Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a baja a 3 hónapos kutyánknak? fórum

Mi lehet a baja a 3 hónapos kutyánknak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. aug. 20. 20:36
Drága kis gyönyörűség :(
2014. aug. 20. 20:08
Megnéztem,nagyon aranyos! Sajnálom a történteket!
2014. aug. 20. 12:09
tettem fel egy kepet Tosikarol az adatlapomra. en igy emlekszem ra <3
38. Cucicsillag (válaszként erre: 36. - Orchi26)
2014. aug. 19. 21:39
:( nagyon sajnalom....
37. e6bcd52f21 (válaszként erre: 36. - Orchi26)
2014. aug. 19. 21:25
Köszi,Neked is megnyugvást!
2014. aug. 19. 21:23
borzaszto, szegeny allatok hogy pihennek meg sokszor...sok ember csak egy joszagot lat, nem fogja fel, hogy ugyan ugy szenved, mint mi, emberek. gondolok azokra, akik minden lelkiismeretfurdalas nelkul elgazolnak, agyonutnek egyet...mi is igy jartunk Tosika anyjaval, Lustussal. noverem ment haza es valahogy utana szokott...addig preselte magat a kapu alatt, mig kifert...utana rohantunk, de gyorsabban szaladt, mire kiertunk a foutra, mar szo szerint ki volt vasalva... kimeletlenul otthagytak... Tosika halala jobban megviselt...gondolom azert, mert a szemem elott tortent. minden esetre nektek es a kis kedvenceiteknek a legjobbakat kivanom es koszonom a tamogatast!
35. e6bcd52f21 (válaszként erre: 34. - Cilumiluci)
2014. aug. 19. 21:22
Sajnálom. A neved alapján cicás vagy. Jól gondolom?
2014. aug. 19. 21:21
Ó nálunk mindenki siratós és sajnos volt is rá már sokszor okunk.
2014. aug. 19. 21:19
Köszönöm. Még a tágabb családban is volt ,aki nem értette miért siratom a cicát,mondván:" A Macska fogyóeszköz". Hát,nekem nem az!
32. Cilumiluci (válaszként erre: 31. - E6bcd52f21)
2014. aug. 19. 21:06
Részvétem.Én is átéltem már ezeket :(
2014. aug. 19. 21:03
Nagyon sajnálom,ami történt a kutyussal! Természetes,hogy megvisel,hiszen szeretted Őt. Nekem is halt már meg kutyám és cicám. A kutya 13-14 évesen,beteg lett. A cica 2-3 hónaposan. Őt elütötte egy autó,múlt hétfőn. Kimentem keresni az utcára,megláttam a kis testét.Felvettem,még meleg volt. Borzalmas. Nagyon sírtam. A vérfolt még napokig látszott. Nagyon fáj.
2014. aug. 19. 20:50
koszonjuk...legalabb mar nem szenved :(((
2014. aug. 19. 20:40
Részvétem, szegényke. :(
2014. aug. 19. 20:37
Drága kicsi kutya.Minden tiszteletem nektek.
2014. aug. 19. 20:34
azn is kozrejatszhatott az orvos szerint, hogy az anyjat elutottek, mikor o ket hetes volt, igy nem volt meg az a vedettseg, ami az immunrendszeret erositette volna. fecskendovel etettuk, amig meg nem tanult enni egyedul. azt nem ertem, hogy szedhette ossze... ugy terveztuk, hogy ha tul lesz ezen, akkor a csipet is megkapja.
2014. aug. 19. 20:28

Volt parvora oltva? Akkor nem értem,lehet hogy a kicsi kora miatt nem volt még védett ?

Nagyon sajnálom :(

2014. aug. 19. 20:27

Elhiszem :(

A parvo az sajnos súlyos.Drága kicsi bogárka :(

2014. aug. 19. 20:24
nem...virusra gondolt, mint akkor irtam, azert adott neki antibiotikumot es gyulladascsokkentot. mai diagnozisa a veres lazmero lattan (bocsanat, ha nem jol emlekszem) Parvo virus. az a szerencse, hogy nem kinozta meg napokig. :( pedig az oltasai is rendben voltak. nem vagyok nagyon jartas a kutyusbetegsegekkel kapcsolatban...a szivem szakad meg erte...
2014. aug. 19. 20:17

Úristen! :(( Ne már!

Ez a nap ez borzasztó,ma 3 halálhír jött nekem a kutyiddal együtt :(

Persze hogy természetes,hogy megvisel :(

Fogadd őszinte részvétemet :(

Az orvos meg nem látott semmit a múltkor?

2014. aug. 19. 20:15
sziasztok! elkiabaltam az oromom. Tosi kutyus ma delutan megpihent. :((( vasarnap este ismet kedvtelen lett, igy tegnap szoltunk az orvosnak. visszavittuk, homeres utan veres volt a lazmero. ez mar gyanus volt. kapott infiziot, tobb injekciot(antibiotikum, gorcsoldo, fajdalomcsillapito) es egy olyan pastat,amibol egy nyeletet kellett ennie naponta, etvagynovelo es a letfontossagu tapanygokat potolja, mivel nem evettcumisuvegbol adtam neki fel orankent a vizet, valamint holnap utanig elegendo infuzios oldatot, amit nekem kellett beadni neki (kanulje volt). fel5 korul, mikor itattam, eszrevettem, hogy a szaja belul jeghideg...bagyadt volt, nem reagalt, csak neha ram nezett...betakargattam, majd megkertem testveremet, fogja meg, amig beszaladok elmosogatni. kb 10 perc mulva orditott noverem es ocsem, hogy menjek ki, mert Tosika oklondozik. rohantam, de mikor atvettem, osszecsuklott. soha nem fogom elfelejteni, ahogy akkor ram nezett...lehet teljesen hulyenek neztek, de olyan vidam volt a tekintete, felszabadult, mintha hirtelen meggyogyult voilna...de csak az utolso lelegzete es szivdobbanasa volt...a kezemben halt meg...borzaszto nehezen viselem...felhivtam az orvosunkat, hogy mar nem megyunk csutortokon. termeszetes, hogy ennyire megvisel? :((((
21. 7e137d638c (válaszként erre: 14. - Orchi26)
2014. aug. 18. 12:17

Nagyon jó hír!

A kis zabagép, oda kell figyelni rá, ne találjon, és ne ehessek össze-vissza akármit! Ha a többi kutyus-cicius valamit meghagy, ne maradjon szem előtt, szedd össze, rakd el, ne alakuljon ki ebben a kicsiben, hogy ő lesz a maradék-eltakarító. Szokjon hozzá, hogy csak annyit ehet, amennyit őneki kiporciózol! :)))

20. Cucicsillag (válaszként erre: 14. - Orchi26)
2014. aug. 17. 16:10
Szuper :)
2014. aug. 17. 14:47
kérjetek vérvételt, akkor kiderül
2014. aug. 17. 12:41
azt is figyeld miből készül a táp, van amelyik kutya nem bírja a csirkéset
2014. aug. 17. 12:36

A fogzás NEM okoz egészségi problémát, a ragadozó állatoknál különösen nem (jól is néznének ki!)


3 hónapos kutyánál nincs is fogzási esemény.


A tejfogak már rég megvannak, a fogváltás még odébb van.


Minél több ismeretet kellene szerezni a kutyákról, lehetőleg szakkönyvekből. Ez nemcsak a kezdő kutyásokra vonatkozik. Aki kutyás, annál ez egy életen át tartó folyamat.

2014. aug. 17. 12:23
Örülök!!
15. 99279bb06f (válaszként erre: 14. - Orchi26)
2014. aug. 17. 12:21

Végre valami jó hír is érkezett!

Örülök, hogy nincs komoly baja! Adj neki főtt rizst kutyatáppal - az telíti azt a mély pocakját. :)

2014. aug. 17. 12:19
koszonom a biztatast mindenkinek! hazaertunk a dokitol es hala istennek nem mergezes! :) biztos, ami biztos alapon kapott ket injekciot, egy antibiotikumot es egy magneziumos gyulladascsokkentot, nehogy veleltlen virus vagy fertozes lappangjon benne. a doki szerint elcsaphatta a pocakot. nagy zabagep a blokink, 3 es fel kilos, mostani meres szerint. az oltasai rendben vannak, kedden kell visszavinni egy kontrollra. nem akartam orvost hivni hozza, mert van meg ket masik kutyink is, akinek ugyan ez az orvosa es benne bizunk. kedden a csipet is megkapja a kicsikenk. meg. egyszer koszonom!
13. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Orchi26)
2014. aug. 17. 12:06
Hazaértél az orvostól? Mit mondott?
2014. aug. 17. 11:54
Mérgezésre TILOS tejet itatni, hisz az aktivizálja a még fel nem szívódott mérget!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook