Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért félnek a nők a súlyzós edzéstől? fórum

Miért félnek a nők a súlyzós edzéstől? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért félnek a nők a súlyzós edzéstől?

1 2 3 4 5
8. 1abbb5d144 (válaszként erre: 7. - 1abbb5d144)
2016. júl. 1. 10:45
nem is kivétel, hanem inkább mégse ANNYIRA egyszerű? :/
2016. júl. 1. 10:44

Amúgy meg ezek a futópadon sétálók fél éve sétálnak? Vagy épp most kezdik, és nem ugranak (helyesen) rögtön a közepébe?

Muszklijaim nem lettek, de volt, hogy fehérjedús étrend mellett izmosodtam fogyás helyett, a naci se lett bővebb. Nyilván nem csináltam valamit tökéletesen, de még csak több tíz kilókat se emeltem ehhez. Lehet, hogy férfi vagyok? Vagy megártott az évekig tartó foci tinikoromban? Akkor mégis vannak kivételek ebből is?

2016. júl. 1. 10:28

Nekem az a véleményem, hogy halálosan unalmas már, hogy hogy KELL kinéznie nőnek és férfinak.


Az ember nemre való tekintet nélkül étkezzen egészségesen, mozogjon valamennyit, hogy a szíve, tüdeje, keringése jól működjön, ne stresszelje szét magát és aludjon sokat.

Ezen felül semmi értelmét nem látom az órákig tartó edzésnek, az elvakult diétáknak és miegymásnak. A külcsín ideig-óráig szebb lesz, de a minőségi élethez és az egészséghez nem szükséges. A szélsőségek ugyanúgy jelen vannak az elhízás terén, mint a sport terén.

5. Bekacomb (válaszként erre: 4. - 1abbb5d144)
2016. júl. 1. 10:23
Szerintem nem, rengeteg ember fejében élnek tévhitek, hiszen diéták és edzések milliói keringenek a neten, amik nem feltétlenül egészségesek. Sokaknak a hatékonyság előrébb való.
2016. júl. 1. 10:09
Ez a tema amugy nem leragott csont mar? Minden kekeckedes nelkul kerdezem.
2016. júl. 1. 10:05
Szerintem aki komolyan gondolja az edzést és utánanéz a dolgoknak, az nem csak kardiózik...
2016. júl. 1. 09:48

Az alakformálás legjobb és leggyorsabb módja a súlyzós edzéseken belül a kettlebell edzés. Maximálisan hatékony, minimális idő alatt.


És nem lesz attól sem senki testépítő-alkat. Viszont fitt, feszes, egészséges és gyönyörű igen.

2016. júl. 1. 09:08
A cikkem a kardióedzésről és súlyzós edzésről szóló magyar népmesék tisztába tételéről szól. "Nem akarok úgy kinézni nő létemre, mint Schwarzenegger! Én csak fogyni akarok, hogy nyárra jól nézzek ki." Oké, akkor ne guggolj 300 kilóval, és ne használj szteroidot!

Ugrás a teljes írásra: Miért félnek a nők a súlyzós edzéstől?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook