Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől fájhat a szex közben és utána terhesen? fórum

Mitől fájhat a szex közben és utána terhesen? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 3. 11:17
Amit te magad is írtál, mert érzékenyebb ilyenkor. Óvatosabban éljetek házaséletet...12 hétig nem is szokták javasolni, inkább utána, mert vetélést okozhat. Utána is óvatosabban célszerű.
2015. aug. 22. 22:08
Köszönöm, megnyugodtam, csak korainak tartottam ezt a 9 hetem végén.
2015. aug. 22. 22:01
Volt nálam is ilyen, ahogy nő a baba, annál jobban nyomja a méhszájat. A párodat figyelmeztesd, hogy baj lehet belőle, ha nemtudja türtőztetni magát.
2015. aug. 22. 21:08
Jó ideje nem feküdtünk le a párommal, mert a terhességgel jött a gomba is, alig tudtam tőle megszabadulni, de sikerült. Tegnap végre le tudtunk feküdni egymással, viszont a végén mikor párom hevesebb lett, olyan érzésem volt mintha a méhnyakamat, ami úgy érzem meg van duzzadva, érzékeny, bökdösné és fájt. Ettől függetlenül volt orgazmusom. Éjszaka is felébredtem rá, hogy fájdogált, görcsölt de mára már szinte alig érzem. Mással is volt így? Még csak 10 hetes terhes vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook