Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP hitel miatt börtön? fórum

OTP hitel miatt börtön? (beszélgetős fórum)

1 2 3
87. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 79. - Igazság hol vagy?)
2014. febr. 4. 12:37
Testvérem olyan biztosítást kötött, hogy potenciális munkanélküliség esetére is érvényes volt, valamint rokkantság esetére. Sajnos tapasztaltuk, hogy működik, mert amikor megtudták, hogy rákos megszüntették a munkaviszonyát (tudom lehetett volna a céget perelni) és amikor az akkori 80%-os rokkantságot érte el, az akkori hitelét fizette a biztosítása.
86. c5833aad2f (válaszként erre: 79. - Igazság hol vagy?)
2014. febr. 4. 01:01
Nekem hitelbiztosításban van kórházi kezelés. Örültem nagyon ennek, amikor 2 hónapra kórházba kerültem, mert a táppénz nagyon nem annyi, mint a fizu, és elég nagy probléma volt.Na erre kiderült, hogy vannak kivételek, amilyen betegség esetére kórház esetén sem térít, és én pont bele estem. Nem is tudom, miért fizetek biztosítást...
85. Xdgrfzhz (válaszként erre: 84. - A0c1361e44)
2014. febr. 3. 20:05
Így mar jobban fogok aludni:)
84. a0c1361e44 (válaszként erre: 83. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 20:01
Na, jól van! Örülök neki:))))
83. Xdgrfzhz (válaszként erre: 82. - A0c1361e44)
2014. febr. 3. 20:00
Igen,de ha be is vezetik gondolom azokra fog vonatkozni,akik mar a törvény behozatala után vesznek fel hitelt...Reszletfizetest engednek,ha most megjelenek az első részlettel:) telefonon ennyit mondtak,úgyhogy kaptam időpontot bemegyek pénzzel,es akkor megbeszéljük a többit:)
82. a0c1361e44 (válaszként erre: 80. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 3. 19:21
Adósok börtönének a bevezetését. Persze klassz lenne, hiszen sok hely van a börtönökbe, mert a gyilkosok kicsi lelkének védelmébe, nekik házi őrizet kell, ellenben az adósokkal. Ha már tartoznak, akkor ne tudjanak fizetni, inkább zárják be őket, hogy ne tudjanak dolgozni és kifizetni a tartozásukat....
81. a0c1361e44 (válaszként erre: 79. - Igazság hol vagy?)
2014. febr. 3. 19:19
Nem, az nem ilyen esetekre van, hanem halál és rokkantság esetére, de az is lehet, hogy csal halál esetére. Ezek sima kockázati biztosítások.
80. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 78. - 99279bb06f)
2014. febr. 3. 19:07
mit? Milyen témát vetettek fel?
79. igazság hol vagy? (válaszként erre: 45. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 18:58
Lehet,hogy hülye kérdés,de a felvételkor kötött biztosítással nem lehet valamit kezdeni?Azért kérdezem,mert Én is vettem fel és akkor kellett biztosítást is kötni kötelezően.
2014. febr. 3. 18:49
Felvetették már ezt a témát, ha marad a 2/3-ad, akkor el is fogják fogadni. :(
77. a0c1361e44 (válaszként erre: 70. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 18:27
Megírod priviben, hogy mit sikerült intézned?
76. 055f6a7a00 (válaszként erre: 1. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 18:08

Figyelj...böribe nem kerülsz..

de ha nincs fizetési hajlandóságod..az baj

sztem..a lelkiismeret miatt is fontos...ha adósságunk van ...fizessük...

lehet ezt csak én gondolom:)

75. gkreka (válaszként erre: 74. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 17:13
Lehet, hogy az vagyok, de ebben a kérdésben nem mérvadó a véleményed!
74. Xdgrfzhz (válaszként erre: 73. - Gkreka)
2014. febr. 3. 16:46
Ha nem vetted volna észre mar rég leírtak a választ!!!!!!tobbre nem vagyok kiváncsi!!!!te pedig primitív!
73. gkreka (válaszként erre: 71. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 12:49
Inkább megválaszolom a kérdésed: ostoba vagy, de ezért nem jár börtön! Az OTP hitel ellenére sem.
72. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 71. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 11:56
Megnyugtattunk; nem lesz börtön!! Ez a lényeg.
2014. febr. 3. 10:32

A kérdés ez volt ( gyengébbek kedvéért):OTP hitel miatt börtön?

Aki nem tudja értelmezni a kérdést az ne válaszoljon! Senkinek semmi köze hogy mit csinálok a penzemmel!!!!!

2014. febr. 3. 10:28
Uristen mennyi nyomorodott ember van! Mit hisztek??? Hogy nem eszem???? Meg jo hogy megyek nyaralni,sőt elárulom nektek:idén is fogom! Nem az volt a kérdés ki sajnálom,hanem az hogy nincs pénzem egybe kifizetni..nem Mauritiusra kedzulok!!!! Jesszus!!!!!!! Részletben tudok fizetni,es tudom mennyi van rá!!!! Semmi közötti hány kutyát es hány nyaralást tervezek!!! Nem ez a kérdés!!!! Felfogtatok????????????????? A választ megkaptam! Aki normálisan válaszolt annak köszönöm:) Ma felkerestem ezügyben a behajtot.A többinek meg nyugi ,ez mar komolyan vicc:)))))
69. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 63. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 10:07

Nem kerülsz börtönbe, ez volt a lényeg.

A behajtó majd meghatódva elfogadja, amit ajánlasz, a havi 10-20 000-et. Megjegyzem, a kamat tovább ketyeg.


Nyugodtan fogadd el az AJÁNDÉK kutyát és az AJÁNDÉK NYARALÁST is. Nincs börtö, nincs para.

68. gribedli*** (válaszként erre: 66. - A0c1361e44)
2014. febr. 3. 08:41
Lebutitottad az eletrajzodat...:)))) ez jo!
67. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 08:39

Elhiszed, hogy a kutya csak a jeghegy csucsa? Biztos vagyok benne. Ha te ugy latod, hogy ami tetszik, megveszed, de enelkul sem lennel beljebb, ez maga egy akkora hiba, hogy igenis, lehet belole akkora tartozas, ha elmaradsz a hitel torlesztojevel.


Nem otthon elek, de nalunk egy elmaradt szamlat is ha atkuldenek a behajtoszervezethez (torvenyes, legalis), akkor azon nyomban ratehetnek havonta 30% kamatot. Havonta!!! Igy lesz sec perc egy kifizetetlen szamlabol ami csak 400 euros volt, akar 5000euros tartozas. Ugyanigy a te alacsonyabb tartozasodbol is lett egy bazi nagy, ez teljesen normalis, mindenkinek szamolnia kell a kovetkezmenyekkel, amikor nem fizet be egy reszletet.


De valahogy jobban tudok sajnalni valakit, aki azert kerult ilyen helyzetbe, mert kajat kellett vennie es a szamlat emiatt nem fizette be.

66. a0c1361e44 (válaszként erre: 65. - C5833aad2f)
2014. febr. 3. 06:41

Én voltam munkanélküli 2 évig és tudom milyen állást keresni/találni. Még olyat sem nagyon találtam, amit "másodállásként" végzek, és ez most is így van.

Nem tudom miért, de én pl. nem vagyok jó egy lidl-be se eladónak, vagy egy auchanba, tescóba és még sorolhatnám. Pedig már úgy lebutítottam az önéletrajzomat, hogy az csak na...

65. c5833aad2f (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2014. febr. 3. 01:44

Irisz, a főállásban egyetértek, azt valóban nehéz találni.


A kisebb alkalmi munkákban kevésbé. Én is olyat végeztem, szerintem ha ezeknél picit az átlagos piaci ár alá mész és / vagy nyújtasz valami pluszt, és jól csinálod, lehet találni.


MOndjuk az egy dolog, hogy nyilván nekem van egy szakterület, amihez értek. De az egy másik, hogy a héten több órás gyerekmentes programom volt. Óránként 1500 Ft-ot fizettem ki a bébiszitternek, úgy, hogy a lányom még pici, és minimum az idő felét végigaludta. Olcsóbbat, olyat aki megbízható és normális, nem találtam...

64. gkreka (válaszként erre: 63. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 3. 01:35

Szerintem is nevetséges a téma. Legfőképpen te! Nem olyan régen még horvátországi nyaralásról, kutyavásárlásról meséltél.


Vagy unatkozol és hülye fórumokat találsz ki, vagy tényleg olyan ostoba vagy, mint amilyennek tűnsz a a hozzászólásaid alapján. De nyugi, egyik sem elégséges ok, hogy börtönbe kerülj!

63. Xdgrfzhz (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 17:44
Ajándék!!!!!!!!!!!ajandek lett volna!!!!!!!!!!!!de elég sok egy fajta tiszta kutya,így nem kaptam!!!!!!uristen hallod ez mar nevetséges sztem..,,,
62. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 2. 17:05

Ja, ertem, akkor nem neked lett volna, de a te furdoszobadban akarta tartani???:))))


Mert te vegig egyes szam elso szemelyben beszeltel...


Amugy te tudod, mindenki azt csinal a hitelevel es a penzevel, amit akar, a tobbiek meg mar irtak, hogy hogy kellene hozzaallnod az egesz kifizeteshez, en csak mellekesen megjegyeztem a kutyas dolgot, mert emlekeztem a forumodra, kutakodas nelkul is arra az egyre emlekszem, amit nemreg irtal ki.

2014. febr. 2. 17:02
Es attol függetlenül amit szeretnek es tudok félretenni azt megveszem!de ennek semmi köze ,mert nem lennék beljebb ,ugyanis a behajtó 3 millió forintot követel.Remelem mar érthető voltam:)
60. Xdgrfzhz (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 16:53
Hat nincs kutyám...es mondom nem én vettem volna!!! De nem is ez a lényeg.az hogy nincs 3 millió ftom,de havonta 20 ezrem van!
59. gribedli*** (válaszként erre: 57. - Xdgrfzhz)
2014. febr. 2. 14:41

Nem kell bekapni, nem 9 evvel ezelott tetted fel a kutyas kerdest, amugy meg mindenki azt tesz a hitelevel es a penzevel, amit akar, egyszeruen megjegyeztem, hogy ha tobb eves fizethetetlenul magas hitelem lenne, azon gondolkodnek, hogy mi az, amin csokkenthetek, nem a kutya (raadasul fajtatiszta) beszerzesen.


Kiirtal egy masikat is nemreg, hogy szeretnel kutyat, de nem vagy otthon munka miatt egesz nap. Ez nemreg volt. Egy kisebb kutyanak nem kerul olyan sokba a tapja, de azt is tuti hozzacsaphatod a torlesztoreszlethez.

58. Xdgrfzhz (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 10:53
Amasik te érthetetlen,hogy behajtó jár hozzam h egybe perkaljam ki a 3 milliót!!!!!!!!egy kutya es a 3 millió???????????? Es ha végig olvastad látnád h mit írtam havi 10-20 ezerrel tudnám törleszteni!!!!!!!! N
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook