Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki internetes társkeresőn találta meg a párját, elmesélné a sikersztoriját? fórum

Aki internetes társkeresőn találta meg a párját, elmesélné a sikersztoriját? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 16. 17:55
Első találkozáskor: szerelem az első látásra,érintésre.
26. 184481d874 (válaszként erre: 25. - King86)
2019. márc. 16. 17:54
Gratulálok!
25. King86
2019. márc. 16. 17:53

Mi netes társkeresőn ismerkedtünk meg a férjemmel. 1,5 év kapcsolat után össze is házasodtunk.:)

Én 6 hónapja voltam fent az oldalon, több sikertelen próbálkozással a hátam mögött, 24 évesen. Ő, amikor rám írt, kemény 2 hete volt fent, mással nem találkozott. Épp a 20. éve végén járt (akkor töltötte a 21-et amikor már 1,5 hónapja együtt voltunk).

Elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, ez 18 napig ment folyamatosan üzenetváltások formájában, közben randira hívott. Találkoztunk, és azóta egy pár vagyunk, most már (kerekítek 3 hónapot), 9 éve boldogítjuk egymást.:)

24. Mutáns Jane (válaszként erre: 23. - Eperke13)
2016. aug. 9. 18:25

Bocs, ennek szerinted, ahol te párt találtál, lehet valami köze ehhez a bloghoz?


[link]


(Tudom, hogy az iwiw már nem létezik.)

2016. aug. 9. 17:25

Én is Iwiw csajok és pasik párkeresőn találtam meg a párom. Szeptemberben lesz 6 éve, hogy összejöttünk, két éve volt az esküvőnk, tavaly ősszel megszületett a kisfiunk.

De hozzá teszem, nagyon sok hülyébe belefutottam. Sajnos nagyon vigyázni kell és észnél kell lenni, mert több a nem komoly / kihasználni akaró, mint aki tényleg komoly párt keres. Én már töröltem magam, mikor férjemmel még leveleztünk, aztán ez lett :-)

Egy barátnőm is neten ismerte meg a párját, azóta ők is házasok és van egy 3 éves lányuk. Főnököm is -talán az elittárson- találta meg a párját, ők az ötvenes korosztály, mi harmincasok vagyunk most.

Sok sikert!

22. mandella (válaszként erre: 19. - Morla)
2016. aug. 7. 17:51
de jó :)
21. f501fbeee6 (válaszként erre: 19. - Morla)
2016. aug. 7. 17:18
De jó :) Köszönöm, örülök, hogy van remény!
20. Wodu (válaszként erre: 19. - Morla)
2016. aug. 7. 16:02
Nalad a pont.
19. Morla
2016. aug. 7. 15:51
Mi is párkeresőn, lassan két éve, és már együtt élünk. Rossz passzban regisztráltam, minden szart leírtam magamról, sőt, negatívabban állítottam be magam mint a valóság. És nagyon őszintén megfogalmaztam azt is, milyen párt keresek. Nagyon sok embenek nem is válaszoltam, aki írt. Egyetlen egyel kezdtem levelezni, ő a párom, mert humorosra vette és egyedüliként humorral válaszolt. Kép nélkül volt fent, de a stílusa miatt ez sem zavart. És azóta is remekül megvagyunk!
18. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - F501fbeee6)
2016. aug. 5. 21:34
Szerencse kell hozzá meg ügyesség.
17. f501fbeee6 (válaszként erre: 16. - Érdekes73)
2016. aug. 5. 10:10
Igen, pontosan ettől tarok én is... Bár a sok pozitív történet némiképpen megnyugtat.
16. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. aug. 4. 21:56
Óvatosan mert rengeteg nős/perverz alak vadászik ott...Képet szerintem ne rakjál ki nyilvánosan...
2016. aug. 4. 13:03

Mikor tavaly ősszel szakított velem az exem, akkor én is kétségbe estem. Nem vagyok bulis, ivós, cigis, nincs társaságom sem. Én is a társkeresőn szereztem magamnak önbizalmat, írogattak. Nem találkoztam csak egyikőjükkel, sok fura volt. A találkozó jól sikerült, de nyúl volt, 4 hónapig találkozgattunk, mert bírtam, jó fej :)

Vele nem lett semmi. A fb különböző csoportjaiban vagyok benne (nem társkeresős, pesten ...), és ott kommentálgatok csak a saját szórakoztatásomra. Elég sokan írtak rám ebből-abból kifolyólag, találkoztam is néhányukkal, de csak egyikőjük fogott meg igazán. Vele már 4 hónapja boldog vagyok :)

Én inkább esküszöm erre a spontán kommentelésre, mintsem egy társkeresőre. Nekem ez jött be jobban.

14. mandella (válaszként erre: 13. - F501fbeee6)
2016. aug. 3. 23:50
Köszi. Az a baj, h nincs senkim. Barátnőm más városban, Családdal, talán majd jövőre héten eljön, de nem biztos. Pszichológusban gondolkodom.
13. f501fbeee6 (válaszként erre: 12. - Mandella)
2016. aug. 3. 22:00
Szia, én is 6 év után szakítottam, azóta keresem az utam :) De neked még nagyon friss, adj még magadnak időt. Idővel jobb lesz, és sokkal jobbat találsz, mint az előző volt :) Én is ebben reménykedem :) Megjártam ezt az utat, mint te, úgyhogy együttérzek... De jobb lesz, csak mozdulj ki sokat barátokkal, nevess sokat és sírd is ki, ha elönt a szomorúság! Nekem sokat segített.
12. mandella (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. aug. 3. 20:59
szia. én is azon agyalok, hogyan tudnék ismerkedni (9 év után elhagyott a párom...), bár még nem igazán hevertem ki a szakítást, mivel még nincs egy hónapja sem, hogy kimondta a végső szót.
2016. aug. 3. 20:52
Nagyon köszi mindenkinek :)
2016. aug. 3. 12:29

7 eve talakozunk a neten a parommal akkor meg volt IWIW es ott volt valami Olyasmi hogy csajok es m pasik. Emlekszik valaki erre? Azota is egyutt es mar van egy kisfunk is :-)

Kitartas es ne keseredj el ha talakozol egy ket idiotaval mert lehet hogy te oszinte leszel de nem mindenki az. Sok sikert :-)

2016. aug. 2. 14:50
Negyvenen tuli notlen ferfi a neten ismerkedett meg a 4 lanygyermekes anyukaval, akikrol tisztessegesen gondoskodott az apjuk helyett. Ma mar mindketten kozel a hatvanhoz.
2016. aug. 2. 13:25

Szia,

Szintén nem saját ...felettünk lakott egy Éva nevezetű lány a szüleivel, tőlem egy évvel idősebb , szóval 28 most, maga a történet kb 6 évvel ezelőtti. Neten megismerkedett egy Budapesti sráccal találkoztak, hol Ő ment fel hozzá hol a srác jött le hozzá Miskolcra...a nagyon részleteket nem tudom a köztes időszakról, de a lényeg a lényegben hogy a lány a családjával együtt felköltözött Budapestre ( talán amúgy is tervezték) azóta férj és feleség egy fiuk és egy lányuk van :))

2016. aug. 2. 12:53
A férjemmel mi is párkeresőn találtuk egymást. Én leírtam egy nagyon-nagyon konkrét kritériumlistát, tényeket, h senki ne is próbálkozzon, aki nem fér bele abba a bizonyos kis dobozkába. Nem szépítettem, leírtam, h én soha nem bulizok, nem járok sehová, rengeteg időt töltök a lovakkal, fura vagyok és nem változok, hasonlóan elvont párom keresem. Összesen ketten írtak rám, egy srác 200 kmről meg a leendő férjem. Őt a haverjai bújtották fel, h ugyan menjen már fel egy párkeresőre és ott talált engem. Azt mondta, annyira tetszett neki, h így leírtam mindent, meg h pont ilyen párt keresett magának, csak azt hitte, már nincs is. Eleve egyikünk se jár el szinte semmi olyan helyre, ahol ismerkedni lehet, de az internet az ilyen barlangi lényeknek is esélyt ad, mint pl én. :D
2016. aug. 2. 12:37
Én csak ismerek olyat aki ott találta meg. A nő nyugdíjas özvegy. Találkozott a férfival. Azóta folyton utazgatnak, imádják egymást! :)
2016. aug. 2. 10:15
Nagyon köszi az eddigi válaszokat, kezdek megnyugodni, hogy van remény :)
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. aug. 2. 09:45

En is es ket barinom is neten ismerte meg a ferjet :)

A foto legyen elethu, nem retusalt, 100 evvel ezelotti. Sztem, nem kell vetiteni, mindenki adja onmagat es ennyi a "titok"

Az eloiteleteket le kell vetkozni,mert ugyanugy talalkozhat idiotakkal szorakozohelyen is. A lenyeg, hgy ha megvan az osszhang, mielobb ussetek nElbe a talit, mert ugyis a szemelyes benyomas lesz a donto.

Sok sikert!

2016. aug. 2. 09:40

Szia!


Nekem vannak ismerőseim és nagyon összejött Nekik:-)

Egy embert ismerek aki viszont nagyon válogatós és 100 randi után sem találja meg a párját!

Hogy milyen bemutatkozás és fotó kell?

Szerintem őszinte!

És fontos,hogy a realitás talaját ne hagyjuk el:-)


Sok szerencsét!

2. 07da045965 (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. aug. 2. 09:40
Szia! Nekem interneten sikerült megismerni a jelenlegi férjemet. Igaz, 2001-ben történt a nagy találkozás. Azóta is boldogok vagyunk. Igaz, akkor sem voltunk már fiatalok. És abban az időben az internet még egy komoly szűrő volt. Nem volt minden háztartásban, és nem értett mindenki hozzá. A számítógéphez sem. Ha belegondolsz, ennek több, mint 15 éve... Az oldal nevét pontosan priviben írom meg. Talán már nem is létezik... Bulinet.
2016. aug. 2. 09:29
Most fognék bele a netes társkeresésbe, még sosem ismerkedtem neten és őszintén szólva eléggé előítéletes vagyok vele szemben és nagyon nem bízom ebben a közegben... Viszont úgy látom, manapság máshogy nem nagyon lehet :) Tippeket is szívesen fogadok, melyik oldalon érdemes ismerkedni, milyen bemutatkozást érdemes írni, milyen stílusú fotókat feltenni... Teljesen kezdő vagyok netes társkeri témában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook