Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cicus története fórum

Cicus története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Cicus története

2008. ápr. 18. 08:37

Sziasztok!

Nagyon szép a cicád, de mint írtad is mindenkinek a sajátj én is így vagyok vele. Nekem az én cicám a legszebb és legaranyosabb. Nálunk ö a család kedvence.

Nekünk ez a cica lány a második cicánk április 13.-án volt 7 éves, pár éve veszitettük el az első cicánkat ö kandur volt és gyönyörű, 7 évig élt vesekövel mütöték, de sajnos nem ébredt fel az altatásból, honapokig sirattam és mé sokáig hallani véltem a nyávogását.

2008. ápr. 18. 06:09

Szia!

Olyan jó olvasni, hogy másoknak is - hozzám hasonlóan - vannak ilyen csodálatos élményei. Csak aki tart - és így tart - állatot, az tudja, mekkora boldogságot is jelentenek ők nekünk.

2008. ápr. 14. 17:41

Köszönöm, hogy elolvastátok a történetet. Találtka immár tizennegyedik évét tölti, nyáron lesz a szülinapja. :-))

Kedves Margitnéni, magam is úgy hiszem, hogy annak a találkozásnak a véletlenhez semmi köze nem volt. Soha korábban nem jártam arra, hogy akkor éppen miért... A sors. Minden jót kívánok a cicáidnak és neked is!

Kedves Hableány és Winny, nagyon sajnálom, hogy eztát kellett élnetek. Tudom milyen, volt egy cicám tinédzserkoromban, aki "véletlenül" került hozzánk: mindig háromszínű cicát szerettem volna. Az egyik osztálytársam szólt, hogy nekik ilyen született, ha gondolom. De megkért, hogy a testvérétől ne szakítsam el, így a cirmos-fehér tarka kiscica is jött velünk haza. Ő lett a kedvenc (A cirmos-fehér Mirci). Különleges állat volt, hozzá fogható a mostani cicám. Őt mérgezték meg, hazajött elköszönni, azután eltűnt. Azt hittem, megszakad a szívem. Biztos vagyok benne, hogy megint elvesztek egy darabot majd belőle, ha ő elmegy, életemben nem szerettem így semmit és senkit.

2008. ápr. 14. 14:53

Szia

Ez egy imádni való történet.Borzasztó lesz amikor el kell válnotok egymástól.De félre bú! Még sok szép év van addig.Cica rajongó vagyok magam is.Sajnos az imádott "Cifrámat" valaki beetette.Meghalt.Tudnék másik cicát szerezni de az már nem olyan.

2008. ápr. 14. 13:24
Gratulálok a cicádhoz. Kívánom sokáig legyetek együtt. Nekem is volt egy. Aztán mig nem voltam odahaza eltünt. Mai napig nagyon sajnálom szegényt. Annyira szerettem, hogy azóta nincs is macskám, pedig néha hiányzik.
2008. ápr. 14. 12:49

Szia!

Csodaszép ez a történet, és a cicus is gyönyörű!

Biztos vagyok benne, hogy aznap reggel, amikor megtaláltad, nem véletlenül mentél arra. És abban a pillanatban, amikor megláttad, elkeződött ez a különleges kapcsolat, ami köztetek van. Ezt talán mi, akik szeretjük az állatokat, ezen belül is a macskákat, mert hogy ők különleges lények, csak mi érthetjük meg igazán. Már az is egy csoda volt, hogy életben maradt, de mennyire jó, hogy így történt.

Szinte hallom a dorombolását, ahogy símogatod, még jó, hogy engem is vár otthon a két cicám, nagyon-nagyon szeretem őket.

2008. ápr. 14. 11:03
Mostanában ritkábban látogatok kedvenc honlapomra, de ma szerencsére "feltévedtem", és az egyik favoritom, Ricardo cikkére rákattintva ért a döbbenet: saját imádott cicám nézett velem farkasszemet. Nagyon meghatódtam: ezek szerint más szerint is szép, mert szerintem ő a leggyönyörűbb a világon. De hát az elfogult "szülő"...

Ugrás a teljes írásra: Cicus története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook