Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Jövedelemigazolás a mult évről?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Közösségi témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. Poccak2008-09-24 22:10
Köszi. Megtettem az ellenőrzést,ugy hozta ki a drága könyvelő,hogy minden pontosan be van fizetve :(Igy történt a bevallás is .
(válasz Yudy 8. hozzászólására)

8. Yudy2008-06-14 21:25
A bevallásnak vége, de a bejelentést az ügyfélkapun keresztül a tb-s programok, és a taj-számod segítségével le tudod ellenőrizni. (Még a gyógyszer fogyasztásodat is.)

7. dogiz2008-05-13 10:12
Sok sikert a kitöltéshez, ha nem siketrül segíthetek, h. hol kell keresni és hogyan, milyen programot kell letölteni.

6. Poccak2008-05-11 13:54
persze,irtam alá szerződést:)
szombaton ideadta a drága,most megyek olyan oldalt keresni,ahol ki tudom tölteni:)
(válasz dogiz 5. hozzászólására)

5. dogiz2008-05-09 07:49
A könyvelő ingyen meg kell csinálja, ugyan nem köteles ( de ez íratlan szabály) ha a dolgozó úgy kéri, h. a munkáltató készítse el az adóbevallását.
Igaz még fenyegetőzni sem lehet, hogy feljelented, mert akkor mi van, elveszted a munkahelyed.
Ennyit a dolgozó ember jogairól:(
Mikor odamentél dolgozni, nem írtál alá munkaszerződést?

4. Poccak2008-05-08 23:06
Állitólag be vagyok jelentve:)
csak nem tudom,most miért variál.Év elején azt mondta,fizessek 5000ft-ot és akkor a könyvelője megcsinálja.Mikor mondtam,hogy majd én megcsinálom,akkor igérte,hogy ideadja az igazolást. Ennek már 4 hónapja.Most két héten át kértem,de mindig azt mondta,majd holnap. A baj az,hogy egyedül dolgozom,elengedni még egy órára sem enged,mert akkor be kellene zárni a boltot:(
Csak azt tudnám,ez miért jó neki?
(válasz dogiz 3. hozzászólására)

3. dogiz2008-05-08 21:56
Kérni kell a könyvelőjétől, persze ha tudod, hogy ki könyvel neki, vagy az APEH-nél (a Vörösmarty téren) meg lehet kérdezni, hogy be vagy - e jelentve.

2. Poccak2008-05-08 21:53
Mit lehet tenni, ha a főnököm még mindig nem adta ki a mult évről az igazolást, hiába kértem többször is? Vállalkozó és állítólag be vagyok jelentve nála.

1. Poccak2008-05-08 21:51
Jövedelemigazolás a mult évről?