, csak érdeklődött,azért amit írtál,ennyi.Legalább már tudod,hogy nem érdekled igazán.


Lépj tovább!

2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Felhasznaloinev92)
2016. szept. 6. 22:45

Csak félig olvastam el, de már annyiból azt

tudom javasolni:

Szakadj le róla, ha nem érdekel már, egyszerűen NE

reagálj!

Ennyi!

2016. szept. 6. 22:36

Sziasztok!

A történet annyi,hogy sokat veszekedtünk és az ő kezdeményezésével egy vita után szakítottunk.

Nem szeretnék a múlt sérelmeibe belemenni,mert megoldható problémák lettek volna,igazából hagytuk ellaposodni az egészet. Megcsalásról szó sem volt.

Szakítás után én sokszor írtam neki,elég közönyös volt,azt mondta nem akar tőlem semmit. Viszont,ha segítségre volt szükségem egyből jött,ugyanez fordítva,én is egyből segítettem neki,ha szüksége volt rám. Párszor feldobtam a labdát,hogy van-e kedve összefutni,mire leterelt,hogy nem igazán van ideje,talán jövő héten.. Persze akkor hirtelen mindig akadt valami,vagy azt mondta nem tudja,én meg megmondtam neki,hogy ne áltassuk magunkat,ha nem akar velem találkozni se,mondja meg őszintén,ahogy azt is megtudta,hogy nem akar velem lenni. Hebegett,hogy nem erről van szó,kereste a kifogásokat,de végül hozzámvágta,hogy nem akar a barátom lenni,nem akar velem találkozni se.

Én ezt elfogadtam,nem is kerestem,elmondtam neki őszintén,amit gondolok,semmi veszekedés nem volt belőle.Csak,hogy nagyra értékeltem volna,ha már az elején közli velem és nem csinál belőlem többször hülyét,mert eleinte bedőltem a sok dolgom van szövegnek..


Próbáltam elengedni,sikerült is valamennyire,de felbukktant, rám írt,hogy mi van velem. Én nagyon megörültem neki,visszaírtam picit beszélgettünk,teljesen semleges témákról,majd eltűnt és már nem reagált.Én azóta se kerestem,nem zargatom,ha akar valamit tudja hol kell keresnie.


Nem értem.Ha nem kiváncsi rám,miért ír? Ha eddig is megállta,hogy ne keressen engem (szakításunk után 1x kért segítséget,és 1x írt csak rám..) Végre úgy éreztem,hogy elengedtem és a legjobb döntés volt,hogy kidobott,mert mindkettőnknek van esélye megtalálni az igazit. Most felkavarta az állóvizet,mert elkezdett újra érdekelni.


Gondolom a büszkeségének lehet rossz,hogy már nem teperek semmit utána.. Vagy csak jófej akart lenni,hogy ne legyen rajta felelősség,hogy nem volt velem teljesen egyenes,mert ő már az elején tudta,hogy sose akar a barátom lenni,mégis több hónapig játszottuk ezt..


Igazából,ha őszintén érdekeltem volna nem hiszem,hogy megakadt volna a beszélgetésünk,de látszott rajta,hogy eröltetett volt..Hogy a szíve mélyén nem is akart írni nekem,mert megismertem 1,5 éve annyira,hogy tudjam mikor érdeklődő és mikor csak udvarias.


Örülnék neki,ha végre ő teperne utánam úgy,ahogy én utána,de tudom,hogy soha semmit nem tenne értem.. De akkor nem értem miért kellett ez. Már épp tök jól voltam és egyre kevesebbet gondoltam rá..

A szeretetem nem múlt el,csak elfogadtam,beletörődtem. Így visszamennék hozzá,csak már én nem akarom keresni,én nem akarok még1x hülyét csinálni magamból.. Tehetetlen vagyok,eddig előre tudtam nézni,most újra vissza,mert egy pici,naív részem elhiszi,hogy valamit még érezhet. De tudom,ha megkérdezném van-e kedve egy kv-hoz,elutasítana,ő pedig nem fog elhívni.Ezért nem is értem mire volt jó ez..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook