Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan lehet tudni, hogy egy szerető csak szexet akar vagy szerelmes? fórum

Honnan lehet tudni, hogy egy szerető csak szexet akar vagy szerelmes? (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. 549be03e80 (válaszként erre: 56. - Cucicsillag)
2016. ápr. 7. 06:36
Igazi trollkodas a forumindito reszerol:Felteszi a kerdest es eltunik balfeneken...:-S
64. 5056d3921a (válaszként erre: 56. - Cucicsillag)
2016. ápr. 7. 06:24
:D :D
63. 871383ddcb (válaszként erre: 62. - Polivinilklorid)
2016. ápr. 7. 06:22

Nyilván nem lehet áltánosítani. Van, hogy csak szexre kell és lehet, hogy ebben az esetben több szerető is követi egymást. A ti kapcsolatotok pluszban még barátság féle is, én már viszonynak mondanám, beszélgetések, közös programok, ahogy egy működő házasságban kéne legyen. Még ha nincs is szerelem. Te lehetsz az a plusz, ami a házasságából hiányzik.

Egy régi barátnőm, akinek a fuccsba ment házassága után csak nős férfiakkal volt kapcsolata, mondta mindig, hogy én nem csalok. Kis helyen élünk, rendre kiderültek a viszonyai, még várja az igazit. Én szurkolok, hogy megtalálja, de, mint írtam itt szinte mindenki mindenkit ismer, csak elkötelezettek jelentkeztek eddig. Ez nyilván egy egyedi példa, ne szűrd le a mondandómból, hogy minden édes hármasban így jár a harmadik. Csak írtam, hogy van egy- egy ilyen kirívó eset is.

62. polivinilklorid (válaszként erre: 41. - Michelle.r)
2016. ápr. 7. 03:13

Azért nem tudok veled egyetérteni, mert szerinted a szerető "csak arra kell". Jelenlegi példám több éves ismeretséggel kezdődött. Tetszettünk egymásnak, de teljesen nyilvánvaló volt mindegyikünknek a határ, amit aztán felrúgtunk. Én idővel egyedülálló lettem, én nem csalok, így most csak a csúnya harmadik vagyok.

Ahogy korábban is, eljárunk olyan közös programokra, amire az én volt párom csak néha jött, az övé soha sem. Az érdeklődésük ennyire futotta. Valamikor a beszélgetés elviszi az időt, ami szexre lenne. ha huzamosabb ideig nem tudunk találkozni, akkor is kapcsolatban vagyunk. A szex kisebb része a kapcsolatunknak. igaz, így sem volt soha dilemmás, hogy ez egy ideig óráig tartó viszony, és én meg megtalálom az új igazim, ő meg marad a feleségével.

Az én sztorim is egyszerű logikus külső okokból is kifolyólag, és szerelem sincs köztünk, de nem kevés példa van arra, hogy végül a csalfa átnyergel a szeretőre. Továbbá ahogy írtam, még ha más formában is, de könnyű pofára esni főleg az ember fiatal kiadásában. Nekem ez a pasi ügy tiszta sor, másnak meg mondjuk a barátai kiismerése nem volt rögös.

61. bíborka 89~ (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 6. 09:32

Tanuld meg, a Férfi mindig szexet akar ,max később érzelem is társul hozzá.A Nő meg mindig szerelmet :D

Amúgy ha egy férfi nagyon megakar mihogyhívjákolni a csillagos eget is lehozza amíg érdekes vagy .Aztán ha megkapott majd kiderül a többi ;)

2016. ápr. 6. 07:25

Már tudom!


Elválik, otthagyja a sárkányt, és elvesz téged feleségül.



Ui.: te leszel a sárkány onanntól.

59. 871383ddcb (válaszként erre: 54. - Panna.33)
2016. ápr. 6. 05:28
Nekem a gyerekkorom. És piszkosul meghatározta a jövőm. Mindenre képes voltam, hogy szeressenek. Nagyon nehéz volt ezt felismerni és változtatni. Nem is mindig sikerült. Sokat, amit más már régen nem, elnézek és elviselek azért, hogy úgy érezzem szeretnek. Még akkor is, ha ott valahol jó mélyen tudom, hogy nem igaz, csak hallom, amit hallani akarok. Szánalmasnak tűnik az ember mások szemében, nem tudják milyen nehéz ez.
58. 871383ddcb (válaszként erre: 57. - Érdekes73)
2016. ápr. 6. 05:22
:D
57. Érdekes73 (válaszként erre: 56. - Cucicsillag)
2016. ápr. 5. 22:58

Csak a szokásos egy kis vadító most néztem :


[link]

2016. ápr. 5. 22:51

Kiirok egy forumot es tojok valaszolni.

Ugyes :-S

55. Érdekes73 (válaszként erre: 41. - Michelle.r)
2016. ápr. 5. 21:47
Van amelyiknek randi se kell ismeretlenül látatlanba érez vmit :)
54. Panna.33 (válaszként erre: 53. - 871383ddcb)
2016. ápr. 5. 20:16

Érdekes, nekem nem a gyerekkorom volt az oka, hanem az első szerelem tett azzá, de egyszer - utána - voltam én is szeretetk.urva.

Szerencsére fel tudtam állni utána, és már nem haragszom senkire. Magamra sem. Rájuk sem.

53. 871383ddcb (válaszként erre: 52. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 5. 20:05
Érdekes írás. Egy biztos. Nem születünk szeretetkurvának. De azzá válhatunk, ha ez az alapvető dolog, ami nagyon fontos, hogy mentálisan is egészségesek lehessünk, kimarad, vagy hiányos, valószínűleg már gyermekkorunkban.
2016. ápr. 5. 19:23
51. Szilvia E (válaszként erre: 49. - 0099ef8a4f)
2016. ápr. 5. 17:05
3 férfi barátom van és elég régóta. Soha nem akartunk egymástól semmit.Jókat beszélgetünk, vagy elmegyünk néha ide-oda.Sőőt még azt a szót,hogy szeretlek is mondjuk egysmának,mert ugyebár nem csak szerelemmel lehet szeretni...
50. 871383ddcb (válaszként erre: 42. - Érdekes73)
2016. ápr. 5. 13:05
Hát ja : D
49. 0099ef8a4f (válaszként erre: 48. - Cis77)
2016. ápr. 5. 12:01

A lelki kapcsolódás és a szex egyaránt fontos EGY KAPCSOLATBAN. De az általad említett példában az egyik fél csak beszélgetést tud a másiknak hosszú távon is biztosítani. Míg a másik fél beleszeretett. Ebből már eleve nem lehet semmi. Sem barátság, sem kapcsolat. Érdekütközés van. Ebből csak fájdalom születik.


Személy szerint nem hiszek a férfi-női barátságban, de talán ha érdekek nem ütköznek (szeretői viszony után vannak)- nem kizárt hogy ki is alakulhat egy barátibb kapcsolat, minthogy valamelyest már ismerik egymást.


Igen, a legtöbb esetben a nő a reménykedő fél és valószínűleg azért akarja fenntartani a beszélgetést mert bízik hogy több is lehet belőle. Majd amikor rájön, hogy sajnos nem, akkor csalódottan hátrál, vége a beszélgetésnek.

48. Cis77 (válaszként erre: 46. - 0099ef8a4f)
2016. ápr. 5. 10:35

nem lett folytatás.


de a szexnél nem több-e a beszélgetés a lelki kapcsolódás?


lehet-e szeretőség után barátság, ami már vonzalom mentes?

illetve ha a lány szerelmes akkor csak azért akarja fenntartani a barátságot, mert reménykedik, hogy mégis övé lehet a férfi?

47. Szilvia E (válaszként erre: 43. - Cis77)
2016. ápr. 5. 06:48
én nem hiszek ebben a szerelemből barátság nevezetű dologban....a beszélgetés néha többet számít egy kapcsolatban,mint a sz-ex.
46. 0099ef8a4f (válaszként erre: 43. - Cis77)
2016. ápr. 4. 22:02
Röviden, semmi nem lett belőle.
45. Érdekes73 (válaszként erre: 43. - Cis77)
2016. ápr. 4. 21:58
Inkább mese.
44. Panna.33 (válaszként erre: 43. - Cis77)
2016. ápr. 4. 21:37
Ez is valamiféle hiánypótlás.
43. Cis77
2016. ápr. 4. 20:28

mi van akkor ha neten ismerkednek, a fickó ugyan csak szexet akar, de neki nem megy a csak kufirc, hanem ahhoz beszélgetni is kell...

aztán egyre több a beszélgetés és egyre kevesebb a kufirc.

a lány beleszeret, ezt nagyjából jelzi is, a fickó megijed, mert neki igazából a családja kell, ezért a szexből kihátrál de marad a beszélgetés. sok beszélgetés...

majd amikor a feleség mindent megtud a beszélgetés megszakad, a lány szomorú, de a fickónak még hónapok múlva is hiányzik...

vajon ez szerelem vagy csak barátság lett belőle?

42. Érdekes73 (válaszként erre: 36. - 871383ddcb)
2016. ápr. 4. 19:28
41. michelle.r (válaszként erre: 32. - Polivinilklorid)
2016. ápr. 4. 19:22
Tök egyértelmű. Csak akkor nem, ha túlkombinálják, játszmáznak. Olvass csak bele a fórumok nagy része arról szól, hogy egy-két randi, és máris szólnak az esküvői harangok. Feketén, fehérek ott vannak a non verbális kommunikáció jelei, de az ember azt veszi észre, amit látni, hallani akar. És amiben kétségei vannak, arról meggyőzeti magát a barátnőkkel :)
40. 0099ef8a4f (válaszként erre: 11. - Blandus)
2016. ápr. 4. 19:15
Egyetértek. Hisz akinek szexre kellesz az is értelemszerűen így közelít (legtöbb esetben) és nyilván az is, aki komolyan gondolja.Szóval nem volt rossz ez a meglátás. Viszont az időtényezőnek és a kitartásnak sok egyéb más mellett fontos szerepe van.
39. 0099ef8a4f (válaszként erre: 33. - Szilvia E)
2016. ápr. 4. 19:06
Még kellő tapasztalat birtokában is összehozhat az élet olyannal, akinél abszolút fogalmad nincs mi van, mikor éppen benne vagytok. Sok esetben már csak akkor fogalmazódik, meg mi is történt, mikor már rég lejárt a lemez.
2016. ápr. 4. 18:52

Csak akkor kedves amikor találkozásról van szó. Miután találkoztatok meg mintha elvágták volna. Ez tipikus ismérve a szitunak.

Ha látja hogy bizonytalankodsz akkor nyerésben érzi magát, beleinvesztál még egy-két drágább ajándékba, túlalkalmazkodó és látszólag mindennel egyetért amit állítasz vagy a te véleményed. Ez addig megy míg meg nem unja a várakozást( az ilyenek általában gyorsan feladják).

37. 871383ddcb (válaszként erre: 30. - Milup2)
2016. ápr. 4. 09:23
Attól függ mennyi az a táv :) Belefér abba 1-2 év is, ha a szex csúcs :) Aztán vagy nyilatkozik, hogy valódiak az érzelmek, vagy jön egy még jobb. :)
36. 871383ddcb (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 4. 09:17
Innen- onnan: ha csak szex, egyik nap randi, másnap 10 sms aztán napokig semmi. Második randin nálad, nálam a vége. Nem igazán érdekli ami veled kapcsolatos csak felületesen. Előadja h első látásra szerelem te vagy az álomnő. Ez még mindig az első egy két randi.Sok rövidke futó kapcsolata volt. Ha nem szabad ember tuti, hogy a felesége nem szexel, már elhidegültek, válófélben vannak, beteg, frigid, utàlatos blablabla :D :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook