Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyökérkezelés helyett idegölő... fórum

Gyökérkezelés helyett idegölő... (beszélgetős fórum)


7. 46f2f563a1 (válaszként erre: 6. - Nyuff)
2014. okt. 29. 17:01

Ha kocogtatásra már nem érzékeny jó úton haladsz,elég lesz ez az egy alkalom a gyógyszerrel.Igen három nap az ami a legroszabb útána már nem lesz gond.

Nem fog fájni ! :-)

6. Nyuff (válaszként erre: 5. - 46f2f563a1)
2014. okt. 29. 16:58
Hát majd megpróbálom, bár eddig se fájt kocogtatásra, múlt héten ezért is röntgenezett meg...Kíváncsi vagyok,remélem nem fog nagyon fájni. Akkor ez 3 nap a legrosszabb? Köszönöm, hogy nyugtatod a fostos kis lelkem! :)
5. 46f2f563a1 (válaszként erre: 4. - Nyuff)
2014. okt. 29. 16:50

Amikor kiöli az ideget a doki ki fogja tisztítani a gyökércsatornákat,elhalt idegeket,elhalt ereket,elhalt fogbélt.

Nyugi ezt már nem fogod érezni csak látod hogy matatt a szádban ! :-)

Majd útána úgyan úgy betömik mint egy rendes gyökérkezelt fogat,ebből sem fog érezni semmit.

Viszont ha nagyon félsz nyúgodtan kérj érzéstelenítőt!

Még annyi hogy amikor már nem feszül a fog és nem fáj nem érzékeny egy picit kocogtasd meg.Ezzel magad is elenőrizheted elhalt e már az ideg.Ha kocogtatásra még érzékeny még egyszer kell bele gyógyszer ha nem érzékeny akkor tömhető.

4. Nyuff (válaszként erre: 2. - 46f2f563a1)
2014. okt. 29. 16:23
Hú kicsit megnyugtattál, de még zsibbadok majd ha kimegy, akkor lesz jó a buli! :D A doktornénim mondta, hogy lehet be fogok kakkantani, mert elég csúnya, és nem akart a szokásos gyökérkezeléssel megkínozni. Ha ez kiöli az ideget mit fog csinálni? Kifúrja kitisztítja és betömi a gyökeret is meg a fogat is? Cataflamot sajna nem szedhetek, marad az algopyrin...
2014. okt. 29. 15:45
Depulpinnak hívják, így keress rá a neten. Tartalmaz fájdalomcsillapítót is, vagyis nagyon borzasztóan nem szabad fájnia. Cataflamot szedhetsz mellé.
2. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1. - Nyuff)
2014. okt. 29. 15:43

Szia ! Nekem többször is csináltak ilyet.Nem kell félned! Első nap úgy érzed feszül a fog,lüktethet is és gyengén sajna fájhat is.Másnap már csak a feszülés marad,harmadik napra renbe jönn általában.

Azonban volt egy olyan fogam is amiben kétszer kellett bele tenni és csak útána lett jó.

Még valami ha az ideget sikerül kivenni néze meg a doki nem cisztás e,vagy csináljon egy fogrötgent mert általában ekkor van ez hogy nagyon fáj és nem lehet gyorsan javítani.

2014. okt. 29. 15:21
Nagyon kétségbe vagyok esve, tömött fogam kapott először gyógyszeres tömést, de nem hatott, csak fájt. Most mentem, hogy gyökérkezelünk, de nem sikerült, annyira fájt. A doktornőm valami idegölőt tett bele (kék paszta) azt mondta nem lesz egy leányálom, de hátha hat és így nem kínoz meg úgy, mintha egyenként reszelné a gyökereket... Valaki mesélje el,milyen ez az idegölő hatása, mert előre félek mi lesz, ha ki megy a zsibbasztó hatása....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook