Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért csak a túlsúlyos embereknek vannak gyógyszerek, tanácsok és rengeteg, drága étrendkiegészítő? fórum

Miért csak a túlsúlyos embereknek vannak gyógyszerek, tanácsok és rengeteg, drága étrendkiegészítő? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 24. 07:49

Nincs az a kenyszer, ami arra venne ra, hogy draga etrendkiegeszitokert penzt adjak!

Egyebkent is nagyon mertekletesen taplalkozom.

Amugy nekem meg sosem mondta az orvos, hogy fogynom kellene, pedig nem 42 kg a sulyom.

A papirra mindig az irjak, hogy "kozepesen taplalt nobeteg" :D

28. grizus
2013. szept. 23. 09:42
Nem csak nekik vannak. Dunát lehet rekeszteni az étrendkiegészítőkkel. De tény, hogy jó üzlet felkelteni a vágyat a mindenféle kaják iránt, aztán ha jól elhíztál, jöhetnek a fogyitabletták. Üzlet!
2013. szept. 21. 19:45

Sziasztok!

Rávettem magam, hogy sokat egyek

sokat és sokat, és olyat amit eddig nem

napról napra tágult a gyomrom, ez nem vicc, és egy hét alatt most híztam 1 kg!!! de ehhez teljesen át kellett formálnom az étkezési szokásaimat, na meg az agyamat legfőképp, ez nem vicc...

2013. szept. 12. 17:40
Szia!Valószínű, hogy a lelkedet kéne rendbe tenni előbb , mert a stressz, szorongás stb. rengeteg embernél okoz fogyást. A depresszió és pánikbetegség könnyen eredményezheti ezt, és ezek blokkolhatnak Téged a hízásban. Ha nincs semmilyen szervi problémád, mehetsz akárhova,amíg ilyen problémákkal élsz nem nagyon fog menni. Ezen próbálj segíteni először. :)
25. 39dbe380da (válaszként erre: 24. - Patapucs)
2013. szept. 12. 15:26
Igaz a lisztérzéékenység kialakulhat csak úgy felnőttkorban is. Van rá gyógyszerrtári gyorteszt is.
24. patapucs (válaszként erre: 23. - 39dbe380da)
2013. szept. 12. 15:24

Szerintem ha daganat lenne, akkor 3 év alatt az már kiderült volna.

Nekem is gyanús a parazita lehetőség, de ha gasztrora nem küldték, akkor lehet más felszívódási zavar is.

Úgy tudom, hogy a lisztérzékenység "megmagyarázhatatlan" fogyással jár (meg hasmenéssel)

2013. szept. 12. 15:09
Az általad leírt kivizsgálások egyátalán nem nevezhetőek teljesnek. Kellene neked egy teljes test MR. Szerintem ez nem táplálkozás gond, lehet daganatos betegség is.
2013. szept. 12. 15:07

Szerintem irany tovabb orvosokhoz, egyszer csak kibukik, hogy mi a gond.

Eleg keves informaciot irtal arrol, hogy hogyan erzed magad, milyen az emesztesed, tortent-e valami akkoriban, amikor fogyni kezdtel...

21. 117b1693d0 (válaszként erre: 17. - 103cacdfd2)
2013. szept. 12. 14:54
Ha 71 kiló volt már korábban, akkor az cáfolja, hogy gyárilag csak 50 kiló körüli tud csak lenni...
20. 117b1693d0 (válaszként erre: 12. - Macskanita)
2013. szept. 12. 14:47
Hú, csajok, tőlem azonnal kapnátok 10-10 kilót, ha csak ezen múlna! Mind a hárman tök jól éreznénk magunkat és már mehetnénk is együtt új ruhatárat venni! :)))
2013. szept. 12. 14:46
Az számomra egyértelmű, hogy atápanyagok nem tudnak rendesen felszívódni a szervezetedben. Ennek több oka is lehet: lehet hormonális probléma, parazita, pajzsmirigy, meg még sokminden más... Én mindenképpen végigcsinálnék egy parazitaírtó, béltisztító kúrát, azzal ártani nem tudsz. Ha a vastagbél megtisztul, akkor a tápanyagok jobban fel tudnak szívódni. Parazitái mindenkinek vannak, de vannak a "békés" típusok, amelyek nem okoznak látható, észlelhető problémákat és vannak az alattomos típusok, amelyektől rohamosan fogy az ember, mert eleszik a tápanyagot a gazdaszervezettől. Szerintem nem ártana egy ilyen kúrába belekezdened. Az ezüskolloid és a grapefruimag cseppek is nagyon hatásosak kiegészítésképpen. Antibiotikummal és egyéb szintetikus kemikáliával ne próbálkozz, mert csak mégjobban tönkreteszi a bélflórádat.
2013. szept. 12. 14:20
Nekem is elsőre valamilyen bélparazita jutott eszembe. Nem tudom, hogy ezt hogyan vizsgálják, de ez is egy lehetőség.
17. 103cacdfd2 (válaszként erre: 3. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 14:13

Genetikailag milyen felmenoid voltak?

Mert ha netalan az egyik nadszalra utsz, nincs sok remenyed a gombolyusegre.

Sokan osszeszedik magukat pl. a xanaxtol.

Panik-depresszio eseten egyik alapgyogyszer.

16. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 13:42

Nem tudom mi bajod van, de ha ragályos, akkor szeretném tőled elkapni :))

Persze, amúgy csak poénkodok. A kisfiam pl. tej-tojás érzékeny, azért nem hízik. Fura, hogy nálad nem találtak semmit.

2013. szept. 12. 13:26
A kivizsgálásokról meg annyit mondanék, hogy egy orvosi szakvélemény ugyanabbana témában még nem szakvélemény...szerintem...Sajnos sokmindent nem vesz észre egy orvos, amit kellene, vagy nem jutnak eszébe a tanultak. :P
14. Annie1130 (válaszként erre: 10. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 13:25
Nem lehet, hogy valami parazita van a szervezetedben? Egy ismerősömnek is ugyanez volt a problémája, évekig szenvedett, amíg végre rájöttek.
13. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 13:22

Nem igaz, mert a rákra is vannak.

A fogyásbiznisz és a rákbiznisz is az embereknek egy erős vágyát, reményét lovagolja meg, ezért óriási üzlet.

12. Macskanita (válaszként erre: 11. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 13:10
Helló cikicakk...dettó, ha ez megnyugvást jelent számodra, bár kétlem. 38 éves, 165 cm, 43 kiló.ruhában.Édesség sem segít.
2013. szept. 12. 13:07
Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket,de most mennem kell. Este vissza jövök és ha lesz még aki tud valami tanácsot adni,annak feltétlen válaszolok.További szép napot mindenkinek.
10. cikicakk (válaszként erre: 6. - Kiss Mária)
2013. szept. 12. 13:04
Pajzsmirigy problémát sem találtak. Ami betegségem van, az az epilepszia,pánikbetegség,depresszió,volt egy agyi infarktusom és izületi gyulladásaim vannak,de azok időszakosak,nem állandóak
9. cikicakk (válaszként erre: 7. - Patapucs)
2013. szept. 12. 13:03
Voltam. Gyomortükrözésen,Heliobakter vizsgálaton,vastagbél tükrözésen,gyomorsav vizsgálaton.Dohányoztam,de 4 éve azt is abba hagytam.
8. cikicakk (válaszként erre: 4. - Patapucs)
2013. szept. 12. 13:01
Annyi a gondom,hogy szeretnék hízni,de csak fogyókúrás gyógyszerek,diétás könyvek,tv műsorok vannak.Kicsit elszomorít,hogy azt hiszik,hogy csak a túlsúlyosak lehetnek elkeseredettek.
7. patapucs (válaszként erre: 3. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 13:01
Candida vizsgálaton voltál?
6. Kiss Mária (válaszként erre: 3. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 13:00
Nincs véletlenül pajzsmirigy problémád?
5. cikicakk (válaszként erre: 2. - 103cacdfd2)
2013. szept. 12. 12:59
Egyáltalán nem vagyok elégedett.Ijesztő a tökörbe néznem.Olyan mint ha nem is lenne hús rajtam,csak csont és bőr.
4. patapucs (válaszként erre: 1. - Cikicakk)
2013. szept. 12. 12:59

???

Ez amit felsoroltál pont nem csak túlsúlyosaknak vannak. Mi a gondod egyáltalán??

2013. szept. 12. 12:58

3 évvel ezelőtt 55 éves koromban még 77 kg voltam. Ma már csak 51 kg vagyok.Teljes kivizsgáláson átestem,de semmit nem találtak,ami igazolná a fogyást. Már próbáltam a "B" vitamin kúrát, próbáltam este tele enni magam( rémálmok gyötörtek)

Anyagilag nem tehetem meg,hogy reggeltől estig édességgel tömjem magam,bár az sem biztos,hogy hízlalna. Semmivel nem eszem kevesebbet mint a párom( tán még többet is) ő 100kg. Mit tehetnék? Bár milyen érterndkiegészítő pézcsapodába bemegyek,csak a vállukat vonogatják és orvoshoz küldenek. Az orvos sem tud semmit mondani.Különösebben nem érzem fizikailag gyengének magam,de ránézésre olyan vagyok mint egy csontváz. 170cm és 51kg .58 évesen még nem szeretnék ennyire ijesztő lenni.

2013. szept. 12. 12:54
Az atlagnak, az onmagaval elegedettnek minek??
2013. szept. 12. 12:53
Számotokra nem furcsa, hogy csak a túl súlyos embereknek vannak gyógyszerek, tanácsok, és rengeteg drága étrendkiegészító. Mi van azokkal akik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook