Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki külföldön él, hogyan törleszti az itthoni diákhitelét? fórum

Aki külföldön él, hogyan törleszti az itthoni diákhitelét? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 26. 08:40

Köszönöm! :)

Még van egy kis időnk, de úgy el vagyunk havazva, hogy ez is csak ma jutott eszembe :)

3. zajax90 (válaszként erre: 1. - Mokus84)
2014. márc. 26. 08:35
A tesóm is kint él Angliában és a gyerektartását én fizetem itthon.Úgy szoktuk csinálni,hogy paypal-on átutalja nekem a pénzt,én pedig lekérem forintban az itthoni számlámra és átutalom az exének.A bátyám számolgatott és szerinte így a legolcsóbb.A paypal csak tőled von le valamennyi pénzt (sajnos nem tudom,hogy mennyit,utána kell nézni),ha anyukád lekéri,neki nem kell érte fizetni,csak az itthoni átutalási díjat.Nekem ez 100-200 forint körül mozgó összeg.
2. nbandus (válaszként erre: 1. - Mokus84)
2014. márc. 26. 08:29
egy nagyobb összeget felraksz a számládra, és állandó átutalási megbízást adsz. Amikor elfogy a pénz, utalsz a számládra pénzt. Kintről is lehet utalni.
2014. márc. 26. 08:24

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, mert sehol nem találtam releváns választ a problémámra.

Májusban Londonba költözünk, de diákhitel tartozásom van. Mivel ugye Fontban fogom kapni a fizetésem, gondolom, abból nem utalhatok. Ha más (pl. anyukám) utal helyettem, neki is csak Fontot tudok küldeni, így neki is macera, míg felveszi, beváltja Forintra stb.

Tudtok valami egyszerű, járható utat a kérdésre?

Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook