Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti mit esztek Atkins diéta során, és mennyit fogytatok? fórum

Ti mit esztek Atkins diéta során, és mennyit fogytatok? (beszélgetős fórum)


4. Vikyci (válaszként erre: 1. - Ppp92)
2016. márc. 20. 20:13

Atkins diéta helyett nézesd meg a pajzsmirigyed, valamint csináltass inzulin és cukorterhelést.

Hidd el, tudom miről beszélek. Atkinseztem én is 20-on pár éves koromban, pár hétig bírtam, naponta lement fél kiló. Aztán kamatostól jött vissza.

3. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Ppp92)
2016. márc. 20. 14:43

Olvastam, hogy van aki úgy diétázik, hogy összegyűjt egy csomó féle-fajta diétát ( legalább 2 heteset) és sorba eszi. Igy fogyott fél év alatt 17 kg-t.

Azért tartom jónak, mert 1. nem unalmas, 2. nem alakul ki hiány

2016. márc. 20. 14:05

Sült,- főtt húsok, tojás sütve, főzve, sajt (kenyér helyet), sonka, kolbász, uborka, párolt zöldségek.

Kenyér, lisztes, tésztás dolgok, rizs mellőzve.

Rakott karfiol rizs nélkül, helyette főtt tojás, rántás nélküli zöldségleves. Sült kolbász savanyú uborkával, natúr csirkemell tejszínesen zöldséggel, rántotta, sült sonka tojással, főtt zöldség majonézzel--a teljesség igénye nélkül.

2016. márc. 20. 13:25

Sziasztok!


20 éves lány vagyok, és 110 kg. Néztem a diétákat, és ez tűnt a legvállalhatóbbnak magammal szemben. Ti mit szoktatok enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook