Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ivott már valaki kúraszerűen mágneses vizet? Tapasztalat? fórum

Ivott már valaki kúraszerűen mágneses vizet? Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
65. kristo_f (válaszként erre: 64. - Remoni)
2016. okt. 11. 15:42
:)
64. Remoni (válaszként erre: 63. - Kristo_f)
2016. okt. 11. 15:11
De hát volt ilyen. 0-tól 31 éves koráig nem ivott mágneses vizet, és akkor sem fájt a feje. Ergo a nemlétező fejfájáshoz semmi köze a mágneses víznek.
63. kristo_f (válaszként erre: 60. - Steffi)
2016. okt. 11. 14:46
A valós teszt az lenne, ha "visszamenőleg" most nem mágneses vizet innál. Akkor vajon milyen tünetek jönnének?
62. unom (válaszként erre: 59. - Emimami)
2016. okt. 11. 13:50

A víz információhordozó képessége :D

Vigyázz, ha épp arra az információra emlékszik, amikor vaddisznóürülék alkotója volt, akkor pórul járhatsz.

Téged mutogatni kéne, mint a magyar oktatás élő vádiratát.

61. Remoni (válaszként erre: 59. - Emimami)
2016. okt. 11. 13:45
Azt hiszem nem sikerült megértened, amit írtam. Tényleg nincs mit tenni ;)
60. steffi
2016. okt. 9. 00:01
10 éve ebből iszom általában a vizet!Nincs semmi gondom!Még a fejem sem fájt soha!41 éves vagyok!A mai egyészségügy katasztrófa,sajnos!Nem az érdekük,hogy egészségesek maradjunk!Butítják a népet,a média által!A hit csodákra képes!Mindenki döntse el miben hisz!
2016. jún. 29. 13:34

Írta korábban egy hozzászóló: "Szerintem a mágneses víz rákot okoz ezért mérgező. Igaz a tudomány mai állása szerint nem, ahogyan a víz sem mágnesezhető, de hát tudjuk mit jelent a "tudomány mai állása". Szóval könnyen lehet, hogy a mágnes tök káros és majd csak évek múlva fog kiderülni, hogy a mágneses víz rákot okoz."


Tehát a mágnesnek semmi hatása nincs a vízre állításod szerint. Ugyanakkor, a mágnes hatása a vízre az, hogy a víz utána rákkeltő lesz - szerinted!


PONT EZ A HATALMAS ELLENTMONDÁS! Akkora, hogy ha ezt a hozzászólás írója nem látja be, akkor akkor ott már tényleg nincs mit tenni!


Egyébként réges-rég olvastam a vízről és az információhordozó képességéről, nem csak a napokban netszörf közben szedtem össze infókat.

Emoto könyvét a magyarországi megjelenésekor olvastam.


Szerencsére nem minden diplomával rendelkező ember rendelkezik azzal a habitussal, hogy akinek nincs diplomája, az unintelligens volna - de akinek már megvan ez a hite, ő nagyon helytelenül méri fel az egész életet, létezést.


A mágnes témával kapcsolatban A NETEN találtam orvosi véleményeket is - már, ha valakinek ez számít - ti is meg tudjátok keresni.


Én bizonyos itteni hölgyek tapasztalatára voltam kíváncsi, de ők úgy látszik, mostanában nem léptek be ide.


Így majd magamon fogok kísérletezni. :-)

Ráktól abszolút nem félek.


(Azt is csak azért írta a hozzászóló, hogy megijesszen embereket, ami szintén az ő jellembeli szintjére, lelkiállapotára utal.)

2016. jún. 24. 14:37

ELterjedt egyszer egy benzin fogyasztáscsökkentő mágnes

Rá kellett húzni a porlasztóba menő benzincsőre és a fogyasztása 10,20%-kal csökkent

Mondjuk rá hogy a mágnes miatt a benzin molekulák beálltak polaris irányba és apróbb szemcsékbe sikerült porlasztani


Aztán megjelent a szivargyujtóba dugható kütyü ami 70%-kal csökkenti az autó fogyasztását

[link]


De vannak hasonló energiacsökkentők szép számmal

[link]


Visszatérve a mágneses vízre, egy egyszerű kisérlet

Azt irják , a növények növekedésére is jó hatással van

A bab ugy gyorsan növekszik

Tessék két vagy több ládába babot ültetni és egyeseket mágneses vízzel,mig másokat normál vízzel locsolgatni

Szerintem egy hét alatt lemérhető az eredmény

57. kristo_f (válaszként erre: 56. - 328e1b30ab)
2016. jún. 24. 14:04

Galambbal próbáltad már?

[link]

56. 328e1b30ab (válaszként erre: 54. - Emimami)
2016. jún. 24. 11:28
Befejeztem a lóval sakkozást.
55. emimami (válaszként erre: 52. - Remoni)
2016. jún. 23. 06:39

Úgy tűnik, hogy egyáltalán nem értetted meg azt a hozzászólásomat, én pedig nem fogom magyarázni.


Fillérekért lehet mágnest kapni rengeteg üzletben, "hiénák" kihagyásával. Már, ha léteznek "hiénák" - vagy csak a te képzeletedben.


Szerintem a kognitív disszonancia kifejezést sem érted, de mindegy (nekem).


Általánosítasz, összemosol dolgokat, nekem ez is mindegy, csak feleslegesnek tartom, hogy tovább írjak neked, mert számodra annyi a lényeg, hogy milliószor leírd ugyanazt.


A tudománnyal semmi gond nincs. Nem írtam olyat, hogy azzal gond lenne.


A szűk látókör jelent gondot, az is annak, aki épp rendelkezik azzal. Főként azért, mert észre sem veszi saját korlátait, szemellenzőjét, falait.


Nyilván az, hogy erről szó van, sérti az egóját, így újra és újra leírja a semmitmondó véleményét. Ettől azonban nem fog megváltozni, csak fenntartja állapotát.


A tudomány addig halad, amíg vannak nyitott kutatók.

54. emimami (válaszként erre: 51. - 328e1b30ab)
2016. jún. 23. 06:28

Összevissza beszélsz/írsz.


A filléres teszt egyértelműen a mágnesre vonatkozott, nem pedig a gyilkos galócára.


Ezzel/ezekkel a zagyvasággal/zagyvaságokkal csak magadat zavarod össze.



Senki nem írta itt, hogy valaki hagyjon el bármilyen gyógymódot.


Ez egy lehetőség. Ki lehet próbálni.


"Kivéve, ha azt HISZI, hogy ért hozzá" - ez épp rád illik.


A mágneses víztől már régen eltértél, már csak az a lényeg neked, hogy szövegelj.

53. emimami (válaszként erre: 50. - 328e1b30ab)
2016. jún. 23. 06:24

Igen, sokra megyek a haladó szellemiséggel.


Nekem nincs mit azon feldolgozni, amit te írtál, mivel tágabb nézőpontból szemlélem az életet. Ez azt jelenti, hogy én értem, amit te írsz, csak nem érint, valamint magában foglalja azt is, hogy te nem érted, amit én írok. Ami szintén nem érint engem.

52. Remoni
2016. jún. 22. 16:11

Szerintem a mágneses víz rákot okoz ezért mérgező. Igaz a tudomány mai állása szerint nem, ahogyan a víz sem mágnesezhető, de hát tudjuk mit jelent a "tudomány mai állása". Szóval könnyen lehet, hogy a mágnes tök káros és majd csak évek múlva fog kiderülni, hogy a mágneses víz rákot okoz, mert ugye amit ma tudunk a mágnesről az "édeskevés". És a "régi elméleteinket megcáfolják az újak", meg majd ez jól "fel lesz fedezve a jövőben". Hát akik meg most isszák, azok esetleg megszívták.


Amúgy mi a különbség a transzmissziós elektronmikroszkóp és a High Resolution (és nem Resolutin, persze biztosan csak el lett gépelve) TEM között? Hogy bizonyították ezekkel, hogy a víz mágnesezhető? Diffrakciós vizsgálattal hogy lehet bizonyítani, hogy a víz mágnesezhető? Az atomok közötti szög mennyiben jelent bizonyítékot a mágnesezhetőségre?


A hittel az a legnagyobb baj, hogy vak, míg a tudományban az a szép, hogy képes változni és változtatni. Persze félre lehet tenni a tudományt, az ésszerűséget és a rációt, és ezek helyett lehet hinni vakon, kérdés csak az, hogy ez utóbbi kifizetődő-e. A hiénák, a hiszékenység vámszedői mindenesetre jól megélnek belőle. Az átvertek meg soha nem fogják beismerni, hogy átverődtek a kognitív disszonancia miatt.

51. 328e1b30ab (válaszként erre: 49. - Emimami)
2016. jún. 22. 13:57

"Az ember kipróbálhatja magán bizonyos dolgok hatékonyságát - filléres teszt. "


Ja. Kivéve, ha a gyilkos galócát próbálgatja, hitből és tudás híján belehal.


Kivéve, ha a valódi és létező gyógymódot hagyja el egy baromság miatt.


Kivéve, ha azt HISZI, hogy ért hozzá, és azt sem tudja, hogy a dolgok együttállása nem jelent feltétlenül ok-okozati összefüggést. Tudtad, hogy a vízfogyasztók 100%-a meghal?

:))

50. 328e1b30ab (válaszként erre: 49. - Emimami)
2016. jún. 22. 13:54

Sokra mész a haladó szellemeddel tudás híján ...

igaz, ahhoz minimum egy egyetem és egy Phd vagy hasonló kellene.


NEM falak emelése lóval nem sakkozni. Dolgozd fel, hogy van, aki ért hozzá, és van, aki hisz, meg szellemiség meg azt hiszi, hogy érti.

2016. jún. 22. 13:34

Jó. Annak sokan örülni fognak.


Az önálló gondolataim nem az internetről származnak, úgy gondolom, hogy vannak maradi és haladó szellemiségű lények.


Az ember kipróbálhatja magán bizonyos dolgok hatékonyságát - filléres teszt.


A valóban kutató kutató nem emel falakat maga köré.

48. 328e1b30ab (válaszként erre: 47. - Emimami)
2016. jún. 22. 13:17

Jajj, had' ne menjek ebbe bele :)


Nagyon sok cukiságot olvastál össze az interneten, gratulálok. Csak a nem az, csak nem úgy, ahogy te elképzeled.


Én értek hozzá, te pedig nem. "Valóban kutató kutató". Az olyan, mint a mágnesvíz? :))))))

2016. jún. 22. 12:05

A tiszta víz molekuláját meg tudod vizsgálni?


Látod-e, hogy a víz molekularácsában a hidrogén és oxigén atom közötti szög mekkora?


Transzmissziós elektronmikroszkóppal vagy High Resolutin TEM használatával megvizsgáltad a vízmolekulát? Esetleg röntgen krisztallográfiás vizsgálattal?


Az emberek egy része fel tudja azt fogni, hogy mit jelent ez: "a tudomány mai állása". Azt jelenti, hogy a tudománynak nincs mindenre válasza jelenleg, csak abból tud kiindulni, amit már ismer - az pedig édeskevés!


Te abból a kevésből próbálsz kiindulni.


A valóban kutató kutatók nem így viselkednek, különben semmit nem tudnának felfedezni. Pont az a lényeg, hogy ami új, ami más, az lesz felfedezve a jövőben.


A régi elméleteket gyakran megcáfolják az újak.

46. 328e1b30ab (válaszként erre: 45. - Kristo_f)
2016. jún. 21. 11:53
Ha ezzel arra akarsz utalni, hogy mindenféle hülyeséget hagyjak tombolni, ami fizikai képtelenség, akkor: nem.
45. kristo_f (válaszként erre: 42. - 328e1b30ab)
2016. jún. 18. 14:57
Próbálj meg a sorok közt /is/ olvasni!
2016. jún. 17. 15:31

Egyáltalán nem probléma az, ha az embernek van véleménye.

Amennyiben azonban lekezelően viselkedik, az már probléma.

Leginkább önnön magának az. Nem másoknak. (Illetve, a moderátoroknak is, de gondolom, nekik kötelező törölniük a lekezelő hangnemben írt, szándékosan sértő üzeneteket.)


A célozgatásaid burkoltak és rosszindulatúak. Mondd/írd meg egyenesen, hogy kire, mire gondolsz, ez a "valakizés" nem egyenes dolog.


Egyébként volt itt egy hozzászóló, aki kinyilvánította - ha jól emlékszem parinoushnak szólt a hozzászólása - hogy az említett máshova is kötözködni jár.


Továbbá teljesen felesleges 1-nél többször beírni ugyanazt a kommentet.

43. Remoni (válaszként erre: 38. - Panna.33)
2016. jún. 17. 09:30

Most. Volt pár ellenvélemény, hogy a mágneses víz átverés.

Valakiben nagyon munkálkodik a kognitív disszonancia.

42. 328e1b30ab (válaszként erre: 40. - Kristo_f)
2016. jún. 16. 22:03

NEM mégnesezhető a víz. Akkor sem, ha "zsilettpenge elfordul a tetején, főleg, ha egy csepp olajat is teszel rá".


Mi ez az áltudományos agyrém?

41. emimami (válaszként erre: 40. - Kristo_f)
2016. jún. 16. 20:22

Köszönöm! :-) Amúgy a magnetit is mágneses.


Én is nézelődtem mágnes ügyben, de valamilyen van is itthon, valószínűleg olyan, amit javasoltál - ennek még utánajárok.


Köszi a linket!

40. kristo_f (válaszként erre: 30. - Emimami)
2016. jún. 16. 17:05

+jegzem a magnetit az vasoxid

Inkább használj neodimium mágnest/az a legerősebb/, fillérekért kapni

[link]


De ha egy tál vízbe, óvatosan ráhelyezel egy zsiletpengét az elfordúl a víz felületén, pláne ha egy csepp olajat is teszel a vízbe a felületi feszültség növelésére.

Naugye hogy mágnesezhető a víz

39. kristo_f (válaszként erre: 31. - Zebracsikó)
2016. jún. 16. 16:47

Nem egyszer kaptam az emilt hogy "2 napja üzeneted vár"

Megszünt volna ez a funkció?

38. Panna.33 (válaszként erre: 37. - Remoni)
2016. jún. 16. 16:26
Mikor? Most, vagy még amikor indult?
37. Remoni
2016. jún. 16. 16:17

Aztaaa, micsoda radírpók járt erre....

Vagy valakinek nem tetszett a tükör.

2016. jún. 16. 15:46

Köszönöm az ötletet azzal kapcsolatban, hogy ki lehetne írni új kérdést.


Itt lentebb a hozzászólások között kettő is volt, amelyik felkeltette az érdeklődésemet, elsősorban a két hölggyel szerettem volna kapcsolatba lépni.


A személyes tapasztalatok számomra nagyon fontosak - minden téren, nem csak ebben a témában.


Közben az interneten is sok okosságot találtam, ezért egyelőre nem teszek fel kérdést, mert rengeteg olvasnivalóm lett hirtelen "mágnes ügyben", még csak a linkeket mentettem el magamnak, de az is sok lett - az elolvasásukba még nem is volt időm belekezdeni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook