Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leánybúcsú szervezés, ötletek! fórum

Leánybúcsú szervezés, ötletek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
56. s700
2008. aug. 13. 20:09

Sziasztok!Nekem jutott a megtiszteltetés, hogy a barátnőm lánybúcsúját megszervezzem.

Az enyém nagyon tetszett neki, ezért őazt javasolta, hogy menjünk ugyanarra a helyre.

Ötletekre lennék kíváncsi, hogy milyen ajándékkal lepjük meg? Ő egy visszafogottabb lány, előre kikötötte, hogy fiút ne vigyünk, mert rosszul van a tangás pasiktól. Én annak idején ehető cukor bugyit kaptam a lányoktól, meg egy farok mintájú szívószálat, azzal kellett innom egész éjjel. Megfűzték apincért, hogy póló nélkül hozza a kaját. Mert ugyebár a koktélok előtt ettünk is egy kicsit. De kaptam még pár apróságot: tanácsadó füzeteket a férfi működéséről, a házasság működéséről. Stb.

Ezek tök jó dolgok, azonban már egy ellőtt poén. Szinte ugyanaz a társaság lesz és nem akarnám ugyanazokat az ajándékokat vinni.

Előre is köszönöm a segítségeteket és mindenkinek nagyon sok boldogságot kívánok. Annak is, aki már túl van a lánybúcsún és annak is aki még előtte áll.

55. Adri19
2008. júl. 23. 18:49

Sziasztok!

Én is egy ilyen lánybúcsún veszek részt,mint Te Csöpp,csak én most hétvégén,azaz 26-án!Vetkőzös fiú nem kell,mert abból jó nem sülne ki...de vices feladatot szívesen "játszatnánk" Vele!Kaptál ilyenekre már ötletet?Írjatok,ha van valami ötlet...:)Előre is köszönöm!

Adri

2008. jún. 12. 14:50

Sziasztok!

Egy egésznapos legénybúcsút szervezünk: Budapestről bérelt busszal mennénk le Siófokra, sok megállóval, mindenhol valami vidám próbának alávetve a jelöltet. Ebédszünet valahol a Velencei-tó partján lenne, és ide keresnénk egy vidám leánybúcsús társaságot, egy baráti lányok-fiúk röpimeccshez (vagy hasonlóhoz). Dátum 2008.július 19. szombat. A mi csapatunk paraméterei: kb. 15 fő, többnyire 30-31 éves diplomás srácok. Természetesen jóképűek... :-)

2008. máj. 28. 01:12

Ja, ha vki pénzt szeretne adni, de unja a borítékot( ne riasszon el a német nyelv, hajtogatni szó nélkül is lehet, görgesd le, alul vannak a cuccok - kezdetnek az ingecskék könnyűek):


[link]


és még egy játék: virágosnál szoktak köttettem koton-csokrot (baromi jól néz ki, színes gumit vinni kell kb. 10 db-ot, azt felfújja és beleköti egy szép bokrétába), amit a leendő arának becsukott szemmel kell kiszurkálnia, elvégre erre már nem lesz szükség a jövőben...


az ELADVA tök jó 5let, bár a feminista énemnek nem igazán tetszene, mert egy nőre még viccből sem gondolok tárgyként... de ha a szalagot nagyon szépre szeretnéd, virágosboltban lehet irattatni ballagó szallagot (van sima szöveg nélküli is), azok jól néznek ki.

52. mesiti (válaszként erre: 51. - Powernyuszi)
2008. máj. 27. 10:16

Ezek nagyon jóóók! ☺

Főleg a feladatok megoldásáért a megjelölt jutalom eszközök! ☺

Meg a fülbevalók! Meg a lufiosztogatás az út során! Aztán a bizi! ☺ ☺ ☺

Én a pólók helyett az "ELADVA" szalagra gondoltam, olyan formában, mint a szépségkirálynőknek... de még meglátjuk mit szavaz meg a lányközösség.


Köszönöm!


Azért másoktól is várok, hátha akad még vmi jó...

2008. máj. 26. 23:56

Szia!

Már hulla vagyok, az agyam kivan, ezért nem találok ki új 5leteket, leírom hogy milyen volt Nikié és hátha merítesz 5leteket...

Mindnekinek csináltam pólót szalvétatechnikával, „Niki leánybúcsúja felirattal“, Nikinek "Niki vagyok" - de ha nincs rá időd, akkor

[link]

Fülbevalót bacardiskupakból csináltunk (bármelyik gyöngyös boltban kapsz fülkapcsot, arra csak ragasztópisztollyal vagy technokollal vagy pill. raggal rányomod), mindenki nyakába hawaii nyaklánc lógott (ezt lehet élő virágból csinálni, ha tartósabbra szeretnéd, lehet krepvirágokból, szép művirágokból is) (már messziről látták, mi is van,,,). A talipont a Margitsziget volt asszem 17:30, már a bejáratnál bazinagy lufikat fújtam fel, ráírva mindre alkoholos vastag filccel Niki meg Laci, stb....

Már mindenki benn ült a bérelt kisautóban jóóóóól bealapozva (pia a hátizsákban) mire Niki megjelent, neki őrült nagy meglepi volt, őt is átöltöztettük aztán elindult a szép kis menet keresztül az Árpád hídtól a Margitig, jól ordibáltunk, kergettük az emberkeket meg lufikat osztogattunk. (meg sört - hehehe...)

Asszem a feladatok már ott elkezdődtek vmi olyasmivel hogy ki kormányozza (irányítja) a kapcsolatot, de arra pontosan már nem emlékszem. A feladatoknak írtam egy dorgatókönyvet és azt előtte kiosztottuk, hogy melyik feladatot ki akarja moderálni. A sziget végénél leadtuk a járgányt, aztán elindultunk már enyhén ittas, jókedvű állapotban Pest felé az Oktogonig. Közben kül. feladatok voltak (jóóó sok)

Ugye ez az este arról szól, hogy az élet megváltozik, csomó dolgot már nem tehet olyan lazán meg, mint eddig, hát ki kell élvezni és utoljára még mindent lehet....

pl. 3 db. "utolsó csókot" (Puszit) kellett gyűjtenie még hajadon fiútól, aki ezért fizetséget kellett adjon

Utolsó flörtölés: Énekelnie kellett egy bárban egy fiútársaságnak, akiket elzőleg bevontunk, a végén odaadták az előre előkészített virágot szerencsélten Niknek, aki totál készen volt, mert a srácok majd' szétunták az agyukat láthatólag a rikácsolásán (mi is segítettünk azért)

Utolsó férfi meztelen test vizslatás: rá kellett bírnia a nyugatinál egy fiatal jótestű srácot, hogy sztriptízelnen nekünk min. pólóig... (a srác totál vevő volt és majdnem totál nekivetkőzött, vittem összevágott zenét)

Vajon felkészült-e már a nászéjszakára: neki kellett egy kék harisnyakötőt felhúznia a lábára és egy járókelő csoportnak értékelnie kellett a produkciót... zenét persze ehhez is kell vinni.

Ugye le kell tesztelni azt is, hogy vajon felkészült-e a háziasszonyi teendőkre és az anyagságra:

3 étteremben ülő vendég kedvenc receptjét el kellett mondania hogyan kell elkészíteni (ez már a Liszt Ferenc téren volt este 20 körül, ott csomó jófej ember volt), ha stimmelt, ajándékot kapott érte (háztartási emlék - kütyüket, pl. leánybúcsús gravírozott fém citromfacsarót, égetett fakanalat a leánybúcsú résztvevőinek a nevével, dátummal, stb.).

3 kisgyereknek el kellett mesélnie a kedvenc meséjét, ha tudta, akkor egy 1-1 előkét/ babakütyüt kapott.

Amikor már végzett a feladatokkal, átadtunk neki egy előre elkészített oklevelet, olyan mint az érettségi, ahol minden vizsga osztályozva van itt is a feladatok… a végén pedig a szöveg, hogy a vizsgán megfelelt és nagyszerű feleség – anya lesz és gratulálunk párjának a választásához.. vmi jó frappáns szöveget kell csinálni úgy ahogyan az érettségi kinéz, persze vizsgabizottság a résztvevő tagokból áll, szervező mint elnök, stb. Ezt ha valaki időben elkezd szervezni, csináltassa nyomdában, mert egy életre szép emlék marad.

Amit még nem mondtam, hogy közben egy diktafonnal „interjút“ csináltam a résztvevőkkel, a járókelőkkel, ami tök jó emlék és a hangulatot is turbózza. Persze egy kamera még jobb…

Utána pedig JÖHET A BULI REGGELIG DANCE (meg ha valaki akar, chippenddalek, ami belefér)!!!!!

50. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - 801ebf5905)
2008. máj. 26. 18:13

szerinted 86 előtt még nem volt élet, vagy pedig azok olyan vének, h azt sem tudják miről kérdezel?

Nem bántásként mondom, de jobb belegondolni, hiszen évezredekkel ezelőtt már olyanokat tudtak, amit el sem hinnél.


Minden volt még régen is, csak kevesebb fórumot kaptak ezek a dolgok.

49. mesiti
2008. máj. 26. 13:33

Sziasztok!

Arra nincs ötletetek, hogy milyen ajándékkal lepjük meg a kis menyasszonyt a leánybúcsú folyamán?

Tényleg vicceset szeretnénk. Van már egy-két jó ötlet, de szerintem még kevés a jó hangulathoz.

Augusztusban lesz...

2008. máj. 17. 11:33

Sziasztok!


Mi egy kis pihenéssel és kényeztetéssel kezdjük a barátnőm leánybúcsúját. Találtam egy helyet, ahol csak magunk lehetünk, ráadásul megmaszíroztathatjuk magunkat és smiket is kapunk a végén.Szóval, a bulira is fel leszünk vértezve...


Kaptam egy egy árajánlatot és tök sok jó öteletük is volt még. Ha érdekel valakit szívesen tovább adom a titkot!

2008. máj. 6. 14:19
Na, akkor tényleg jó lehet!
46. agis (válaszként erre: 42. - Liliett)
2008. máj. 6. 09:22
Majdnem állandó közönsége van, fiatalok (kultúráltak) járnak oda, 25-30 körül, isteni a zene, és én személyszerint hatalmasakat mulattam ott egy időben:)
45. agis
2008. máj. 6. 09:21
STAGE PUB! Aranyos kis hely, belvárosban, jó fejek a pultos lányok, nincsennek megveszekedett áraik...
2008. máj. 5. 17:36
Hát, ez jól hangzik. Lehet, hogy végül odamegyünk. :)
43. 7004ca251b (válaszként erre: 42. - Liliett)
2008. máj. 5. 13:34
szia,én még nagyon rég jártam ott,nem túl nagy hely.A közönség akkoriban egézs kúltúrált volt,a 20as éveikben járók,de már közelebb a 30hoz,szóval azok akik tudnak viselkedni:)nem sok mindenre emlékszem bevallom,mert egyik hajnalban estünk be,munka után,meginni pár koktélt,és mivel láttuk ,hogy van karaoke,kiakartuk próbálni,kedd volt,gondoltuk tuti nem lehet,és mondták az ott dolgozók,hogy dehogynem,mindjrát bekapcsolják nekünk:)szóval tök korrektek voltak,pedig már közel volt a záróra,és a legtöbb helyen olyankor már inkább kibasznak a francba,mintsem foglalkozzanak a vendéggel:)
42. liliett (válaszként erre: 41. - 7004ca251b)
2008. máj. 5. 07:58
Jó, hogy ezt írod, mert pont a Stage pubot néztem ki a neten. Te jártál már ott? Milyen típusú hely? És milyen a közönsége? Nagy vagy kicsi?
41. 7004ca251b (válaszként erre: 40. - Liliett)
2008. máj. 4. 22:08

hát puvokban én sem vagyok járatos túlzottan:)egyet tudok ajánlani,ahol lehet koktélozni,és ha kéritek bármelyik nap,akár hétköznao is tudják biztositani a karaoke-t,viszont azt sajnos nemtudom,hogy billiárdjuk vagy más "játékuk" van e.

Azért ha gondolod keress rá a neten,telefonon biztos tudnak felvilágoitást adni.Stage pub a neve,és valahol az Aranykéz utca elején van.

pussz

2008. máj. 4. 21:50
Kösz az ötletet Luxi! Biliárdra én is gondoltam egyébként, de persze tényleg az lenne jó, ahol még karaoke is van meg tánc... Szóval minden egy helyen. Sajnos nem túl sok pubot ismerek és egyik se igazán felel meg a célnak.
39. 7004ca251b (válaszként erre: 38. - Liliett)
2008. máj. 4. 20:46

szijja!


szerintem ha nem akartok hatalams partyt,csak szolíd csaj bulit,akkor érdeklődj körbe olyan pubokat/kocsmákat,ahol szokott karaoke buli lenni,illetve biliárd,csocsó,stb.Ezeket a helyeket sok esetben,ki is szokták adni egy-egy estére,vagy megelhet kérni őket,hogy a hely egyik részét veálasszák le nektek,mint zártkörű rendezvénynek,és akkor több mindent is csinálhattok,nem csak táncolni meg inni lehet,ugyanakkor sokkal fesztelenebb lesz,mintha sok idegen is ott lábatlankodna:)

sok sikert a lánybulihoz,barátnődnek a házassághoz:)

38. liliett (válaszként erre: 37. - Mandella)
2008. máj. 4. 17:55
Igazság szerint már szervezem egy ideje, csak nem túl sok jó program jutott eszembe. Az interneten találtam helyeket, de hát ki tudja, élőben milyenek (mostanában nem sokat járok bulizni).
2008. máj. 4. 17:05

én sajnos nem pesti vagyok, nem tudok segíteni, de nagyon jó bulizást kívánok nektek!


(elég rövid szervezési időt hagytál magadnak) :(((

2008. máj. 4. 16:13
Légyszi, légyszi, légyszi!!!
2008. máj. 4. 15:11
Leánybúcsút szervezek Budapesten, jövő szombaton. Kevesen leszünk, többnyire 30 körüli lányok. Valami jó dolgot szeretnék, ami több, mint egy sima bulizás. Karaoke-re, esetleg borkóstolásra gondoltunk, utána pedig bulizásra. De más ötlet is érdekel. Tudtok valami jót? Chippendale show kizárva, és mivel kevesen leszünk, nem otthon akarunk bulizni, hanem mindenképp elmenni vhova. Írjatok légyszi jó helyeket!!!
34. Csöpp (válaszként erre: 33. - 363d535da9)
2007. aug. 17. 19:22

Addig mi is eljutottunk, h vetkőzős pasit nem hívunk neki, de vicces játékokkal azért emlékezetessé lehet tenni az estét...én ehhez kérek ötleteket...

Szóval nem kell majd új fórumot indítani...

2007. aug. 17. 18:52
Nagy tapasztalatom nincs a dologban, de nem hiszem, hogy egy visszafogott menyasszony nagyon örülni tudna egy vetkőzős fiúnak. Még kevésbé tudom elképzelni, hogy egy visszafogott menyasszony egy nagyon bevállalós, macsós, laza völegénnyel rendelkezik. Ebben az esetben a tervezett meglepi rosszul sülhet el és nyithatsz egy új fórumot, mint a menyasszony aki rosszul tűri, hogy a vőlegénye búcsú bulijára vetkőzős lányokat hívtak: Hogy segítsünk az esküvő előtt kétségbeesetten magyarázkodó barátnőknek, hogy meggyőzze leendő férjét arról, hogy Ő mégsem "olyan"?
32. Csöpp
2007. aug. 17. 18:22

Sziasztok!

Szeptemberben férjhez megy az egyik bnőm, és a csajokkal szervezünk neki lánybúcsút.

Elég visszafogott lány, de azért szeretnénk őt meglepni néhány vicces kis játékkal. Tudtok ilyeneket?

Ti milyen lánybúcsún vettetek már részt?

Csöpp

31. gpetra (válaszként erre: 29. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 18. 12:16
Tilos az esküvő előtti napra szervezni!!!
30. vronie
2007. jún. 18. 11:50
Ha volna még más ötletetek is leánybúcsúra, várom a hozzászólásokat. Az egyik barátnőmnek szeptemberben lesz az esküvője, és szeretnénk neki összehozni egy bulit. Köszi előre is a segítséget!
2007. ápr. 3. 19:31

Kár,hogy nekem annakidelyen nem volt.Nagyon jó kis bulik ezek.Csak a menyasszony másnap kitudja-e

mondani a boldogító igent?

28. Rita2
2007. ápr. 2. 15:08

Sziasztok!

Interjúalanyokat keresek leány-és legénybúcsúkról szóló szakdolgozatomhoz, amit az ELTE-n írok. Szóval, ha voltatok már ilyen buliban, ne habozzatok, és egy kellemes kb. másfél órás beszélgetésben feleleveníthetitek az élményeiteket!

Rita

27. Bettibaba (válaszként erre: 22. - 4423e63349)
2007. márc. 8. 17:35
Kivárom,,,,azért is!:)))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook