Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáról mik a tapasztalatok? fórum

II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 23. 10:27

Szia!

Én tavaly ilyenkor szültem ott.

Akkor pont felújítás volt ezért valami régi szemészeten volt a szülészet. 2-3 ágyas szobák voltak, a baba beléd lehetett csak fürdetésre kellett vinni meg ha valami vizsgálat volt. Nekem nagyon szimpatikusak voltak az orvosok szülészek csecsemősök is. Ha mégegyszer lesz babám itt szeretnék szülni, első babám volt és jó szülésem, se gátmettszés semmi nem volt, ezt valószínű köszönhetem az orvosomnak, vele a maximálisnál is sokkal jobban meg vagyok elégedve!!!!

1 popsitörlőt meg pelust nem árt vinni, mert amikor este viszik fürdetni sajátba szokták pelenkázni, akkor is bepelenkázzák biztos ha nem viszel de mondják is hogy tedd a sajátot a baba mellé a kis kocsiba. Hát lehet hosszú lett bocsi....

De ezt sz időszakot szerintem soha nem felejtjük el:)

Jó babavárást!!!! És azt mondják itt vannak a legképzettebb orvosok és csecsemős nővérek...

2. maju
2015. jún. 23. 08:23
Van egy fórum Akik a II. számú klinikán szültek vagy szülni fognak. Ott sok mindent megtudsz. Jó babavarast!
2015. jún. 16. 18:15
Szeptemberben fogok szülni a Dokinőm is ott dolgozik és nála szülnék. Milyen a kórház, miket kell vinni, babával együtt lehet ott lenni?köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook