Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor távozik egy lenyelt műanyag darab? fórum

Mikor távozik egy lenyelt műanyag darab? (tudásbázis kérdés)


12. bowie (válaszként erre: 9. - 4740439ec6)
2013. okt. 8. 19:22
A nagyobbik fiam beleiben is lehet annyi lego van már, hogy a bélmozgás lehet kirakott egy kisautót. 1 kerék az meglett, a többit nem is kerestem.
11. csera
2013. okt. 8. 15:00

Az én kislányom, kb. 1,5 évesen ette le a kardigán 1,5 cm-es gombját! Én is szaladtam vele a háziorvoshoz, aki szintén azt mondta, ki fog jönni, a többi felesleges kajával, de ha hasfájás van, akkor vigyük. Így is lett, pedig nem volt kicsi gomb!

Nem lehet, hogy mire észrevetted, addigra már távozott?

10. 4740439ec6 (válaszként erre: 9. - 4740439ec6)
2013. okt. 8. 14:52
sincs
2013. okt. 8. 14:51
Nekem a gyerek egy legot nyelt le anno.az sem lett meg,de kutya baja azóta sem. :D
2013. okt. 8. 14:42

látom lelki szemeim előtt, ahogy a lelkes szülő átpasszírozza az összes termést 1 héten át... :o :D


amikor enyém gyermek nyelt le valamit, az egyetlen, amit figyeltem, hogy nem fáj-e bármilye. amúgy normál esetben 24-48 órán belül távozik, ami bemegy. ha nem, akkor viszont minimum diszkomfortot okoz, hiszen megakadt. ha nincs ilyen gond, nincs gond! :D

2013. okt. 8. 14:33
Ha a kakiban nem találtad, pedig feltúrtad, akkor nem ette meg, nyugi.:) Meglesz az.
2013. okt. 8. 14:19
Hát igazatok legyen:( Pedig mindig minden kakit alaposan átvizsgáltam, én úgy érzem, hogy nem téveszthettem el...
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sindelne)
2013. okt. 8. 14:15

Nyugodj meg, azt javaslom.

Már régen kikakilta, csak nyilván nem vetted észre.

2013. okt. 8. 14:10
Biztos kikakilta már, nyugi! Én emlékszem, hogy kiskoromban a gyöngyöket ettem meg :)
3. youlcsi (válaszként erre: 1. - Sindelne)
2013. okt. 8. 14:07
szerintem már rég kikakilta :) csak ott nem tűnt fel.
2013. okt. 8. 13:50
Persze a lákást már tűvé tettem, hogy hátha meglesz. Kihúztam a bűtorokat, felszedtem a szőnyegeket, még a pórszívó zsákját is szétvágtam és megnéztem, de sehol semmi, úgyhogy szinte tuti, hogy lenyelte:(
2013. okt. 8. 13:48

Kedves Anyukák!


1 éves fiam egy hete valószínűsíthetően (90%), hogy lenyelt egy golyóstoll alkatrészt, ami egy 1x0,5 centis henger alakú áttetsű műanyag kütyü. Azonnal hívtam a háziorvost, azt mondta várjuk, hogy kikakilja de ez nem történt meg.

Ma elvittem a gyermeksebészetre, azt mondták nem tudnak vele mit csinálni, a nyelőcsövét meg tudják röntgenezni hogy esetleg ott van e vagy sem. Persze a röntgenen elszúrtak valamit így nem lettünk okosabbak, de a röntgenen is azt mondták, hogy kizárt dolog, hogy látszódjon a felvételen valami. Úgy lettünk hazaengedve, hogy ha panasz van, menjünk vissza:(


Kisfiam hál istennek jó étvágyú, jó kedélyű, szóval semmi tünet, de én borasztó nyugtalan vagyok, hiába nyugtatott meg a sebészeten a főorvos.

Járt már valak így? Mi lett a vége, vagy mit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook