Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmuszavar - valami ötlet a megoldásra? fórum

Orgazmuszavar - valami ötlet a megoldásra? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 7. 06:31
titka ;lazulj el,legy nyugodt es meglatod akkor minden rendben less!csak ne parazzal!
30. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 10. 14:15
fiatal vagy, és (nőiesség szempontjából) éretlenül vágtál bele a szexuális életbe, azért ez nem kötelező :) ha még saját magadnak sem tudod, akarod, nehéz lenne elvárni szegény pasidtól, hogy majd ő juttasson el a csúcsra. de nem lesz semmi gond, magát a szex élvezetét kéne "megtanulni" vagy akarni, akkor majd orgazmus is lesz :)
29. 3a5c305959 (válaszként erre: 28. - Féknyom)
2014. aug. 10. 12:10
En is olvastam a magazinokban hogy a vizelesi ingerrel kezdodik az orgazmus. Hat nalam nem. De lehet hogy masoknal igen.
28. féknyom (válaszként erre: 16. - Faythe)
2014. aug. 10. 12:07
Ha ott nem állsz meg, utána már nem merül fel a kérdés, hogy volt-e orgazmusod, vagy sem.
27. Faythe (válaszként erre: 25. - Eb85e22a13)
2014. aug. 9. 21:33
De még ha nem is hasonlítom össze magam más nővel, még akkor is annyira kínos, amikor a férfi várja a beteljesülést és mégse vagyok rá képes.
2014. aug. 9. 18:42
19 évesen már hány barátot emésztettél meg?
25. eb85e22a13 (válaszként erre: 18. - Faythe)
2014. aug. 9. 16:54

Sok no kamuzik.Errol van is egy storym. Kb. 20-21 eves lehettem/volt egy baratnom, es megismertem az o regi, lanyokbol allo barati koret is. Ok nem lettek igazi barataim, de jo havernok voltunk, bizonyos idokozonkent mindannyian talalkoztunk,beultunk mindig vhova dumalni,vagy szulinapokon tal. Sokszor volt tema a szex,mindig meselték, hogy mekkora nagyot szexeltek, elmentek vagy otszor,stb.,gondoltam az tok jo, hogy hosszabb parkapcsolatban is ilyen jol mukodhet a dolog, mert majdnem mindnek 5-8 eves kapcsolata volt, nekem meg atlag 2 eves kapcsolataim/azaz ketto volt addig, egy 2.5 eves, es egy 1.5 eves kapcsiban voltam eppen/amiben nekem evidens volt, hogy ilyen teren nagyon ok.minden..,de hallottam,hogy kesobb ez el szokott gyakran romlani..

Aztan egyszer talizott megint a tarsasag,iszogattunk,es az egyik lany nagyon el volt keseredve, es nagy nehezen kinyogte, hogy az a baja, hogy nincs orgazmusa. Aztan a masik is mondta, hogy ne csinaljon belole nagy ugyet, neki sincs. Majd megint masik, hogy neki volt hasonlo, de nem biztos,hogy az volt, nem tudja. A tobbi lany pedig nem csodalkozott, mert tudtak egymasrol hogy mi a szitu.En meg csak neztem. Mondom mi van? Nem ezt meselték eddig.. Mindegyik kitálalt , nem ugy vannak a dolgok ahogy hittem, vagyis ahogy mondtak.3 csajnak volt szeretoje a kapcsolata mellett/a durva,hogy abbol ketto a nagy tarsasagba tartozo faszi volt, nem sejtettem../, de veluk sem volt sokkal jobb nekik a szex.. A legmegdobbentobb az volt anno nekem akkor,egyszer ugy jott ossze a banda,hogy mindenki hozta a parjat is, es a pasik kisse beittak, es ment a szoveg, hogy mekkora vezerkan mindegyik az agyban..,es hogy milyen jo a baratnoknek. De mivel a masik reszrol is addig azt hallottam, nem is sejtettem ,hogy kamu. A pasik sem.. Mondjuk nagyon fiatal voltam még, hiszekenyebb.

" Most " meg itt ul korulottem egy csomo panaszkodo lany.. Nagyjabol a lenyeg az volt, hogy a csajok nem mertek elmondani a parjuknak, hogy nem tudnak " elmenni." A pasik pedig parhuzamosan vertek a

melluket, hogy milyen lepedo akrobatak..,es inkabb hogy ne deruljon ki, eljatszottak masok elott is, hogy minden ok.

Csalodtam akkor, es ott mindenkiben, es persze lerombolodott bennem az a hit ,hogy hosszabb tavon is olyan jol mukodhet a szex egy kapcsolatban. Mert nekem ez mar akkor is nagyon fontos volt./azota mar tudom,hogy tobb ev utan is mukodhet nagyon jol, bar altalaban nem napi 4 szer..: D/

Es persze rajottem arra is, hogy ezek a lanyok meg veletlenul sem baratok, de nem is jo haverok. Mert ok,hogy sz.r, hogy boldogtalanok a kapcsolataikban, de kamuzni attol meg nem kell.

De amiert ezt leirtam Faythe..,hogy nem kell mindent elhinni az embereknek. Pasiknak alap jaraton joval kevesebbet, de noknek sem mindent.: )

24. 3a5c305959 (válaszként erre: 23. - D1e807c461)
2014. aug. 9. 16:01
Nem igazan mondanam mert a legtobbunknek hosszutavu kapcsolata volt. Ez nem jelenti azt hogy nem beszeltuk ki a pasikat a szexet es minden mast :-)
23. d1e807c461 (válaszként erre: 22. - 3a5c305959)
2014. aug. 9. 12:23
már gimiben is nagykanállal faltátok az életet?
2014. aug. 9. 12:11

Mi mar gimiben is kibeszeltuk hogy ki hogyan, kivel, hanyszor.

Aztan az egyetem alatti egyutteles alatt is sok minden kiderult :-)

21. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Grizus)
2014. aug. 9. 11:05
Ezt komolyan kérdezed?
20. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Faythe)
2014. aug. 9. 11:04

Én X év alatt egy nőtől sem hallottam soha mint beszédtémát! Csak a fórumokon olvasom.

Nem gondolom, hogy ez elvárás egy beszélgetés közben!

19. grizus (válaszként erre: 7. - Dd00eb072d)
2014. aug. 9. 09:03
Mi az a picológus?
18. Faythe (válaszként erre: 17. - 3a5c305959)
2014. aug. 9. 08:53
Ezek szerint talán mégsincs akkora reménytelenség az ügyben. Csak mégis olyan rossz érzés, amikor a másik is várná, hogy meglesz a munkája gyümölcse és semmi. A színlelésnek semmi értelme, mondjuk én nem is vagyok olyan. Míg más nőktől hallani, hogy hányszor meg milyen jó volt az orgazmusok, addig én azt se tudom, milyen érzés.
17. 3a5c305959 (válaszként erre: 16. - Faythe)
2014. aug. 8. 23:25
Szerintem amig te sem tudod magad a csucsra juttatni addig nagyon mas pasi sem fog. En is kb igy voltam 17-18 evesen mint te. Utana jott a konyv es sok sok gyakorlas :-)
16. Faythe (válaszként erre: 15. - 3a5c305959)
2014. aug. 8. 23:01

Igen, megkívánom, és az ellazulás többnyire megy is, de az elélvezéssel már bajom van. Néha jön olyan érzés, hogy nem bírom tovább; volt már olyan is, hogy vizelési ingerem volt, de ott egyáltalán nem mertem tovább menni.


Rákerestem a könyvre, és el fogom olvasni. Hátha segítséget jelent a problémámra.

15. 3a5c305959 (válaszként erre: 12. - Faythe)
2014. aug. 8. 22:51

Megprobalom ezt ertelmezni. Szoval megkivanod a partneredet, csak nehezedre esik ellazulni es elelvezni?

En mar a harmadik fiunal jartam mire rajottem hogy kell pasival elelvezni. De elotte alaposan ki kellett ismernem a sajat testemet es hogy mi esik jol. Segitett a Jo kislanyok, rossz kislanyok cimu konyv is.

14. d1e807c461 (válaszként erre: 11. - Faythe)
2014. aug. 8. 22:26
küldtem privit.
13. Faythe (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2014. aug. 8. 22:24
19 vagyok, de nem mondanám annyira kezdőnek magam.
12. Faythe (válaszként erre: 9. - Eb85e22a13)
2014. aug. 8. 22:23
Úgy értem az étvágyat, hogyha van partnerem, akkor nincsen semmi gond vele. De ha magammal kell kezdenem valamit, akkor nagyobb megerőltetésre van szükség. Emellett még az is probléma, hogy nem mindig könnyű az ellazulás.
11. Faythe (válaszként erre: 6. - D1e807c461)
2014. aug. 8. 22:21
Mint írtam, egyértelműen nem.
10. Faythe (válaszként erre: 4. - 3a5c305959)
2014. aug. 8. 22:20
19 vagyok.
9. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 8. 21:45

Nem is tudom.., talán hormonális oka lehet annak, hogy "teljesen meglennél szex nélkül". Én kivizsgáltatnám magam női hormonokra, egyébre ami összefüggésben van ilyenekkel. Mondjuk én mindent ilyen oldalról /is/ közelítek meg,mert sok példát látni erre..

De egyet nem nagyon értek,hogy hogy érted. Azt, hogy ,hogy lehet nagy étvágyad, ha közben szex nélkül is meglennél, ha nem lenne senkid?

Ez nem úgy van, hogy akinek egyáltalán nem hiányzik a szex, mikor nincs partnere, annak mikor van, akkor sem nagy az étvágya? Lehet, hogy szexel, de nem olyan nagy vehemenciával..

Tehát szerintem ha meglennél szex nélkül , akkor mégiscsak baj van az étvágyaddal.. Mondjuk lehet, hogy ugyanazon fogalmakat máshogy értünk. Nálam nem az a "jó étvágy" , aki csak a másik kezdeményezésére megy bele a játékba, de ha nincs szex, az sem baj, hanem aki kezdeményező,és naponta igényli a szexet, és élvezi is.

Az önkielégítés más dolog, én is a rendes szexre esküszöm.:D

Szerintem pszichés probléma is áll a háttérben. Van aki csak komoly érzelmekkel tud jót szexelni. Lehet, hogy ez lehet a gond.. De csak találgatok..,nem ismerlek..

8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 8. 21:44
Hanyeves vagy? Az sem mindegy...mert tinikorban eleg sok kezdovel talalkozhatsz...
7. dd00eb072d (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 8. 21:41
picológus, meg egy türelmes férfi, aki igazán szeret téged
2014. aug. 8. 21:39
eddig soha nem volt?
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 8. 21:39
Csak azzal foglalkozz, hogy a férfi, akivel vagy, szeressen, és te is szeresd! A többi majd jön magától!
4. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 8. 21:37

Szia!


Nem tudom a gyerekkorodnak van-e ehhez koze. En nagyon hasonlo korulmenyek kozott nottem fel es en sem voltam megelegedve a testalkatommal soha.

En meg tudom allapitani mikor van orgazmusom :-)

Megkerdezhetem hogy hany eves vagy? Mert ha meg a tinedzser eveidben vagy akkor annyira nem gaz mert meg sokat fogsz tanulni a testedrol meg hogy mitol indulsz be. Ha idosebb vagy akkor en a helyedben szexualpszichologushoz fordulnek.

3. Regin_a (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. aug. 8. 21:34

mert az eddigi párjaimmal sem volt ilyen gond"


Akkormeg? Miért gondolod hogy most lesz?

2014. aug. 8. 21:17
ne zavarjon
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook