Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a probléma? Kisfiam mindent elutasít fórum

Mi lehet a probléma? Kisfiam mindent elutasít (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 20. 16:22

Azt irod a cimben, hgy "mindent elutasit"...

Mi mast meg?

17. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Mufurcmano)
2015. ápr. 20. 16:20
Probaljatok ki, hgy pl.te ulsz melle be. Tuti van vmi a hatterben, csak meg nem sikerult megfejteni. Egy ismeros kicsije pl.a lefolyotol felt. Ebben a korban sok olyan dolog tortenik, amit mi nem ertunk, de a tudomany szt.mnden esetben komolyan kell venni. Kitartas, remelhetoleg hamar atlendul rajta es ujra megszereti a pancsizast :)
2015. ápr. 20. 16:06

Nálunk nehezen derült ki mi a gond, de a végén megoldódott a rejtély. A zoknijáról szösz került a vízbe és azt bogárnak nézte. Attól rettegett. Lehet a ti babátok is valami olyat tapasztalt, vélt látni, amitől megijedt Próbáljátok neki valami klassz játékot beletenni, ami leköti a figyelmét.

Kitartást, remélem hamarosan túl lesztek ezen a problémán....aztán jön új. :)

2015. ápr. 20. 15:11
Semmi új nem került a kádba, vagy a közelébe, ami a picik számára félelmetes lehet. Ragasztottunk a nagy kád aljára, csúszásgátló hattyúkat, de fentről úgy néztek tényleg ki, mintha belefulladtak volna, na aznaptól a lányom, akkor volt 2 éves, rettegett a kádtól, kiszedtük és szépen fokozatosan visszaszokott, belőle az váltotta ki.
14. b00d33e65c (válaszként erre: 13. - Mufurcmano)
2015. ápr. 20. 14:53
Max egy hét volt nálunk,de talán még annyi se.Az evésére meg csak annyit,hogy ha kimarad egy evés az sem baj,majd ha éhes lesz a következő evésnél enni fog!Igyon akkor valami gyümilevet.Tudom,hogy ettől is a falra lehet mászni,de én már elértem az a pontot,hogy:nem eszel?sebaj,majd eszel ha éhes leszel...
2015. ápr. 20. 14:49
Játékok is vannak rendesen, de nem köti le most az se... Remélem minél hamarabb vége lesz ennek az időszaknak...
12. b00d33e65c (válaszként erre: 11. - Mufurcmano)
2015. ápr. 20. 14:46

Kitartás,ez hamar elmúlik!

Halmozd el játékokkal a vízben,nálunk a mai napig a legotól a kacsáig minden van a fürdőben,pedig már 4 éves lesz mindjárt.Ha ez sem jön be,míg ez el nem múlik fürdesd meg minél hamarabb,tudom,hogy rossz hogy sír és feszíti magát.

2015. ápr. 20. 14:41
Már egy ideje a nagy kádban fürdik a kisfiam, és nagyon imádta eddig, míg minden előjel nélkül teljesen elutasító, szinte retteg ha fürdeni kell. Nem tudom mi lehet, nekem nem rémlik, hogy megütötte volna e magát vagy a szemébe ment volna a víz mert erre figyelni szoktam. Az se segített, hogy apa beült mellé négy perc, és ugyan úgy visított, menekült a kádból. Nem tudom mi lehet. Azóta már vetkőztetni se lehet úgy hogy ne kapaszkodjon belém erősen...
10. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - Jonisigerius)
2015. ápr. 20. 14:26
Az egy dolog,hogy hallgatsz egy elbeszélést,vagy átérzed a saját kicsikéd fájdalmát,félelmét,örömét és még sorolhatnám!
9. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - Jonisigerius)
2015. ápr. 20. 14:25
10 hónapos gyerekre mégis ugyan hogy lehetne már rászólni? Oka van annak, ha egy ennyi idős kisbaba, hangsúlyozom kisbaba ennyire fél valamitől.
8. jonisigerius (válaszként erre: 7. - B00d33e65c)
2015. ápr. 20. 14:25
Sokat beszelgettem mas anyukakkal, koztuk a sajatommal is haaonlokrol, es ok is mondtak, hogy ezek azok a hisztik, amiken at kell esni anelkul, hogy nagy igenyt forditanank rajuk.
7. b00d33e65c (válaszként erre: 5. - Jonisigerius)
2015. ápr. 20. 14:16

Egy igazi anya mindennel foglalkozik,de te ezt még nem tudhatod!

Kiskádban fürdeted,vagy nagy kád?

Nekünk is volt ilyenünk,de akkor megcsúszott és megijedt,így pár napig visítás volt.Beültem mellé,játszottunk,hasra fordítva "úsztattam",hogy lássa,nincs mitől félnie.

2015. ápr. 20. 14:15
Ezek időszakok, amit végig kell csinálni, szerintem sok gyereknél van ilyen korszak, aztan egyik napról a masikra elfelejti ezeket. Addig is kitartast....
2015. ápr. 20. 14:09
Furdesd, es kesz. Hisztizik, de ez ne gatoljon, furdeni kell. Szolj ra igenis, ha annyira kibirhatatlan, de nagyon ne foglalkozz vele.
2015. ápr. 20. 14:07
Igazából mindennel elutasító, nem akar enni, válogat... az öltözködést, és a pelenkázást sem szereti, de ezekre már kezdek megoldást találni. A fürdés az új dolog, hogy nem szerei, eddig imádta... ezért sem értem. Mindig is akaratos volt. Igaz a napokban kezdett el járni, de gondolom ez nem befolyásolja... A fürdés mellett, most az a másik dolog amit nem értek, hogy folyamatban ölben lenne, amikor eszébe jut, és akkor lehetetlen letenni, úgy üvölt mint egy sakál. Egy idő múlva le lehet kötni, de az legalább 10 perc, addig ölben van.
2015. ápr. 20. 13:59
Csak a fürdést, vagy minden másban is elutasító, mint a címben írtad.
2015. ápr. 20. 13:39
Sziasztok a kérdésem az lenne, mit tegyek, a kisfiam 10 hónapos nem akar fürdeni, úgy csimpaszkodik belém mint egy kis majom. Hiába minden próbálkozás...
2015. ápr. 20. 13:38
Mi lehet a probléma? Kisfiam mindent elutasít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook