Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A pendrive-om a sokadik használat után nem megnyitható, a gép kiírja hogy formázni kell. Ha formázom, minden eltűnik róla? Mit tegyek? fórum

A pendrive-om a sokadik használat után nem megnyitható, a gép kiírja hogy formázni kell. Ha formázom, minden eltűnik róla? Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


11. kristo_f (válaszként erre: 8. - 25800e2d09)
2014. nov. 17. 16:59

Mit mondjak, tanult vagyok


Valami hasonló témában a jómultkorában is kötöcköttél velem!

Az okostojást arra szokták mondani aki egy témára mindig ugrik és teljes tudás, tapasztalat nélkül irogat, mert "ő a szakértő"


Ha adtál volna "okostojás " tanácsot akkor topiknyitó nem eltűnik, hanem örül és megoldja a problémáját

Hozzá sem szóltam volna a témához.

Most abban a hiszemben van hogy veszett fejsze nyele a pendrájvja

És igen, arra is találták ki ezt, hogy akármilyen fontos iratokat is hurcolásszanak rajta.


Elhiszem hogy többet értesz a pc-hez mint egy női fórumon más, de gondold át máskor hogy értesz-e egy témához mielött okostojásozol de használható tanácsot nem adsz.


Ne válaszol, részemröl ennyi.

10. 25800e2d09 (válaszként erre: 9. - M0ncsa)
2014. nov. 16. 20:56
nem lenne verekedés, egy lendületel csapok a machete-mmel :D
9. M0ncsa (válaszként erre: 8. - 25800e2d09)
2014. nov. 16. 11:43

Verekedjetek ossze :D


Amugy sajnos van olyan, aki pendrive-on tart (es mar veszitett is el) fontos adatokat - az anyam pl. :D Orakon at mentettuk a doksijait (meg az irhajat) az ocsemmel :p

2014. nov. 15. 08:50
Egyébként kedves tanult okostojás.. Egy qrva szóval sem írtam hogy nem menthető csak azt hogy formázni kell. Másfelől meg senki nem olyan hülye hogy csak egy adathordozón tart fontos adatokat. Ha mégis akkor ja, lehet recoveryvel próbálkozni. De lusta voltam kikeresni telefonon linkelni meg utálok.. 😁
7. 25800e2d09 (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2014. nov. 15. 08:44
Wow such sarcasm much humor.
6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Kristo_f)
2014. nov. 15. 08:05

Hadd tegyem hozzá, sose oda mentsd a visszanyert adatokat/képeket stb. ahonnan mented!

Ha pendrájvrol mint itt, akkor mondjuk a pc C:/ vagy D:/ particiójára

5. kristo_f (válaszként erre: 1. - Kisbiciklis)
2014. nov. 15. 08:02

Az eredeti kérdésidre

ha formázod akkor sem tünnek el az adatok. Nagyon sok adat visszamentő található a neten.

Formázásnál a WIN csak a partipiótáblán tesz oylan jeleket, hogy értehtően írjam, ami azt jelzi hogy lehet irni a lemezre/pendrájvra.

Ha ráírsz akkor persze felűliródnak az adatok , akkor semmi nem nyerhető vissza.


Mit tegyél?

Töltsd le ezt a programot

[link]

és kövesd az utasitásait

[link]

4. kristo_f (válaszként erre: 3. - Kisbiciklis)
2014. nov. 15. 07:32

Ilyen hajnali órán idetévedve, azt mondom

egyszerűen megmenthetőek az adatok. Szoval van reményed!

De én már nem merek tanácsod adni,ha valaki azt mondja hogy nem lehet, akkor nem lehet.

3. kisbiciklis (válaszként erre: 2. - 25800e2d09)
2014. nov. 14. 22:38
Igen, gy gondoltam, csak reménykedtem, hogy valahogy meg lehet menteni a rajta lévő adatokat.
2014. nov. 14. 22:34
Igen eltűnik de majd visszateszed. Mindenképpen formázni kell. Lehet hogy vírusos is. Úgyhogy egy vírus irtót is ráengednék
2014. nov. 14. 22:12
A pendrive-om a sokadik használat után nem megnyitható, a gép kiírja hogy formázni kell. Ha formázom, minden eltűnik róla? Mt tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook