Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2009. máj. 25. 15:30

Sziasztok!


-4 kg az eredményem kb. két hónap alatt, amiből egy hónap stagnálás volt... (a kilencven napossal kezdtem, de áttértem PM-ra), és előfordult, hogy nem is kellett odafigyelnem az evésre, mert már alapból lassan eszem, és kevés is elég a teltséghez :) Ez tényleg jó :) Olyan kajákat eszem, amiket már több éve nem ettem, és nagyon hiányoztak. Odafigyelek a mennyiségre, de egyáltalán nincs lelkiismeretfurdalásom, ha pl. palacsintát eszem :) Nem vagyok kiéhezve semmire, mert ha valamit megkívánok, csak annyi a dolgom, hogy megvárom, hogy éhes legyek, és szépen lassan jól lakjak vele. Na jó, persze nem csokival, és édességekkel, de volt rá példa, hogy süti volt az ebéd. Érdekesség, hogy mióta bármit megehetek, már többször is "őszintén" megkívántam a nyers salátákat :D Azelőtt csak azért ettem, mert...


Csak ajánlani tudom mindenkinek a módszert :)

627. Törpanyó (válaszként erre: 626. - Veronika1971)
2009. máj. 25. 15:09

Szia Veronika!

Nagyon örülök, a sikerednek! Gratulálok hozzá!

Remélem, hogy erőt gyűjtesz az eredményből, és újjabb lendülettel viszed tovább!

Köszönjük a buzdítást!

Várom a következő mérlegelésed eredményét! :o))))

2009. máj. 22. 15:45

Sziasztok,

Letelt a két hetem. 2,1 kg mínusz.:-) Az egyedüli nehézséget az jelentette, hogy lassan egyek, mert a kollégáim tempóját akaratlanul felvettem néha. De odafigyelve harmad annyit eszem mint korábban. Csinálom tovább. Legközelebb egy hónap múlva méredzkedem. Mindenkinek sok sikert! Megéri!

625. diablillo (válaszként erre: 621. - Csera)
2009. máj. 20. 22:08
Köszi! Örülök neki, mert a kilókat akkor kezdtem el felszedni, amikor esténként/éjszakánként tanulás mellett ettem. Utólag belegondolva rémes... sósat, majd édeset és ami még jött... :S
624. Törpanyó (válaszként erre: 623. - Csera)
2009. máj. 20. 18:19

Szia Csera!

Köszönöm a jókívánságokat, és a buzdítást is. :o)))

A zabot én is ettem, és nagyon finom! :o)))

Viszont ez most egy kísérlet, hogy glutén mentesen mi történik a szervezetemben.

Az eredményekről feltétlenül beszámolok nektek!

623. csera (válaszként erre: 619. - Törpanyó)
2009. máj. 20. 08:04
Ja, sűrítéshez nagyon jó még a zabliszt is! Én zabkorpával is szoktam, ha hagyod elég időt dagadni, akkor megpuhul, de szinte semmi nem szívódik fel belőle, ja és rost.
622. csera (válaszként erre: 619. - Törpanyó)
2009. máj. 20. 08:03

Szia Törpeanyó!

Üdvözlünk a topikban, köszönjük a véleményed, ezt így még tényleg nem mondta ki senki.

Tényleg a hit a lényeg szerintem is! Agyban dől el minden :).

Hajrá lányok!

621. csera (válaszként erre: 617. - Diablillo)
2009. máj. 20. 08:00

Ügyes vagy! Ez már nagy szó, hogy vizsgadrukkban nem tömöd magad. Én ha ideges vagyok, mindig éhes leszek.

Én most egy kis segítséghez fordultam (mert nem tudok fél órát csöndbe elvonulni, valamelyik gyerek mindig utánam jön), vettem egy Fucus vesiculosus nevű homeopátiás, étvágycsökkentő golyócskákat, ami ráadásul anyagcsere gyorsító és még a pajzsmirigyműködést is serkenti.

Elégé hiszek benne, vasárnap óta szedem és simán megállom, hogy nem eszek 5 után. Ez nekem azért nagy szó, mert masszőr vagyok és sokszor este 9 után érek haza. Régen ilyenkor ettem egy csomót, most iszok, fürdök és nyomás aludni :)!

620. csera (válaszként erre: 615. - Az álarcos)
2009. máj. 20. 07:54

Én az 1-2 modulból hiányoltam a többi (2-3) részt.

Igen utána kaptam egy e-mail-t, hogy ha jelentkezem a fizetős tanfolyamra, akkor siessek, mert csak 100 hely eladó, ha nem akkor nem tudod tovább másokkal foglalkozni, tehát vége :(!

Csak egyik-másik levél olyan érdekes volt, az előző levélre/ témára utal, ami nekem nem volt meg.

Na mindegy, volt benne egy-két jó tanács.

2009. máj. 19. 22:54

Sziasztok! Én új vagyok itt. Épp most sikerült végig olvasnom a hozzászólásokat. :o)))

Én a mult héten találkoztam a könyvvel, és azonnal meg is vettem. A TESCO-ban

Ezért kerestem rá a neten, hogy másoknak mi a vélaménye róla. Így kerültem ide. :o)))

Érdekesek voltak a hozzászólások. Viszont azt nem láttam sehol leírva, hogy miért is sikeres ez a dolog.

Ha nem gond, akkor hozzá teszem a saját véleményem erről.

A rendelő intézetben láttam egy évvel ezelött egy rövid filmet egy orvosról, aki fogyasztással foglalkozik itt MAgyarországon. Ott hallottam előszőr arról a technikáról, hogy csak akkor egyen az ember, amikor megéhezik.

A magyarázat az volt, hogy hiába eszel keveset, vagy megadott ételeket, addig, amíg nem éhezel meg, addig a szervezeted nem termel inzulint, és így nem tudsz fogyni, vagy legalábbis lassabban.

Meg is próbáltam, de nehéz volt ezekre a dolgora oda figyelni. (Főleg, amikor főz az ember.. :o))

És akkor jött a McKena módszer! :o))) Nagyon tetszett, hogy ötvözte ezt a tudást, az agykontrollos módszerekkel, és az ön hipnózissal is.

Nagyon nagy kíváncsisággal várom az eredményeket!

Én az első két éjjel végig hagytam menni a kazettát...

Viszont már csak napi kétszer hallgatom meg.

Jelenleg nem akarom elkiabálni, de nem tudom megenni az eddig megszokott mennyiség felét sem.

Viszont mielött olvastam volna a könyvet, el kezdtem a búzalisztet kiiktatni az életemből. Nem csak a kenyérféléket, de a sűrítéseket is rizs liszttel, és keményítővel sűrítem.

Kb. két hete csinálom, és a narancsbőröm határozottan kezd kisimulni!

Szóval nagy reményeket táplálok, és remélem, hogy nem fogok csalódni ismét. :o)))

2009. máj. 18. 21:37
Eredmény nagyon nem tudok mondani, mert tornázok is.....de már lassan 1 hónapja nem ettem kenyeret, és nem s kívánom.... :)
617. diablillo (válaszként erre: 616. - 94c02c5bb5)
2009. máj. 12. 11:32

Grat! Látjátok, hogy megy ez?

Lassacskán nálam is mennek lefelé a kilók, de a legjobb az egészben az, hogy már nem zabálom magam halálra.

Elkezdődött nálam a vizsgaidőszak és ez korábban azzal járt, hogy esténként tanulás alatt minden lehetséges dolgot magamba tömtem. Most nem. Nem is vágyok rá. Tök jó! :D

Hajrá!

2009. máj. 12. 10:32
Kb. 2 hete alkalmazom ismét a módszert, így lement 2,5 kg. Semmi diéta, csak sport és odafigyelve kaja.
615. az álarcos (válaszként erre: 614. - Csera)
2009. máj. 12. 08:07

Én is idáig kaptam meg, és az utolsó (az alakváltó rész) nagyjából arról szól, hogy DVD-k, meg tagság, meg személyi program, így - bár nem írja konkrétan - valószínűleg itt jön a pénzes rész. :S

Ha ennél tovább nem megy az ember, itt vége is van.

614. csera
2009. máj. 2. 17:03

Nos ami nekem megvan;

1. Modul 1.rész

2. Modul 1.rész

3. Modul 1-2-3 rész

+ Egy gyors gondolat...

+ Alak-váltás Edzésmester módra!

613. csera (válaszként erre: 611. - Fadigflo)
2009. máj. 2. 16:58

Szia/Sziasztok!

Ti az Edzésmester hanyas modul, hanyas részeit kaptátok, mert nekem úgy tűnt, mintha kihagyott volna, 1-2 részt. Volt, hogy írta "tegnap elrontottam", de nem is kaptam tőle üzenetet előző nap :(!

Mindjárt kijegyzetelem, miket kaptam.

2009. máj. 2. 07:28
Sziasztok, aki írt, hogy kéri a könyvet vagy hanganyagot, és nem kapta meg, írjon légyszi és elküldöm még egyszer. Volt olyan akinek az e-mail címét visszadobta a rendszer. Írjatok és megint elküldöm.
611. fadigflo (válaszként erre: 610. - Milic)
2009. ápr. 27. 09:54

El is küldheted nekünk :D


Nekem bejött amúgy, de már nem kapok mailt :(

610. milic
2009. ápr. 27. 09:15
Lehet, hogy igazatok van. Mindenesetre már kiadtam érte. Majd elmesélem, hogy milyen. :-D
2009. ápr. 26. 22:48
én ezt nem is ismerem, mi ez?
608. helenhadsell (válaszként erre: 606. - Milic)
2009. ápr. 26. 20:31
Nekem nem tetszenek az emailek sem amiket kuld.
607. milic
2009. ápr. 26. 19:40
megkérdeztem, és valóban nem fizikai formájú a dolog. Hát így nem is tudom. Remélem van itt még valaki, aki tudja miről van szó.
606. milic
2009. ápr. 26. 19:23

Sziasztok!

Ismeritek az edzésmester hírleveleket? Most meg lehet rendelni a programot 9700 ft-ért. De nekem olyan gyanús. Előre utalással kell fizetni. Én nem merek csak úgy elutalni valamit, amiről nem kapok valamifajta visszaigazolást vagy ilyesmit, hogy azért nekem jár valami. Egyébként meg hiába emleget könyvet, szerintem az egészet le kell tölteni, aztán az írott anyagot kinyomtatni, a dvd-ket kiírni. Én bizalmatlan vagyok. Rendeltre meg valaki a programot?

2009. ápr. 26. 18:47

Amúgy hülyeség az a rész, hogy nem fogsz a kajára gondolni. Amíg "csináltam" a módszert, többet gondoltam a kajára, mint valaha! Hogy mikor leszek már éhes, mert olyan fini szendvicset csináltam. Szenvedtem, ha süti volt, mert azt nem ehetem, CSAK HA ÉHES VAGYOK. Meg egyáltalán: mikor vagyok éhes?

Nehéz. De akinek sikerül, annak hatásos. Sajnos sokszor nem állom meg, hogy ne egyek még pluszba egy desszertet, így meg már "túleszem" magam. Ált. amúgy akkor eszem, ha éhes vagyok, csak nem olyan görcsösen, mint az elején. Nem kell gondolni a fogyókúrára, meg semmire. Csak élvezni (kellene) és akkor mennek a kilók. Remélhetőleg. De hízni nem hízol, az biztos.

604. milic
2009. ápr. 26. 11:40
Valójában én is azt mondom, hogy hatásos, ugyanis nem híztam. pedig amit megkívántam, azt ettem. Volt, hogy pizzát. De nem híztam, mert megálltam, amikor úgy gondoltam, hogy elég. Pont olyan volt, mint régen. Nem volt közben bűntudatom. Valójában lehet, hogy nem is akarok ennél vékonyabb lenni. Egy ötöst akartam még leadni. De azt se bánom, ha megy le.
2009. ápr. 23. 22:28

Sztem neked is azzal van gond, h nem könnyű megítélni, h mikor is van valójában éhes! Valójában ez a legnehezebb!

De 1x gyakorlással elértem, h nem kívánom a kenyeret és a csokinál is tudom, h hol a határ!

Ez mindenképpen pozitív!:)

602. Esztea (válaszként erre: 601. - Kisrigó)
2009. ápr. 23. 22:09
Én igen :) Használom a módszert. 3 kiló plusz :( azóta. De biztos lehet vele fogyni...csak nem nekem.
2009. ápr. 23. 21:54
Hahó többiek! Már használjátok a módszert?
600. helenhadsell (válaszként erre: 584. - Milic)
2009. ápr. 22. 19:25

Bocs, nem tamadni akartalak.

én sem fogytam ezzel a modszerrel, maradok az Update- nél.

599. milic (válaszként erre: 597. - Esztea)
2009. ápr. 22. 19:16
Dehogy voltál rossz kislány. Szeretek levelet kapni. :-)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook