Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a baja lehet a kiskutyámnak? fórum

Mi a baja lehet a kiskutyámnak? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 7. 10:37
Epilepszia esetleg?
2015. máj. 1. 20:08

Nem tacskó véletlenül?

Volt egy tacskónk, amikor a bátyám született, akkor hozta apukám.

18 éves korában járt éppen így, hirtelen, egyik percről a másikra. Dehát ő már öreg volt.

3. Ata06 (válaszként erre: 1. - Sylpriami)
2015. máj. 1. 19:47

Ha találtak az agyban foltokat, akkor csak találtak valamit! Ha kortizont írtak fel, akkor meg biztos! Mit mondtak?

Mit értesz az alatt, hogy nincs folyadék?

2015. máj. 1. 19:44

Nagyon sajnálom!

De ha ezekkel a vizsgálatokkal sem találtak semmit, akkor otthon jobban fog gyógyulni. Nem tudom ott milyen az állatkórház, de mégiscsak a legjobb neki a szeretett családdal együtt.


Termetre kicsi a kutya, vagy életkorra?

2015. máj. 1. 19:30
Tegnap este kezdődött hirtelen!Leugrott a kanapéról és mire földet ért, addigra már nem tudott az egyik hátsó lábára állni. Először a fiaim azt hitték, hogy eltört a lába, de a fejét sem tudta felemelni és csak nyáladzott. A párom bevitte az állatkorházba rögtön, ahol elöbb CT-ét csináltak, ma pedig MRI?(olasz:rezonancia)ma a vizsgálat elött, egy nagyon picit jobban érezte magát, de csak egy hangyányit. A vérképe jó. A rezonancián találtak az agyban foltokat, de nincs folyadék és holnap már haza akarják engedni. Antibiotikumot meg kortizont írtak fel neki. Nekem ez nagyon furcsa, hogy ebben az állapotban hazaengedik. Én meg pont most vagyok Magyarországon és csak jövőhéten tudok haza menni. Nagyon aggódom...a fél életemet is már kisírtam, annyira szeretem azt a csepp kiskutyát. Minden észrevételt, tapasztalatot nagyon szívesen fogadok...köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook