Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyári esküvő - biztos hogy jó ötlet? fórum

Nyári esküvő - biztos hogy jó ötlet? (beszélgetős fórum)


18. lillAngel (válaszként erre: 16. - LillAngel)
2014. júl. 29. 11:23
Ja és a 35 fokban tartott esküvő másik hátulütője: tényleg szinte folyt le a smink a nőkön, hogy korábban valaki írta.
17. ec94ffbcdf (válaszként erre: 1. - LillAngel)
2014. júl. 29. 08:14
ha időbe szóltok az időpontról, akkor a nyaralásokat majd hozzá igazítják
2014. júl. 29. 08:12

Köszönöm az eddigi hsz-eket. Írtatok őszi, sőt téli esküvőkről is, ezek olyan különlegesek lehetnek! Úgy belekóstolnék egy ilyennek a hangulatába! Kár, hogy ezeket nem lehet "kipróbálni" valahogy. :-D


Ami a 35 fokos hőségben tartott esküvőt illeti, olyanhoz volt már szerencsém. Az egyik koszorúslány rosszul lett a ceremónia közben. Na, ezek a helyzetek nem hiányoznak. :-(

2014. júl. 29. 00:24
Nekünk szeptemberben volt az esküvőnk, a tesóméknak áprilisban, mindkét alkalommal szép idő volt, viszont nem olvadt le rólunk a smink. Mi is eredendően tavaszi esküvőben gondolkodtunk , de nem úgy alakult. Szerintem egy nem nyári esküvő tényleg kevésbé vágja keresztbe a násznép nyári tervei, valamint egyszerűbben és olcsóbban szervezhető is, mint a nyári csúcs idején.
2014. júl. 28. 23:27

Nekünk szeptember közepén volt az esküvőnk. Ennek oka a hely volt, nagyon nehéz volt időpontot találni oda. Nem bántuk meg, minden szuper volt, és már nem volt olyan iszonyú meleg sem.

Én is azon az állásponton vagyok, hogy akkor tartsátok, abban a hónapban, amit ti ketten jónak láttok.

2014. júl. 28. 22:50

A miénk május elején volt,kellemes meleg volt,jó döntésnek bizonyult.A tesóméké augusztusban,35 fokos hőség,az étteremben mentek a ventillátorok,de még így is nehezen elviselhető volt,persze a hangulatot nem befolyásolta :)

Voltam téli esküvőn is,annak is megvan a maga varázsa.

2014. júl. 28. 17:06

Én személy szerint a nyári esküvőt pártolom.

Nem kötelező, a döntés a Tiétek,de szerintem olyankor a legszebb. Ha én férjhez megyek,augusztus végén szeretném sz esküvőt...közel a születésnapomhoz.

Gyönyörű ajándék lenne!A legszebb az élettől!

Ha engem kérdeztek, akkor nyári esküvő! És valami gyönyörű helyen...

2014. júl. 28. 16:52
Nekünk októberben volt!Aznap szerintem az égiek is segítettek,kellemes 25 fok volt!!De láttam már havazásban is,az is szép!!
2014. júl. 28. 13:10
Persze, bármikor tartja az ember, eső mindig közbejöhet. És ugyanúgy ki lehet fogni szép időt áprilisban, októberben, ahogy a nyár közepén is meg lehet úszni kánikula nélkül (mint most). De egy július-augusztusi időponttal azért mégis több esély van rá, hogy mindenki kókadozzon a hőségtől. :-/
2014. júl. 28. 12:11

szerintem az ideális idő május-június akkor még nincs az az őrült meleg idő. bár ismeőröm most ment férjhez nemrég májusban és esett az eső. az nem valami klassz. nekem jobban tetszenek a kis nyári ruhák mint mondjuk ha nadrágban kéne lennem vendég ként.


viszont menyasszonyi ruhához meg tök jo lenne egy fehér szőrme télen :D

2014. júl. 28. 11:07

Kinek mi. Ismerősöm a nyár kb. legmelegebb napján ment férjhez, de őket sokkal kevésbé érdekelte, mint a násznépet.

Ha időben szóltok, akkor mindenki tudja úgy alakítani, hogy ne akkor menjen nyaralni, ha tényleg ott akar lenni.

7. spinneli (válaszként erre: 1. - LillAngel)
2014. júl. 28. 11:07

A mi esküvőnk októberben volt, mert nagyon szeretem az őszt, a dekorációnk is őszi volt.

Csodálatos idő volt, kb. 20 fok napon, teljesen ideális.

2014. júl. 28. 11:02
Én pl a késő tavaszi, és kora őszi időpontot tartottam optimálisnak mindig is, úgy is volt az esküvőnk. Szerintem is akkor tartsátok, amikor nektek jó!:) ez a nap csakis rólatok kell, hogy szóljon!:)
2014. júl. 28. 10:57
A döntés természetesen a miénk, csak érdekel mások véleménye, tapasztalata is. A családdal, barátokkal is ezért beszélgetünk a témáról, meg itt is ezért vetettem fel a kérdést.
2014. júl. 28. 10:55
Nekünk anno áprilisban volt az esküvőnk! Igazi 25-26 fok körüli hőmérséklet volt, és nagy pocakkal mentem férjhez, de a lehető legjobb döntés volt a tavaszi esküvő! :) Minden virágzik, rügyeznek a fák, stb.... :)
3. a829f6456c (válaszként erre: 1. - LillAngel)
2014. júl. 28. 10:53
Ez a nap szerintem rólatok szól és ha nektek január közepén van kedvetek házasodni akkor ezen a kivételes napon igazodjon mindenki a ti elképzelésetekhez. Szerintem.
2014. júl. 28. 10:52

Én világ életemben csak nyáron tudtam elképzelni az esküvőmet,de nálunk a családban is "hagyomány" volt:)Akkor még nem voltak 35 fokok!

Csináld azt amit ti szeretnétek a pároddal.A többiek elmodták,h mi a véleményük,de azt nem kell megfogadni,ha nem tetszik:)

2014. júl. 28. 10:48

A párom néhány hete megkérte a kezem, és (bár bőven van időnk, egyikünk sem akarja elsietni a dolgot) egyre gyakrabban beszélgetünk az esküvő lehetséges időpontjáról. Akárkivel beszéltünk erről (család, jóbarátok, stb.) mindenki automatikusan a nyárra gondol, mintha szinte kötelező lenne, hogy esküvőt csak május vége és szeptember között lehet tartani.

Persze, tudom, hogy akkor van rá több esély, hogy szép idő lesz, napsütés stb. Ugyanakkor, nyáron az emberek többsége elutazik, sajnálnám, ha pl. le kellene mondni a jól megérdemelt nyaralásról a meghívottaknak, vagy ha azért nem tudnának velünk ünnepelni, mert elutaznak és nincsenek itthon. Ez is egy szempont, nem?

Másik. Ha kifogunk egy kifejezetten meleg napot, annak szerintem több hátránya lehet, mint előnye. Ünneplőben, menyasszonyi ruhában nem lehet leányálom, ha 35 fok van.

Mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook