Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fontos vagyok neki vagy ez semmit sem jelent? (itt a beszélgetésünk) fórum

Fontos vagyok neki vagy ez semmit sem jelent? (itt a beszélgetésünk) (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 19. 18:29

Ne haragudj, tényleg nem bántásból mondom, hanem inkább tapasztalatból, nekem is volt már hasonló "kapcsolatom" a mostani szerelmem előtt. Én odáig voltam, mint valami naív 14 éves, és nem tudom, hányszor lerázott, lemondta a találkozókat. Aztán mikor szexhiánya volt, akkor persze tudott nyalizni meg keresni, szépeket írni és mondani. Vártam, hogy kialakul valami, de mai fejjel már biztos nem tennék ilyet, de a hülye a saját kárán tanul :) Már nagyon szenvedtem, máson se tudtam agyalni, csak azon, hogy vessek véget az egésznek, hogy ne szakadjon meg a kis szívem. Időközben megismerkedtem a mostani barátommal (több, mint egy éve), de mondtam, hogy egyelőre ne legyen köztünk semmi, mert én nagyon vívódok, és még ki se léptem abból a "kapcsolatból". Ő türelmesen várt rám, minden nap keresett annak ellenére, hogy én nem biztattam semmivel. Na itt már éreztem a különbséget, így egyértelműen meg tudtam fogalmazni, hogy annak a srácnak én nem kellek. Pár nap után sikerült is kimondanom a végét, és nem tévedtem. Valóban nagyon bizonytalan volt, mert jól érezte magát velem, de közben meg egy másik lány után sóvárgott, akinek nem kellett. Vége lett, utána össze is jöttem a mostani barátommal, ami életem eddigi legjobb döntése volt. Remélem, érted, mi ennek a történetnek a mondanivalója. Nem éri meg megalázkodni, akármennyire is odavagyunk értük, mert minél tovább húzzuk az időt, annál jobban össze tudják zúzni az önbecsülésünket.

Ja és hadd ne mondjam, hogy mióta tudja, hogy mással vagyok, és hogy neki már esélye sincs, nem egyszer próbálta magát visszakönyörögni. :) Az elérhetetlen már sokkal vonzóbb, mint egy fülig szerelmes lány. (az elején)

Én szurkolok neked, hogy jól dönts, bár szerintem te is tudod, mi a jó döntés, csak a szíved mást mond. Ne folyamatosan azokon agyalj, amiket pozitívumként tudsz felhozni mellette, mert akkor sose fogsz dűlőre jutni. Ha valaki meg akar döngetni, akkor tud sok szépet és jót mondani, hidd el. Főleg írásban, amikor még az arcát sem látod.

31. 55416fb8e2 (válaszként erre: 30. - F4e58693bd)
2013. jún. 19. 17:49
miert az szamit, hogy neki mit jelent ez a kapcsolat vagy miert jo? miert nem az, hogy neked mi lenne a jo? :)
2013. jún. 18. 21:25
Csak nem tudom ennek így mi az értelme tényleg. Csak jó neki, az egojának vagy mi? Ha egyáltalán nem jövök be neki semmi értelmét nem látom.
2013. jún. 18. 21:20
Igen, nagyon behülyít mindig. Ráadásul minden találkozás után küld valami "nyalizós" üzenetet vagy aznap, vagy másnap. De olyat hogy elolvadok tőle. Már nem is tudom hány találkozásnál volt oylan hogy előtte elhatározom hogy elküldöm a búsba vagy legalább szóvá teszem hogy miért ilyen, aztán találkozunk és jól érzem vele magam, majd jön egy nyalizós üzenet és teljesen szárnyalok tőle, hogy mennyire oda vagyok érte :S Vagyis úgy jön le mintha ő lenne oda én értem.
28. syria (válaszként erre: 20. - F4e58693bd)
2013. jún. 18. 21:09
Ez az a helyzet, amikor a szív helyett az észre kellene hallgatni.
27. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. jún. 18. 16:03
te nagyon szerelmes vagy,de kicsit érzed hogy nem vagy neki fontos és ez jó.úgy is a szívedre fogsz hallgatni hiába írunk neked bármit.csak 1 az kár rá pocsékolni az idődet,2 minél többet vagy vele annál fájdalmasabb lesz a búcsú amikor lepattint.
26. 55416fb8e2 (válaszként erre: 20. - F4e58693bd)
2013. jún. 18. 09:30
az termeszetes, hogy idovel kialakulnak erzesek, ragaszkodas. de ha a srac reszerol nem, akkor nincs mit tenni :( ha nem tudod otthagyni, akkor erd be a kellemes randikkal, es vard ki, mi lesz belole :) de ha neked tobb kell, o pedig nem erez semmit, akkor hiaba probalod 'kihisztizni', szerintem akkor gyorsan veget fog vetni ennek. vedd ugy, amit az elejen gondoltal, hogy tapasztalatnak, kellemes idotoltesnek jo :)
2013. jún. 18. 09:19
Pfuu! Ezt en is irhattam volna! Egy ugyanilyen pasival talalkozgattam. De csak keves ideig mert elegem lett. Ugyanigy lemondta a randikat meg szovegelt nyalizott. :) Fut-fat igert de soha nem tartotta be a szavat. O mindig a munkajara hivatkozott (utolag kiderult h nem is dolgozik). Aztan bekemenyitettem. Kezdtem en is igy viselkednivele! :)) Meg talaltam egy pasit akivel talalkozgassak s "nagyon ritkan ertem ra" stb. :D Aztan leraztam. Megmondtam neki h mit gondolok rola! Kis idore ra hallottam h eljegyzett egy csajt s engem kb. meg egy fel evig zaklatott! :) Mai napig nem tudom mi volt. De valoszinu h a csajt mar akkor ismerte amikor velem kavart! :D Mert nem hinnem h egy honap alatt miutan en lekoptattam annyira beleszeretett valakibe h eljegyezze.. Meg azutan is hivogatott de soha nem valaszoltam!
24. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. jún. 18. 09:06
Mán semmit, megakasztottál (L)..ezzel e:)
23. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. jún. 18. 09:05
Na ,ezt nem tudtam én se:)
2013. jún. 18. 08:55
Gőzöm sincs.
21. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. jún. 18. 08:29

Az L = link, L= leeeeha, L= luzer :))


Kedves forumindito! Egy ilyen palira csak a idodet pazarolod. Elovesz,mikor kedve szottyan, te meg alkalmazkodj. Erre nem igazan lehet jovot alapozni,mert mire a focibol kioregszik, lesz 40 eves (bar ezegy eletre szol) es akkor mikor kerulsz te a fontossagi listajanak elejere, kerdem en....

Itt a nyar, keress olyan pasit, aki "rad er"

20. f4e58693bd (válaszként erre: 19. - 55416fb8e2)
2013. jún. 17. 22:46
Én úgy álltam neki az elején hogy majd lesz valami, ha másra nem tapasztalatnak jó lesz + nekem ő nagyon tetszett mindig. Eleinte nem is akartam tőle nagyon semmit, vagyis nem jött semmi érzelmi dolog. De addig udvarolgatott, lökte a szövegeit hogy teljesen oda lettem érte. A szöveg most is meg van, csak mostanában már nem látom azt a csillogást a szemeiben. Eleinte sokkal lelkesebb volt felém. Vagyis pl múlt héten egyik nap mikor találkoztunk megyek a buszmegállóban felé ahol várt engem és átölelt és azt mondta, hogy "Már hiányoztál" de tudom hogy hazudik mert akkor nem lenne meg nélkülem 1 hétig, erre csak annyit mondtam hogy "Köszi, örülök" de ahogy rám néz én elolvadok tőle. Szóval én nem tudom szét választani, hogy csak eltöltjük az időt főleg ha ilyeneket mond. :(
19. 55416fb8e2 (válaszként erre: 18. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 22:21
hat akkor vagy elfogadod, hogy neha egyutt toltitek az idot es nem varsz tole tobbet, vagy keresel mast, akivel normalis, szerelmes kapcsolatod lehet :)
18. f4e58693bd (válaszként erre: 17. - 55416fb8e2)
2013. jún. 17. 22:14

Pont ez az hogy én nagyon szeretnék vele több időt tölteni és van hogy mondom is neki de "Most sajna nem jó mert edzésem van, tudod mennyire be vagyok táblázva" és mivel már az elején ezzel indított én hiszek neki mindig :( Meg azt mondogatom magamban hogy de miért velem akarja múlatni az idejét ha nem érdeklem kicsit sem? Akkor miért nem másik csajokkal van, vagy miért nem a haverjaival vagy csak miért nem alszik egyet otthon, nézi a tv-t ilyesmi? Aztán ott van az hogy mikor nem látom napokig akkor nagyon haragszom rá, hogy ennyire hülyének néz meg sokszor van hogy mérges vagyok, de mikor beszélünk vagy találkozunk, akkor meg nagyon tud rám hatni. 1 pillanat alatt elfelejtem hogy haragszom rá. De ő tudja is hogy hogyan működnek a nők. Az előző barátnőjét 2-szer is megcsalta, aztán elhagyta egy másik csaj miatt. És a lány mindig visszafogadta + mikor elhagyta akkor ismég a lány futott utána hogy jöjjenek össze. :S

Nagyon tud hatni a nőkre úgy veszem észre. Rám is.

17. 55416fb8e2 (válaszként erre: 16. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 22:01
hu, hat csak 30 percre lakik, es ilyen ritkan akar latni, akkor neked is tudnod kene, hogy nem vagy igazan fontos neki :( lehet, hogy tobb vasat tart a tuzben, lehet, hogy nincs senki mas, es ne haragudj, hogy ezt irom, de veled pont ezert akar neha talalkozni, hogy legyen valaki megis :( egy friss kapcsolatra az a jellemzo, hogy ket ember szinte allandoan egyutt akar lenni, amikor csak lehet :)
16. f4e58693bd (válaszként erre: 15. - 55416fb8e2)
2013. jún. 17. 21:42

Nem lakik annyira messze, kb 30 perc tőlem. De elég hülye a közlekedés, mert bár busszal 15 perc az út, de vagy 1 km mire besétál hozzám a buszhoz.

Annyira nem vagyunk fiatalok én 22 vagyok ő 24 és nem is szeret :D Érzem hogy nem szeret, hiába mondogat szép dolgokat meg kb minden beszélgetéskor elmondja hogy hiányzol, annyira nem tudok hinni neki. Csak meggyőz engem végül mindig.


Esélyes hogy van neki másik lány is a képben. De mit gondoltok, akkor ő a fontosabb neki én meg semmire sem vagyok jó neki? Vagy mi értelme akkor találkozgatnia velem?

15. 55416fb8e2 (válaszként erre: 14. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 19:29
amit leirtal, az azert nem valami hu de nagy elfoglaltsag, idoben sem :) persze ha mas varosban, tavol eltek egymastol, akkor biztosan nehezebb megoldani az utazast, es gondolom fiatalok is vagytok meg nagyon. ha szeret teged es te is szereted ot, es 'csak' ez a problema, hogy neha lemond egy-egy randit, az nem olyan nagy dolog, ha mas teren minden rendben van koztetek
14. f4e58693bd (válaszként erre: 13. - 55416fb8e2)
2013. jún. 17. 19:25

Ő dolgozik délután 2ig + focizik 2 focicsapatban is. Az egyik rendes foci, a másik kispályás. Heti 2 délután edzése van a rendesre + heti 1 meccs. De most valami kupa valami is van, ami 2 meccset jelent egy héten. A kispályára meg nem tudom mikor van edzés, van-e egyáltalán, de meccs ott is van. A rendes focis dolgait "le tudom nyomozni" de a kispáylásat nem.


Egyébként azt már eléggé az elején elhintette hogy "Egyik volt barátnőmmel sem tudtam sokat találkozni, emiatt sok volt a veszekedés meg a féltékenykedés."

13. 55416fb8e2 (válaszként erre: 9. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 19:20
miert tudnatok csak hetvegen talalkozni? messze laktok egymastol? most akkor beszeltetek telefonon, vagy csak levelben, sms-ben?
12. Krisz42 (válaszként erre: 9. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 19:14
A munkanélkülinek is lehet elfoglaltsága,pl.munkát keres.Szerintem hailyen hirtelen hív,akkor nem miattad vette ki,csak biztos nem jött össze.Bár lehet,h meg akart lepni.De ha te nem nagyon akarsz tenni emiatt,akkor nem kellene ezen morfondírozni.Szerintem maradj vele,élvezd,h együtt vagytok,max.ha komolyra fordulna a dolog,akkor kell elgondolkozni,de addigra csak megtudod milyen,mert vagy változik vagy nem,akkor pedig felejtős.
11. f4e58693bd (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. jún. 17. 19:12
Egy szív jele. Szivecske
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 19:10
Mi az a (L)?
2013. jún. 17. 19:06

Rákérdeztem hogy "Na mégis ráérsz, hogy hogy?" erre azt mondta, hogy szabadnapot veszek ki, mert különben csak hétvégén tudnánk találkozni és nem akarom hogy csak olyan sokára lássalak. Mire én: miattam vettél ki szabadnapot? Erre ő: igen, leginkább.


Na most erre mit lehet mondani? Én eololvadtam, nagyon-nagyon oda vagyok érte sajnos :(

Meg az, hogy én munkanélküli vagyok, kb sehova sem megyek, tudja is hogy nagy részben itthon vagyok. Őszintén szólva jó végre valakivel lenni, főleg vele.

8. 55416fb8e2 (válaszként erre: 7. - Handa27)
2013. jún. 17. 18:45
hat nem tudom, de ha egy pasi lemond egy randit, es csak egy het mulva erne ram, az eleg sokatmondo :) foleg ha ugy ugraszt, hogy ir egy sms-t, masnap raernek-e. ha fontos vagyok valakinek, az nem igy viselkedik :(
2013. jún. 17. 18:39

Lehet én vagyok a naiv, de mindenkivel megesett már, hogy sorozatosan peche van és mindig minden közbe jön nem? Tudni kéne miért mondta le a randikat, lehet tényleg idegbeteg, mert nem úgy jönnek össze a dolgai.

Persze lehet, hogy az előttem szólóknak van igaza :(

2013. jún. 17. 18:32

Fontos semmiképpen sem vagy, maximum ágyjelenetek erejéig.

Egyébként nem megsértődni kell (mert aztán úgyis kiengesztel, mert hagynád, és megint eljátszaná ugyanezt addig, amíg nálad be nem telik a pohár), hanem tükröt tartani elé. Egyezz bele a találkába, és fél órával előtte mondd le valami teljesen átlátszó kifogással: bocsi, de megfájdult a fejem, de amint tudjuk bepótoljuk, jóóóó?

Csináld meg ezt, semmi mást, csak ezt.

2013. jún. 17. 17:53
Szerintem se te vagy a legfontosabb neki,mond le te is,írd,h csak a hétvége jó-más is akkor ér rá főleg-akkor viszont próbáld egész hétvégére lekötni.Ha van még valakije,akkor biztos megint nem fog ráérni.De szerintem egyszerűbb lenne közölni vele,hnem vagy szamár-mikor nincs ló-,h előrângasson,ha nincs jobb vagy más.Utána pedig kereshetnél egy normálisabbat.Tényleg,miét nem hív,miért csak irogat?
4. Zánka25 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 17:43
Rosszmájúan azt gondolom, hogy talán valaki lemondta a holnapi randit, ezért jutottál eszébe... Tedd próbára: most mond le Te és ha azután is akar, akkor lehet róla szó.
3. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 17:42

azt, hogy sajnos nem nagyon erdekled :( ha lemondogatja a randikat, es arra se veszi a faradtsagot, hogy felhivjom, csak sms-eket irogat, az nagyon gaz, mert eleg nagy erdektelenseget mutat. vagy azt, hogy van valaki mas is nala :(

de ha azt irod, 'elvagyunk egymassal', teged se nagyon izgathat :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook