Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jövedelemigazolás a mult évről? fórum

Jövedelemigazolás a mult évről? (tudásbázis kérdés)


9. Poccak (válaszként erre: 8. - Yudy)
2008. szept. 24. 22:10
Köszi. Megtettem az ellenőrzést,ugy hozta ki a drága könyvelő,hogy minden pontosan be van fizetve :(Igy történt a bevallás is .
8. Yudy
2008. jún. 14. 21:25
A bevallásnak vége, de a bejelentést az ügyfélkapun keresztül a tb-s programok, és a taj-számod segítségével le tudod ellenőrizni. (Még a gyógyszer fogyasztásodat is.)
2008. máj. 13. 10:12
Sok sikert a kitöltéshez, ha nem siketrül segíthetek, h. hol kell keresni és hogyan, milyen programot kell letölteni.
6. Poccak (válaszként erre: 5. - Dogiz)
2008. máj. 11. 13:54

persze,irtam alá szerződést:)

szombaton ideadta a drága,most megyek olyan oldalt keresni,ahol ki tudom tölteni:)

2008. máj. 9. 07:49

A könyvelő ingyen meg kell csinálja, ugyan nem köteles ( de ez íratlan szabály) ha a dolgozó úgy kéri, h. a munkáltató készítse el az adóbevallását.

Igaz még fenyegetőzni sem lehet, hogy feljelented, mert akkor mi van, elveszted a munkahelyed.

Ennyit a dolgozó ember jogairól:(

Mikor odamentél dolgozni, nem írtál alá munkaszerződést?

4. Poccak (válaszként erre: 3. - Dogiz)
2008. máj. 8. 23:06

Állitólag be vagyok jelentve:)

csak nem tudom,most miért variál.Év elején azt mondta,fizessek 5000ft-ot és akkor a könyvelője megcsinálja.Mikor mondtam,hogy majd én megcsinálom,akkor igérte,hogy ideadja az igazolást. Ennek már 4 hónapja.Most két héten át kértem,de mindig azt mondta,majd holnap. A baj az,hogy egyedül dolgozom,elengedni még egy órára sem enged,mert akkor be kellene zárni a boltot:(

Csak azt tudnám,ez miért jó neki?

2008. máj. 8. 21:56
Kérni kell a könyvelőjétől, persze ha tudod, hogy ki könyvel neki, vagy az APEH-nél (a Vörösmarty téren) meg lehet kérdezni, hogy be vagy - e jelentve.
2008. máj. 8. 21:53
Mit lehet tenni, ha a főnököm még mindig nem adta ki a mult évről az igazolást, hiába kértem többször is? Vállalkozó és állítólag be vagyok jelentve nála.
2008. máj. 8. 21:51
Jövedelemigazolás a mult évről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook