Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicám nem az alomra piszkít fórum

A cicám nem az alomra piszkít (beszélgetős fórum)


2014. jún. 30. 15:08

Sértődöttségből adódóan csinálhat ilyet, meg öreg cicáknál gyakoribb úgy hallottam.

A google keresőbe nézz utána,vannak rá írások szerintem.

2014. jún. 29. 13:16
az enyém is kísérletezett. akkor kezdődött, amikor pár napra egyedül maradt a lakásban, nem volt ki cserélje neki, s oda piszkolt, ahová sikerült. valószínű, h te sem cserélted ki neki. elég, ha egyszer megtörténik, aztán a szokásává válik. valahogy tüntesd el a szagokat, ne érezze sehol, s visszaszokik a rendes helyére.
2014. jún. 29. 06:19

Van egy 13 éves ivartalanított cicóm. Eddig nem volt vele semmi gond az alomhasználattal. Jól működött minden! Az utóbi hetekben kezdte, hogy időnként nem ment rá az alomra, a szőnyegre kakilt/pisilt. Most már naponta cserélem az almot. Kitalátam, hogy kizárom éjszakára a nappaliból, egy ideig éjszaka és hajnalban csinálta ezt, de most már nappal is előfordul. Persze nem vesszük rögtön észra! Ma hajnalra viszont már az egyik ágyra pisilt... Utolsó ötletem, hogy kizárom éjszakára a szobákból, de tudom ez sem megoldás....

Voltunk dokinál. Nem beteg. Mindent ki lehet mosni...., de az ágy már nehéz eset és sűrűn ágyat se tudok venni... Na meg ha egyszer odapisilt, akkor tuti, hogy elkezd odajárni. Szóval..., értitek ugye? Ez így nem megy.

Ilyenkor mit lehet tenni???

Voltatok már ebben a helyzetben?

Segítsetek, ha tudtok!!!

Köszi előre is!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook