Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek jó lesz ez a diéta amit kigondoltam magamnak?Ti mit gondoltok erről? fórum

Szerintetek jó lesz ez a diéta amit kigondoltam magamnak?Ti mit gondoltok erről? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 10. 16:49
köszönöm szépen :)meg a válaszokat is :)
2013. szept. 10. 14:22
1200 minimum kell,mert akkor tuti tönkreteszed magad.Délig egyél gyümölcsöt,de délután már ne.Igyál sok sok folyadékot.Sok állati fehérje és sok sok zöldség .Kenyeret is ehetsz,de csak mértékkel.Az étkezések között teljen el 4 óra.Az étkezések között ne egyél gyümölcsöt se .Napi egy kocka étcsoki nyugodtan belefér,ha meg tudod állni ,hogy ne tömj be többet.Reggel igyál kávét vagy teát.Reggelire mindenképp valami magas rozstartalmú cucc ,délbe normál ebéd,vacsira meg fehérje,pl :sült csirkecomb sok sok zöldsaláta ,uborka.Ha ég a gyomrod a vacsorák után akkor inkább csinálj pirítóst.De a bőséges folyadékról ne feledkezz meg semmiképp.Sok sok séta.Kitartás!Sikerülni fog!
2013. szept. 10. 13:34
Ja, tojásból is lehet jó krémet készíteni pl. főtt tojást leturmixolsz kis tejföllel, mustárral, ez pl. kevesebb CH-t, zsírt tartalmaz mint pl. egy vajas vagy sajtkrémes bármi. Abonettből, pufirizsből jó kis szenyákat lehet készíteni, + sok zöldség persze :). És a salátákat ne is említsük. Fontos hogy változatosan étkezz, ha minden reggel főtt tojgli megy, az nem jó és hamar feladod, mert megunod.
2013. szept. 10. 13:31
Szia! Reggelire, vacsorára ehetsz olyat, amit "mennyiség" mégis kevés CH van benne. Pl. paradicsom-uborka-kefír-pufirizs, bármilyenzöldség-/kefír/matúr joghurt-pufirizs/abonett. Gyümölcs is jó, de azzal estére vigyázni kell mert sok a cukor benne. Inkább ha napközben nagyon éhes vagy, akkor megehetsz egy almát, vagy szőlőt, nektarint, mikor mit. A banánban sok a szénhidrát :) Ja, és igyál sok folyadékot, a legjobb a citromos ásványvíz, az is telít, és az emésztést is serkenti (kvázi segíti a fogyást). Sok sikert :)
16. grizus (válaszként erre: 13. - Eandi78)
2013. szept. 10. 00:58
Igen, 1300 kalcsi az kevés.
15. grizus
2013. szept. 10. 00:57
Igen, jó. Ez a jó. Lehet kenyeret, édességet is enni, csak keveset, mértékkel. Két éve másfél hó alatt nyolc kilót fogytam hasonló módon, és nem is mozogtam. Most sokkal kövérebb vagyok, le kéne fogynom, csak nem megy...
14. nyilas999 (válaszként erre: 13. - Eandi78)
2013. szept. 9. 22:24
kerékpározás az jó úszni nem tudok :)
13. eandi78 (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 9. 21:32
Kenyeret is ehetsz, de mértékkel. De mehet pl. zabkása is reggelire. 1300 kalória kevés. 1600 körül mehet. Ne akarj 3 hét alatt megszabadulni a többlettől. Mozgásnak úszás vagy kerékpár a torna mellé?
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Nyilas999)
2013. szept. 9. 19:51

Gondolom tudod, hogy az alapanyagcsere az a vegetálás, tehát ha egész nap csak feküdnél, ennyit égetnél el. Ehhez nyilván hozzá jön a mozgás.

Próbáld meg, hogy elhagyod a nasikat, és mozogj mellé, biztos sikerül lefaragnod pár kilót és még formálódsz is;)

11. nyilas999 (válaszként erre: 9. - 08f14c3a49)
2013. szept. 9. 14:41
Jelenleg nem dolgozok...a mozgást azt szeretném csinálni ha le fogyok akkor is minden nap elgalább1 órát!Ha elkezdtek melózni lehet nehezebb lesz de kikkel bírni!ez nem csak fogyókúra inkább életmódváltás..:)
10. nyilas999 (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2013. szept. 9. 12:43

Nem!Én 155centivagyok és ehhez vagyok 7O kiló..szóval szerintem igenis kéne fogyózni igenis..:/ De abban igazatok van hogy ehetnék többet ezen változtatni fogok.Alapanyagcserém (1559)

:)

9. 08f14c3a49 (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 9. 09:17

ez jó így, a kalória sztem kicsit kevés, ha felnőtt, dolgozó nő vagy.

Ne kúrázz, inkább tedd magadévá a mindennapi mozgást, ha teheted.

2013. szept. 9. 09:12

Milyen magas vagy, ehhez hány kiló?

Biztos, hogy diétáznod kell?

Az alapanyagcsere alá én nem mennék kalóriában, mert akkor nekiállsz jojózni, ha egyszer megelégeled a diétádat. Ha viszont 1300 kcal az alapanyagcseréd, akkor 42 kg vagy, ebben az az esetben nem hiszem, hogy fogyóznod kellene.

7. 400d5a1cec (válaszként erre: 4. - Nyilas999)
2013. szept. 8. 22:24
Pl. Kenyeret is, nyugodtan, a hozzávalókkal.
2013. szept. 8. 22:22
Nagyjából én is ezt csinálom. Fő hogy a kenyeret el kell hagyni. Reggelire gyümölcs vagy kőrözött paprikával, vagy natur kukoricapehely tejjel.... és naponta többször keveset, saláták hússal, krumpli, tészta, rizs semmihez! Inni Citromos víz, vagy fahéjas almás víz, vagy gyömbéres citromos uborkás vízet iszom.
5. acuko (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 8. 22:06
Jó lesz! Ügyes vagy. Kitartást kívánok. :)
4. nyilas999 (válaszként erre: 2. - 400d5a1cec)
2013. szept. 8. 21:20
miket egyek reggelire?:)nem sok ötletem van...:)
2013. szept. 8. 20:59
sirály!
2. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 8. 20:57
Szerintem jó, de a reggeli is lehetne változatosabb, ne mindig tojást!
2013. szept. 8. 20:55
Szóval az én diétám annyiból áll,hogy minden megeszek csak mértékkel.A kenyeret elhagytam teljesen.AZ édességeket,üdítőket is kerülöm.Max,csak hétvégén csúszik.. le egy kalács az is vasárnap!Akkor tornázok minden nap Norbi Duci Tornára!45 Percet! :)Kalóriát számolok minden nap max. 13OO kalóriánál többet nem eszek meg a kalóriabázist, oldalát használom ehhez!Egyszóval mindent eszek csak mértékkel!Reggeli általában:2Főtt tojás ebád amit anyu főz megy tányértól többet nem szoktam szedni..vacsora max 7ig van nállam.Szívesen várom a véleményeteket és ha van esetleg valakinek valami jó tippje hogy mit csinálok jól vagy rosszul..vagy a fogyózással kapcsolatban azt is szívesen elfogadom!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook