Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas prolaktin érték fórum

Magas prolaktin érték (beszélgetős fórum)


8. Caprica76 (válaszként erre: 7. - Mortisia 27)
2014. febr. 4. 20:16

Nem sajnos, de ezt ne vedd alapul, mert sok olyan történetet hallottam, hogy elkezdte szedni a Bromot és egy-két hónapon belül terhes lett.

Nekem IR nem volt, én most azon gondolkodom...

7. Mortisia 27 (válaszként erre: 6. - Caprica76)
2014. febr. 3. 21:37
köszi a választ!! és még nem estél teherbe? nekem is túl kellene esnem az átjárhatóságin, már csak az van hátra :(
6. Caprica76 (válaszként erre: 5. - Mortisia 27)
2014. febr. 3. 17:55
Csak a legelső nap, akkor nagyon erős hányingerem volt és rossz közérzetem, de így utólag inkább az átjárhatósági vizsgálatnak ill. az utána kapott antibiotikumnak tudom be, mert az előző napon volt, minthogy a Bromocriptint elkezdtem szedni. Egyébként én úgy kezdtem hogy 4napig negyedet aztán két napi felet majd egész szemeket, tehát fokozatosan szoktattam magam hozzá. Most is minden nap szedem, de semmi mellékhatása.
5. Mortisia 27 (válaszként erre: 4. - Caprica76)
2014. febr. 3. 17:43
érdekes, nálam se tudják kideríteni mi lehet a probléma, most ebben bízok, hogy ez a magas hormonszint miatt van. Okozott valami problémt a gyógyszer szedése? hányinger, szédülés?
4. Caprica76 (válaszként erre: 3. - Mortisia 27)
2014. febr. 2. 22:13
Igen, tervezzük már egy ideje. Bár nekem a doki azt mondta, hogy a magas prolaktin szint ellenére is tökéletes peteérésem van, de azért biztos ami biztos alapon szednem kell a Bromot.
3. Mortisia 27 (válaszként erre: 2. - Caprica76)
2014. febr. 2. 20:29
köszönöm a választ, babát terveztek? mert én nem tudok teherbe esni csak eddig nem tudtuk az okát.
2014. febr. 2. 10:02
Szia, nekem is magas, ha jól emlékszem a doki azt mondta 90 lett, de a papírt nem láttam. Napi egy szem Bromocriptint írt fel, ezt szedem kb fél éve.
2014. jan. 31. 23:00
Sziasztok! múlthéten voltam vérvételen a menzi 3. napján és 110 lett a prolaktinom, az most mennyire magas? mert csillagos lett, és elvileg 40 a határérték. Tudom , hogy van már több ilyen fórum is, ahol feltettem a kérdést, viszont senki nem válaszolt,mert 1 éve már nem látogatják az oldalt. Jövőhéten kell mennem orvoshoz, de addgig is jó lenne tudni mire számítsak,aki tud segítsen, köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook