Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS esetén, a gyógyszeres kezelésnek köszönhetően mennyi idő után áll vissza a szervezetem a normális állapotába? fórum

PCOS esetén, a gyógyszeres kezelésnek köszönhetően mennyi idő után áll vissza a szervezetem a normális állapotába? (tudásbázis kérdés)


4. Vikyci (válaszként erre: 1. - Dorkaah)
2015. ápr. 27. 14:54
Nem csak gyógyszer kell. Mozgás, megfelelő diéta, ezek is fontosak!
2015. ápr. 25. 12:36
Semmilyen gyogyszert nem irtak,mert a hormonjaim,a pajzsmirigyem rendben van.
2015. ápr. 25. 12:34
Undorodik a parod toled???Az enyemnek eszebe sem jut ilyesmi,pedig a PCO minden tunete latszik az arcomon,es a testemen.Inkabb vigasztalni probal,hogy neki igy is megfelelek. En viszont utalom,ahogy kinezek,mar lelkibeteg vagyok az arcomat nem gyozom gyantazni...
2015. ápr. 25. 12:01

Sziasztok!

4 év után rengeteg egézségügyi probléma után végre kidetült mi is a baj. Ha irnak fel gyogyszert mennyire áll vissza a "normális" test. Sajnos amugyse egy szép lány vagyok és erre lett sörhasam, férfias szőr, és nagyon pattanásos bőr. Jelenleg ott tartok hohy inkább élnék egy másik testbe 1 évet mint ebbe 50-et. Fel is vagyok vizesedve, a párom már undorodik töllem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook