Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmuszavar - valami ötlet a megoldásra? fórum

Orgazmuszavar - valami ötlet a megoldásra? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 8. 21:15

Sziasztok!

Orgazmuszavarom van. Egyszersem volt még olyan, hogy egyértelműen meg tudtam volna mondani, hogy "igen, ez egy orgazmus volt". A dolog azért vált újonnan érdekessé számomra, mert egy kapcsolat van kialakulóban.

Feltehetőleg lelki problémák állnak a hátterében, kezdve azzal, hogy 5 éves koromtól fogva egy alkoholista férfi közelében nőttem fel, és láttam dolgokat. Nem tudom, ez mennyiben befolyásolhatja a gondolkodásom.

Olyan családban nőttem fel, ahol a nagymamám igencsak nagy befolyással volt rám, és mind anyukám és ő próbáltak engem nevelni. Mindig is a jókislány típus voltam.

A külsőmmel is gondom van, mert eddig sose voltam teljesen megelégedve magammal. Mindig problémáztam azon, hogy a hasam nem elég lapos, vagy a combom nem elég vékony. A párjaim sosem voltak hozzám hasonlóan erős alkatúak, habár akivel most kezdek összejönni, őnála már nem érzem azt a kényszert, hogy még jobban vékonyabbá kell válnom.

Önkielégítést nem kívánom. Amikor pedig mégis, akkor sem tudtam elélvezni. A fantáziámmal abszolút nincs semmi baj, és az étvágyammal sem, mert az eddigi párjaimmal sem volt ilyen gond. Ha pedig senki nem lenne láthatáron, akkor teljesen meglennék szex nélkül.


Próbálom magam biztatni, hogy nem vagyok frigid. Bízom abban, hogy valaki tud adni valami jó tanácsot.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook