Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Junior gyerekital tapasztalatok? fórum

Junior gyerekital tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2019. nov. 5. 07:24

Feléleszteném ezt a témát.

Valakinek tapasztalat bármelyik junior 1+ gyerekitallal?

2014. máj. 6. 09:59
Köszi a hozzászólásokat!
2014. máj. 5. 10:40
Én milupat adtam kislányomnak 3éves koráig,kisfiamnak is azt fogom 1 éves kora után táp helyett
2014. máj. 5. 10:39
nem ismerem.
5. gatto4 (válaszként erre: 1. - Kirda)
2014. máj. 5. 10:02

Szia!

Mi is többfélét kipróbáltunk, nekünk a sárga csomagos (anno mildibé), most piros szives milupa jött be a legjobban (árban is jó volt). Én is sokat vacilláltam, hogy hogyan adjak majd tejet, mert sokat olvastam a témakörben, valahol azt írják, hogy 1 éves kor felett simán lehet, valahol azt, hogy csak szigorúan 3 éves kor felett lehet tejed adni, addig csak tejitalt...

Én a kettő közé helyeztem az álláspontomat, kaptak tejitalt is, de ha úgy jött ki akkor tejet is (persze kezdetben csak egyszer-egyszer), később már jóval többször is...

Az egyik 5 éves, a másik 3 és fél és - lekopogom - semmiféle allergiájuk nincs (se tej se egyéb), szóval talán nem terheltem le a szervezetüket tejjel, pedig kaptak 3 éves koruk előtt...

Nem könnyű eligazodni, mert rengeteg helyen okoskodnak ilyen témában és nehéz okosnak lenni, pláne ha a gyerekedről van szó :)

Én azt tudom tanácsolni, hogy így 15 hónaposan ha eddig nem volt gondja a tejjel, heti 1-2szer bevezethetitek a tejet is a tejital mellé, aztán ha gondolod folyamatosan emelhetitek a heti tejadagot.

Ez az én verzióm :) Szép napot Nektek!

4. *MysticMyra* (válaszként erre: 1. - Kirda)
2014. máj. 5. 10:00

14 hónapos a kisfiam. Milupa és Milumil bananos tejitalt iszik. Meg egy jó ideig tervezem neki adni.

O már ivott tejet is, de nem szereti.

3. Kirda (válaszként erre: 2. - Nbandus)
2014. máj. 5. 09:56
Azt még én sem! Meliyk gyerekital vált be nektek?
2014. máj. 5. 09:51
Mi 2 éves koráig adtunk neki gyerekitalt, utána nem tejre, hanem rizsital (rizstej) lett a reggeli és esti itóka. Tejet nem adnék neki...
2014. máj. 5. 09:49
15 hónapos a kisfiam, szereti a junior gyerekitalokat, Milumil, milupa, és bebát próbáltunk. Érdekelne, h kinek, milyen tapasztalatai vannak, akár rossmannos, dm-es gyrekitallal kapcsolatban! És mennyi ideig adtátok nekik? Tejjel mikor váltottátok ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook