Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


99. szeklice17 (válaszként erre: 98. - Vacsa)
2014. júl. 10. 13:13
Hát, kinek mi... nekem a cardio a másik, és pont az vár rám ma.
98. vacsa (válaszként erre: 97. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 11:23
Lesz másik is?
97. szeklice17 (válaszként erre: 96. - Vacsa)
2014. júl. 9. 22:48
XD elhiszem, nekem az az egyik rémálmom!
96. vacsa
2014. júl. 9. 21:01
Jesszusom, ez a mai brutális volt...
95. vacsa
2014. júl. 9. 20:13

Akkor rajtunk kívül mindenkinek:)


Mi is elmentünk vásárolni, bóklászni, most értünk haza. Úgyhogy most kell belefognom a tornába :)


Megyek is, lássuk mit tartogat a fickó a mai napra ;)

2014. júl. 9. 17:58

Végigolvastam én is a fórumot, az lejött, hogy Mindenkinek van sportos múltja és nem kezdőkként vágtak bele a T25-be. Rajtam kívül, mert én már gimiben is felmentett voltam tesából, ízületi problémák és lábműtétek miatt. Sosem volt kitartásom az itthoni tornázáshoz vagy bármiféle sporthoz. Aztán jött az elhízás (hormonális problémák miatt). Próbálkoztam RR.-val, zumbás őrültködést, Péntek Enikőt, iron boxot tabatával, de mindet meguntam, meg lelombozott, hogy nem megy... Ez az első edzésprogramom, ha sikerül befejeznem.

De szerencsére már megszabadultam a túlsúly nagy részétől, a maradékban meg remélem segít Shaun T. Az tuti, hogy én sem bírnám sem a nehezebb, sem a tempósabb vagy hosszabb edzéseket. Ennek a végére is alig kapok levegőt,folyik a víz rólam de becsülettel végigcsinálom, fejlődést is látok.


Vacsa a meggyfa miatt nagyon irigy vagyok! :)

Okés, "jelenthetünk" , benne vagyok.

Lassan elhúzok vásárolni, aztán letornázom a mai adagot, speed-et tolom ma, ez nem esik nehezemre, mert az egyik kedvencem.

93. vacsa (válaszként erre: 90. - Zebra25)
2014. júl. 9. 16:03
Úgy emlékszem láttam rólad képet. A fasorban sem vagyok, hidd el:) Nekem nem menne. Még.
92. vacsa (válaszként erre: 89. - Szeklice17)
2014. júl. 9. 16:02

Kitartást nekünk :)


Ha gondolod bejelentkezhetünk minden nap "jelenteni" :))


Te is jól nyomod, 25 kiló az borzasztó sok!


Épp most jöttem le a meggyfáról, másztam, nyújtózkodtam miközben szedtem a meggyet:) Olyan jó érzés a mai napig hogy könnyű, hajlékony vagyok. Pedig már megszokhattam volna :) De akin mindig volt túlsúly, annak ez nem egyszerű...

2014. júl. 9. 15:54
Mármint az 1 videó volt kevés. Bocsi, lemaradt.
2014. júl. 9. 15:53

Én is elkezdtem, lentebb írtam is, de nekem kevés volt.

Itt ahogy nézem, már edzettebb csajok vannak. Szerintem simán menne minden nap a dupla videó.

Én nem fejeztem be az edzéstervet, mert sokfélét csinálok, de nagyon szeretem a T25-öt, gyakran csinálgatom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Tegnap a The pyramid-ot csináltam és a Dynamic core-t. Izzadtam mint egy ló. Nagyon kemény szerintem. Ráadásul 1 perc szünet sincs benne.

89. szeklice17 (válaszként erre: 88. - Vacsa)
2014. júl. 9. 15:48

Gratu, nagyon ügyes vagy, szerintem ez a legnehezebb, hogy sikerüljön tartani a súlyt, legalábbis nekem.

Akkor kitartást nekünk a T25-höz. :)

88. vacsa (válaszként erre: 87. - Szeklice17)
2014. júl. 9. 12:36

Én 20 kilót fogytam, már évek óta tartom. A centiket is, de derékban szívesen lemennék 70 alá. Én is homokóra vagyok szerencsére:-)

Duplázni nem tervezek, bár az is igaz hogy nem lestem bele a tornákba. Mindegyik meglepi:-)

Hogy napközben mikor fogok majd neki az sok mindentől függ...

87. szeklice17 (válaszként erre: 85. - Vacsa)
2014. júl. 9. 11:34

Nekem a vádlim durrant be kegyetlenül az első nap után, aztán a combom,de én sem hagytam abba, kb. 4 nap után elmúlt.

Hú azt elhiszem, hogy ilyen meló mellett már nem sok energiád fog maradni ugra-bugrálni.

Nem mértem centiket, dukan diétán vagyok egy ideje, lement 25 kiló, még egy 5-től jó lenne megszabadulni,plusz formásodni. Bár szerencsésnek mondhatom magam, mert homokóra vagyok, csak jó volna arányosan csökkenni még picit.

Péntekenként tervezed a dupla progit? én csak az egyiket szoktam megcsinálni,kinyúlnék kettőtől. Ha nagyon olyanom van akkor mellé inkább egy Billy Blanks féle tae-bo.

A térdeim kezdtek el fájni tegnap, arra kell majd valami kencét néznem.

Reggel vagy este tornázol? Kíváncsi vagyok melyik lesz majd a "nemszeretem" vidi. :)

86. vacsa
2014. júl. 9. 10:54
Centiket mértél indulás előtt?
85. vacsa (válaszként erre: 84. - Szeklice17)
2014. júl. 9. 10:52

Szia!


Tegnapelőtt kezdtem, popsi izomláz volt az első napi jutalmam. A tegnapi után maradt a popsi, meg némi felsőcomb (hátul popsi alatti terület) csatlakozott hozzá.

Egyenlőre nem akarok kihagyni napot, kedden megyek dolgozni legközelebb, addig minden nap letolom, de munka mellett nem hiszem hogy menni fog (12 óra, fizikai megterhelés). Majd igyekszem kitalálni valamit :)

84. szeklice17 (válaszként erre: 83. - Vacsa)
2014. júl. 9. 10:28

Szia! és helló Mindenkinek!

Ez a második hetem. Igaz, a hivatalos kezdés előtt (júni 30.) már próbálgattam , ismerkedtünk, mert baromi tunyacsáp vagyok, gondoltam nem árt, ha képbe kerülök a gyaksikkal, nameg az izomlázas témán is túlleszek.


Melyik nap kezdted? Izomláz?

83. vacsa
2014. júl. 9. 09:08
Valaki kezdte a napokban? Nekem ma lesz a harmadik nap. Jó lenne valakivel "együtt" csinálni:-)
82. visinka.ildiko (válaszként erre: 80. - Lexi018)
2014. júl. 1. 06:39
Akkor örülj neki! ;-) De amíg nem vagy hozzá értő,addig nem mondj hülyeségeket. Köszi!
81. bibity (válaszként erre: 79. - Lexi018)
2014. jún. 21. 11:37
Szia! Én jövő héten kezdem az alfa utolsó hetét! Nagyon látványos nálam centikben a változás! És én élvezem is:)
80. lexi018 (válaszként erre: 73. - Visinka.ildiko)
2014. jún. 21. 07:18
Attol hogy nem a zsiregeto tartomanyban vegzi meg nemnart meganak es az hogy semmit nem er az edzes az eleg fals kijelentes.Akkor ha elmesz futni vagy teszem azt edzoterembe sulyokat emelgetsz es mondjuk 160 a pulzusod akkor semmit nem ert az edzes?ez hulyeseg.En pl soha az eletben nem tudtam zsiregeto tartomanyban (nekem 120-140)edzeni es megis vekony vagyok es formalodom.
2014. jún. 21. 07:14
Sziasztok!en most akarom kezdeni ezt az edzest.Kinek hogy megy?milyen eredmenyeket ertetek el vele?en futassal fogom kombinalni.
78. bibity
2014. jún. 18. 14:57
Köszi a válaszokat lányok! Még másfél hetem van a bétáig, de már be vagyok sózva! Hétvégén elcsalom a családot valami tesco-ba:)
77. Zebra25 (válaszként erre: 75. - Bibity)
2014. jún. 18. 11:09
Tárcsásat vegyél. Tescoba elég gyakran szokott lenni akciós.
76. Castia
2014. jún. 17. 21:20
Gyakorlattól és persze edzettségi állapottól függ, lehet akár 5-6 kg is (karonként). A videókban a csajok szerintem legfeljebb 2-3 kilósokat használnak, nekem az kevésnek tűnik legtöbbször. Ha hosszú távon gondolkodsz, vegyél inkább tárcsás súlyzókat, azt tudod fokozatosan emelni. Egyszeri nagyobb kiadás, de megvagy vele sokáig.
75. bibity
2014. jún. 17. 20:55
Aki csinálta a súlyzós részét, hány kg súlyt használt? Kéne vennem 3, 4, vagy 5 kilósat, de nem tudom, melyik legyen. 1 és 1.5 kilós van itthon, de úgy láttam, az kevés..
74. bibity (válaszként erre: 73. - Visinka.ildiko)
2014. jún. 15. 10:15
Én úgy tudom, hogy intervallnál rövid időre, magasabbra is felmehet a pulzus, mivel utána rögtön jön a pihenő, de tény, hogy annak ajánlott, akinek egészséges a szíve. De nem tudom, T25- nél van- e értelme zsírégető tartományt nézni, mert itt, ahogy volt is szó róla, az utóégetés legalább olyan fontos.
73. visinka.ildiko (válaszként erre: 69. - Juditka23)
2014. jún. 15. 09:09
Igen.Nem a zsírégető tartományba végzed az edzését,ergo semmi értelme nincs az egésznek és még a ketyegődnek is ártasz.
72. bibity (válaszként erre: 71. - Castia)
2014. jún. 13. 20:14
Ó köszi, elmentem ezt a kalkulátort! Most egy darabig akkor nem ruházok be ilyen kütyüre:)
71. Castia (válaszként erre: 70. - Bibity)
2014. jún. 13. 19:58

Ha olyan a pulzusmérőd, hogy kiad az edzés végén egy átlagot, akkor használhatsz online kalkulátort is, ugyanazzal a metódussal számol:

[link]


Egy darabig jó móka volt nézegetni a pulzusmérő eredményeit (az enyém a kcalon kívül elégetett zsírt is mér), de aztán rájöttem, hogy nagyjából ugyanolyan értékeket kapok (90-100 kcal/10 perc), így egyszerűen ezzel számolok, és már csak nagyon ritkán veszem fel.

70. bibity (válaszként erre: 68. - Castia)
2014. jún. 13. 12:19
Értem! Gondolkodtam, hogy beruházok egy ilyenre. Sima pulzusmérőm van, de egy ideje nem használom, mert észre vettem, hogy állandóan ránézek, amitől feszült leszek. Így inkább próbálok a testem jelzéseire hallgatni, és élvezni az edzést. Amikor edzővel edzettem, akkor jó volt, mert csak ő nézte, így nem zavart. Ha kalóriaszámolósat vennék, szerintem csakis az edzés végén nézném meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook