Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kóstolta már valaki az Update Food ultra update 1-es kúráját? fórum

Kóstolta már valaki az Update Food ultra update 1-es kúráját? (beszélgetős fórum)


26. Shocki (válaszként erre: 25. - Sookie)
2010. szept. 27. 21:14

Szia Sookie!


Hogy vált be az update-es kaja? Sikerült fogyni tőle?

25. Sookie
2009. aug. 13. 10:52
sziasztok, nekem mától jön az update 1-es kaja :)
24. 9834d42538 (válaszként erre: 23. - 9834d42538)
2008. jún. 16. 23:15

tök egyformák


Akarom mondani nem vagyunk egyformák, tehát tök különbözőek vagyunk. Késő van már. :)

23. 9834d42538 (válaszként erre: 22. - Sarkanylany)
2008. jún. 16. 23:14
Óóó, hát ne egy hét után várj csodát. BIztosan van olyan, akinél előbb beindul, de tök egyformák vagyunk, másképp reagál a szervezetünk a megnövekedett rostanyag bevitelére. Szerintem légy kitartóbb, s előbb utóbb meghozza gyümölcsét. Egy csomó ember sikertörténete igazolja az 1-es kódú kaják sikerét.
2008. jún. 16. 07:11

Sziasztok

Egy hétig rendeltem ezt a menűt és betartottam, de sajna semmi nem ment le.

Nálatm most már biztos, hogy hetek kellenek, hogy elinduljon a fogyás :(

21. 9834d42538 (válaszként erre: 20. - 53ee79a68b)
2008. jún. 15. 13:07

Az ebéd pacalpörkölt volt kovászos uborkával, ahhoz képest, hogy most ettem életemben először pacalt, egészen ízletes volt. Vacsira pedig részeges csirke párolt kínai kellel. Reggelire virslis rántottát sütöttem magamnak, mert csütörtökre nem rendeltem, így nem volt másnapi reggeli. Szombatra rendeltem még, vasárnapra nem, amit meg is bántam, mert sokkal kényelmesebb lenne csak bedobni a mikróba az ebédet és a vacsorát.


Akinek családja van, biztosan nehezebben boldogul ezzel a módszerrel, mert a családnak azért főzni kell, plusz hetente közel 10 ezer Ft-ből jön ki az update-es étkezés.


Jövő hétre már minden napra rendeltem, az ételek minőségével elégedett vagyok, a levest picit hiányolom.


Az említett bélpanaszok nálam nem jelentkeztek, talán azért, mert rengeteg vizet iszom.


Méregetni nem szoktam magam, a ruháimon úgyis érezni fogom a változást, és persze bízom a környezetem visszajelzésében. :)

20. 53ee79a68b (válaszként erre: 19. - 9834d42538)
2008. jún. 13. 09:30

Ma milyen finomságot kaptál? :)

Gondolkodom, hogy én is rendeljem e...

Szimpatikus az étlapjuk.

19. 9834d42538 (válaszként erre: 18. - 9834d42538)
2008. jún. 11. 13:12

közben láttam a honlapon, hogy még erre a hétre is lehet rendelni, így már ma is eszerint étkezem. Az ebéd nagy ízletes rántott pulykamell volt paradicsomsalátával, a vacsora resztelt máj céklával. A holnapi reggeli pedig pórés, kolbászos rántotta. Igazi felüdülés a gusztustalan kinézetű, fertelmes ízű gyümölcsvelőhöz képest.


Jaj, úgy igzulok. Most tele a hasam, jóllaktam az ebéddel, remélem, lesz eredménye is. Este elmegyek futni. :o)

2008. jún. 9. 20:44
Az U11-eset eszi valaki, ami hétfőtől vasárnapig jön? Megrendeltem jövő héttől. Nem mertem olyat, ami csak hétfőtől péntekig, vagy csak ebéd, mert tutira elcsábulnék, s olyat ennék, ami nem "megengedett".
17. 53ee79a68b (válaszként erre: 15. - 9834d42538)
2008. jún. 9. 09:08

Szia!


Sok sikert kívánok!

Én is elkezdtem a 90 naposat, de én nem tudom megállni, hogy egy nap csak fajta ételeket egyek.

Most úgy próbálom, hogy délelőtt gyümölcsöt eszek, délután meg Norbi szerint eszek.

Leg Magicem nekem is van, használom is már :)

De előtte nálam is azt a szerepet töltötte be. :)

16. 9834d42538 (válaszként erre: 7. - Cc77baa79b)
2008. jún. 9. 01:01
Látom, Te hódmezővásárhelyi vagy. Én pedig szegedi. Na, majd Téged foglak faggatni az elért sikerekről. ;)
2008. jún. 9. 00:59

Sziasztok!


Előre leszögezem, hogy nem tudok főzni. Negyed évszázadosan talán ez ciki, de utálom és időpocsékolásnak tartom, így 5 éve, mióta elköltöztem otthonról rendelem a kaját. Persze ezalatt az 5 év alatt fel is jött 20 kg. Rendszertelen kajálás, pizza, éjféli vacsorák meghozták "gyümölcsüket", s előtte sem voltam vékony.


Felbuzdulva mások sikertörténetein, s összehasonlítva a régi fényképeket a mostaniakkal, eldöntöttem, hogy diétás étrendet fogok rendelni: 90 naposat. Két hétig ettem, azóta ha ránézek egy gyümölcsre, a hányinger kerülget. Előtte sem szerettem a gyümölcsöket, frissen 1-2 féle még elment, de a gyümölcsvelő névre hallgató förmedvénytől egyszerűen kiver a víz. Így felfüggesztettem a 90 napos diétámat. Zöldségből megeszek bármit, bármennyit, csak gyümölcsöt ne kelljen.


Aztán elkezdtem utánaolvasni Norbi update diétájának. Bevallom, mozogni nem nagyon szeretek, pedig beszereztem egy lépcsőzőgépet és egy leg magicet is. Rendkívül jó szolgálatot tesznek szobainasként. :D


Szóval update food. Ezt fogom rendelni, azt a fajtát, amelyik hétfőtől vasárnapig hozza a kaját. Így nem kell boltba menni vásárolni, nem csábulok el.


Nagyon szeretnék fogyni!! Abban bízom, hogy ha lemegy 1-2 kiló, akkor belelkesülök, s ráállok a gépekre is a nagyobb hatás kedvéért. Drukkoljatok nekem!


Remélem, finomak ezek a kaják, s nem lesz benne gyümölcs, mert attól meghalok. :D

14. barackvirág72 (válaszként erre: 13. - 53ee79a68b)
2008. jún. 4. 19:21
Igen a kilencven napossal a második hónaptól 45 percet gyalogolog futópadon emelkedőn, most stagnálok, de remélem már kilábalóban vagyok belőle.
13. 53ee79a68b (válaszként erre: 12. - Barackvirág72)
2008. jún. 4. 11:12
Rengeteget fogytál. Ezt a 90 napossal fogytad, ugye? Tornáztál is mellette?
2008. jún. 3. 21:14
Sziasztok én is ezt eszem mióta megjelent, én stagnálok most, de szerintem ez nálam normális, mert előtte lement 22 kg 3.5 hónap alatt. Mindenesetre ha egy-két hónap után sem indul meg újra akkor áttérek másra, de egyenlőre a 90 naposat nem vagyok képes enni, azt ettem 110 napig, egyenlőre csömör.
11. 53ee79a68b (válaszként erre: 10. - Sarkanylany)
2008. jún. 3. 20:12

Szió!


Én keverem a Norbit a 90 napossal.. :)))

De a lényeg, hogy nem eszem, pékárút, édességet,tésztát..

A többit meg alakítom. Ha megkívánok valamit, megeszem.

Ha gondolod társulok :))

2008. jún. 3. 19:48

Szia

Én rendelem és nagyon böcsületesen hétfőtől csinálom az update-t.

Még semmit nem tudok mondani. Kissé fája a fejem, de ez a nagy melegtől van szerintem. Iszom napi3, 4 litert is. Kissé hasmenésem van.

Még nem tornázom, mert túl nagy a kezdő súlyom, majd késöbb. Ennyi. Társakat keresek a diétához :)))

2008. jún. 3. 18:42

Sziasztok!

Senki nem eszi már? :)

Érdeklődnék rendelés előtt, hogy szerintetek milyen és megéri e..

2008. máj. 25. 09:23

Sziasztok!

Én az első héten vagyok túl, de nem csak az ultra menüt kértem. Első nap nagyot néztem,mekkora adagot kaptam. Ettől a mennyiségtől tényleg le lehet fogyni????? Nálam egyelőre semmi jele. Állandóan jóllakott vagyok, ez nagyon gyanús.... :-))))))

2008. máj. 21. 20:11
Én 4 hete rendelem az 1es kaját! Én a variatálat szoktam,mert abban desszert is van.Egyébként az első héten fogytam a legtöbbet.Az a legjobb,hogy a nadrágom bő lett:-)És sokan mondják,hogy látszik a fogyásom:-)Nekem már ez is haladás:-)
2008. máj. 15. 13:27
Amíg meg nem unom. Meg néha azért van(lesz) kilengés, mert holnap például máshonnan rendelek harcsát, az a gyengém. Meg rendelek olyat is, ami update, de "sima" 1-es. Ott is vannak nagy kedvencek, amit nem fogok/tudok kihagyni.
2008. máj. 15. 13:03

sok sikert és gratulálok a kezdéshez.

írj majd, hogy mi további tapasztalatod...


és mennyi ideig csinálod ezt?

2008. máj. 15. 11:28
Ja, és zubogott a hasam, meg akkor ki kell futnom, de ez nem számít "menésnek", mert csak egyszeri...
2008. máj. 15. 11:27
Erős hasmenés nincs, csak hallani lehet, hogy dolgozik az "emésztésem". Írták is róla, hogy felpörgeti az anyagcserét, és emiatt is muszáj meginni naponta minimum 2 liter folyadékot. Menüt eszek egyébként, reggel szoktam inni a szokásos tejeskávémat (pontosabban kávét két kávétejszínnel), meg ha éhes vagyok, akkor délelőtt v. egy banánt v. zabkorpát natúr joghurttal.
2008. máj. 15. 11:16

Szia

Nagyon gondolkoztam rajta, hogy feltegyem ue a kérdést :)))


Szóval akkor más is rendel...


És neked nincs erős hasmenésed tőle?

Nekem csikar és görcsöl a hasam.


És a menűt eszed, vagy csak az egyes főételt?

Eszel mellé vmit még?

2008. máj. 15. 10:58
Igaz, hogy csak ezen a héten lehetett először rendelni, de én máris fogytam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook