Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Gina egy áldozat tollából fórum

A Gina egy áldozat tollából (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Gina egy áldozat tollából

1 2 3 4 5
126. Drusyl24 (válaszként erre: 95. - Fiúsmami)
2014. szept. 28. 14:54
De igen, a mentosok nagyon is levetkoztetik az ajult betegeket teljesen meztelenre, sajnos magamon is tapasztaltam, es erdekes, en is 25 eves voltam, mint Paris25! Atkozott egy kor! :-D
125. Nyusszmusz (válaszként erre: 124. - Chelsey)
2014. júl. 18. 21:36
Igazad lehet.
124. Chelsey (válaszként erre: 123. - Nyusszmusz)
2014. júl. 18. 14:28
Az is lehet, hogy a dózis nem volt annyira eltúlozva. Pszichiátriákon, műtőkben használt nyugtatókhoz hasonlít, amiről írtok.
123. Nyusszmusz (válaszként erre: 122. - Nyamitörp)
2014. júl. 18. 13:38
Én is úgy gondolom, hogy más lehetett. De gyanítom ugyanazt a szert kaptuk. Nálam a hányás is még aznap történt. 2 óra nyugodt alvás után viszont teljesen jól voltam.
122. Nyamitörp (válaszként erre: 119. - 2e137fbcc7)
2014. júl. 18. 13:24

Ez nem erőszak tulajdonképpen, ahogy írtam is, nem volt szükség erőszakra, mert nem ellenkeztem, csak épp a tudatomnál nem voltam. Nem tudom mihez hasonlítsam ezt az állapotot, tényleg olyan, mintha egy robot lennél, akinek nincs önálló akarata, csak teszed, amit mondanak. Nehéz ezt leírni és ha velem nem történik ez meg, akkor én is lehet, hogy hitetlenkednék. Ez teljesen normális.

Én egyébként azt gondolom, hogy Nyuszmusz és az én esetemben ez nem Gina volt, hanem valami hasonló. Csak abból gondolom, hogy a többiekhez (főleg a fórumindítóhoz) képest mi egész jól megúsztuk a másnapot. Nekem másnap a hányáson kívül nem volt bajom. Még a fejem se, gyomrom se fájt. Mármint a megúszást a fizikai tünetekre értem.

121. Nyusszmusz (válaszként erre: 118. - Nyamitörp)
2014. júl. 18. 10:17
Úgy érzem a szerencsétlenségben is szerencsénk volt, mert komolyabb bajunk is történhetett volna. Mindkettőnknek.
120. Nyusszmusz (válaszként erre: 119. - 2e137fbcc7)
2014. júl. 18. 10:14

Én csak a saját nevemben tudok szólni.

Nem állítom, hogy megerőszakolt, hiszen nem emlékszem. Kába voltam, inkább öntudatlan. Halvány, homályos emlékeim vannak, ha emlékek és nem hallucinációk. Azonban ezekből is csak annyit "tudok", hogy simogatott. Tény, hogy mikor visszavitt, rendesen fel voltam öltözve / öltöztetve.

A ráhangolódásra csak annyit tudok írni, hogy mivel (gondolom én) a szer hatására ellazulnak az izmok, talán nem csak az ember lábában és kezében teszik, s ha az erőszaktevő nem teljesen vadember, vagy nem rendelkezik olyan méretekkel, nem fáj másnap, mikor magához tér az ember.

Persze ez csak szubjektív véleményem.

Van olyan ismerős a környezetemben akit bizonyítottan elkábítottak és megerőszakoltak. Ő vérben úszva tért magához másnap egy lepukkant "szállón". Nekem szerencsém volt.

2014. júl. 18. 08:40

Nem is tudom hogy kezdjem, remélem nem bántok meg senkit...

Szóval hogy lehet az, hogy valaki nem érzi ha megerőszakolták? Merthogy orvosi vizsgálat, megtörtént-e stb. És ha nem történt szó szerint erőszak (mint Nyuszmusznál)mert annyira kába volt, hogy rongybabaként bármit megtehettek vele...de ez nekem olyan furcsa.

Még az is fájdalmas tud lenni, ha az ember nincs ráhangolódva a szeretett partnerével...

118. Nyamitörp (válaszként erre: 113. - Nyusszmusz)
2014. júl. 17. 22:44

Ettől is felfordul a gyomrom, hogy a kórházakban is, a rendőrségen is úgy kezelik az embereket, mintha ő lenne a hibás. Minek ment oda, minek ivott, maradt volna otthon és akkor nem lett volna baj.

A te esetedben meg biztos, hogy a rendőröknek is feltűnt, hogy valami nem oké és ennek ellenére a pénzért cserébe szemet hunytak. Nem drámázni akarok, de bármi megtörténhetett volna, akár meg is ölhetett volna a pasi, ezeket a mocskokat meg ez se érdekelte. Fúj, de utálom az ilyen rendőröket.

117. Nyamitörp (válaszként erre: 92. - 6b006fc769)
2014. júl. 17. 22:39
A házkutatás akár az áldozat javát is szolgálhatja, ha pl. véletlenül hazavitt valamit, ami nyomra vezethet. Legalábbis gondolom én, hogy ez is előfordulhat.
116. Nyamitörp (válaszként erre: 98. - Nyusszmusz)
2014. júl. 17. 22:37
Őszintén sajnálom, hogy veled is megtörtént ez az eset. Meg persze mindenkit, aki ezt átélte, függetlenül attól, hogy kirabolták-e vagy követtek-e el ellene erőszakot.
2014. júl. 17. 20:42
szemetek!!! sajnállak:(
2014. júl. 17. 16:11
Meg egymásra is figyelni kellene:(
113. Nyusszmusz (válaszként erre: 106. - Eszterkee)
2014. júl. 17. 15:55

Sajnos szerintem ha be is vittek volna, maximum egy jófajta gyomormosást kaptam volna.

De valószínűleg a pénzt sem véletlenül adta a rendőröknek, s nem csak a felebaráti szeretet hajtotta.

112. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 109. - Paris25)
2014. júl. 17. 15:19
Zacher Gábor is többször elmondta a tv nyilvánossága előtt, hogy milyen sok ilyen eset van. Még tanácsokat is adott, mennyire figyeljenek szórakozóhelyen italukra, stb.
111. gribedli*** (válaszként erre: 108. - Eszterkee)
2014. júl. 17. 13:39
Igen, az adott helyzet dönti el, a korkülönbség ellen semmi kifogásom...
110. gribedli*** (válaszként erre: 109. - Paris25)
2014. júl. 17. 13:35
Ezek jó hírek! Mármint nem az, hogy heti rendszerességgel történik ilyen mentős kiszállítás, hanem, hogy találtak valamit a pasinál:)))
109. Paris25
2014. júl. 17. 11:32

Ne gondoljátok, hogy a kórházban automatikusan vért vesznek vagy pisiltetnek,kérésre is csak akkor teszik,ha jegyzőkönyvbe veszik, hogy te igenis ezt és ezt gyanúsítod és ugye ha nem találják a szervezetedben a keresendő alkotóelemeket akkor szélsőséges esetben még te mész börtönbe hamis váddal.

Nem tudom nagyobb városokban van-e drogteszt a patikában,nálunk mindenesetre csak megrendelésre van,tehát mire az megérkezik szintén nincs bizonyíték. Ahogy írtam is 16-18órán belül teljesen lebomlik. Nah már most ebből kb 7órát voltam eszméletlen,5óra volt mire kijutottam a kórházból,az 12.

A mentőtiszt szigorúan bizalmasan megsúgta, hogy heti rendszerességgel visznek el nőket a gina miatt,korosztálytól függetlenül. Legutóbbi pl 40éves volt.

Jah és a kedves kételkedőknek mondom, hogy a delikvensnél le is foglalták a drogot a házkutatás során,ezt nem olyan régen tudtam meg. Halad az ügy szépen,lassan fel lesz göngyölítve minden szál.

Az együttérzőknek köszönöm,jól esik, hogy ismeretlenül is támogattok.

108. Eszterkee (válaszként erre: 107. - Chelsey)
2014. júl. 17. 09:59

Remélem nem sértettem meg senkit, mert semmi bajom a korkülönbséggel, a férjem és köztem is majdnem 14 év van :)

Csak azértegy 17 éves lány egy (akár) 35 éves pasival együtt mutatkozva mégsem olyan bizalomgerjesztő az adott helyzetben. Szerintem.

Amúgy teljesen egyetértek azzal, amit írtál. Csak mégis bosszantó, hogy akár le is fülelhették volna, de megúszta.

107. Chelsey (válaszként erre: 105. - Eszterkee)
2014. júl. 17. 09:33

Most jól meg sértenél ezzel itt egy csomó fórumozót, akik tizensokévvel idősebb pasival vannak együtt :D


Azzal a dumával, amit előadott a legtöbb rendőr elengedte volna szerte a világon.


Az meg, hogy részegnek tűnik, nem ok arra, hogy kórházba vigyék akarata ellenére.


Általában ezek miatt nem szokott ezeknek az eseteknek következménye lenni az elkövetőkre nézve.

2014. júl. 17. 09:02
az lemaradt, ha kórházba viszik, akár bizonyíték is lett volna arra, hogy milyen szert adtak neki és az esetleges erőszakra...
105. Eszterkee (válaszként erre: 104. - Chelsey)
2014. júl. 17. 08:58
persze, hogy nincs bizonyítékuk, de olyan állapotban volt a lány, hogy a rendőrök kórházba akarták vinni. és az a durva, hogy a pasi ezt simán kimagyarázta és elhitték neki. bár nincs mindenkinek az életkora a homlokára írva (ha igazoltatják őket, ez is kiderül), de az is szemet kellett volna szúrjon, hogy egy 17 éves lány 30-35 éves pasival van. tudom, utólag könnyű okosnak lenni.
104. Chelsey (válaszként erre: 103. - Eszterkee)
2014. júl. 17. 08:49
Ha egyszer nincs bizonyítékuk, akkor nem igazán tudnak mit kezdeni vele. És még hány ilyen van, sajnos! :(
103. Eszterkee (válaszként erre: 98. - Nyusszmusz)
2014. júl. 17. 08:01
Annyira durva, hogy még a rendőrség is valamilyen szinten szemtanúja az esetnek és mégis tovább engedik a pasast.
102. Nyusszmusz (válaszként erre: 101. - Nyusszmusz)
2014. júl. 16. 21:28

Ráadásul a töményebb italokat szerettem jobban előtte is, utána is. Csak a kedvencem nem volt nekik.

És a "részegség" sem fokozatosan jött. Hanem hirtelen meleg, aztán a "filmszakadás". A koordinálatlanság, térdgyengeség, beszédképtelenség.


Cherryt azóta sem ittam...

101. Nyusszmusz (válaszként erre: 99. - Chelsey)
2014. júl. 16. 20:35
A mai eszemmel tudom. Akkor arra fogtam, hogy biztos megcsapott a meleg, és azért nem bírom annyira (szinte semennyire).
100. gbabi50
2014. júl. 16. 19:56
Koszonom hogy elmeselted a tortenetedet,nagyon tanulsagos.
99. Chelsey (válaszként erre: 98. - Nyusszmusz)
2014. júl. 16. 19:34
4 cherry ne üt ki ennyire, főleg, hogy nem akkor ittál ennyit először belőle! :(
98. Nyusszmusz (válaszként erre: 88. - Nyamitörp)
2014. júl. 16. 17:14

Örülök hogy leirtad a veled történeteket, rá kellett döbbennem, hogy valami hasonló történhetett velem is tizenéve.

Baráti társasággal mentünk szórakozni. Sajnos nem a megszokott helyre, ahol ismertük a pultosokat és a kidobókat is.

Összeismerkedtem 4-5 "sráccal". Én 17 voltam, ők 30-35 között. A barátnőim, haverok elmentek táncolni, én maradtam a pultnál. Nem mondom, hogy nem ittam alkoholt, mert ittam. Sokáig azt hittem az ártott meg, mai fejemmel... Nem hiszem hogy 3-4 cherry-őszilé így kiüti az ember lányát. Ittam előtte is - utána is többet, kisebb hatással.

Lényeg az, hogy egyszerre nagyon melegem lett. Ki kellett mennem a levegőre. Annyira emlékszem, hogy az egyik haverom kint volt, leültem mellé a lépcsőre.

A következő kép, hogy az egyik újsütetű ismerősöm kocsijában ülök, megyünk valahova (állítólag benzinkútra). Mai napig nem tiszta, mi történt. Vannak halvány képek, de nem tudom hogy hallucináltam, vagy nem.

Arra emlékszem még, hogy amikor mentünk vissza a szórakozóhelyre, megállítottak a rendőrök. A srác lefizette őket, mert engem be akartak vinni a kórházba. Azt mondta hogy a barátnője vagyok, vigyáz rám, de a szüleim megölnének, ha ilyen állapotban látnának, vagy ha a kórházban kötnék ki. És kicsit sokat ittam, de a 18. Szülinapom ünnepeltem (érdekes erre tisztán emlékszem).

Visszavitt a barátaimhoz. Ők már kerestek. Együtt elvittek haveromékhoz, ahol anyukája istápolt reggelig, nagyon beteg voltam. Kihánytam magam. Reggelre nem volt másnaposság, semmi.

Nem biztos ma sem, de nagyon gyanús, hogy valamit kaptam. Amire tisztán emlékszem, hogy ha pisztolyt fogtak volna a fejemhez, se tudtam volna megszólalni, vagy koordináltan mozogni. Az a pár emlék is olyan,mintha nem velem történt volna. Képek így se nagyon vannak, az a kevés is elmosódott. Inkább csak hangokra emlékszem.


Bocsánat, hogy hosszú lett.

2014. júl. 16. 10:30

Köszönöm megosztottad ami veled történt.

Szívből kívánom gyógyuljál meg, testileg lelkileg is. Mert ami veled történt ez nagyon szörnyű, de bátor erős emberre vall, hogy ezt megosztottad.


Nagyon nagyra tartom a figyelem felhívásodat, és szerintem ha ezt elolvassák el fognak gondolkozni, a tanácsaidon is.

Mindenképpen megmutatom a fiamnak, mert tény ők is veszélyezettetek.

Tudom ami megtörtént azt már nem lehet vissza csinálni, de bízom benne szerencsésen alakul az életed, meggyógyulsz ebből.


Kicsit visszaolvastam, és örömmel látom, te már egyenesbe vagy. Megoldod mert okos vagy, és nagy a lelked.

Konkrétan én az ilyen emberekre mint te felnézek, mert figyelem felhívás vagy bármi másnak is hívnám a tökéletesen megírt cikkedet, mindenképpen építő jellegű!

Ezzel lehet sok ártatlan naiv hiszékeny, embertársunkon segítesz.

Mert aki ezt elolvassa, eszébe jut minden amit te intő jelként leírtál.


Neked én nagyon-nagyon boldog életet, sok sikert és nagyon sok szépet jót kívánok.

A betegséget pedig még csak hírből se ismerd.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook